امروزه قراره با یکی از هیجان‌انگیزترین و مفرح‌ترین تفریحات آبی جزیره‌ی کیش آشنا بشی. یه تفریح آبی که اگه یبار تجربش کنی، عاشقش میشی و توی سفرهای بعدیت به این جزیره حتما مجددا سری بهش میزنی.

پارک آبی اوشن همون جاییه که شادی و هیجان رو بهت هدیه میده و یه روز به یادماندنی رو برات میسازه. این پارک آبی رو باز در مساحتی حدود ۵.۵ هکتار ساخته شده و ظرفیت پذیرش ۳۳۰۰ نفر در روز رو داره. تجهیزات و امکانات بازی‌های آبی این پارک از یک شرکت معتبر کانادایی خریداری شده که امنیت و کیفیت در وسایل رو تضمین می‌کنه.

اگه آدم کنجکاوی هستی و دنبال کشف و شهودی، این پارک میتونه تفریح مناسبی برات باشه چرا که توی این پارک، بازی‌هایی مثل اسکیپ روم طراحی شده تا بتونی با دوستات توی گروه‌های ۳ تا ۵ نفره معماها و گنجینه‌ها رو کشف کنی و حس کنجکاویت رو ارضا کنی. جالبه بدونی برای امنیت و نداشتن دید هوایی، این پارک جذاب در منطقه پرواز ممنوع ساخته شده و هیچ ساختمون بلند و مرتفعی در اطراف اون وجود نداره و میتونی با خیال راحت در این پارک خوش بگذرونی. بعلاوه فروشگاه‌هایی در این مجموعه قرار دارن که عرضه کننده وسایل مورد نیاز تفریح در این مجموعه مثل حوله، کرم و لباس هستن.

رستوران باکیفیت این مجموعه هم برای رفع خستگی و تجدید قوا برای ادامه‌ی بازی توی پارک، آماده‌ی خدمت رسانی هست.

 

آیا این مطلب مفید بوده؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای