با گسترش کسب و کارها و رشد اقتصاد نه در سال‌های اخیر بلکه به طور کلی و به صورت مفهومی، نیاز به خرید بیش‌تر در ما شکل گرفت. این نیاز به حدی جدی شد که حتی برخی خرید کردن رو درمان روانی یا تراپی خودشون می‌دونن و خیلی‌ها اینجورین.

تاسیس مراکز خرید بزرگ و چند طبقه از همین گسترش مفهوم خرید بیش‌تر میاد و حالا هی مراکز خرید جدید با قابلیت‌هایی جدید، طبقه‌های بیش‌تر، طراحی‌های جدیدتر و خدمات بهتر تاسیس می‌شن تا بتونن مشتریان بیش‌تری رو توی خودشون جا بدن و بیش‌تر از مراکز خرید دیگه به چشم بیان.

رزرو اقامتگاه در سمنان

برج تجاری ققنوس یکی از اون برجاییه که به نظر می‌رسه می‌تونه در برابر مراکز خرید دیگه شهر خودش خیلی سرتر به نظر بیاد و توجه مردم رو جلب کنه. این برج با معماری‌ای بی‌نظیر تعداد زیادی مغازه رو داخل خودش جا میده و زمانی که ساختش تکمیل شه، قطعا درنظر هر کسی یکی از بهترین برج‌های تجاری ایران خواهد بود. 

سفربازی - برج تجاری ققنوس

برج تجاری ققنوس

برج تجاری ققنوس کجاست؟

برای اینکه خیلی راحتتر بتونین آدرس برج تجاری ققنوس رو پیدا کنین، من در ادامه براتون لوکیشنش رو میذارم.

بررسی اجمالی درباره بخش‌های مختلف برج تجاری ققنوس

این برج بخش‌های مختلفی داره و فقط یکی از اون بخش‌ها تعداد چشم‌گیر ۱۳۰ مغازه‌ست؛ قطعا یکی از این ۱۳۰ مغازه چشم هر بازدید کننده برج تجاری ققنوس رو خواهد گرفت و تقریبا هیچ کسی از این برج تجاری بیرون نمیاد.

بخش‌های دیگه این برج که در حال حاضر ارتفاع اون به ۹۰ متر رسیده فست فود، هایپر فمیلی و فروشگاه خانه و کاشانه‌ان که هر کدوم در یکی از طبقه‌های این برج مرتفع قرار دارن. مشخصا با تکمیل فرایند ساخت این برج طبقات و بخش‌های بیش‌تری به اون اضافه می‌شن.

ارتفاع مد نظر سازندگان برج ۱۲۰ متر بوده و همونطور که گفتیم تا ارتفاع ۹۰ متری این برج تکمیل شده؛ قطعا مقدار باقی مونده به دلیل قرارگرفتن در قسمت بالایی تغییرات زیادی در ظاهر کنونی برج به وجود میارن و بخش‌های مهم‌تری رو به اون اضافه می‌کنن.

زیربنای برج هم چیزی حدود ۴۵ هزار متر مربعه. شهربازی، فود کورت، سالن تئاتر، سالن‌های ورزشی و موزه بخش‌های دیگه‌ای از این برج ۱۱۰ متری‎ان که ۹۰ متر اون ساخته شده هستن. این برج برای اون دسته از مسافران سمنان که علاقه‌ای به پاساژ گردی دارن بهترین مکانه و از رفتن به اون پشیمون نمی‌شین؛ قطعا این برج با یکی از بخش‌های خودش می‌تونه شما رو سرگرم کنه و اوقات خوشی رو براتون رقم بزنه.

آیا این مطلب مفید بوده؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای