۰

آغاز به ساخت مجتمع گردشگری حقانی در لنجان اصفهان

سفربازی - آغاز به ساخت مجتمع گردشگری حقانی در لنجان اصفهان
بازدید
 • رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان لنجان گفت: پروژه مجتمع گردشگری حقانی در روستای رحمت‌آباد در زمینی به مساحت ۱۱۰۰۰ مترمربع احداث می‌شود و زمینه اشتغال مستقیم ۴۰ نفر را فراهم می‌کند.

  به گزارش سفربازی، به نقل از ایسنا، احمد فتحی افزود: پروژه مجتمع گردشگری حقانی در روستای رحمت‌آباد واقع در بخش باغبهادران شهرستان لنجان کلنگ‌زنی و مراحل ساخت آن به طور رسمی آغاز شد.

  به گفته او، این پروژه پس از اخذ استعلامات دستگاه‌های مربوط موفق به اخذ مجوز احداث از اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان شد و پیش‌بینی می‌شود با سرمایه‌گذاری ۴۵۰ میلیارد ریال تکمیل و آماده بهره‌برداری شود.

  رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان لنجان توضیح داد: شهرستان لنجان با توجه به دارا بودن مناظر طبیعی بکر و جریان دائمی رودخانه زاینده‌رود در بخش باغبهادران یکی از مقاصد مهم طبیعت‌گردی و اکوتوریسم کشور است و براساس آمارهای اعلام شده یکی از پنج مقصد پربازدید استان اصفهان بوده که متناسب با این پتانسیل‌ها، ایجاد و توسعه تاسیسات گردشگری، یکی از ضروریات منطقه و جزو اولویت‌های اداره میراث‌فرهنگی شهرستان است.

  نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاهده بیشتر