logo

ویلا های محبوب‌ترین شهرها

پرطرفدارترین شهرهای ایران و جهان برای رزرو ویلا
banner

میزبان شوید

با اجاره اقامتگاه خود، کسب درآمد کنید!

مشاهده
banner

مشاوره سفربازی

راهنمایی و مشاوره رایگان سفر و گردشگری

تماس

رزرو جدیدترین ویلا ‌ها

جدیدترین ویلا های قابل رزرو در سفربازی
  اجاره روزانه ویلا تریپلکس نارنجی سرخرود
  heart-outline

  (جدید)

  اجاره روزانه ویلا تریپلکس نارنجی سرخرود

  مازندران، سرخرود

  1 %2,000,000 تومان1,980,000 تومان/هرشب
  اجاره روزانه ویلا دوخوابه ساحلی دهکده کیش
  heart-outline

  (جدید)

  اجاره روزانه ویلا دوخوابه ساحلی دهکده کی...

  هرمزگان، کیش

  9,900,000 تومان/هرشب
  ویلای استخر روباز گل یخ
  heart-outline

  (جدید)

  ویلای استخر روباز گل یخ

  مازندران، سرخرود

  1 %2,225,000 تومان2,202,750 تومان/هرشب
  ویلای استخردار چهارخوابه کوی رحمانی
  heart-outline

  (جدید)

  ویلای استخردار چهارخوابه کوی رحمانی

  مازندران، سرخرود

  1 %2,778,000 تومان2,750,220 تومان/هرشب
  ویلای لوکس استخردار پنج ستاره
  heart-outline

  (جدید)

  ویلای لوکس استخردار پنج ستاره

  مازندران، سرخرود

  1 %3,890,000 تومان3,851,100 تومان/هرشب
  اجاره روزانه ویلا دوخوابه شهبازی بوشهر
  heart-outline

  (جدید)

  اجاره روزانه ویلا دوخوابه شهبازی بوشهر

  بوشهر، بوشهر

  2,225,000 تومان/هرشب
  اجاره روزانه ویلا استخردار آتلانتیس دزفول
  heart-outline

  (جدید)

  اجاره روزانه ویلا استخردار آتلانتیس دزفو...

  خوزستان، دزفول

  7,000,000 تومان/هرشب
  اجاره روزانه ویلا دو خوابه بارک زهی چابهار
  heart-outline

  (جدید)

  اجاره روزانه ویلا دو خوابه بارک زهی چابه...

  سیستان وبلوچستان، چابهار

  1,670,000 تومان/هرشب
  اجاره روزانه ویلا دوخوابه جدگال چابهار
  heart-outline

  (جدید)

  اجاره روزانه ویلا دوخوابه جدگال چابهار

  سیستان وبلوچستان، چابهار

  2,970,000 تومان/هرشب
  اجاره روزانه ویلا استخردار دوبلکس رعنا دزفول
  heart-outline

  (جدید)

  اجاره روزانه ویلا استخردار دوبلکس رعنا د...

  خوزستان، دزفول

  3,500,000 تومان/هرشب

محبوب‌ترین ویلا‌ها

پرطرفدارترین ویلا های ایران و جهان برای رزرو
banner

برای سفر زمستانی برنامه ریزی کردی؟

اقامتگاه های مناسب سفرهای زمستانی در سفربازی

مشاهده

به پرسش‌های شما
پاسخ داده‌ایم!

می‌توانید سوالات خود را از پشتیبانی بپرسید!

با توجه به اینکه تعداد نفرات قابل ورود به ویلاها را از قبل مشخص کردید، امکان ارائه سرویس اضافه وجود ندارد. با این وجود شاید با درخواست از میزبان می‌توانید چنین سرویسی را در بعضی از ویلاها دریافت کنید. اما این مورد کاملا به میزبان بستگی دارد. بهتر است قبل از رزرو تعداد دقیق را انتخاب کنید.

این امکان وجود دارد که پیش از اقامت در ویلا رزرو شده بتوانید ویلا را تغییر دهید. البته در نظر داشته باشید که ممکن است طبق قوانین، ویلای اجاره شده با موضوع لغو رزرو مواجه شود. بعد از لغو رزرو ویلای قبلی، کارشناسان سفربازی می‌توانند ویلاهای قابل اجاره را بررسی کرده و در صورت امکان ویلای جدیدی را به شما پیشنهاد دهند.

 

بازۀ زمانی انتخابی اجارۀ ویلا، تعداد نفرات، ورود حیوان خانگی، امکان برگزاری جشن یا مهمانی جزء مواردی هستند که باید توسط میزبان تایید شود.

ویلاهای flat صرفا یک طبقه دارند. ویلاهای pilot هم یک طبقه مسکونی دارند با این تفاوت که زیر این طبقه محلی برای پارکینگ و سایر موارد در نظر گرفته شده است. ویلاهای duplex دارای 2 طبقه است، البته طبقه دوم صرفا از داخل دارای راه ارتباطی است. ویلاهای triplex هم به شکل ویلاهای duplex است با این تفاوت که یک طبقه بیشتر بالای طبقه دوم دارد.

اگر از ویلای خود بعد از ورود رضایت نداشتید و یا نیاز به خدمات بیشتری وجود داشت، کارشناسان سفربازی از ساعت 7 صبح تا 2 بامداد آماده خدمت‌رسانی به شما هستند و می‌توانید موضوع پیش‌آمده را با آن‌ها مطرح کنید تا در سریع‌ترین زمان موضوع را بررسی کنند. در ابتدا هم می‌توانید با میزبان تماس بگیرید.

برای لغو اجاره ویلا باید از قبل شرایط آن را مطالعه و بررسی کنید. در بعضی از موارد درصدی از هزینۀ اجاره کسر و باقی مبلغ به مهمان بازگردانده می‌شود. اما در بعضی موارد هیچ مبلغی به مهمان عودت داده نمی‌شود.

بعد از پایان مدت زمان اجاره ویلا، میزبان با حضور در ویلا شرایط، وسایل و تجهیزات ویلا را چک کرده و در صورت نبود مشکل، با تحویل دادن مدارک مهمان، اجاره ویلا پایان می‌یابد.

اگر ویلای اجاره شده دارای اتاق‌هایی با امکانات مجزا، به خصوص سرویس بهداشتی و حمام باشد، در اصطلاح به این ویلا در بخش امکانات با اتاق مستر (Master) می‌گویند.

ویلاهای سایت سفربازی از نظر امنیت تضمین شده هستند. میزبان در ابتدا ویلا و وسایل آن را به شما تحویل می‌دهد و تا بعد از پایان زمان اجاره دیگر وارد ویلای شما نخواهد شد.

در ابتدا شهر مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس تاریخ مورد نظر را وارد کرده و تعداد نفرات را به تفکیک بزرگسال و کودک وارد کنید. بعد از وارد کردن اطلاعات، با استفاده از فیلترهای سایت نیازمندی‌های خود را وارد کنید. بعد از انتخاب ویلا، درخواست اجاره را ثبت کنید.

f1

گفتگو با میزبان پیش از پرداخت

امکان گفتگوی آنلاین پیش از پرداخت رزرو

f2

صدور آنی واچر

ارائه رسید رزرو هتل جهت ارائه به هتل ها

f3

تضمین تمیزی اقامتگاه

آسودگی خاطر از نظافت و تمیزی اقامتگاه‌ها

f4

پشتیبانی تا پایان سفر

همراه شما در تمام مراحل از رزرو تا پایان سفر

درباره سفربازی

رزرو آنلاین ویلا با خیال راحت

رزرو آنلاین ویلا با خیال راحت

اگر شماهم قصد سفر دارید و مقصدتان را از میان شهرهای شمالی و یا شهرهای خوش آب و هوای اطراف تهران انتخاب کرده اید قطعا به دنیال رزرو و اجاره ویلا هستید. این مدل اقامتگاه‌ها به صورت اختصاصی و دربست در اختیار شما قرار می‌گیرد. در خصوص دربست بودن هم باید گفت که کلیدهای ورودی ویلا، از زمان شروع مدت زمان اجاره تا پایان زمان آن، در اختیار شما خواهد بود و هیچ شخص دیگری در این مدت اجازه ورود به ویلا را ندارد.

ویلاها با امکانات و شرایط متفاوتی نسبت به یکدیگر ارائه می‌شوند. برخی از ویلاها امکانات بیشتری مثل استخر، سونا، جکوزی، وسایل تفریحی مجزا و … را در اختیار شما قرار می‌دهند و همین امکانات می‌تواند در هزینۀ اجاره شما موثر باشد.

ویلا به چند دسته تقسیم می شوند؟

اگر شما هم تا کنون به شیوه آنلاین اقامتگاه خود در شهر مقصد را رزرو و اجاره کرده باشید با اصلاحاتی مانند اتاق مستر، ویلا فلت و ... آشنا هستید. در بعضی ویلاها، به ازای هر اتاق سرویس بهداشتی و حمام جداگانه‌ای در نظر گرفته شده که به آنها، ویلا با اتاق مستر (Master) می‌گویند. اما به طور کلی ویلا به چهار دسته تقسیم می‌شوند:

 • خانه ویلایی یک طبقه، همکف یا فلت: اینگونه ویلاها دارای 1 طبقه بوده و با پله‌های کمک می‌توان وارد ساختمان ویلا شد.
 • ویلا نیم پیلوت: این ویلاها صرفا یک طبقه دارند، با این تفاوت که زیر ساختمان پارکینگ و انباری قرار دارد.
 • خانه ویلایی دو طبقه، دوبلکس (duplex) : ویلاها از بیرون ساختمان دارای یک طبقه هستند، اما طبقه دوم با پله‌ای اختصاصی از داخل ساختمان قابل دسترس است.
 • خانه ویلایی سه طبقه، تریبلکس (triplex) : ویلاهای سه طبقه هم دارای یک پله داخلی برای ارتباط طبقه اول و دوم بوده و یک پله هم برای ارتباط طبقه دوم و سوم دارد.

ویلاها بر اساس شرایط جغرافیایی هم به سه دسته‌ دیگر تقسیم می‌شوند:

 • ویلا ییلاقی: اینگونه ویلاها بیشتر در شهرهای خوش آب و هوای اطراف کلانشهرها درست شده و برای استراحت‌های 1 روزه بسیار مناسب است. به عنوان مثال این مدل ویلا را می‌توان در شهرهای لواسان و کُردان اجاره کرد.
 • ویلا جنگلی: اینگونه ویلاها با داشتن نمایی زیبا از جنگل‌ها سرسبز، طراوات زیادی را به مهمان خود می‌دهند.
 • ویلا ساحلی: این نوع از ویلاها با دسترسی آسان‌تر به ساحل و در بعضی از موارد داشتن دسترسی اختصاصی به ساحل طراحی و اجرا شده‌اند.

راهنمای برای اجاره ویلا

اگر قصد اجاره ویلا دارید، بعد از انتخاب شهر مقصد، در مرحله بعد تاریخ مدنظر برای اجاره را وارد کنید و در مرحله آخر هم تعداد نفرات را به تفکیک افراد بزرگسال و کودکان را وارد کنید.

با طی کردن این مراحل، لیستی از ویلاهای قابل رزرو را خواهید دید. در این بخش اگر نیاز به تعیین محدوده قیمت دارید می‌توانید با مشخص کردن آن، لیستی مناسب‌تر از ویلاهای مناسب را برای اجاره ببینید.

برای اجاره ویلا به چه نکاتی توجه کنیم؟

در صفحه رزرو ویلا قابلیت انتخاب بر اساس ویژگی‌ها و امکانات نیز فراهم شده است. اگر نیاز به تفریحات آبی، امکانات ورزشی، وسایلی برای سرگرمی، تعداد اتاق بالا برای افراد و… را دارید، حتما در انتخاب ویلا دقت کنید. اگر تمایل دارید در ویلا جشن یا مهمانی برگزار کنید، حتما در زمان اجاره ویلا به این نکته دقت کنید.

اگر در سفر به همراه خود حیوان خانگی دارید، در زمان ثبت درخواست برای اجاره یک ویلا، به شرایط حضور حیوان خانگی در ویلا توجه کنید. شرایط دسترسی یا عدم دسترسی به پارکینگ اختصاصی هم برای کسانی که با خودرو شخصی عازم سفر می‌شوند، هم بسیار حائز اهمیت است.

حتما در زمان تحویل ویلا از میزبان، به وسایل و امکانات موجود دقت کنید. این موضوع در صورت عدم رعایت ممکن است در زمان تحویل ویلا برای شما مشکل‌ساز شود. در خصوص نظافت و کیفیت تجهیزات و امکانات ویلا، اگر مشکلی داشتید حتما با میزبان تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف شود. شرایط لغو اجاره، نسبت به هر ویلا متفاوت خواهد بود. حتما قبل از ثبت اجاره نهایی و پرداخت پول، شرایط لغو اجاره را مطالعه کنید.

ویلاهای اجاره‌ای سفربازی

اجاره ویلاها بعد از رزرو هتل، یکی از مهم‌ترین خدمات رزرواسیون سفربازی است. اگر قصد اجاره ویلا دارید، به سایت سفربازی مراجعه کنید و بعد از انتخاب شهر، لیستی مناسب از ویلاهای خود را با افزودن فیلترهای مورد نیاز مشاهده کنید. بعد از انتخاب ویلا، با همراهی کارشناسان سفربازی می‌تواند ویلای خود را اجاره کنید. کارشناسان ما برای همراهی شما از زمان شروع سفر تا پایان سفر و تحویل ویلا، آمادگی 24 ساعته در 7 روز هفته را دارند.

safarbazi about