جزیره‌ی کیش یکی از زیباترین جزایر ایرانه که بخاطر تفریحات متنوع و جاذبه‌های دیدنی بیشمار، رتبه‌ی اول رو در فهرست شهرهای محبوب گردشگران به خودش اختصاص داده و گوی جذابیت رو از سایر جزایر ربوده.

معروف‌ترین جاذبه‌ی این جزیره سواحل دل‌انگیز و پرآرامشش هست که افراد زیادی رو به تماشا و بهره بردن از این منظره‌ی بینظیر دعوت می‌کنه. اونچه که پازل سفر به کیش و لذت بردن از زیبایی‌هاش رو تکمیل می‌کنه، رفتن به ساحل کلبه هور هست.

این ساحل آروم همونجاییه که روحت رو نوازش می‌کنه و خستگی و شلوغی‌های زندگی روزمرت رو ازت میگیره. فقط کافیه خودت رو به این ساحل بسپاری و از تماشای اون لذت ببری.

ماهیگیری یکی از تفریحات توی این ساحله که میتونه تجربه‌ی تازه‌ای از ماهیگیری رو بهت بده. اگه ماهیگیری اونقدری برات هیجان‌انگیز نیست و روحت رو ارضا نمی‌کنه پس حتما غواصی رو امتحان کن. تجربه‌ی دریانوردی حتما میتونه خاطره‌ی خوشی رو برات به جا بذاره. بعلاوه اگه علاقه به سوارکاری داری میتونی اسب سواری رو توی این ساحل تجربه کنی. هم‌چنین دوچرخه‌سواری برای کسایی که عاشق دوچرخه هستن از دیگر تفریحات این ساحل زیبا هست. خلاصه که نگران نباش! دستت توی انتخاب حسابی بازه و قرار نیست با رفتن به این ساحل حوصلت سر بره.

 

آیا این مطلب مفید بوده؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای