توی این نوشته قراره دستت رو بدی به من تا به یه جای خوشمزه سفر کنیم!

یه رستوران شیک و باکیفیت که در دل بندر عباس قرار گرفته و هروزه میزبان گردشگران و افراد محلی زیادی هست. رستوران بورکه یکی از بهترین رستوران‌های بندر عباسه که با محیطی زیبا و دوست داشتنی همراه با موسیقی زنده، محبوبیت زیادی پیدا کرده. فضای گرم و صمیمی این رستوران مناسب دورهمی‌های خانوادگی و دوستانه هست.

بورکه دو طبقه داره که طبقه همکف اون با فست فود و در شب از میهمانان پذیرایی می‌کنه و طبقه دوم با غذاهای ایرانی، عربی و دریایی هنگام ظهر پذیرای میهمانان هست.

چشم‌انداز زیبا و رو به دریای این رستوران، لذت خوردن غذا در این مکان رو دوچندان کرده. همچنین فضای داخلی و طراحی بورکه منحصر به فرد و زیباست و در شب این زیبایی دوچندان میشه و فضایی تماشایی رو بوجود میاره. ازجمله غذاهای دریایی معروف و خوشمزه‌ی این رستوران میشه به قلیه ماهی، میگوی پفکی، میگو کاری، بشقاب دریایی اشاره کرد. اگه اهل غذاهای دریایی نیستی این رستوران منوی ویژه‌‌ای رو برات در نظر گرفته و میتونی از غذاهای ایرانی مثل ماهیچه، کباب، شیشلیک و… نوش جان کنی.

برای رفتن به رستوران بورکه باید خودتو به بندرعباس، بلوار طالقانی، جنب مجتمع صوتی و تصویری مرجان برسونی و یه طعم بینظیر رو تجربه کنی.

آیا این مطلب مفید بوده؟

میانگین امتیازات ۳ از ۵
از مجموع ۲ رای