۰

روستای زیبای اربکله رامسر

سفربازی - روستای زیبای اربکله رامسر
بازدید
 • همیشه روستا‌‌‌‌ها و بافت طبیعی برای خیلی‌‌‌‌ها جذاب بوده. امروز میخوام روستای زیبای اربکله رو بهتون معرفی کنم که در اطراف رامسر واقع شده.

  سفربازی - روستای اربکله رامسر

  روستای اربکله رامسر

  روستای اربکله در زمان حال

  از نکات مهم و دیدنی موقعیت و شرایط قرار گیری خود روستاست که اون رو منحصر به فرد‌‌‌ می‌کنه. این روستا همزمان هم به دریا نزدیکه هم در دامنه کوه و ارتفاع قرار گرفته.

   

  سفربازی - طبیعت روستای اربکله

  طبیعت روستای اربکله

  دسترسی به روستا

  این روستا از مرکز شهر رامسر فاصله‌ی کمی داره و تنها میشه تو حدود بیست دقیقه به شهر دسترسی داشت. یکی از زیبایی‌‌‌‌‌های این روستا غروب دیدنی اونه. دیدن غروب در پهنه دریا با دیدی بسیار باز خیلی دیدنیه در حالی که در فضای سبز و جنگل هم میشه این صحنه رو تجربش کرد.

  اربکله به تله کابین رامسر هم نزدیکه و شما با اقامت در این منطقه به این مجتمع تفریحی هم دسترسی خوبی خواهید داشت؛ تنها ۱۰ کیلومتر باهم فاصله دارن.

  در این روستا رودخانه‌ای هم هست که برای تفریح و گذروندن لحظات خوش جای خوبی به حساب میاد. دریاچه سد میجران هم در قسمت پایین روستا قرار گرفته و از جاهای زیبای گردشگری اون به شمار میره.

  امکانات روستا

  در این روستا امکانات خوب و مناسبی وجود داره. در اون آب، برق، گاز و تلفن هست و موبایل‌‌‌‌ها هم به خوبی آنتن میدن. اینجا توسط افراد محلی خونه‌هایی به صورت سنتی به علاقمندان اجاره داده میشه. میتونید تجربه گذروندن شب در یک خونه روستایی رو داشته باشین. در این روستا به دلیل تردد گردشگرا، فروشگاه‌‌‌‌ها و رستوران‌هایی که بتونه نیاز مسافرا رو برآورده کنه دیده میشه و به راحتی‌‌‌ می‌تونید ملزومات خودتون رو بدون رفتن به شهر تهیه کنید. حتی هم اگه لازم بشه فاصله کمی با شهر دارید.

  سفربازی - چشم انداز روستای اربکله

  چشم انداز روستای اربکله

  اقامت در روستای اربکله رامسر

  درحال حاضر در این روستا در دامنه کوه یا ارتفاعات سوئیت هایی مدرن ایجاد شدن که جایی مناسب برای مسافرا و گردشگراست و دیدن مناظر زیبا و اقامت دلچسب رو براشون میسر میکنه. اربکله جاییه که آب و هوای مطلوبی داره.

  دیدن مناظر قشنگ با دید عالی از جنگل و دریا میتونه چند روزی آرامش رو بهتون هدیه کنه و با توجه به سلیقه و علاقتون ویلا یا محلی سنتی رو برای خودتون دست و پا کنید. اما قبل از این باید با بایدها و نبایدهای اجاره ویلا در رامسر آشنا بشین تا اقامت راحت و مناسبی رو داشته باشید.

  سفربازی - خانه روستایی اربکله

  خانه روستایی اربکله

  اگه به فکر اقامت در منطقه روستایی به همره طبیعت زیبا هستین، برای اجاره ویلا تیم سفربازی در کنارتونه تا انتخابی خوبی داشته باشین.

  #سفربازیش_خوبه

  نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  برچسب‌ها:

  نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.