۰

توسعه گونه‌های جدید گردشگری در پهنه استان اصفهان

بازدید
 • سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان از صدور مجوز برای ۱۱ مرکز درمانی در این استان در حوزه گردشگری سلامت به‌ویژه در ایام پساکرونا خبر داد.
  به‌ گزارش سفربازی، به نقل از میراث‌آریا، حمیدرضا محققیان گفت: در پنج سال گذشته با تلاش‌های انجام‌ شده، گونه‌های جدید گردشگری در پهنه استان اصفهان در حال گسترش است.
  سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان ادامه داد: با تلاش‌ها و برنامه‌ریزی‌های انجام‌ شده، مقرر شد تا اصفهان صرفاً مقصد گردشگران فرهنگی نباشد، بنابراین توسعه گونه‌های جدید همچون گردشگری طبیعت‌گردی و گردشگری سلامت در دستور کار این اداره‌کل و سایر نهادهای مرتبط قرار گرفته است.
  او افزود: با توجه به ظرفیت استان اصفهان در حوزه سلامت و درمان، با هماهنگی استانداری، دانشگاه علوم پزشکی و سایر نهادی مرتبط، در حال حاضر جدای از فعالیت‌های بخش خصوصی، ۱۱ مرکز درمانی دولتی و خصوصی جدید اعم از بیمارستان و کلینیک در پهنه استان اصفهان مجوز فعالیت در حوزه گردشگری سلامت را دریافت کرده‌اند، از این‌رو امیدوارم شاهد افزایش فعالیت‌های بیش‌ازپیش در حوزه گردشگری سلامت در سال‌های آینده در پهنه استان اصفهان باشیم.

  آیا این مطلب مفید بوده؟

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *