جزیره‌ی زیبای کیش علاوه بر مناظر دیدنی و تفریحات دریایی متنوع، دارای امکانات ورزشی گسترده‌ای هم هست. بطوری که این جزیره هرساله میزبان رویدادهای ورزشی داخلی و بین‌المللی در رشته‌های مختلف هست. یکی از بزرگترین و مجهزترین مجموعه‌های ورزشی این جزیره، مجموعه ورزشی المپیک هست که بخش‌های مختلفی رو در خودش جای داده.

یکی از این بخش‌ها مربوط به فوتبال هست که این مجموعه دارای دو زمین چمن طبیعی و دو زمین چمن مصنوعی هست. این زمین‌ها از کیفیت بالایی برخوردارن و هرساله میزبان تیم‌های فوتبال باشگاهی و گاها تیم‌ ملی کشور هست. مجموعه‌ی تنیس این مجموعه دارای ۸ زمین خاکی، ۴ زمین هارد کورت، ۲ زمین اختصاصی بانوان هست.

از جمله امکانات دیگر این مجموعه استخر هست که یکی از برترین مجموعه‌های آبی جزیره‌ی کیش به شمار میاد. این استخر شامل سونا خشک و بخار، جکوزی، حوضچه آب سرد، اتاق احیا، بوفه، رختکن و سالن بدنسازی با دستگاه‌های مجهز و پیشرفته هست.

یکی از جذاب‌ترین باشگاه‌های سوارکاری کشور در مجموعه المپیک قرار گرفته. باشگاهی به مساحت ۶۰هزار مترمربع با مانژ کورس، مانژ مخصوص تمرین، اصطبل، خوابگاه و…هست. از جمله مجهزترین مجموعه‌های تیراندازی کشور رو میتونی در مجموعه المپیک پیدا کنی. همچنین زیباترین زمین گلف کشور رو! سالن تنیس روی میز، سالن اسکواش، سالن‌های چندمنظوره برای فوتسال، بسکتبال، والیبال، هندبال، بدنسازی، ایروبیک، ورزش‌های رزمی، بوکس، ورزش‌های زورخونه‌ای، شطرنج و… ازجمله امکانات و رشته‌های ورزشی دیگه‌ای هست که در مجموعه‌ی المپیک وجود داره.

نمایش مجموعه ورزشی المپیک روی نقشه

مسیریابی مجموعه ورزشی المپیک

آیا این مطلب مفید بوده؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای