۰

معرفی بهترین رستوران‌های مشهد

بازدید
 • یکی از تفریحات هیجان‌انگیز برای خیلی‌ها رستوران رفتنه و همیشه شاخک‌هاشون برای شنیدن اسم رستوران‌ها و غذاخوری‌های خوب تیزه! وقتی توی سفر باشن که دیگه بیشتر به فکر امتحان کردن غذاهای خوب اون شهر هستن. احتمالا شنیدین که مشهد شهر شیشلیک و کبابه! هرکس به این شهر سفر می‎کنه باید خیالش از بابت یه شکم‌گردی حسابی جمع باشه. مشهد پر از رستوران‌های درجه یک و معروفه و باید ببینی چی دلت می‎خواد تا بهترین انتخاب رو داشته باشی.

  ما در مقاله بهترین رستوران‌های مشهد سعی کردیم کار شما رو راحت و کمک کنیم تجربه‌ه‎ای به ‎یادموندنی از سفر به این شهر داشته باشین.

  سفربازی - رستوران پسران کریم

  رستوران پسران کریم

  پسران کریم، تجربه‎ای ناب از کباب!

  کمتر کسی هست که نام پسران کریم به گوشش نخورده باشه. میشه گفت این اسم توی کل ایران معروفه و اگر غذاهاش رو تجربه‎ کرده باشین با شنیدن اسمش احتمالا دهن‎تون آب میفته و احساس گرسنگی می‌کنین. اگر یک روز تعطیل گذرتون به یکی از شعبه‌های رستوران پسران کریم مشهد بیفته جمعیت زیادی رو می‎بینین که یا با لذت در حال غذا خوردن هستن و یا منتظرن تا غذاشون برسه، پس اگر پنجشنبه یا جمعه قصد رفتن به این رستوران رو دارین زودتر اونجا حاضر باشین چون ممکنه اگر دیر بجنبین بعضی غذاهای محبوب رو تموم کنن.

  بعضی‌ها چلو ماهیچه این رستوران رو می‎پسندن و معتقدن بهترین غذای پسران کریم همین هست و بعضی‌ها هم چلو گردن و یا شیشلیکش رو ترجیح می‎دن. از نظر ما تمام غذاهای این رستوران باکیفیت هستن و حتما ارزش امتحان کردن رو دارن.

  در سفر به مشهد حتما وقت بذارین و یه یکی از شعبه‌های رستوران پسران کریم سری بزنین.

  آدرس شعبه مرکزی: بلوار سجاد، خیابان فرهاد، فرهاد ۲۲، انتهای کوچه، سمت راست

  شماره تلفن شعبه مرکزی: ۰۵۱-۳۷۶۸۵۰۵۳ و ۳۷۶۲۳۴۵۰-۰۵۱

  آدرس شعبه یک: انتهای بلوار خیام شمالی، مجتمع مروارید

  شماره تلفن شعبه یک: ۰۵۱-۳۷۵۳۰۰۱۴

  آدرس شعبه دو: خیابان دانشگاه، برج آلتون

  شماره تلفن شعبه دو: ۰۵۱۳۸۴۹۱۲۰۸

  وب‌سایت: https://www.pesaranekarim.rest

  آدرس اینستاگرام: Pesaran_e_karim

  منوی رستوران: https://www.pesaranekarim.rest/menu3

  سفربازی - رستوران ارم شاندیز

  رستوران ارم شاندیز

  رستوران ارم، تلفیقی از مز‌ه‌های به‌یادماندنی

  بیشتر کسانی که به مشهد سفر می‎کنن حتی شده برای امتحان کردن رستوران‌های شاندیز، راهی ییلاقات اطراف مشهد می‎شن و از آب ‎و هوای عالی و غذاهای خوشمزه غافل نمی‎مونن. یکی از قدیمیترین، بهترین و معروف‎ترین رستوران‌های شاندیز، رستوران ارم هست که خوردن غذاهاش خاطره‎ای ماندگار برای شما خواهد ساخت.

  جوجه‌کباب‌های نرم و آبدار، کباب‌‎های خوش طعم و شیشلیک‌های باکیفیت فقط چند نمونه از غذاهای ارم محسوب میشه و باید امتحان‎شون کنین تا بفهمین دقیقا منظورمون از نرم و آبدار، خوش طعم و باکیفیت چیه!

  نکته جالب در مورد این رستوران اینه که محصولات لبنی که در کنار غذا سرو میشه مثل ماست، دوغ و کره در کارخونه‌ی که انتهای رستوران قرار داره تولید می‎شه.

  این رو هم بگیم که رستوران ارم شاندیز علاوه بر رستوران سنتی و فضای باز، قسمت VIP هم داره و همه ‎چیز در این قسمت با آداب‎ و رسوم خاص و به صورت ویژه انجام میشه.

  آدرس: شاندیز، نرسیده به میدان دوم، سمت چپ

  شماره تلفن: ۰۵۱-۳۴۲۸۲۰۲۰ و ۰۵۱-۳۴۲۸۴۰۰۰

  وب‎سایت: https://eramrestaurant.ir

  منوی رستوران: https://eramrestaurant.ir/menu

  صفحه اینستاگرام: eram.vip

  سفربازی - رستوران معین درباری مشهد

  رستوران معین درباری مشهد

  رستوران معین درباری، قدمت، اصالت و خوشمزگی!

  رستوران معین درباری یکی دیگه از رستوران‌های قدیمی و با اصالت مشهده که همیشه اسمش جزو چندتا رستوران تاپ این شهر میاد. خیلی هیجان‌انگیزه بدونین رستورانی که برای غذا خوردن انتخاب کردین، بیش از ۱۰۰ سال از تاسیسش می‎گذره و تجربه‌ه‎ای بی‎نظیر پشت هر طعمی هست.

  توی رستوران معین درباری مشهد می‎تونین انواع چلوکباب‌ها، چلوگوشت و شیشلیک رو با مزه‌هایی فراموش نشدنی امتحان کنین. این رستوران یک شعبه در شهر و یک شعبه در شاندیز داره و دست شما رو باز می‎ذاره تا در کنار تنفس هوای کوهستانی شاندیز، خودتون رو به یک غذای فوق‌العاده هم مهمان کنین.

  آدرس شعبه مرکزی: مشهد، بین میدان تلویزیون و میدان پارک، حاشیه شهرک نوفل لوشاتو

  شماره تلفن شعبه مرکزی: ۴۸ ۵۲ ۷۸ ۳۸ و ۷۷ ۳۷ ۷۸ ۳۸ – ۰۵۱

  آدرس شعبه یک: شاندیز، بین امام رضا ۸ و ۱۰

  شماره تلفن شعبه یک: ۹۹ ۴۴ ۳۲ ۳۴ و ۸۸ ۴۴ ۳۲ ۳۴ و  ۷۷ ۴۴ ۳۲ ۳۴ – ۰۵۱

  وب‎سایت: https://moeindarbari.org

  منوی رستوران: https://moeindarbari.org/منو-رستوران/

   رستوران رضایی، نامی قدیمی، طعمی دلنشین

  قدیمی‌ترهای مشهد وقتی مراسمی داشتن و می‎خواستن مهمون‌هاشون رو تحویل بگیرن اونا رو به رستوران رضایی دعوت می‎کردن. این رستوران حدود ۶۰ سال پیش در مرکز شهر مشهد راه‌‎اندازی شده و در حال حاضر سه شعبه داره. رستوران رضایی همیشه شلوغه و این شلوغی قطعا به خاطر غذاهای باکیفیتی هست که در این رستوران سرو می‎کنن.

  اگر به مشهد سفر می‎کنین و نمی‎تونین از مرکز شهر خیلی دور بشین، رستوران رضایی انتخاب خوبی برای خوردن غذاهای سنتی و کبابی ایرانی هست و حتما از تجربه خوردن غذاهاش راضی خواهید بود. البته مجتمع گردشگری رضایی به تازگی در ابتدای جاده شاندیز هم شعبه‌‎ای افتتاح کرده که حتما فضا و هوایی متفاوت با دیگر شعبه‌ها داره.

  آدرس شعبه مرکزی: خیابان آبکوه، تقاطع کلاهدوز

  شماره تلفن شعبه مرکزی: ۰۵۱۳۸۴۴۲۰۰۰

  آدرس شعبه یک: خیابان آخوند خراسانی (خاکی)

  شماره تلفن شعبه یک: ۰۵۱۳۲۲۱۱۱۰۰

  آدرس شعبه دو: ابتدای جاده شاندیز، مقابل پمپ بنزین، مدرس ۸

  شماره تلفن شعبه دو: ۰۹۱۵۸۴۰۰۰۶۸

  وب‎سایت:http://rezaeefood.ir

  صفحه اینستاگرام: rezaeefood

  سفربازی - رستوران امید

  رستوران امید

  رستوران امید، طعم اصیل کباب کوبیده

  اگر از مشهدی‌هایی که کباب‎خور حرف‌ه‎ای هستن بپرسی بهترین چلوکباب مشهد رو کجا میشه خورد؟ جوابشون بی‌معطلی رستوران امید هست. یک رستوران قدیمی در مرکز شهر مشهد که با مواد اولیه تازه و باکیفیت کباب کوبیده‌های درجه یک طبخ می‎کنه و غذایی رو جلوی شما می‎ذاره که طعمش به این زودی‌ها و راحتی‌ها از ذهن و دهن‎تون پاک نمیشه.

  پس اگر از اون دسته عاشقان چلوکباب هستین در سفر به مشهد چلوکبابی امید رو فراموش نکنین و اگر از خوردنش لذت بردین دعاش رو به جون ما بکنین! البته این رو هم بگیم که فضای این رستوران بسیار ساده هست و خبری از تجمل و دکوراسیون شیک و آنچنانی در اون نیست.

  آدرس: خیابان فدائیان اسلام، فدائیان اسلام ۲۱، نبش شهید عرفانی ۳

  شماره تلفن: ۰۵۱۳۳۴۱۱۱۱۱

  صفحه اینستاگرام: kababomid

  سفربازی - رستوران ریخته‌گرزاده

  رستوران ریخته‌گرزاده

  ریخته‌گرزاده، نامی قدیمی و پراعتبار

  اسم ریخته‌‎گرزاده از جمله نام‌های قدیمی در زمینه رستوران و غذا در شهر مشهده و شنیدنش برای خیلی‌ها یادآور طعم‎ و مزه‌های خوب و خاطره‌‎انگیزه.

  این رستوران و کترینگ یک شعبه در بلوار وکیل‌آباد و یک شعبه در بلوار سجاد مشهد داره و غذاهای خوشمزه و باکیفیت ارائه می‎ده. اگر به مشهد سفر کردید و وقت ناهار یا شام گذرتون به این خیابون‌ها افتاد می‎تونین خودتون رو به یک وعده غذای لذیذ مهمون کنین.

  آدرس شعبه مرکزی: بلوار وکیل‌آباد، نبش وکیل‌آباد ۱۷

  شماره تلفن شعبه مرکزی: ۰۵۱۳۶۰۱۱۵۰۱ و ۰۵۱۳۶۰۱۱۵۰۲

  صفحه اینستاگرام: rikhtegarzadeh.vakilabad

  آدرس شعبه یک: بلوار سجاد، بین سجاد ۴ و ۶

  شماره تلفن شعبه یک: ۰۵۱۳۷۶۶۱۶۱۰

  صفحه اینستاگرام: rikhtehgarzadeh.restaurnt

  سفربازی - اسلوفود خورش‌باشی

  اسلوفود خورش‌باشی

  خورش‌باشی، تجربه طعم خوب غذای خانگی

  اسلوفود خورش‌باشی یک رستوران خاص با منویی پر از خورش‌های سنتی و محبوب ایرانیه که طرفداران زیادی داره. بر خلاف خیلی از رستوران‌ها که غذای چرب و پرروغن طبخ می‎کنن، خورش‌باشی طعمی دلنشین از غذای خونگی رو ارائه می‎ده که می‎تونین از سلامتش هم مطمئن باشین.

  خورش فسنجون این رستوران طعم ویژه و منحصربه‌فردی داره که تا مدت‎ها زیر دندون‎تون خواهد موند. سینی‌های فوق‌العاده و هیجان‌انگیزی هم دارن که برای خیلی‌ها بسیار جذابه! بقیه خورش‌ها و حتی غذاهای کبابی رستوران خورش‎باشی هم خوش‌‎طعم و مزه هستن و قول می‎دیم با یه بار امتحان کردن‎شون مشتری‎شون می‎شین.

  آدرس: بلوار وکیل‌آباد، بین وکیل‌آباد ۳۵ و ۳۷

  شماره تلفن: ۰۵۱۹۱۰۰۹۲۹۲

  صفحه اینستاگرام: slowfoodkhoreshbashi

  سفربازی - رستوران راستگو

  رستوران راستگو

  رستوران راستگو، معروف به خوشمزگی!

  حالا که بلوار معروف وکیل‌آباد مشهد هستیم حتما باید رستوران راستگو رو هم بهتون معرفی کنیم. یک رستوران با اصالت و قدیمی که بیشتر از ۵۰ ساله که کیفیت بالای غذاهاشون زبانزد همه هست. خیلی‌ها معتقدن مقدار پولی که درقبال غذاهای این رستوران پرداخت می‎کنن واقعا ارزشش رو داره و همیشه راضی اونجا رو ترک می‎کنن.

  خلاصه رستوران راستگو سال‎هاست انتخاب خیلی از مشهدی‌هاست و حتی مسافران هم این رستوران رو می‎شناسن و مشتری همیشگی‎شون هستن.

  آدرس: بلوار وکیل‌‎آباد، بین وکیل‌‎آباد ۲۳ و ۲۵

  تلفن: ۰۹۱۵۱۶۷۹۳۹۹

  وب‎سایت: https://viprastgoo.com

  صفحه اینستاگرام: viprastgoo

  سفربازی - رستوران یادبود

  رستوران یادبود

  یادبود، به‌یادماندنی‌ترین کباب!

  اگر می‎خواین طعم واقعی کباب رو بچشین بهتون پیشنهاد می‎کنیم حتما سری به رستوران یادبود بزنین. رستورانی که همیشه شلوغه و روزای آخر هفته و تعطیل باید برای سفارش و تحویل غذا توی صف بمونین. یادبود یه رستوران ساده و صمیمیه که پاتوق خیلی از خانواده‌ها و گروه‌های دوستانه‌س تا در کنار هم با پرداخت هزینه‌ای مناسب، یک وعده غذای خوشمزه بخورن.

  توی یکی از شعبه‌های این رستوران فقط کباب کوبیده، جگر و بال و پاچین کبابی می‎تونین سفارش بدین و خبری از پلو و غذاهای دیگه نیست ولی شعبه مرکزی این رستوران تنوع منویی خوبی داره و انواع چلوکباب‌ها رو سرو می‎کنن.

  آدرس شعبه مرکزی: بلوار فرهنگ، نبش فرهنگ ۴۲

  شماره تلفن شعبه مرکزی: ۰۵۱۳۸۶۵۰۱۰۱

  آدرس شعبه یک: بلوار وکیل‌‎آباد، نبش وکیل‌‎آباد ۳۵

  شماره تلفن شعبه یک: ۰۵۱۳۸۶۴۹۸۰۱ و ۰۵۱۳۸۶۴۹۸۰۲

  صفحه اینستاگرام: yadboodkabab

  سفربازی - رستوران‏‌های سدروس

  رستوران‏‌های سدروس

  سدروس، ضیافت مزه‌های دلنشین

  گروه رستوران‏‌های سدروس مثل رستوران‌هایی که تا الان معرفی کردیم تجربه و قدمت زیادی ندارن ولی با ارائه غذاهای باکیفیت و خوشمزه تونستن جایگاه خوبی در بین رستوران‌‎های مشهد پیدا کنن. سدروس به گفته خودشون مبتکر سینی‌های دورهمی هستن که ترکیب‌‎های جذابی از غذاهای مختلف و سنتی ایرانی داره و مخصوص دو، سه و چهار نفر طراحی شدن.

  این رستوران دو شعبه داره که اولی در جاده شاندیز قرار داره و دومی داخل شهر مشهد هست. غذا خوردن در رستوران‌های سدروس قطعا تجربه خاطره‌‎انگیزی برای شما در سفر به مشهد خواهد بود.

  آدرس شعبه یک: جاده شاندیز، نبش ویرانی ۳

  شماره تلفن: ۳۸۷۶۳۰۳۰

  آدرس شعبه دو: رضاشهر، پیروزی ۵، نبش دعبل خزایی ۱۲

  شماره تلفن: ۳۸۷۶۲۰۲۰

  وب‎سایت: https://cedrus-group.ir/

  صفحه اینستاگرام: cedrus_group

  سفربازی - رستوران‏‌ مهستان

  رستوران‏‌ مهستان

  مهستان، صرف یک وعده خوشمزه در آرامش!

  اگر وقت ندارین به ییلاقات مشهد برید اما دلتون غذا خوردن در فضایی سرسبز و خوش‎منظره رو می‎خواد حتما به رستوران مهستان شاندیز برید که در بلوار معروف هفت تیر مشهد و در نزدیکی برج تجاری آرمیتاژ قرار داره.

  این رستوران فضای باز باصفا و قشنگی داره و قطعا خوردن یک وعده غذای عالی در محیطی سرسبز و زیبا بسیار لذت‎بخش خواهد بود. جالبه بدونین این مجموعه، کافی‌شاپ هم داره و می‎تونین نوشیدنی‌های مختلف و کیک‌های خوشمزه‌شون رو هم امتحان کنین.

  آدرس: بلوار وکیل‌آباد، ابتدای هفت تیر ۸ (خیابان گلشن)

  شماره تلفن: ۰۵۱۳۸۶۹۶۶۶۶ و ۰۵۱۳۸۶۹۶۶۸۸

  صفحه اینستاگرام: mahestan_golshan

  سفربازی - رستوران‏‌ پدیده

  رستوران‏‌ پدیده

  پدیده، نامی آشنا در ایران

  پدیده نامی آشنا و قدیمیه که شاندیز و غذاهای خوشمزه رو به یاد همه میاره. رستوران پدیده با دو شعبه در شاندیز و مشهد، شعبه‌‎هایی هم در تهران و جزیره کیش داره و در همه این رستوران‌ها غذاهای خوب و باکیفیت ارائه میده ضمن اینکه فضاسازی طبیعی و زیبای اون‎ها هم دلنشین و آرامش‌بخشه.

  اگر به مشهد سفر کردین و به شاندیز سری زدین می‎تونین خودتون رو مهمون رستوران پدیده شاندیز کنین و خاطره‎ای موندگار برای خودتون بسازین.

  آدرس شعبه مرکزی: شاندیز، نبش ولیعصر ۱۱

  شماره تلفن: ۰۵۱۳۳۴۲۸۱۷۰۱

  آدرس شعبه مشهد: خیابان آبکوه، بین آبکوه ۲ و ۴

  شماره تلفن: ۰۹۱۵۱۲۵۲۰۵۰

  صفحه اینستاگرام: restaurant.padideh.mashhad

  سفربازی - رستوران‏‌ باباقدرت

  رستوران‏‌ باباقدرت

  باباقدرت، تجربه مزه‎های ناب در مرکز شهر

  اگر به مشهد سفر می‎کنین و فقط فرصت بودن در مرکز شهر رو دارین، رستوران باباقدرت می‎تونه انتخاب خوبی برای گذران وقت و صرف یک وعده غذای خوشمزه باشه. خیلی هیجان‌انگیز خواهد بود که تصور کنین توی یه کاروانسرای قدیمی هستین و جلوتون یک غذای خوش‌طعم و خوش‌‎آب ‎و رنگ قرار داره!

  این مجموعه از سه بخش رستوران سنتی، چای‌خانه سنتی و بازارچه سنتی تشکیل شده و می‎تونین بعد از صرف غذا، چای هم بنوشین و لذت بودن در یک محیط تاریخی و باصالت رو کامل کنین.

  آدرس: انتهای بازار رضا، میدان ۱۷ شهریور، بلوار صدر، نبش صدر ۱۶

  شماره تماس: ۰۵۱۳۳۴۴۰۸۰۳

  صفحه اینستاگرام: babaghodrat.restaurant

  سفربازی - رستوران‏‌ شایان

  رستوران‏‌ شایان

  شایان، یادآور طعم خوب شیشلیک

  وقتی از مشهدی‌ها بپرسی کجا میشه یه شیشلیک خوب خورد؟ یکی از پیشنهاد‎هایی که خواهند داد رستوران شایان شاندیز خواهد بود. این رستوران با فضای باز سرسبز و دلنشین و تخت‎هایی که کنار آب‌نما قرار دارند محیطی گرم و صمیمی فراهم کرده تا از خوردن یک غذای باکیفیت و خوشمزه در کنار خانواده و دوستان‎تون لذت ببرین. رستوران شایان شاندیز یکی از بهترین رستوران‌های مشهد محسوب میشه که خیلی وقت‌ها شلوغ  و پرمشتری هست و صرف غذا در اون قطعا لذت‌بخش خواهد بود.

  آدرس: شاندیز، نرسیده به میدان پدیده، سمت چپ

  شماره تماس: ۰۵۱۳۴۲۸۲۷۰۸

  صفحه اینستاگرام: shayan.restaurant.shandiz

  سفربازی - رستوران‏‌ ترنم

  رستوران‏‌ ترنم

  ترنم و ترمه، صرف غذا در محیطی لاکچری!

  صرف غذا در رستوران‎ یک هتل لوکس هم جذابیت و لطف خاص خودش رو داره و مورد پسند خیلی‌هاست. هتل قصر طلایی مشهد در مرکز شهر، چند رستوران لاکچری با فضایی دل‌انگیز داره که غذاهای خوشمزه و با کیفیت بالا ارائه می‎ده.

  شما در سفر خودتون می‎تونین به یکی از بهترین رستوران‌های مشهد برید و یک وعده غذای سنتی ایرانی که بسیار خوش‎طعم طبخ شده رو در رستوران‌‎های ترنم و ترمه هتل قصر طلایی مشهد صرف کنین.

  آدرس: خیابان امام رضا(ع)، میدان بسیج، هتل بین المللی قصر طلایی

  شماره تلفن: ۰۵۱۳۸۰۳۸

  صفحه اینستاگرام: Ghasrtalaeehotel

  سفربازی - رستوران ملک شاهان

  رستوران ملک شاهان

  رستوران ملک شاهان؛ تجربه‌ای شاهانه و خاص

  رستوران ملک شاهان یکی از لوکس‌ترین و مجلل‌ترین رستوران‌های شهر مشهد محسوب میشه که در مرکز این شهر واقع شده.

  رستوران ملک شاهان مشهد در خونه‌ای بزرگ و قدیمی در خیابان ابن سینا راه‌اندازی و به صورت منحصربه‌فرد و شاهانه‌ای دکوراسیون شده. غذا خوردن در این رستوران حسی خاص رو در شما به وجود میاره که قطعا براتون خاطره‌انگیز خواهد بود.

  منوی رستوران ملک شاهان شامل همه غذاهای ایرانی و سنتی میشه که همگی با مواد اولیه تازه و باکیفیت طبخ می‌شن و مسائل بهداشتی در روند پخت کاملا رعایت میشه. این رستوران وعده‌های ناهار و شام رو سرو می‌کنه و برای وعده ناهار از ۱۲ ظهر تا ۱۶ عصر و برای وعده شام از ۸ تا ۱۲ شب فعال هستن.

  آدرس: چهارراه دکترا، ابن سینا ۵

  شماره تلفن: ۰۵۱۳۸۵۴۱۴۱۴ و ۰۹۱۵۱۲۰۰۳۲۲

  صفحه اینستاگرام: malekshahan

  نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

  میانگین امتیازات ۳ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  برچسب‌ها:

  نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  سوالات متداول
  آیا مشهد رستوران‌های خوبی داره و می‌شه توی این شهر غذای خوشمزه خورد؟
  هرکس به مشهد سفر می‌‎کنه باید خیالش از بابت یه شکم‌گردی حسابی جمع باشه. این شهر پر از رستوران‌های درجه یک و معروفه و باید ببینی چی دلت می‌خواد تا بهترین انتخاب رو داشته باشی.
  2- توی رستوران پسران کریم چه غذایی بخوریم؟
  - بعضی‌ها چلو ماهیچه این رستوران رو می‌پسندن و معتقدن بهترین غذای پسران کریم همین هست و بعضی‌ها هم چلو گردن و یا شیشلیکش رو ترجیح می‌دن. از نظر ما تمام غذاهای این رستوران باکیفیت هستن و حتما ارزش امتحان کردن رو دارن.
  3- رستوران ارم چجور رستورانیه؟
  - یکی از قدیمی‌ترین، بهترین و معروف‌ترین رستوران‌های شاندیز، رستوران ارم هست که جوجه‌کباب‌های نرم و آب‌دار، کباب‌های خوش‌طعم و شیشلیک‌های باکیفیت فقط چند نمونه از غذاهای این رستوران محسوب می‌شه. جالبه بدونید محصولات لبنی که در کنار غذا سرو می‌شه مثل ماست، دوغ و کره در کارخونه‌ای که انتهای رستوران قرار داره تولید می‌شه.
  4- کدوم رستوران مشهد میشه چلوکباب خوشمزه خورد؟
  - رستوران امید یک رستوران قدیمی در مرکز شهر مشهده که با مواد اولیه تازه و باکیفیت کباب کوبیده‌های درجه یک طبخ می‌کنه و غذایی رو جلوی شما می‌ذاره که طعمش به این زودی‌ها و راحتی‌ها از ذهن و دهن‌تون پاک نمی‌شه.
  5- یک رستوران سنتی خوب در مرکز شهر مشهد معرفی کنین.
  - رستوران باباقدرت در مرکز شهر مشهد و در فضایی تاریخی و سنتی، غذاهای باکیفیتی سرو می‌کنه. خیلی هیجان‌انگیز خواهد بود که تصور کنین توی یه کاروانسرای قدیمی هستین و جلوتون یک غذای خوش‌طعم و خوش‌آب‌ورنگ قرار داره! درسته؟ این رستوران در انتهای بازار رضا، میدان ۱۷ شهریور، بلوار صدر، نبش صدر ۱۶ قرار داره.
  6- کدوم رستوران‌های مشهد شیشلیک خوشمزه دارن؟
  - شیشلیک پسران کریم، شیشلیک شایان و شیشلیک معین درباری از باکیفیت‌ترین شیشلیک‌های مشهد هست که می‌تونین در سفر به این شهر امتحان کنین.