۰

لغو پروازهای فرودگاه گتویک لندن

بازدید
 • به گزارش سفربازی به نقل از برخی رسانه‌های انگلیسی، در پی ابتلای تعدادی از کارکنان فرودگاه گتویک (Gatwick) لندن به بیماری کووید، در هفته‌های اخیر بیش از ۱۰ پرواز این فرودگاه به دلیل کمبود نیروی انسانی لغو شده است.

  مدیران فرودگاه گتویک اعلام کرده‌اند که در این هفته سقفی برای عرضه خدمات پروازی تعیین کرده‌اند و بر اساس تصمیم اتخاذ شده، سفرهای هوایی ده‌ها هزار مسافر این فرودگاه، به فرودگاه‌های دیر منتقل شده و یا لغو می‌شود.

  وضعیت به وجود آمده، سومین اختلال جدی در عملکرد این فرودگاه در یک ماه اخیر است و بیشترین آسیب را به شرکت هواپیمایی ایزی جت که اغلب پروازهایش در این فرودگاه است وارد کرده است.

  بر اساس گزارش های رسانه های انگلیسی، تقریبا یک سوم کارکنان برج مراقبت فرودگاه گتویک به کووید ۱۹ مبتلا شده اند و نمی‌توانند بر سر شیف کاری خود حاضر شوند.

  در دو روز ابتدایی هفته جاری، بیش از ۴۰ پرواز این فرودگاه لغو شده است و در حال حاضر مدیران این فرودگاه اجازه داده‌اند که در یک روز حداکثر ۸۰۰ هواپیمای این فرودگا پرواز داشته باشند.

  لغو مکرر پروازها در دوره های مختلف با دلایل گوناگون، باعث شده است نشریه فضا و سفر، با بررسی آمارهای ناظران جهان، فرودگاه گتویک را بدترین فرودگاه اروپا معرفی کند.

  سفربازی - لغو پروازهای فرودگاه گتویک لندن

  لغو پروازهای فرودگاه گتویک لندن

  سفربازی - مسافران سرگردان در فرودگاه گتویک لندن

  مسافران سرگردان در فرودگاه گتویک لندن

  آیا این مطلب مفید بوده؟

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *