بهترین هتل های پاریس – قرار است در این مقاله بهترین هتل های پاریس را به شما معرفی کنیم تا اگر قصد مسافرت به این شهر زیبا را دارید دیگر نگران اقامت در آن نباشید و با آگاهی های لازم که از این مقاله به دست می آورید می توانید هتل مورد نظر ا انتخاب کنید و جهت رزو هتل اقدام کنید.

 

پاریس همانطور که می دانید جزء جذاب ترین مقصد توریستی جهان به شمار می رود. با توجه به تحقیقا به دست آمده نزدیک به ۴۰ میلیون نفر از این شهر زیبا  بازدید کرده اند که باعث شده است این شهر جزء پربازدیدکننده ترین مقصد توریستی جهان به شمار آید.

شهر پاریس دارای جاذبه های زیادی مانند برج ایفل، خیابان مشهور شانزه لیزه و موزه لوور آنقدر معروف هستند که بسیاری از افراد علاقمند هستند که به این مکان های زیبا بروند و این مکان های زیبا را از نزدیک ببینند.

مطمعنا قبل از اینکه هر فردی بخواهد اقدام به سفر به پاریس کند در مورد اقامت، هزینه ها و قیمت های هتل به فکر فرو می رود که چه هتل با چه قیمتی و با چه امکاناتی در این شهر وجود دارد. ما برای راحتی تصمیم گیری شما بهترین هتل های پاریس را معرفی می کنیم تا بتوانید به راحتی تصمیم بگیرید.

برخی از بهترین هتل های پاریس

برخی از بهترین هتل های پاریس

در پاریس هتل زیاد هست اما بهترین هتل های پاریس عبارتند از:

هتل مزون سوکه پاریس

هتل مزون سوکه پاریس جزء جذابترین و زیباترین هتل هایی است که شما می توانید در آن اقامت داشته باشید. این هتل با معماری مخصوص و طراحی زیبای کلاسیک فرانسوی ساخه شده است و خدمات فوق العاده ای برای مهمانان خود ارائه می دهد.

این هتل فاصله کمی با وسایل حمل و نقل شهری، مخصوصا ایستگاه مترویی که  بعد از پیاده روی کمی به ایستگاه خیابان شانزه لیزه می رسد. این هتل دارای امکاناتی مانند استخرهای متنوع و غذاهای اصیل فرانسوی که در منوی غذای آنها وجود دارد توانسته است محبوبیت زیادی بین متقاضیان رزو هتل پیدا کند.

شما می توانید جهت رزو هتل از طریق سایت یا شماره تلفن های این هتل اقدام نمایید

وب سایت  هتل مزون سوکه پاریس   maisonsouquet

شماره تماس هتل:     ۳۳ ۱ ۴۸ ۷۸ ۵۵ ۵۵

آدرس هتل  : ۱۰ Rue de Bruxelles, 75009 Paris, France

 

هتل گرند پاورز

بهترین هتل های پاریس – هتل گرند پاورز

هتل گرند پاوز در  قسمتی از شهر وجود دارد که به مثلث طلایی مشهور می باشد. منظور از مثلث طلایی بین سه خیابان شانزه لیزه، مونتاین و جورج پنجم پاریس هست. این هتل ۵ ستاره هست که دارای تنوع فراوان در اتاق های خود می باشد.

بعضی از اتاق های این هتل دارای کفپوش پارکت و شومینه هست در صورتی که بعضی دیگر دارای بالکن هستند که در آن می توان منظره زیبای برج ایفل را تماشا کرد همچنین این هتل به کلیه جاذبه های توریستی شهر پاریس نزدیک می باشد که این جزء مزیت این هتل می باشد.

این هتل دارای حمام ترکی است که در کنار سوناهای این هتل برای مسافران وجود دارد. جهت رزو هتل گرند پاوز می تواند از طریق زیر اقدام نمایید.

وب سایت رسمی هتل گرند پاوز   hotelgrandpowersparis

شماره تماس هتل  : +۳۳ ۱ ۴۷ ۲۳ ۹۱ ۰۵

آدرس هتل : ۵۲ Rue François 1er, 75008 Paris, France

هتل لا رزرو

اکثر  توریست هایی که به شهر پاریس آمده اند معتقدند که هتل لا رزرو بهترین هتل پاریس محسوب می شود. این هتل در اصل برای دوک مورنی برادر ناتنی ناپلئون سوم تاسیس شده بود و به همین خاطر ظاهر و طراحی این هتل به صورت کلاسیک و سلطنتی است

در طراحی این هتل، از آینه ها و لوازم آنتیک استفاده شده است که برای اکثر مهمانان جذابیت خاصی دارد. این هتل در مرکز شهر هست ولی در جای آرام و به دور از شلوغی است

هتل لا رزرو یک هتل بسیار شیکی است که در سال ۱۸۵۴ ساخته شده نسبت به هتل های برتر دیگر پاریس کمی گرانتر است. شما می توانید جهت رزو هتل از روش های زیر اقدام نمایید.

وب سایت رسمی هتل لا رزرو:    lareserve-paris

شماره تماس هتل : +۳۳ ۱ ۵۸ ۳۶ ۶۰ ۶۰

آدرس هتل : ۴۲ Avenue Gabriel, 75008 Paris, France

آیا این مطلب مفید بوده؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای