قطعا اونچه که جزیره‌ی کیش رو تبدیل به محبوب دلها کرده، وجود تفریحات و جاذبه‌های بسیار متنوع و جذاب اون هست که زبانزد خاص و عامه! بطوری که اگه مدت زمان اقامتت توی این جزیره رو افزایش بدی و یک ماه هم بمونی، باز یه جای جدید و یه تفریح متنوع هست که ازش دیدن کنی و حوصلت سر نره.

یکی از مجهزترین و حرفه‌ای ترین اسکله‌ها در جزیره‌ی کیش، اسکله‌ی مارینا هست. هدف اصلی تاسیس این اسکله، وجود یه محل امن برای نگهداری قایق‌ها بوده. توی این مجموعه، تمام تجهیزات دریایی با برندهای معتبر، همه‌ی رشته‌های ورزشی و تفریحات آبی متعدد وجود داره. وجود تیمی حرفه‌ای و باتجربه از مربیان در این مجموعه، ورزش و تفریحی با خیال آسوده رو برات فراهم می‌کنه.

امکانات و خدمات متنوعی توی این مجموعه ارائه میشه که اونو تبدیل به یه کلوپ همه چی تموم کرده. تفریحات دریایی این کلوپ تشکیل شده از پدال بورد، بادبانی، پاراسل، شاتل، ویندسرف، گشت دریایی، غواصی و… بخش‌هایی گثل پدال بورد و پارک بادی بر روی آب از جمله تفریحات اختصاصی‌ای هستن که فقط در کلوپ مارینا ارائه میشه.

هم‌چنین لانژ ساحلی این مجموعه تنها لانژ جزیره‌ی کیش هست که میتونی بعد از کلی تفریح و خوش گذروندن به اینجا بیای و نفسی تازه کنی و از کافی شاپ و‌ رستوران اون بهره ببری. در قسمت رستوران میتونی انواع غذای ایرانی، فرنگی و فست فود رو با عطر و طعمی بینظیر نوش‌جان کنی.

توی این کلوپ علاوه بر تفریحات دریایی، مدرسه بادبانی وجود داره و همچنین خدمات مربوط به شناورها از جمله؛ خزه زدایی، حفاظت و نگداری، تعمیر و سرویس دهی اونجا انجام میشه.

 

آیا این مطلب مفید بوده؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای