دعوای خشنوت آمیز مردی با همسرش در هواپیمای شرکت لوفت هانزا که از شهر مونیخ آلمان به سمت بانکوک پرواز میکرد، منجر به فرود اضطراری هواپیما در کشور هند شد.

به گزارش سفربازی به نقل از “ان تی وی” آلمان ، مردی در پرواز مونیخ و بانکوک همسرش را تهدی کرد و بحث و مشاجره بین زن و شوهر منجر به ناآرامی شدید در هواپیما شد. به گفته یکی از مسافران هواپیما، تا لحظه فرود اضطراری به دلیل وضعیت ناشی از این حادثه، افراد حاضر در هواپیما یک بازی ساختگی ترتیب دادند تا جو هواپیما کمی آرام شود.

به این ترتیب به دلیل بروز حادثه مشاجره در هواپیما، پرواز LH772 لوفت هانزا در مسیر مونیخ به تایلند در هند فرود اضطراری داشت و شرکت هواپیمایی لوفت هانزا تایید کرد که هواپیما باید در پایتخت هند یعنی دهلی نو، تغییر مسیر دهد. دلیل این امر “رفتار نامناسب و خشن توسط یک مسافر” بود که سلامت پرواز را به خطر انداخته بود.

بر اساس گزارشات دریافت شده، مشاجره در هواپیمای A380 درگرفت و مسافر آشوبگر آلمانی بود که به نیروهای امنیتی دهلی نو تحویل داده شد.

گفته میشود که این مرد ۵۳ ساله آلمانی بر سر همسر تایلندی تبار خود فریاد زده و به او غذا پرتاب کرده است. مشخص نیست دعوا بر سر چه موضوعی بوده است و از آنجایی که این مرد از دستورات کارکنان پیروی نکرد، خلبانان درخواست فرود ایمن کردند.

رسانه هندی “تلگراف” گزارش داده است که این زن در دهلی نو، در اولین اقدام از رفتار همسر خود به خلبان شکایت کرد چرا که از سوی او تهدید شده بود.

یکی از مسافران درباره وضعیت داخل هواپیما به نشریه “بیلد” گفت: وحشتناک بود. همه مانیتورها خاموش بودند تا فرد آشوبگر متوجه نشود که ما در بانکوک نیستیم بلکه در دهلی نو فرود می‌آییم. با توجه به اطلاعیه های هیئت مدیره، اما مسافران کم کم از بحث فرود در هند شخصاً مطلع شدند.

به گفته یک مسافر، پس از فرود، هیچ کس نتوانست بیرون بیاید. همه مسافران باید سر جای خود می‌ماندند و فقط با بلندگو اعلام شده بود که فیلم‌برداری یا عکس‌برداری ممنوع است. در آن لحظه شش سرباز سوار شدند و مرد آشوبگر را از هواپیما خارج کردند.

لوفت‌هانزا بعد از آن اعلام کرد: انتظار می رود پرواز به بانکوک با تاخیرهای جزئی ادامه یابد. در این اطلاعیه آمده بود: ایمنی مسافران و خدمه هواپیما اولویت اصلی ما است.

سفربازی - دعوای زن و شوهری در هواپیمای لوفت هانزا

دعوای زن و شوهری در هواپیمای لوفت هانزا

آیا این مطلب مفید بوده؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای