جزیره‌ی قشم که عنوان بزرگترین جزیره‌ی خلیج فارس رو به یدک می‌کشه یکی از جذاب‌ترین شهرهای توریستیه که با تفریحات و جاذبه‌های مختلف و متنوعی که داره هرنوع سلیقه‌ای رو پوشش میده. افراد علاقمند به طبیعت و جاذبه‌های طبیعی، کساییه که عاشق گشتن تو بازار و خرید کردن هستن، تاریخ دوستان و سنتی پسندان، کسایی که هیجان رو دوس دارن و تفریحات آبی روحشون رو ارضا می‌کنه، افراد کافه و رستوران گردی که عاشق گشتن در رستوران‌های متنوع و تجربه‌ی طعم‌های جدید هستن، همه و همه با سفر به قشم به تفریح دلخواه خودشون میرسن و سفری رضایت‌بخش رو برای خودشون به ارمغان میارن.

این مقاله مخصوص کسایی هست که به رستوران‌ گردی علاقه‌مندن و طعم و کیفیت غذا براشون مهمه. رستوران خوان بوم قشم، یه رستوران با فضایی متفاوت و منحصر به فرده که قراره حیرت‌ زده‌ات بکنه و نذاره چشم از تماشای محیط برداری!

با ورود به این رستوران، قراره به چند هزار سال پیش و عهد غارنشینی برگردی. این رستوران در دل یه غار قرار گرفته و تخت‌های پذیرایی اون در فضای بین صخره‌های سنگی جای گرفتن. بعلاوه وجود گیاهان مختلف در قسمت‌های این رستوران، فضایی دوست‌داشتنی و دلنشین رو بوجود آورده. منوی خوان بوم از ۴ بخش تشکیل شده که هرکدوم اسامی خاص خودشون رو دارن. این چهار بخش شامل کافی‌شاپ، فست‌فود، غذاهای دریایی و ایرانی، چایخانه هست.

آیا این مطلب مفید بوده؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای