شاگردان یحیی گل محمدی، در حالی که خود را برای سفر به عربستان و مسابقه با تیم النصر عربستان آماده میکردند، مطلع شدند که پروازشان به این کشور لغو شده است. به گزارش سفربازی به نقل از ایرنا، تیم فوتبال پرسپولیس روز سه شنبه هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا، در ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه در ورزشگاه مرسل پارک، به مصاف با تیم النصر عربستان خواهد رفت.

شاگردان یحیی گل محمدی قرار بود روز جمعه ۳ آذر ۱۴۰۲ راهی عربستان شوند و در شهر ریاض اقامت داشته باشند و این پرواز به دلیل عدم صدور مجوزهای لازم برای فرود هواپیمای‌ کاروان پرسپولیس از سوی کشور عربستان و فرودگاه ریاض، لغو شد.

مدیران باشگاه پرسپولیس در تلاش هستند تا مقدمات سفر به عربستان را فراهم کنند و به نظر می‌رسد این تیم امشب یا نهایتا فردا (شنبه) راهی ریاض شود.

همچنین با توجه به لغو پرواز سرخ‌پوشان به عربستان، با نظر گل‌محمدی تمرینات این تیم امروز برگزار خواهد شد.

پیگیری‌های باشگاه پرسپولیس ادامه دارد

باشگاه پرسپولیس هم اعلام کرد با وجود هماهنگی‌های صورت گرفته از سوی باشگاه، در ساعات پایانی منتهی به پرواز سرخپوشان ایران به ریاض، اجازه فرود به هواپیمای حامل سرخپوشان ایران در عربستان داده نشد و باعث شد پرواز کاروان تیم به این کشور کنسل شود.

رایزنی‌های مسوولان باشگاه ادامه دارد تا مجوز لازم، صادر گردد تا کاروان پرسپولیس بتواند با پرواز چارتر خود راهی عربستان شود.

آیا این مطلب مفید بوده؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای