جزیره‌ی جذاب قشم پر شده از انواع و اقسام رستوران‌های سنتی و مدرن که هرکدوم جذابیت خاص خودشو داره. رستوران‌های لاکچری و مدرن امروزی با طراحی‌های خاص و رستوران‌هایی با رنگ و بوی قدیمی و سنتی که حس و حال نوستالژی رو به مهمانانش منتقل می‌‌کنه.

در این مقاله قراره با یکی از اون رستوران‌های سنتی و جذاب آشنا بشی. رستوران شب‌های دفاری در روستایی به همین اسم و در ۸ کیلومتری جزیره‌ی قشم قرار داره.

رستورانی سه طبقه با معماری سنتی و بومی جنوبی که فضای دلنشین و آرامش بخشی رو بهت هدیه میده. طبقات مختلف این رستوران، دارای دکور و مبلمان و طراحی منحصر به فردیه بطوری که در بعضی قسمت‌ها باید روی فرش بشینی و با تکیه بر پشتی‌ها غذات رو در مجمع‌های بزرگ و ظروف چوبی نوش جان کنی.

نواختن موسیقی زنده در کنار این فضای زیبا همراه با صرف غذایی خوشمزه ترکیبی بینظیر رو بوجود آورده و یه شب رویایی رو برات به ارمغان میاره. انواع غذاهای ایرانی، عربی، دریایی و محلی با کیفیتی بینظیر و طعمی فوق‌العاده در این رستوران سرو میشه. بعلاوه وجود کافه در یکی از طبقه‌های شب‌های دفاری، امکان نوشیدن دمنوش‌هایی خوش طعم و چای خوش عطر رو بهت میده.

آیا این مطلب مفید بوده؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای