پارک‌های ساحلی زیبا با امکانات متنوع رفاهی و تفریحی در شهر توریستی بندر عباس یکی از جاذبه‌های پرطرفدار این شهر رو بوجود آورده.

یکی از پارک‌های ساحلی جذاب این شهر، پارک ساحلی ولایت هست. این پارک‌‌ ساحلی کلکسیونی از تفریحات مختلف و امکانات گردشگری هست که هرنوع سلیقه‌ای رو پوشش میده.

این پارک زیبا در مساحت ده هکتار و به طول ۸۰۰ متر در بلوار صدف واقع شده و یه مکان تفریحی جذاب رو در سطح شهر بوجود آورده. فضای سبز دلنشین و نورپردازی‌های مخصوص در این پارک بر جذابیت اون افزوده و زیباییش رو دو چندان کرده.

امکانات تفریحی و ورزشی مختلفی در این پارک وجود داره. اگر علاقمند به اسکیت هستی میتونی در زمین اسکیت مخصوص این پارک، از اسکیت‌های اجاره‌ای استفاده کنی‌.

اگه اهل رکاب زدن هستی، پیست دوچرخه سواری این پارک مخصوص توئه که میتونی از دوچرخه‌های اجاره‌ای اون استفاده کنی. این پارک برای کودکان هم سرگرمی‌ای رو تدارک دیده و پارک مخصوص کودکان رو در خودش جای داده. وجود کافه و رستورانهای مختلف در سطح پارک امکان تجدید قوا و نوش جان کردن نوشیدنی‌ و غذا رو بوجود آورده. آلاچیق‌ها و سرویس بهداشتی ازجمله امکانات رفاهی دیگه‌ای هست که در این پارک وجود داره.

اگه دلت میخواست یه سر به این پارک بزنی میتونی اون رو توی خیابون گلشهر جنوبی و در بلوار رسالت جنوبی پیداش کنی.

آیا این مطلب مفید بوده؟

میانگین امتیازات ۳ از ۵
از مجموع ۲ رای