logo
  Off%

  Off%

  شیراز

  شیراز

  مشهد

  مشهد

  تهران

  تهران

  اصفهان

  اصفهان

  دبی

  دبی

  بوشهر

  بوشهر

  تبریز

  تبریز

  لاهیجان

  لاهیجان

  کیش

  کیش

  استانبول

  استانبول

  چالوس

  چالوس

  کاشان

  کاشان

مجتمع گردشگری های محبوب‌ترین شهرها

پرطرفدارترین شهرهای ایران و جهان برای رزرو مجتمع گردشگری
banner

  10% تخفیف ویژه

  رزرو مجتمع گردشگری تفرجگاه ساحلی نمک آبرود

مشاهده
banner

  مشاوره سفربازی

   مشاوره و رزرو تلفنی مجتمع گردشگری

تماس

رزرو جدیدترین مجتمع گردشگری ‌ها

جدیدترین مجتمع گردشگری های قابل رزرو در سفربازی
  دهکده گردشگری سلوا بندر انزلی

  (جدید)

  دهکده گردشگری سلوا بندر انزلی

  گیلان، منطقه آزاد انزلی

  10.00 %2,250,000 تومان/هرشب
  دهکده تفریحی گردشگری سلامت صبا دستجرد

  (جدید)

  دهکده تفریحی گردشگری سلامت صبا دستجرد

  قم، دستجرد

  1,350,000 تومان/هرشب
  مجتمع گردشگری دریا دلان بوشهر

  (جدید)

  مجتمع گردشگری دریا دلان بوشهر

  بوشهر، بوشهر

  2,354,000 تومان/هرشب
  مجتمع گردشگری قشلاق شیت طارم چورزق

  (جدید)

  مجتمع گردشگری قشلاق شیت طارم چورزق

  زنجان، چورزق

  500,000 تومان/هرشب
  مجتمع اقامتی ریشا بوشهر

  (جدید)

  مجتمع اقامتی ریشا بوشهر

  بوشهر، بوشهر

  1,100,000 تومان/هرشب
  مجتمع گردشگری پلاس رابر

  (جدید)

  مجتمع گردشگری پلاس رابر

  کرمان، رابر

  535,000 تومان/هرشب
  مجتمع گردشگری تفرجگاه ساحلی نمک آبرود

  (جدید)

  مجتمع گردشگری تفرجگاه ساحلی نمک آبرود

  مازندران، چالوس

  3,500,000 تومان/هرشب
  دهکده گردشگری سیلوانه ماسوله

  (جدید)

  دهکده گردشگری سیلوانه ماسوله

  گیلان، ماسوله

  5.20 %2,370,000 تومان/هرشب
  مجتمع گردشگری وارنا گنبدکاووس

  (جدید)

  مجتمع گردشگری وارنا گنبدکاووس

  گلستان، گنبد کاووس

  2,000,000 تومان/هرشب
  مجتمع ساحلی ستاره خزر بندرانزلی

  (جدید)

  مجتمع ساحلی ستاره خزر بندرانزلی

  گیلان، بندرانزلی

  2,450,000 تومان/هرشب

محبوب‌ترین مجتمع گردشگری‌ها

پرطرفدارترین مجتمع گردشگری های ایران و جهان برای رزرو

به پرسش‌های شما
پاسخ داده‌ایم!

می‌توانید سوالات خود را از پشتیبانی بپرسید!

مجتمع گردشگری نوعی از اقامتگاه است که در کنار فضای اقامتی مناسب و عالی، بهترین امکانات و خدمات رفاهی را برای مهمانان خود، در کنار اقامت فراهم می‌کند.

در مجتمع‌های گردشگری ابتدایی ترین وسایل رفاهی مثل حمام، سرویس بهداشتی و… به ازای هر اتاق قابل استفاده است. در خصوص سایر امکانات مثل کافی شاپ، رستوران، خدمات عکاسی، خدمات گردشگری و… هم به صورت کامل قابل استفاده خواهد بود.

این نوع از اقامتگاه‌ها قابلیت ارائه بهترین غذاها را برای هر وعده غذایی به مهمانان فراهم می‌کنند.

با توجه به تعریف‌ها صورت گرفته از مجتمع‌های گردشگری، ارائه پارکینگ یکی از امکانات ارائه شده در مجتمع‌های گردشگری خواهد بود.

f1

گفتگو با میزبان پیش از پرداخت

امکان گفتگوی آنلاین پیش از پرداخت رزرو

f2

صدور آنی واچر

ارائه رسید رزرو هتل جهت ارائه به هتل ها

f3

تضمین تمیزی اقامتگاه

آسودگی خاطر از نظافت و تمیزی اقامتگاه‌ها

f4

پشتیبانی تا پایان سفر

همراه شما در تمام مراحل از رزرو تا پایان سفر

درباره سفربازی

رزرو آنلاین مجتمع گردشگری با خیال راحت

مجتمع گردشگری، اقامت با تمامی امکانات

رزرو مجتمع گردشگری، همان طور که از اسمش پیداست به معنی رزرو مکانی برای اسکان در مجتمعی با امکانات کامل و بی‌نظیر است. در رزرو مجتمع‌های گردشگری می‌توان 2 گروه مهمان مشتاق برای رزرو را پیدا کرد. گروه اول مهمانانی که علاقه دارند تمامی امکانات اقامت‌شان مثل رستوران، کافی شاپ، اتاق نگهداری کودک، زمین بازی کودک، مراکز خرید، آتلیه عکاسی، خدمات ترابری، امکانات درمانی، امکانات تفریحی و… در یک مجموعه برایشان قابل دسترسی باشد.

گروه دوم هم مهمانانی هستند که قصد اقامت در مراکزی به دور از مرکز شهر را (برای دور بودن از هیاهوی شهر و لذت بردن از طبیعت بکرتر) دارند. این گروه هم قطعا مایل خواهند بود تا مجتمع‌های گردشگری را رزرو نمایند و تمامی امکانات مورد نیازشان را در یک جا به صورت تجمیعی در اختیار داشته باشند.

رزرو آنلاین مجتمع های گردشگری

در این واحد اقامتی مثل هتل، مسافرخانه و یا بوم گردی‌ها اتاق‌هایی با امکانات مناسب برای رزرو در نظر گرفته می‌شود. این اتاق‌ها امکانات ابتدایی رزرو را دارند اما شرایط یک اقامتگاه مستقل را نمی‌توانند فراهم کنند.

ارائه وعده غذایی در این مجتمع‌ها به صورت دائمی برای مهمانان قابل استفاده بوده اما شرایط تهیۀ غذا به صورت اختصاصی در اتاق هم برای مهمانان در نظر گرفته نشده است.

امکانات جامع مجتمع‌های گردشگری باعث شده تا علاقه‌مندان زیادی برای رزرو این نوع اقامتگاه‌ها اقدام کنند. با این حال اگر دوست دارید در سفر خود، صرفا از اقامتگاه رزرو شدۀ خود برای استراحت استفاده کرده و برای سایر موارد از امکانات داخل شهر استفاده کنید، قطعا انتخاب مجتمع گردشگری برای شما مناسب نخواهد بود.

مجتمع‌های گردشگری برای رزرو به صورت خانوادگی و انفرادی هم شرایط متنوعی را در آماده‌سازی اتاق‌ها و امکانات در نظر گرفته‌اند و همین موضوع، برگ برنده‌ای برای مجتمع‌های گردشگری خواهد بود.

در خصوص مقایسۀ مجتمع گردشگری با هتل باید بدانید که مجتمع‌های گردشگری روی تجمیع خدمات و امکانات (قابل استفاده به صورت پرداخت در محل) تمرکز دارند، در حالی که هتل‌ها روی ارائۀ خدمات به صورت امتیازهای جانبی روی اتاق رزرو شده مانور می‌دهند.

مجتمع گردشگری با کامل ترین امکانات

در مورد مقایسۀ مجتمع گردشگری و مسافرخانه‌ها هم باید به میزان تفاوت امکانات در این دو نوع اقامتگاه اشاره کرد. مجتمع‌های گردشگری به طور قطع امکانات جامع‌تری برای مهمانان خود نسبت به مسافرخانه‌ها فراهم خواهند آورد.

رزرو آنلاین مجتمع گردشگری

برای رزرو مجتمع‌های گردشگری هم باید شهر مورد نظر خودتان را ابتدا انتخاب کنید. بعد از انتخاب شهر بازۀ زمانی رزرو و تعداد نفرات را هم مشخص کنید تا با ارسال اطلاعات، لیستی از مجتمع‌های قابل رزرو را ببینید. با نمایش لیست مجتمع‌ها فیلترهای زیر در انتخاب مورد مناسب به شما کمک زیادی خواهد کرد.

فیلتر محدودۀ قیمت مجتمع گردشگری

فیلتر قیمت در نظر گرفته شده است، تا اگر شما برای رزرو خود محدودیت مالی دارید، حتما با در نظر گرفتن آن بهترین گزینۀ ممکن پیش روی شما قرار بگیرد.

فیلتر موقعیت مجتمع گردشگری

این فیلتر به شما کمک خواهد کرد که اگر دوست داشته باشید، بر اساس موقعیت مکانی، مجتمع‌های گردشگری خود را انتخاب کرده و موارد مناسب خود را ببینید.

فیلتر امکانات مجتمع گردشگری

ممکن است که بر اساس امکانات و تجهیزات مجتمع گردشگری، بخواهید رزرو تان را پیش ببرید. این فیلتر برای کمک به شما در نظر گرفته شده است.

انتخاب مجتمع گردشگری مناسب

نکاتی مهم برای رزرو مجتمع گردشگری

رزرو مجتمع‌های گردشگری به دلایل مطرح شده، نکاتی را شامل می‌شود که باید در نظر گرفته شود:

 • مجتمع‌های گردشگری، براساس تعریف ارائه شده دارای پارکینگ اختصاصی برای مهمانان هستند، با این وجود بهتر است در زمان رزرو هر مجتمع، به شرایط پارکینگ آن توجه فرمایید.
 • مجتمع گردشگری، با ذهنیت ایجاد تمامی امکانات مورد نیاز برای مسافران در یک مکان ایجاد شده است، اگر شما دوست دارید از امکانات قابل استفاده در شهر مقصد خود استفاده کنید، احتمالا به جای مجتمع گردشگری باید از انواع دیگر اقامتگاه‌ها استفاده کنید.
 • در مناطقی که دسترسی به امکانات متنوع میسر نمی باشد، انتخاب مجتمع‌های اقامتی می‌تواند، خیال مهمانان را از دسترسی به بهترین امکانات اقامتگاه‌های رفع کند.

رزرو مجتمع گردشگری در سفربازی

رزرواسیون اقامتگاه سفربازی، با ارائه تعدادی زیادی مجتمع گردشگری در سایت خود، لیستی جامع برای مخاطبان خود فراهم کرده است. حساسیت و اعتبارسنجی دقیق کارشناسان سفربازی، باعث شده است که بهترین مجتمع‌های گردشگری در سایت ما قابل رزرو و استفاده باشد.

رزرو مجتمع توریستی از شمال تا جنوب ایران

در تیم سفربازی کارشناسانی 24 ساعته برای کمک به مهمانان و رزرو کنندگان مجتمع‌های گردشگری آماده پاسخگویی هستند تا سوالات تماس گیرندگان را جواب دهند و برای رفع نیازشان به آنها کمک کنند.

پیشنهاد می‌شود، حتما صفحات سفربازی در شبکه‌های اجتماعی را دنبال کنید و از بهترین تخفیف‌ها و کاهش‌های قیمتی مربوط به هر مجتمع گردشگری را به باخبر شوید.

safarbazi about