امروز می‌خوایم به شما مناطق زیبا و شهرک هایی رو در کرج معرفی کنیم که برای اجاره ویلا و اقامت مناسبه، همراه ما باشید.

کرج مرکز استان البرزه و یکی از شهرهای بزرگ ایران از نظر جمعیته. بطوریکه در سالهای اخیر خودش رو به عنوان چهارمین شهر پر جمعیت ایران معرفی کرده.

این شهر به دلیل نزدیکی به مناطق کوهستانی، در اطرافش مکان‌های ییلاقی و زیبایی بوجود آمده که برای اقامت، ویلا سازی و سفرهای کوتاه مناسبه.

کرج

منطقه سهیلیه کرج

سهیلیه رو در قسمت شمالی بزرگراه کرج قزوین میشه بهش دسترسی پیدا کرد. از جنوب به اشتهارد ختم میشه، از شرق به چهار باغ و از غرب به سعید آباد می رسه.

این منطقه موقعیت عالی داره و آب و هوای ییلاقی اون بسیاری از افراد رو به سمت خودش کشونده. ویلاها و اقامتگاه‌های زیادی رو میشه در این منطقه دید.

روستای آغچه حصار مرکز منطقه سهیلیه هست. در این منطقه مراکز کاشت قارچ و پرورش گل‌های زینتی زیاد دیده میشه. منطقه پر آبیه و خاک حاصلخیز اون باعث شده محصولات کشاورزی به خوبی در این خاک عمل بیاد.

از اونجایی که این منطقه بین دره دو کوه و سطح پایینی قرار گرفته از قدیم کشاورزان با حفر چاه به راحتی به آب می رسیدن. از این رو همیشه شاهد رونق کشت و کار در این منطقه بوده‌ایم.

منطقه سهیلیه کرج

شهرک سهیلیه در این سال‌ها با رشد قیمت خوبی مواجه شده و زمین ها ویلاهاش ارزش بالایی پیدا کرده. شما می تونید با اجاره ویلا در سهیلیه به بهترین شکل از زیبایی‌های این منطقه لذت ببرید.

چهارباغ کرج

منطقه خوش آب و هوای چهار باغ از توابع ساوجبلاغ به حساب میاد. این شهر جمعیتش نزدیک ۶ هزار نفردر سال ۸۵ بود. ولی در طی سالهای اخیر با مهاجرت افراد زیادی به این منطقه رشد جمعیت عجیبی پیدا کرد و جمعیت اون به ۶۵ هزار نفر رسیده.

این رشد چشمگیر جمعیت و علاقه افراد برای استفاده از آب و هوای خوب اون باعث ساخت و سازهای ویلا به صورت زیاد در اون شده. ویلاهای بسیار زیبایی در چهار باغ ساخته شده. هم برای اقامت و هم برای اجاره کوتاه مدت بسیار مناسبه و شما رو از آلودگی، سر و صدا و… شهر های بزرگ نجات میده.

اگه دوست داری که در این منطقه ساعات و روزهای آرومی داشته باشی ما در تیم سفر بازی بهت کمک می کنیم که محل مناسبی رو واسه اقامت خودت و عزیزات پیدا کنی.

چهارباغ کرج

چهار باغ دارای باغ‌ها و درختان میوه فراوونیه و مزارع پرورش گل و گیاه هم زیاد در این منطقه زیبا دیده میشه.

منطقه کردان

درباره کردان در مقالات موجود به طور مفصل توضیح داده شده. به طور خلاصه باید گفت که این منطقه ییلاقی از توابع کرجه و توجه افراد زیادی رو در این سالها به خودش جلب کرده. سرمایه گذاری زیادی در املاک این منطقه شده و شاهد ویلا سازی در این منطقه هستیم. ویلاهای خاص و خیلی گرون شاید شما رو حیرت زده کنه. مناظر طبیعی، ویلاهای لوکس و مجهز، زمین های کشاورزی و بافت روستایی و فرهنگی اون میتونه شما رو چند روز به خودش مشغول کنه و حسابی بهتون خوش بگذره.

در کردان میتونید هم مناطق تاریخی ببینید مثل پل دختر و هم جاذبه‌های مذهبی و تاریخی رو شاهد باشید. مثل برج مقبره که قدمتش به دوره سلجوقیان میرسه. مقبره امام زاده حسین هم که از نوادگان امام سجاد (ع) هست در این مکان قرار گرفته. مکانی آروم و خاص داره که شما رو در خودش فرو می بره.

 رودخانه کردان از جاذبه‌های جذاب و همیشگی کردانه. برای تمدد اعصاب و گوش دادن به صدای آب و لذت بردن انتخاب خوبی به حساب میاد.

کوه های کردان هم بسیار زیباست. با طی مسافت و کوهنوردی در اون میتونید هم ورزش کنید هم لذت ببرید. زمین‌های کشاورزی کردان هم بسیار زیباست و دیدن مناظر خاص اون خالی از لطف نیست.

بافت روستایی با کوچه باغ ها و معماری خاص خودش بسیار تجربه جدید و خاصیه. دیوارهای گلی و مصالح بومی، درختان در مسیر کوچه، شاخه میوه های بیرون زده از لبه دیوار و… شما رو میبره به بی آلایشی و سادگی خالص. حتما این تجربیات زیبا رو برای امتحان کردن از دست نده رفیق خوش سفر من.

با اجاره و رزرو ویلا در کردان لحظات به یاد موندنی در خاطراتتون ثبت کنید. ما شما رو در این هدف کمک می کنیم دوست من.

شهرک افشاریه کرج

شهرک افشاریه از توابع ساوجبلاغه. از اونجایی که به رودخانه کردان هم نزدیکه خاک حاصلخیزی داره. کشاورزی هم در اون رواج زیادی داره. زمین‌های سرسبز، باغ‌ها و مزارع پرورش گل و گیاه در این شهرک زیاده. مهم تر این که دسترسی عالی و راحتی داره.

رفتن راحت به اون و آب و هوای خوش باعث شده که خیلی‌ها تمایل پیدا کنن در این شهرک ویلا بخرن یا اجاره کنن.

در کل اقامت و اجاره ویلا در کرج و اطراف اون گزینه مناسبی برای استراحت‌های یک یا چند روزه هست. این منطقه به تهران نزدیکه و آب و هوا و دمای اون از تهران کمتره و به راحتی میشه به خیلی از مناطق ییلاقی دسترسی داشت. کرج در جایی قرار گرفته که به راحتی به پایتخت و شمال دسترسی داره و از جذابیت های این منطقه به حساب میاد.

از قدیم کرج جزء مناطق بسیار سر سبز تر از دیگر مناطق در استان تهران بود ولی در سال‌های اخیر به دلیل صنعتی شدن و ساخت و سازهای فراوون در این منطقه بسیار از حجم درختان و سر سبزی اون کم شده.

تیم سفر بازی به شما کمک می‌کنه که در منطقه کرج و ییلاق های خوش آب و هوای اون ویلا و اقامتگاه رزرو و اجاره کنید و لحظات خوشی رو به همراه عزیزانتون داشته باشید. ما در کنار شماییم تا به شما بیشتر خوش بگذره…

آیا این مطلب مفید بوده؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای