شما هم میتونید در سفربازی میزبان باشید

فقط به یه جایی با امکانات اولیه و امنیت کافی برای مهمان نیاز دارید؛ فرقی نمیکنه که یه اتاق داشته باشید، خانه یا آپارتمان. مردم به دلایل مختلفی توی سفربازی میزبان میشن؛ بعضی ها برای کسب درآمد مازاد و بعضی ها به خاطر عشقی که به میزبانی دارن، چون میتونن با مردم مختلف و با فرهنگ های جدید آشنا بشن.

از کجا باید شروع کنیم؟؟

اولین قدم

اولین قدم

بعد از اینکه در سایت ثبت نام کردید، مهمترین کار اینه که اطلاعاتتون مثل نام، حساب بانکی و عکس پروفایل رو در صفحه حساب کاربری کامل کنید. خیلی دقت کنید که اطلاعات بانکی درست و به نام خود شما باشه و خیالتون راحت که این اطلاعات پیش سفربازی جاش امن امنه. برای داشتن و بارگذاری عکس پروفایلتون هم شک نکنید؛ همه مهمان ها دوست دارن قبل از رزرو اقامتگاه، چهره میزبانشون رو ببینن و یه شناخت حدودی نسبت به میزبان پیدا کنن.

جذب مهمان

جذب مهمان

روی ثبت اقامتگاه کلیک و اقامتگاهتون رو کاملا رایگان در سفربازی ثبت کنید. یکی از چیزهایی که خیلی اقامتگاه شما رو خاص میکنه، انتخاب یک اسم پر محتوا و جذابه. پس به جای اینکه بنویسیم ویلا دو خوابه ، بنوسیم اجاره ویلا شیک دو خوابه در رامسر . البته اسمی که انتخاب میکنید نباید تخیلی و غیر واقعی باشه. باید حواستون باشه که اگه برای مهمان ها تصویر سازی اشتباهی بکنید، اون مهمان فقط و فقط 1 بار مهمان اقامتگاه شما میشه.

نکته طلایی

نکته طلایی

به نظرتون وقتی مهمان قصد رزرو اقامتگاه داره و توی سایت سفربازی آگهی شما رو میبینه، اولین چیزی که نظرش رو جلب میکنه چیه؟ مطمئن باشید که هیچ چیزی مهمتر از عکس های اقامتگاه شما نیست؛ انگار که داورهای مسابقات عکاسی نشستن و دارن بهترین و با کیفیت ترین عکس اقامتگاه ها رو انتخاب میکنن. برای اینکه بهترین عکس ها رو داشته باشید، اقامتگاهتون رو مرتب کنید و از همه قسمت های اقامتگاه عکس های با کیفیت بگیرید.

کمترین نباش، بهترین باش

کمترین نباش، بهترین باش

برای اقامتگاهتون یک قیمت واقعی انتخاب کنید. چون مهمان ها فقط داور مسابقات عکاسی نیستن، اون ها کارشناس قیمت گذاری املاک هم هستن. با توجه به قیمت رقبا و امکانات اقامتگاه، بهترین قیمت رو انتخاب کنید. اگه حتی شما بهترین اقامتگاه توی کل ایران رو داشته باشید و قیمت گذاری درستی نداشته باشید، مطمئن باشید که خیلی از روزها خالی میمونه.


از ثبت اقامتگاه تا رزرو کنارتون هستیم

آمادگی برای رزرو

آمادگی برای رزرو

اگه قوانین خاصی برای پذیرش مهمان ها دارید، در صفحه قوانین بنویسید و روزهای مختلف رو در تقویم اقامتگاهتون به درستی قیمت گذاری کنید تا با خیال راحت پذیرای مهمان های جدیدتون باشید. با درخواست رزرو مهمان، برای شما پیامکی حاوی اطلاعات مهمان و قیمت رزرو ارسال میشه و شما در لیست رزروها میتونید اطلاعات کامل تری رو ببینید و حتی با مهمان خود صحبت کنید و در صورت تمایل درخواست رزرو رو تایید کنید.

رزرو قطعی

رزرو قطعی

بعد از تایید درخواست رزرو مهمان توسط میزبان و پرداخت مهمان، رزرو قطعی میشود و برای میزبان و مهمان سند رزرو قطعی یا واچر ارسال میشه. توی این سند تمام اطلاعات دقیق میزبان و مهمان مثل شماره تماس، تعداد نفرات، آدرس اقامتگاه و... وجود داره. در ضمن از این لحظه به بعد نگران لغو رزرو نباشید چون لغو رزرو شامل خسارت هست. اگه مهمان رزرو رو لغو کنه، کیف پول شما مطابق با شرایط لغوی که شما برای مهمان تعیین کردید، شارژ میشود.

خاص بودنت رو ثابت کن

خاص بودنت رو ثابت کن

همیشه بیشترین تاثیر در اولین برخورده. میزبان های خاص برای ورود مهمان هاشون برنامه ریزی میکنن؛ یه خوش آمد گویی گرم، یه چای و شیرینی یا هر چیز دیگه ای که حال مهمان رو خوب میکنه. قبل از اینکه مهمان ها برسن، اقامتگاهتون رو تمیز و مرتب کنید و اقامتگاهتون رو در زمان درست و با کمال احترام در اختیار مهمان هاتون قرار بدید. انجام این کارهای ساده و کوچیک باعث میشه که اون مهمان به شما و اقامتگاهتون احترام متقابل بذاره و مشتری دائمی شما بشه.

پایان سفر

پایان سفر

از بابت مسائل مالی خیالتون رو راحت کردیم تا با تمام تمرکزتون یه خاطره و اقامت خوش برای مهمان هاتون بسازید. تمام مراحل دریافت و پرداخت اجاره بها به صورت آنلاین و با مطمئن ترین درگاه های بانکی در سایت سفربازی انجام میشه. بعد از خروج مهمان، کل مبلغ اجاره پس از کسر کارمزد سفربازی به کیف پول شما واریز میشود و قابلیت برداشت دارد. تمام تراکنش های مالی رو میتونید در صفحه لیست تراکنش ها ببینید تا خیالتون بابت همه چیز راحت باشه.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت خدمات مسافرت هوایی وگردشگری همیار گشت سفربازی(سفربازی) می‌باشد.