register banner
logo
  مازندران

  مازندران

  کیش

  کیش

  گیلان

  گیلان

  اردبیل

  اردبیل

  مشهد

  مشهد

  تهران

  تهران

  تبریز

  تبریز

  گلستان

  گلستان

  اصفهان

  اصفهان

  شیراز

  شیراز

  استانبول

  استانبول

  آنتالیا

  آنتالیا

بوتیک هتل های محبوب‌ترین شهرها

پرطرفدارترین شهرهای ایران و جهان برای رزرو بوتیک هتل
banner

  15% تخفیف ویژه

  رزرو بوتیک هتل حنا تهران

مشاهده
banner

  مشاوره سفربازی

  مشاوره و رزرو تلفنی بوتیک هتل

تماس

رزرو جدیدترین بوتیک هتل ‌ها

جدیدترین بوتیک هتل های قابل رزرو در سفربازی
  بوتیک هتل کوهاب نطنز

  (جدید)

  بوتیک هتل کوهاب نطنز

  اصفهان، نطنز

  0.08 %1,199,040 تومان/هرشب
  بوتیک هتل دیمه لاهیجان

  (جدید)

  بوتیک هتل دیمه لاهیجان

  گیلان، لاهیجان

  1,210,000 تومان/هرشب
  بوتیک هتل امان ماسوله

  (جدید)

  بوتیک هتل امان ماسوله

  گیلان، ماسوله

  3,000,000 تومان/هرشب
  بوتیک هتل دلدار کاشان

  (جدید)

  بوتیک هتل دلدار کاشان

  اصفهان، کاشان

  1,400,000 تومان/هرشب
  بوتیک هتل عمارت شاه نشین کاشان

  (جدید)

  بوتیک هتل عمارت شاه نشین کاشان

  اصفهان، کاشان

  2,050,000 تومان/هرشب
  بوتیک هتل باران آران و بیدگل

  (جدید)

  بوتیک هتل باران آران و بیدگل

  اصفهان، کاشان

  25.00 %1,200,000 تومان/هرشب
  بوتیک هتل سرای رُزاس کاشان

  (جدید)

  بوتیک هتل سرای رُزاس کاشان

  اصفهان، کاشان

  2,950,000 تومان/هرشب
  بوتیک هتل صارم الدوله ونوشک کرمانشاه

  (جدید)

  بوتیک هتل صارم الدوله ونوشک کرمانشاه

  کرمانشاه، کرمانشاه

  0.20 %2,495,000 تومان/هرشب
  بوتیک هتل شمس الملوک شیراز

  (جدید)

  بوتیک هتل شمس الملوک شیراز

  فارس، شیراز

  0.15 %3,307,032 تومان/هرشب
  بوتیک هتل دژ نیشابور

  (جدید)

  بوتیک هتل دژ نیشابور

  خراسان رضوی، نیشابور

  1,815,000 تومان/هرشب

محبوب‌ترین بوتیک هتل‌ها

پرطرفدارترین بوتیک هتل های ایران و جهان برای رزرو

به پرسش‌های شما
پاسخ داده‌ایم!

می‌توانید سوالات خود را از پشتیبانی بپرسید!

قوانین لغو رزرو در بوتیک هتل‌ها شبیه به هتل‌ها است. البته برای هر بوتیک هتل باید به بخش قوانین لغو رزرو، منتشر شده برای همان بوتیک هتل توجه بیشتری داشت.

بله. بعضی از بوتیک هتل‌ها براساس شرایط اقلیمی، خدمات و امکانات خاصی (مطابق با همان اقلیم) را برای مهمانان خود در نظر می‌گیرند.

بوتیک هتل‌ها منوهای غذایی و نوشیدنی متفاوتی دارند، با این شرایط که این موارد را در قالب سنتی و مطابق با غذاهای محلی ارائه می‌دهند.

بوتیک هتل‌ها با فضایی سنتی و براساس شرایط اقلیمی و جغرافیایی آماده شده و به گردشگران ارائه می‌شوند.

بوتیک هتل و هتل‌ها از نظر امکانات و خدمات شبیه یکدیگر هستند، با این تفاوت که در دکوراسیون، ارائه غذاهای سنتی و نوشیدنی محلی در منو کافه و رستوران، و امکانات اتاق و در کل ارائه خدمات مدرن به شیوه سنتی تفاوت‌هایی دارند.

بوتیک هتل، همان هتل است، البته با 2 تفاوت. اولاً طراحی و دکوراسیون آن باید سنتی و مطابق با شرایط جغرافیایی باشد. دوماً تعداد اتاق‌های آن کمتر از 100 اتاق خواهد بود.

f1

گفتگو با میزبان پیش از پرداخت

امکان گفتگوی آنلاین پیش از پرداخت رزرو

f2

صدور آنی واچر

ارائه رسید رزرو هتل جهت ارائه به هتل ها

f3

تضمین تمیزی اقامتگاه

آسودگی خاطر از نظافت و تمیزی اقامتگاه‌ها

f4

پشتیبانی تا پایان سفر

همراه شما در تمام مراحل از رزرو تا پایان سفر

درباره سفربازی

رزرو آنلاین بوتیک هتل با خیال راحت

بوتیک هتل، ترکیب از تجربۀ سنتی و امکاناتی مدرن

رزرو بوتیک هتل را می‌توان تجربه‌ای نزدیک به رزرو هتل‌ها در نظر گرفت. البته مخاطبان و طرفداران بوتیک هتل‌ها، افرادی هستند که قصد دارند هنگام سفر، ماندن در اقامتگاهی خاص و متفاوت را تجربه کنند، اما در کنارش شرایطی لوکس را برای اقامتگاه خود در نظر می‌گیرند.

بوتیک هتل‌ها نوعی هتل کوچک هستند که در طراحی آنها زمان زیادی به کار رفته تا با ویژگی‌های منحصر به فرد خود، گردشگران زیادی را جذب کنند. این نوع از اقامتگاه‌‌ها معمولا در محیط‌های شهری یا مناطق توریستی قرار گرفته است و تمرکز بیشتری برای ساختن تجربۀ منحصر به فرد، نزد مخاطبان خودش دارد.

طرفداران بوتیک هتل‌ها، افرادی هستند که می‌خواهند تجربه‌های منحصر به فردی داشته باشند. اینگونه افراد با انتخاب طراحی زیبا و خدمات شخصی سازی شده در فضایی سنتی اما لوکس (حتی قابل مقایسه با لوکس‌‌ترین هتل‌های ایران) خود را برای تجربه‌هایی متفاوت آماده می‌سازند.

رزرو بهترین بوتیک هتل های ایران

به عبارتی دیگر، اگر مایل هستید امکانات هتل‌های لوکس، مثل اتاق‌های مدرن و زیبا با بهترین امکانات، تفریحات آبی (مثل حمام‌های تخصصی، ماساژ و…)، رستوران‌های جذاب و… را در فضایی با دکوراسیون سنتی تجربه کنید، بوتیک هتل‌ها، گزینه‌ای مناسب برای شما هستند.

بوتیک هتل‌ها در طراحی خود، فضایی سنتی را برای اتاق‌ها، رستوران و… مدنظر قرار داده‌اند. در خصوص غذاها و نوشیدنی‌های ارائه شده در بوتیک هتل‌ها هم می‌توان گفت منوهای ارائه شده دارای غذاها و نوشیدنی‌های سنتی برای انتخاب و سرو هستند.

یکی از تفاوت‌های بوتیک هتل و هتل‌ها در تعداد اتاق‌های آنها است. اتاق‌های بوتیک هتل‌ها از ۱۰۰ اتاق بیشتر نخواهد شد و همین موضوع باعث حضور یک اقامتگاه در گروه بوتیک هتل‌ها می‌شود.

مبحث مهم دیگر در زمینۀ طراحی و دکوراسیون هر بوتیک هتل این است که بوتیک هتل‌ها باید از معماری سنتی اقلیم خود برای تجهیز کردن اتاق استفاده کنند و نمی‌توانند خارج از این موضوع به طراحی بوتیک هتل بپردازند.

در ایران شهرهایی مثل تهران، اصفهان، شیراز، یزد، کاشان، قشم، کندوان دارای بیشترین استقبال برای درخواست و رزرو بوتیک هتل هستند. البته که در سایر شهرها هم بوتیک هتل‌ها وجود دارند و قابل رزرو هستند.

بهترین مرجع رزرو بوتیک هتل

جالب است بدانید در بعضی از موارد، اقامت در یک بوتیک هتل هزینه‌ای معادل یک هتل 5 ستاره لوکس و مجلل است. دلیل برابری هزینه هم، ارائه خدمات در کنار ارائه تجربه‌ای متفاوت از سفر و اقامت است.

رزرو آنلاین بوتیک هتل

اگر با توجه به موارد بالا، جزء افرادی هستید که تمایل به رزرو بوتیک هتل‌ها دارید، باید مراحل زیر را مدنظر قرار دهید. مثل رزرو سایر اقامتگاه‌ها، ابتدا نیاز به مشخص کردن شهر مقصد است. در نظر داشته باشید که بوتیک هتل‌ها در شهرهای محدودی از ایران ارائه شده‌اند و در تمامی شهرها وجود ندارند.

با معین کردن شهر، باید تاریخ مدنظر و تعداد نفرات را (به تفکیک بزرگسال و کودک) مشخص کنید. بعد از مشخص شدن اطلاعات مورد نیاز، شما می‌توانید بوتیک هتل‌های قابل رزرو را به صورت لیستی کامل مشاهده کنید. اگر هم دوست داشته باشید که موارد معین شده در لیست کمتر و محدودتر شود، فیلترهای کاربردی مثل فیلتر قیمت، فیلتر مشخص کردن امکانات مورد نیاز و… هم قابل استفاده هستند.

رزرو بوتیک هتل در تهران، یزد، اصفهان و غیره

نکاتی مهم برای رزرو بوتیک هتل‌ها

در خصوص رزرو بوتیک هتل‌ها، نکاتی مطرح است که در ادامه مورد بررسی قرار می‌گیرد.

 • تقریبا بیشتر موارد و قوانین مهم برای رزرو بوتیک هتل‌ها معادل با رزرو هتل است. بنابراین از نظر قوانین رزرو، اقامت و قوانین لغو رزرو، علاوه بر مطالعه قوانین مربوط به هر بوتیک هتل، باید قوانینی مشابه برای رزرو هتل هم مدنظر داشته باشید.
 • بعضی از بوتیک هتل‌ها دارای خدماتی مثل حمام سنتی، سالن ماساژ سنتی و… هستند که می‌تواند در انتخاب یک بوتیک هتل موثر باشد.
 • معماری به کار رفته در آماده‌سازی بوتیک هتل‌ها هم مبحثی مهم برای طرفداران این نوع از اقامتگاه‌هاست و باید با استفاده از عکس‌های بوتیک هتل مورد نظر آنها را بررسی کرد.
 • در بوتیک هتل‌ها غذاهای سنتی و محلی، نوشیدنی‌های سنتی گرم و سرد در کنار سایت خوراکی‌های مرتبط با فضای بوتیک هتل سرو می‌شود و این موضوع هم می‌تواند در انتخاب یک بوتیک هتل موثر باشد.
 • در بعضی از بوتیک هتل‌ها به طور معمول امکانات و شرایطی برای پذیرش و نگهداری از حیوانات خانگی فراهم شده که باعث استقبال بیشتر از این نوع اقامتگاه‌ها شده است.

رزرو آنلاین بوتیک هتل با سفربازی

بوتیک هتل و رزرو آن، یکی از خدمات تخصصی و حرفه‌ای مجموعه رزرواسیون سفربازی برای علاقه‌مندان به این نوع از اقامتگاه‌ها است. در سایت سفربازی به راحتی می‌توانید کلیه بوتیک هتل‌ها یا بوتیک هتل‌های قابل رزرو در یک شهر را مشاهده نمایید. سپس با انتخاب بوتیک هتل مورد نظر عکس‌های آن بوتیک هتل، نظرات مهمانان قبلی، شرایط و امکانات بوتیک هتل را بررسی کنید.

سنتی ترین بوتیک هتل های ایران

جمع‌بندی مراحل بالا می‌تواند رزروی سریع و بدون دردسر را برای شما به همراه داشته باشد. کارشناسان سفربازی از شروع درخواست رزرو تا پایان اقامت شما در بوتیک هتل رزرو شده، همراه شما خواهند بود تا اگر نیاز به همراهی داشتید، در کمترین زمان ممکن درخواست شما را پیگیری نمایند.

در زمینه ارائه تخفیف‌های جذاب برای رزرو بوتیک هتل‌ها، مجموعه سفربازی کمپین‌هایی جذاب در کنار کدهای تخفیفی کاربردی را برای کاربران سایت در نظر گرفته است. برای اطلاع از شرایط و تخفیف‌های ارائه شده در هر زمان، حتما سفربازی را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

برای اطمینان از بوتیک هتل انتخاب شده، حتما از نظرات سایر میهمانان و کاربران سایت استفاده کنید. این نظرات می‌تواند به شما ثابت کند که انتخابتان مناسب است یا باید به فکر انتخاب بوتیک هتل دیگری باشید.

safarbazi about