طبق گزارش تحریریه مجله گردشگری سفربازی، نمایشگاه بزرگ گردشگری با همکاری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در منطقه آزاد اروند برگزار خواهد شد. این خبر توسط مدیر توسعه گردشگری و میراث فرهنگی منطقه آزاد اروند اعلام شد.

هوشنگ بابامرادی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینکه بیشترین نقش در برپایی این نمایشگاه را بخش خصوصی خواهد داشت، اظهار کرد:

در جلسه‌ای که با حضور سیدمصطفی فاطمی مدیرکل دفتر توسعه گردشگری داخلی در محل وزارت میراث برگزار شد مقرر گردید در آذر ماه سال جاری نمایشگاه بزرگ گردشگری با همکاری فعالان و سرمایه‌گذاران گردشگری کشور در منطقه آزاد اروند برگزار شود.

او با تاکید بر این‌که ظرفیت سرمایه‌گذاران حوزه گردشگری در توسعه اقتصادی این صنعت بسیار اثرگذار است گفت:

در همین زمینه نشستی با رییس هیات مدیره شرکت «آوای موفق ایرانیان» به عنوان یکی از مجریان بخش خصوصی طراز اول وزارت میراث در جایگاه متولی برگزاری نمایشگاه‌های ملی و بین‌المللی در حوزه‌های گردشگری و سرمایه‌گذاری نیز انجام گرفت که بی‌تردید نتایج مطلوبی را برای منطقه در پی خواهد داشت.

مدیر توسعه گردشگری و میراث فرهنگی منطقه آزاد اروند با بیان این‌که رونق اقتصادی منطقه وابسته به رشد گردشگری است اظهار کرد: توسعه اصولی و هدفمند در صنعت گردشگری یکی از اهداف این سازمان برای رسیدن به اقتصاد پایدار در منطقه است.

وی معتقد است:

برگزاری نمایشگاه‌های ملی و بین‌المللی می‌تواند به‌طور مستقیم تعداد زیادی گردشگر را به خود جذب کند. همچنین این کار زمینه پویایی اقتصاد بومی را فراهم می‌سازد.

آیا این مطلب مفید بوده؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای