۰

استارتاپ ویکند گردشگری برگزار می‌شود

سفربازی - استارتاپ ویکند گردشگری با موضوع «گردشگری، تکنولوژی و نسل‌های آینده» به منظور شناخت و حمایت از ایده‌های نو و جذاب حوزه گردشگری برگزار می‌شود.
بازدید
 • استارتاپ ویکند گردشگری با موضوع «گردشگری، تکنولوژی و نسل‌های آینده» به منظور شناخت و حمایت از ایده‌های نو و جذاب حوزه گردشگری برگزار می‌شود.

  به گزارش سفربازی، به نقل از ایسنا، این استارتاپ ویکند با حمایت پژوهشکده گردشگری جهاددانشگاهی خراسان‌رضوی و یونسکو و با همکاری دانشگاه علم و فرهنگ و دانشگاه «مون پلیه فرانسه»، در نیمه دوم سال میلادی ۲۰۲۲ در ایران (۱۴۰۱) برگزار می‌شود.

  سعید هاشمی، رییس دانشگاه علم و فرهنگ در این‌باره گفت: هدف از برگزاری این استارتاپ، تشویق دانشجویان ایرانی به تفکر و جستجوی نوآوری‌های خلاقانه روز و دانش‌بنیان در صنعت گردشگری است؛ زیرا نیازهای نسل‌های آینده بسیار متفاوت‌تر از نسل کنونی و پیشین است.

  او درباره روند برگزاری این مسابقه توضیح داد: این مسابقه دارای سه مرحله است؛ در مرحله نخست تمام ایده‌های پروژه (حداکثر دو صفحه و به زبان انگلیسی) به کمیته علمی ارسال می‌شود. در مرحله دوم نیز ۱۰ پروژه برتر برای برگزاری مسابقه دو روزه انتخاب می‌شوند و با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

  نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاهده بیشتر