۲۳ تیرماه قرار است رویدادی در دنیای گردشگری رخ دهد که برای فعالان این حوزه می‌تواند بسیار مفید و کاربردی باشد و به آنان کمک کند که بعد از گذراندن دوره پاندمی کورنا به ترمیم ضررهای خود بپردازند.

این کنفرانس با محوریت حوزه گردشگری در تلاش است که مفاهیم بازاریابی و توسعه بازار را به کار ببند تا کسب‌وکارهای این حوزه‌ را به مراحل بالاتری انتقال دهد.

نام این کنفرانس،‌کنفرانس ملی توسعه بازار و مدیریت نوین سازمان در صنعت گردشگری است که توست آزانس راتین و گروه ملکا در حال برگزاری است.

در حال حاضر شما می‌توانید بلیط‌های این رویداد را خریداری کنید تا در ۲۳ تیر ماه در شهر مشهد و در هتل ۵ ستاره نوین پلاس قادر به شرکت در کنفرانس باشید.

مهلت ثبت نام در کنفرانس ملی توسعه بازار و مدیریت نوین سازمان در صنعت گردشگری تنها تا ۱۸ تیرماه است پس اگر قصد دارید در این رویداد شرکت کنید قبل از اینکه ظرفیت آن تکمیل شود اقدام فرمایید.

در ملی توسعه بازار و مدیریت نوین سازمان در صنعت گردشگری دقیقا چه خبر است؟

همانطور که میدانید کورنا آسیب‌های زیادی به کسب‌وکار‌ها وارد کرد. مخصوصا کسب‌وکارهایی که در حوزه گردشگری مشغول به فعالیت بودند. حال که دوره این بیماری گذشته است بهترین فرصت است که مجددا توجه ویژه‌ای به این صنعت شود و مشکلات با کمک متخصص و همینطور خلاقیت یک به یک رفع شود و ارزش آفرینی در این اکوسیستم رخ دهد.

سلسله رویداد‌های پرواز که این نشست نیز زیر مجموعه همین سلسله رویدادهاست بر اساس مدل‌ها و فرایند‌های نوین بازاریابی و تجربه مشتری و البته رفتار مصرف‌کننده طراحی شده است.

هدف از این رویداد‌ها این است که در این حوزه شبکه‌سازی و آموزش به خوبی صورت بگیرد تا صنعت گردشگری رشد و ارتقا پیدا کند.

در کنفرانس ملی توسعه بازار و مدیریت سازمان‌ها، مدیران و افراد مطرح در صنعت گردشگی و صنایع مرتبط در کنار هم جمع شده‌اند تا درباره چالش‌های امروزی صنعت گردشگری گپ و گفتی داشته باشند.

در این کنفرانس گفتگو‌هایی درباره قابلیت‌های فضای مجازی و همینطور علم بازاریابی دیجیتال در راستای توسعه گردشگری صحبت خواهد شد و این موضوع از اصلی‌ترین محورهای این رویداد است.

علاوه بر مواردی که ذکر شد قرار است در این کنفرانس درباره چالش‌ها و راهکار‌هایی که در حوزه مسائل سرمایه‌گذاری، مشکلات منابع انسانی و تاثیر مباحث فرهنگی در پایداری صنعت گردشگری نیز صحبت شود.

اگر قصد داشته باشید به صورت آنلاین در این رویداد حضور داشته باشید این امکان نیز میسر است. برای حضور آنلاین در این رویداد کافی است که بلیت پخش زنده کنفرانس ملی توسعه بازار و مدیریت نوین سازمان در صنعت گردشگری را از سایت ایسمینار تهیه فرمایید.

سفربازی - بارش بشقاب پرنده ها

سخنرانان این کنفرانس چه کسانی هستند؟

سفربازی - سخنرانان کنفرانس ملی توسعه بازار و مدیریت نوین سازمانی

سخنرانان کنفرانس ملی توسعه بازار و مدیریت نوین سازمانی

در این کنفرانس افراد زیادی قرار است که زمانی برای صحبت داشته باشند. از بین این افراد می‌تواند به سید علی علیزاده (مدیر عامل آزانس تبلیغاتی راتین)، رضوان ملکی (مشاور و استراتژیست سازمان‌های بزرگ و موسس گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا)، محسن قاسمی ( مشاور در شروع مجدد کسب‌وکارهای گردشگری و مدیر عامل شرکت رزرواسیون مهر)، میثم کیهانی (مدیر تبلیغات و بازاریابی سفرمارکت)، محمد شهرمیانی (‌مدیرعامل رهنما کالج)، احسان حاج علی اکبر (مدیرعامل شرکت مشاوره سرمایه‌گذاری هدف حافظ)، دکتر سید محسن مرتضوی ( مشاور عالی هلدینگ بیژن)، مهندس بابک مصری ( مدیرعامل چرم مشهد)، ماهان مدون ( مدیر عامل هولدینگ گردشگری میزبان سرزمین پارس و مدیر گردشگری سابق سازمان منطقه آزاد کیش) و… اشاره کرد.

آیا برای شرکت در این کنفرانس نیاز به پیش‌نیاز خاصی است؟

خیر اگر قصد دارید در این کنفرانس شرکت کنید نیاز نیست که پیش نیاز دانشی خاصی داشته باشید و محتوا‌ها به نحوه‌ی آماده شده‌اند که برای تمام مخاطبان علاقمند به حوزه گردشگری قابل استفاده باشد.

سخن پایانی

امیدواریم که از خواندن این نوشته لذت برده باشید و اطلاعات مناسبی درباره کنفرانس ملی توسعه بازار و مدیریت نوین سازمان در صنعت گردشگری دست‌گیرتان شده باشد.

اگر قصد داشتید که در این رویداد به صورت حضوری شرکت کنید و نیاز به اقامت در مشهد داشتید،‌ می‌توانید از خدمات سایت سفربازی استفاده کنید و بهترین اقامتگاه‌ها را در شهر مشهد با قیمتی مناسب و اقتصادی رزرو کنید.

آیا این مطلب مفید بوده؟

میانگین امتیازات ۳ از ۵
از مجموع ۲ رای