به گزارش تحریریه خبر مجله گردشگری سفربازی، امروز ۲۷ آبان ماه، در کمتر از ۱ ماه، دومین خبر خودکشی در یکی از معروف ترین هتل های تهران منتشر شد تا متاسفانه شاهد “دومین خودکشی آبان ماه در یکی از هتل های معروف تهران” هم باشیم. طبق خبر به دست آمده، در ساعت ۱۱ صبح امروز خبری مبنی بر مرگ مشکوک دختر جوانی توسط نیروهای خدماتی این هتل نامدار به کلانتری ۱۰۵ سنایی مخابره گردید و ماموران این کلانتری بدون فوت وقت به محل حادثه اعزام شدند.

ماموران پلیس در بدو ورود به یکی از اتاق های هتل، با جسم بی جان دختری روبرو گردیدند که برطبق تاییدیه عوامل اورژانس چند ساعت پیش از پیدا شدن جسد فوت کرده بود. در تحقیقات ابتدایی ماموران، پس از شنیدن اظهارات نیروی خدماتی و مدیریت این هتل، مشخص که این دختر جوان ۳۱ سال سن داشته و اهل شهر آمل استان مازندان بوده است که از چند سال قبل با برادرش در تهران زندگی می کرده و بنابر دلایل نامشخص روز گذشته وارد هتل شده بود.

بعد از بررسی محل حادثه در کنار جسد این دختر جوان دست نوشته ای از وی توسط ماموران انتظامی یافته شد که در آن از اعضای خانواده خود عذرخواهی کرده و اعلام کرده بود که در صحت و سلامت کامل به زندگی خود پایان می دهد. همچنین در کنار جسد لیوانی آب با محتویات نامشخص و قرص های خواب آور کشف گردید که بنابر دستور بازپرس ویژه قتل، همراه جسد برای بررسی موشکافانه به پزشکی قانونی انتقال داده شد.

بازپرس ویژه قتل شعبه ۳ دادسرای امور جنایی شهر تهران هم در ادامه دستور بازبینی فیلم دوربین های مداربسته هتل، شنیدن اظهارات برادر متوفی و شهود حاضر در صحنه را صادر کرده و همچنان تحقیقات در خصوص این مرگ مشکوک در حال بررسی است.

 

 

 

 

آیا این مطلب مفید بوده؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای