دریافت تخفیف اولین رزرو فقط با ثبت نام در سفربازی
logo
logoدرباره ما

به هرجایی که سفر کنید، یک اقامتگاه مطابق با سلیقتون برای شما داریم.

فرقی نمیکنه که دنبال یک کلبه چوبی وسط جنگل هستید که یک آخر هفته هیجان انگیز رو برای خودتون بسازید، یا اینکه به اتاق هتل در شهر دیگه ای احتیاج دارید که قرار کاریتون رو هماهنگ کنید؛ در هر صورت یک استقبال گرم در انتظار شماست.


سفربازی چطور به شما کمک می کند؟


سلیقه شما، بهترین رو تعیین میکنه

سلیقه شما، بهترین رو تعیین میکنه

با استفاده از فیلترها مثل محدوده قیمت، استخر و ... جستجوی خودتون رو شخصی سازی کنید و دقیقاً چیزی رو که به دنبالش هستید پیدا کنید.

جزئیات رو از دست ندید

جزئیات رو از دست ندید

عکسها رو بررسی کنید و نظرات مهمانهای هر هتل یا اقامتگاه از رزروهای گذشته رو بخونید تا بتونید از تجربه بقیه کاربرها استفاده کنید.

با خیال راحت رزرو کنید

با خیال راحت رزرو کنید

ما از اطلاعات شخصی شما حفاظت میکنیم و در مراحل پرداخت از بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده میکنیم.

از خانه جدیدتون لذت ببرید

از خانه جدیدتون لذت ببرید

در صورتی که هر سوالی داشته باشید، فاصله شما و میزبانتون به اندازه یک پیام است. میزبان های خاص سفربازی ، بهترین توصیه ها و راهنمایی های سفر را در اختیار مهمانان خود قرار میدهند.

چه چیزهایی باعث انتخاب کردن سفربازی هستند؟


اطمینان خاطر

اطمینان خاطر

از خانه ها گرفته تا تمامی هتل ها، هر اطلاعاتی که شما لازم دارید در اختیارتون قرار گرفته تا با خیال راحت و کاملاً تضمین شده، فقط با زدن چند کلیک، رزرو کنید و برای سفرتون برنامه ریزی کنید.

صبح تا شب، شب تا صبح

صبح تا شب، شب تا صبح

پشتیبانی سفربازی در همه روزهای هفته به صورت شبانه روزی، در هر جایی که باشید، از شروع تا پایان سفر آماده کمک رسانی و راهنمایی شماست.

حقوق شما، الویت ما

حقوق شما، الویت ما

خط مشی تبادل پول بین مهمان و میزبان، بسیاری از مشکلات سفر را پوشش میدهد و سفربازی تضمین میکند که در صورت بروز هر یک از این مشکلات، یا اقامتگاه مشابهی را در اختیار شما قرار میدهد یا مبلغ دریافتی را به شما عودت میدهد.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت خدمات مسافرت هوایی وگردشگری همیار گشت سفربازی(سفربازی) می‌باشد.