هتل های زیبای ژاپن – هتل های زیبای ژاپن زیاد هستند ولی ما به اختصار چند مورد از هتل های زیبای این کشور را برای آشنایی بیشتر شما عزیزانی که قصد سفر به این کشور را دارید ذکر می کنیم تا با راحتی و آسانی از طریق رزو هتل بتوانید در هتل های مورد نظر خود اقامت کنید و از گذراندن لحظات زیبای خود در این هتل های زیبای ژاپن لذت ببرید.

کشور ژاپن به عنوان سرزمین آفتاب تابان معرفی شده است. این کشور یک مقصد گردشگری پر هیجان و زیبایی برای گردشگران و توریست هایی که اهل سفر و گشت و گذارند بسیار گزینه مناسبی می باشد.

در مراکزی مانند توکیو و کیوتو هتل هایی با امکانات و خدمات منحصر به فردهای مخصوص وجود دارند که گردشگران زیادی را به خود جذب می کند.
سوئیت های کپسول خواب که با عنوان پاد هتل نامیده می شود در ژاپن رو به افزایش می باشد. مسافران  برای استراحت های چند ساعته می توانند این پاد هتل ها را اجاره کنند و چند ساعتی در آن استراحت کنند. در ژاپن انواع مختلفی از هتل های بزرگ، کوچک با قیمت های مختلف وجود دارد که شما می توانید با توجه به قیمت و امکانات هر کدام از آنها اقدام به رزرو هتل نمایید و لحظات زیبایی را برای خود و همراهانتان خلق نمایید.

بهترین هتل های زیبای ژاپن

بهترین هتل های زیبای ژاپن

بهترین هتل های ژاپن عبارتند از:

هتل پارک توکیو

هتل پارک توکیو دارای ساختمان آسمان خراش و مدرن و جدیدی است که در مرکز پایتخت ژاپن قرار دارد. این هتل دارای طبقات زیادی است که در طبقه های بالایی آن مهمانان می توانند منظره های زیبایی از شهر را تماشا کنند و لذت ببرند. این هتل در جای عالی قرار دارد و دو دقیقه با ایستگاه شیمباسی که اولین ایستگاه راه آهن است فاصله دارد. به خاطر فاطله کمی که هتل با ایستگاه دارد مهمانان هتل به آسانی می توانند به قسمت های مهم شهر از طریق مترو سفر کنند. در این هتل ۷ رستوران وجود  دارد در این رستوران ها خوراک بین المللی غذاهای ژاپنی هم در منو غذایی وجود دارد. این هتل دارای چشمه های آبگرم، مکان برای تناسب اندام و اتاق خواب پر از آثار هنری مدرن و جدید نمونه هایی از امکانات لوکس این هتل می باشد.

هتل کارو- ایزاوا هوشینویا

هتل کارو- ایزاوا هوشینویا در استان ناگانو در کشور ژاپن قرار دارد. کسانی که علاقمند به اقامت در این هتل هستند و می خواهند به استان ناگانو بروند در توکیو می توانند سوار قطار شوند تا مستقیم به این استان بیایند. هتل کارو – ایزاوا هوشینویا دارای تعداد زیادی چشمه های آب گرم است که افراد می توانند از طریق نشیمن گاه هایی که روی آب ساخته شده است استفاده کنند و به وسیله انرژی گرمایشی مرکز زمین حرارت دریافت کنند. این نشیمن گاه ها دارای فضاهای بزرگی هستند که موجب وسعت بخشیدن به این منطقه شده اند. در اطراف هتل سرگرمی های زیبایی مانند مسیر پیاده روی  به هتل وجود دارد که مهمانان می توانند با قدم زدن در این مسیر حال خوب را وارد بدن خود کنند.

هتل ویندسور تویا

هتل های زیبای ژاپن – هتل ویندسور تویا

هتل ویندسور تویا در جزیره هوکایدو  ساخته شده است. در این جزیره چشمه های آب گرم وجود دارد که چند دقیقه ای با هتل فاصله دارد. مهمانان می توانند با پیاده روی به چشمه آب گرم بروند. طراحی اتاق های هتل  ویندسور توپا تلفیقی از سبک مدرن و کلاسیک ژاپنی می باشد که جلوه زیبایی به نمای اتاق های هتل داده است. در این هتل اتاق های مینیمالیستی که دارای کف پوش های حصیر هستند یا تخت خواب های غربی مدرن تزیین شده وجود دارد که مهمانان می توانند از آنها استفاده کنند. اتاق های هتل دارای اینترنت، یخچال های شخصی و تلویزیون هستند. این هتل دارای امکاناتی مانند چشمه های آب گرم، حمام، استخرهای داخل هتل به صورت سرپوشیده و وان چوبی و بزرگ با قابیلیت حمام برای چند نفر وجود دارد. همچنین این هتل دارای زمین بازی گلف هست که مهمانان می توانند در صورت تمایل از آن استفاده نمایند. شما می توانید جهت رزرو هتل ویندسور تویا  از طریق آنلاین اقدام نمایید.

در این مقاله به اختصار چند مورد از هتل های زیبای ژاپن را برای شما عزیزان بیان کردیم. شما می توانید با توجه به آگاهی هایی که از این مقاله کسب کردید جهت رزرو هتل مورد نظر اقدام نمایید.

آیا این مطلب مفید بوده؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای