register banner
logo
  مازندران

  مازندران

  کیش

  کیش

  گیلان

  گیلان

  اردبیل

  اردبیل

  مشهد

  مشهد

  تهران

  تهران

  تبریز

  تبریز

  گلستان

  گلستان

  اصفهان

  اصفهان

  شیراز

  شیراز

  استانبول

  استانبول

  آنتالیا

  آنتالیا

مسافرخانه های محبوب‌ترین شهرها

پرطرفدارترین شهرهای ایران و جهان برای رزرو مسافرخانه
banner

  5% تخفیف ویژه

  رزرو مسافرخانه های تهران

مشاهده
banner

  مشاوره سفربازی

  مشاوره و رزرو تلفنی مسافرخانه

تماس

رزرو جدیدترین مسافرخانه ‌ها

جدیدترین مسافرخانه های قابل رزرو در سفربازی
  مهمانپذیر عنصری مشهد

  (جدید)

  مهمانپذیر عنصری مشهد

  خراسان رضوی، مشهد

  935,000 تومان/هرشب
  مهمانپذیر سپیده مشهد

  (جدید)

  مهمانپذیر سپیده مشهد

  خراسان رضوی، مشهد

  550,000 تومان/هرشب
  مهمانپذیر آراسته قم

  (جدید)

  مهمانپذیر آراسته قم

  قم، قم

  1,100,000 تومان/هرشب
  خانه مسافر کاسپین ساری

  (جدید)

  خانه مسافر کاسپین ساری

  مازندران، ساری

  1,375,000 تومان/هرشب
  خانه مسافر نارسیس اصفهان

  (جدید)

  خانه مسافر نارسیس اصفهان

  اصفهان، اصفهان

  1,045,000 تومان/هرشب
  خانه مسافر صبا قم

  (جدید)

  خانه مسافر صبا قم

  قم، قم

  650,000 تومان/هرشب
  خانه مسافر ساباط اصفهان

  (جدید)

  خانه مسافر ساباط اصفهان

  اصفهان، اصفهان

  1,500,000 تومان/هرشب
  خانه مسافر دلگشا شیراز

  (جدید)

  خانه مسافر دلگشا شیراز

  فارس، شیراز

  1,000,000 تومان/هرشب
  خانه مسافر جواد الائمه مشهد

  (جدید)

  خانه مسافر جواد الائمه مشهد

  خراسان رضوی، مشهد

  770,000 تومان/هرشب
  خانه مسافر بیاد ماندنی رامسر

  (جدید)

  خانه مسافر بیاد ماندنی رامسر

  مازندران، رامسر

  2,200,000 تومان/هرشب

محبوب‌ترین مسافرخانه‌ها

پرطرفدارترین مسافرخانه های ایران و جهان برای رزرو

به پرسش‌های شما
پاسخ داده‌ایم!

می‌توانید سوالات خود را از پشتیبانی بپرسید!

در بعضی از مسافرخانه‌ها سرویس بهداشتی و حمام به صورت عمومی بوده و در بعضی از آنها به صورت اختصاصی در هر اتاق ارائه می‌شود.

ارائه وعده‌های غذایی در بعضی از مسافرخانه‌ها به صورت پرداخت در محل انجام می‌شود و در بعضی از آنها هم امکان ارائه غذا وجود ندارد.

شرایط لغو رزرو هر مسافرخانه یا مهمانسرا بسته به قوانین اقامتگاه مورد نظر انجام خواهد شد که باید در زمان رزرو حتما به آنها توجه کرد.

مسافرخانه و مهمانپذیر‌ها شبیه به یکدیگر هستند اما با مهمانسرا تفاوت دارند. در مهمانسراها به طور قطعی سرویس بهداشتی اختصاصی برای اتاق‌ها وجود دارد و هر اتاق امکانات اختصاصی پذیرایی هم دارد، اما در دو نوع دیگر ممکن است این امکانات به صورت اختصاصی ارائه نشود.

بعضی از مسافرخانه‌ها امکان ارائه پارکینگ اختصاصی دارند و بعضی از آنها ندارد. در مهمانسراها احتمال بیشتری برای ارائۀ پارکینگ وجود دارد.

f1

گفتگو با میزبان پیش از پرداخت

امکان گفتگوی آنلاین پیش از پرداخت رزرو

f2

صدور آنی واچر

ارائه رسید رزرو هتل جهت ارائه به هتل ها

f3

تضمین تمیزی اقامتگاه

آسودگی خاطر از نظافت و تمیزی اقامتگاه‌ها

f4

پشتیبانی تا پایان سفر

همراه شما در تمام مراحل از رزرو تا پایان سفر

درباره سفربازی

رزرو آنلاین مسافرخانه با خیال راحت

مسافرخانه، اقامتگاهی به‌صرفه

گاهی ممکن است رزرو مسافرخانه باعث شود که بعضی‌ها تصور اقامت در مکانی بی‌کیفیت را داشته باشند. اما اصلا به این شکل نیست. مسافرخانه‌ها، اقامتگاه‌هایی به‌صرفه هستند که امکانات حداقلی را برای اقامتی با قیمت مناسب فراهم می‌کنند.

اگر به صورت انفرادی سفر می‌کنید و به‌جز محلی برای استراحت، نیازی به رزرو اقامتگاه ندارید، پس رزرو مسافرخانه گزینۀ مناسبی برای شما است. همچنین اگر قصد ندارید هزینۀ زیادی را برای رزرو اقامتگاه انجام دهید، مسافرخانه‌ها، گزینه‌ای مناسب برای شما خواهند بود.

یکی از مرسوم‌ترین کاربردهای رزرو مهمانسرا، رزرو توسط افرادی است که برای انجام کارهای اداری، درمانی یا … به سایر شهرها مخصوصاً تهران، سایر مراکز استان‌ها و یا کلان شهرها سفر می‌کنند و مجبور هستند حداقل یک شب در شهر مقصد اقامت داشته باشند. با این کار می‌توان هزینه‌های سفر را به بهترین شکل ممکن کنترل کرد.

یکی از مهم‌ترین مزایای مسافرخانه‌ها پررنگ نبودن مسئله زمان ورود به آن است؛ دقیقا برعکس هتل‌ها و ویلاها. مسافرخانه‌ها نسبت به این زمان شرایط منعطف‌تری را برای مسافر در نظر گرفته‌اند و همین موضوع باعث می‌شود تا اگر بعد از رسیدن به مقصد نیاز به رزرو اقامتگاه داشته باشید، رزرو اتاق در یک مسافرخانه، گزینۀ بدی برای شما نباشد. البته این موضوع می‌تواند در بعضی از مسافرخانه‌ها و یا مهمانسراها (طبق قوانین از پیش تعیین شده برای هر کدام) قابل نقض باشد.

رزرو آسان مسافرخانه

پرتقاضاترین شهرها برای رزرو مسافرخانه

با وجود اینکه مسافرخانه‌ها در کل کشور (حتی کوچک‌ترین شهرها هم) قابل دسترسی هستند، اما رزرو مهانپذیر در شهرهای اصفهان، تهران، مشهد، شیراز، تبریز، اهواز به مراتب تقاضای بیشتری نسبت به سایر شهرهای کشور دارند. در تهران مسافرخانه‌ها بیشتر برای مهمانانی مورد استقبال قرار می‌گیرد که برای کارهای اداری یا … به پایتخت مراجعه می‌کنند. در شهر مشهد هم مسافرخانه‌های اطراف حرم امام رضا (ع) تقاضای زیادی را برای رزرو دارند.

مسافرخانه، مهمانسرا یا مهمانپذیر!؟

باید بدانید که مسافرخانه و مهمانپذیر هر دو به یک مفهوم اشاره دارند، اما مهمانسرا نمایش دهندۀ مفهومی دیگر است. در واقع مهمانسرا از نظر کیفیتی از 2 مورد دیگر کیفیت بهتری دارد و هزینۀ بیشتری هم برای مهمان خود خواهد داشت.

در مسافرخانه‌ها (و همینطور مهمانپذیرها) ممکن است به مهمان یک اتاق برای استراحت داده شود، اتاقی که می‌تواند فقط حمام و سرویس بهداشتی اختصاصی باشد، اما در عوض این امکانات به صورت عمومی ارائه شود. این اقامتگاه‌ها ممکن است وسایل پذیرایی اختصاصی مثل وسایل تهیه چای یا فلاسک اختصاصی (قابل دسترسی بودن در هر زمان) را نداشته باشند و برای دسترسی به این امکانات نیاز شود مهمان، درخواستی را به میزبان ارائه نماید.

رزرو مسافرخانه در تهران، مشهد، اصفهان و...

در عوض مهمانسراها به صورت قطعی دارای سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی هستند و وسایل پذیرایی مجزایی هم برای هر اتاق در مهمانسراها در نظر گرفته شده است. همچنین در مهمانسرا‌ها، به احتمال زیاد با پرداخت هزینه در محل می‌توان غذای اختصاصی خود مهمانسرا را دریافت کرد، اما در مسافرخانه‌ها این انتظار را نمی‌توان داشت.

راهنمای رزرو مسافرخانه و مهمانسرا

در ابتدا، همانطور که برای رزرو و یا اجاره سایر انواع اقامتگاه‌ها نیاز است، باید شهر مقصد خود را مشخص نمایید. سپس با ثبت تاریخ مدنظر و تعداد نفرات مورد نیاز (به تفکیک بزرگسال و کودک) و ارسال اطلاعات مورد نظر، صفحه‌ای پیش روی شما ظاهر خواهد شد که لیستی از مسافرخانه‌های مناسب را برای شما نمایش خواهد داد.

اگر در مسافرخانه‌های نمایش داده شده نیاز دارید تا حتما امکاناتی خاص قابل ارائه باشد، با استفاده از فیلترهای موجود، شرایط مورد نیاز خود را معین کنید. با تکمیل اطلاعات قبلی بهترین مهمانپذیرهایشهر مقصد خود را می‌توانید ببینید و انتخابی مناسب‌تر داشته باشید.

موضوع محدودۀ قیمتی هم، مبحثی است که می‌توانید با استفاده از فیلترها آن را معین کنید و یا شخصا با مقایسۀ مهمانپذیرهای نمایش داده شده، بهترین رزرو مسافرخانه را براساس شرایط خود داشته باشید.

رزرو ارزان مهمانپذیرهای ایران

نکاتی مهم برای رزرو مسافرخانه

مسافرخانه و رزرو آن به خاطر پیچیده نبودن، نکات زیادی برای مدنظر قرار دادن ندارد. با این حال می‌توان نکات کوچکی را مشخص کرد که در رزرو راحت‌تر و اقامتی به یاد ماندنی در مسافرخانه‌ها موثر باشد.

 • حتما قبل از نهایی کردن رزرو مسافرخانۀ خود، شرایط مسافرخانه را از نظر امکانات و خدمات بررسی کنید. مثلا اگر سرویس بهداشتی و حمام مجزا برایتان مهم است، باید موقع انتخاب مسافرخانه این موضوع را در نظر داشته باشید.
 • در بیشتر موارد مسافرخانه‌ها توسط افرادی رزرو می‌شوند که برای کارهای اداری، درمانی یا … به شهر مورد نظر سفر کرده‌اند. بنابراین حتما موقعیت مکانی مسافرخانه و دسترسی آن به وسایل حمل و نقل عمومی را قبل از رزرو بررسی کنید.
 • در مهمانپذیرها امکان ارائۀ پارکینگ اختصاصی وجود ندارد. این موضوعی است که می‌تواند در تصمیم‌گیری رزرو موثر باشد. در عین حال ممکن است بعضی از مهمانسراها در ظرفیت محدود پارکینگ به مهمانان خود ارائه دهند.
 • این نوع اقامتگاه‌ها معمولا ساعت 14 هر روز را برای ورود به اتاق و ساعت 12 روز را برای تحویل اتاق در نظر می‌گیرند. با این حال حتما در جریان رزرو مسافرخانه باید شرایط و قوانین مسافرخانه مورد نظر را به درستی مطالعه نمایید.
 • شرایط لغو رزرو مسافرخانه‌ها هم دارای قواعد معین و جامعی نیست. برای لغو رزرو مسافرخانه هم قوانین هر مسافرخانه برای لغو اجرا خواهد شد.

انتخاب و رزرو بهترین مسافرخانه ها

رزرو آنلاین مسافرخانه با سفربازی

به جرات می‌توان گفت سفربازی در حال حاضر بهترین و جامع‌ترین مرجع برای رزرو مسافرخانه در سراسر ایران است. این موضوع را مسافران شهرهایی مثل اصفهان، مشهد و تهران، که به دنبال رزرو مسافرخانه هستند می‌توانند تایید کنند. حضور سفربازی به عنوان سایتی معتبر در صفحات موتورهای جست‌وجو (مثل Google) و داشتن رتبه‌های برتر برای رزرو مسافرخانه‌های هر شهر (مثلا رزرو مسافرخانه تهران) و یا هر مسافرخانه یا مهمانسرا (مهمانسرا مهرفرهنگیان تهران) هم گواهی برای قدرت سفربازی در خصوص رزرو این نوع اقامتگاه است.

در هنگام رزرو مسافرخانه، افراد متقاضی این نوع اقامتگاه بیشتر تنوع موارد قابل رزرو را مدنظر قرار می‌دهند و این موضوعی است که سفربازی به خوبی آن را پوشش داده است. تنوع مسافرخانه‌ها کمک می‌کند تا مسافران هر شهر نزدیک‌ترین مسافرخانه را براساس محل مورد نظر خود به راحتی انتخاب نمایند.

اگر صفحات سفربازی در شبکه‌های اجتماعی را دنبال کنید، تخفیف‌های زیادی برای رزرو انواع اقامتگاه‌ها برای کاربران در بازه‌های زمانی مختلف در نظر گرفته است. این کمپین‌ها می‌تواند رزرو بهتری را برای متقاضیان اقامت در مسافرخانه‌ها به همراه داشته باشد.

در جریان رزرو و اقامت در مسافرخانه‌ها، پشتیبانی سفربازی، مثل همراهی مهمانان در سایر اقامتگاه‌ها، در رزرو مسافرخانه به صورت 24 ساعت در 7 روز هفته، به همراهی رزرو کنندگان مسافرخانه‌ها خواهد پرداخت. این پشتیبانی همیشگی کمک می‌کند تا اگر در طول مدت اقامت خود، به هر دلیلی دچار مشکل شوید یا از شرایط مسافرخانه راضی نباشید، با کمترین چالش ممکن به شرایط درست دست‌یابید.
حتما برای رزرو مسافرخانه مدنظر خود از نظرات ثبت شده در خصوص آن مسافرخانه استفاده کنید. این نظرات می‌تواند پاسخی روشن برای سوالات شما در خصوص مسافرخانه یا مهمانپذیر مدنظرتان باشد.

رزرو مسافرخانه، مهمانسرا و مهمانپذیرها

safarbazi about