هر سخن جایی و هر خرید مکانی دارد! شاید خیلی از ماها توی خریدهای روزمره‌مون دو دل بیشیم که از کجا تهیه‌شون کنیم؟ کدوم فروشگاه معتبره؟ کجا میتونم قیمت واقعی یک کالای مشخص رو پیدا کنیم و با سایر فروشگاه‌ها مقایسه کنیم؟

به خصوص اگه اون کالا از نظر قیمت ارزش بالایی داشته باشه و کیفیتش برامون مهم باشه. مثل گوشی موبایل که امروزه کمتر کسی هست که بهش نیاز نداشته باشه.

از اونجایی که برندهای مختلفی در این حوزه فعالیت می‌کنن و ما هر روز شاهد انواع و اقسام گوشی‌های جدید هستیم لازمه که برای خرید موبایل مدنظرمون به یه جای تخصصی بریم تا هم اطلاعات مفیدی درمورد اون بتونیم به دست بیاریم و هم خرید با کیفیتی داشته باشیم.

پاساژ چهل ستون ساری همون مکانیه که به این نیازها پاسخ میده. این پاساژ، بازار اصلی خرید موبایله که در دو طبقه و با بیش از ۷۰ واحد صنفی،‌ بزرگ‌ترین مرکز تخصصی تلفن همراه در ساری به شمار میاد. درضمن نیاری نیست که حتما خریدار موبایل باشی تا به این پاساژ سر بزنی، اگه گوشیت، نیاز به تعمیر داره و یا ازش خسته شدی و می‌خوای بفروشیش میتونی با مراجعه به این پاساژ به هدفت برسی. پاساژ چهلستون در خیابون جمهوری‌ اسلامی، حدفاصل میان چهارراه دروازه بابل و میدان ساعت، نبش کوچه نعلبندان واقع شده.

 

آیا این مطلب مفید بوده؟

میانگین امتیازات ۳ از ۵
از مجموع ۲ رای