logo
logo

هتل پارسیس مشهد

 • star
 • star
 • star
 • star
 • star
پشتیبانی آنلاین هتل پارسیس مشهد (عضو شده از 1400/09/02) میزبان به زبان انگلیسی و عربی و فارسی مسلط می باشد
avatar   نیاز به تایید میزبان
  نیاز به تایید میزبان

  رزرو این هتل نیاز به بررسی و تایید توسط میزبان دارد.

  ورود کودکان مجاز است
  ورود کودکان مجاز است

  ورود کودکان در این هتل مجاز است.

  صبحانه
  صبحانه

  بوفه

   پارکینگ دارد
  پارکینگ دارد

  پارکینگ شخصی سرپوشیده  رایگان

  درباره هتل پارسیس مشهد

  درباره هتل پارسیس مشهد

  ❇️ هتل پارسیس مشهد – Parsis Hotel – با 20000 مترمربع زیر بنا یکی از بزرگ ترین و نزدیک ترین هتل های پنج ستاره مشهد به حرم مطهر رضوی است. دسترسی آسان از این هتل به حرم مطهر رضوی و امکانات اقامتی مناسب مطالعه بیشتر ...
  امکانات هتل پارسیس مشهد

  تراس
  تراس
  چای ساز
  چای ساز
  توالت فرنگی
  توالت فرنگی
  دستمال توالت
  دستمال توالت
  تلویزیون
  تلویزیون
  گیرنده دیجیتال
  گیرنده دیجیتال
  اینترنت
  اینترنت
  استخر سرپوشیده
  استخر سرپوشیده پرداخت در محل  4.70 (1 نظر)

  دسترسی به هتل

  پاکیزگی هتل

  کیفیت میزبانی

  تطابق آگهی

  موقعیت مکانی

  نسبت قیمت به ارزش


  فاطمه باستانی گلوزان
  1400/06/25 12:41:09

  موقعیت مکانی هتل پارسیس مشهد

  ایران, خراسان رضوی, مشهدمشهدخراسان رضویایران


  شرایط لغو هتل پارسیس مشهد

  daco شرایط خاص
  تغییر تاریخ اقامت ˛ تغییر نام رزرو کننده و لغو رزرو از لحظه تایید رزرو تا 48 ساعت قبل از تاریخ ورود ˛ مشمول خسارت نمی گردد و از 48 ساعت قبل از تاریخ ورود به بعد معادل هزینه اقامت اولین شب به تعداد اتاق های رزرو شده خواهد بود . تبصره : شرایط ذکر شده شامل ایام پیک نمی باشد . در صورتیکه رزرو انجام شده به دلایل زیر توسط هتل لغو گردد ˛ کلیه وجه دریافتی از مهمان بدون اخذ هر گونه هزینه ای به وی مسترد خواهد شد . دلایل امنیتی دولتی عدم سرویس دهی هتل به علت موارد فورس ماژور مانند قطع برق˛ آتش سوزی و … قرار داشتن در لیست سیاه هتل در تاریخ ورود رزرو ˛ اتاق را جهت مهمان خالی نگه می دارد و در صورت عدم مراجعه مهمان تا ساعت 12 روز بعد رزرو کنسل گردیده و هزینه آن معادل یک شب کامل به تعداد اتاق های رزرو شده کسر می گردد .


  چیزهایی که باید بدانید

  tickرزرو نیاز به تایید میزبان دارد
  clockورود: از 14:00 الی 23:00
  clockخروج: از 11:00 تا 12:00
  veterinaryحیوانات خانگی غیر مجاز
  cakeجشن و تولد مجاز

  سایر قوانین
  -خدمات رسپشن به صورت 24 ساعته می باشد.
  -در صورت درخواست تغییر تاریخ اقامت و کنسل‌ کردن رزرو، بر‌اساس قوانین هتل یا اقامتگاه رزرو شده، اقدام خواهد شد.
  -در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر، به‌ هیچ‌ عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد. با توجه به اینکه هتل‌ها و صاحبین اقامتگاه قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌ روزها سفربازی هیچ مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت. مطالعه بیشتر ...

  اقامتگاه های محبوباقامتگاه های محبوب مشهد


  مشخصات هتل پارسیس مشهد

  هتل پارسیس مشهد یک هتل 5 ستاره است که در سال 1395 در جوار بارگاه ملکوتی حضرت علی بن موسی الرضا (ع) تاسیس شد. این هتل دارای 17 طبقه، 112 اتاق متنوع و 300 تخت در مجموع می باشد. همچنین این هتل دارای لابی با ظرفیت 100 نفر و پارکینگ اختصاصی با ظرفیت 200 خودرو به صورت رایگان است. البته لازم به ذکر است که هتل پارسیس مشهد خارج از محدوده طرح ترافیک قرار دارد و مهمانانی که در این هتل اقامت می کنند می توانند به راحتی با خودرو شخصی خود در شهر تردد کنند.

  نمای بیرونی هتل پارسیس مشهد


  معرفی انواع اتاق های هتل پارسیس مشهد

  هتل پارسیس مشهد دارای انواع اتاق ها و سوئیت های متنوع با طراحی و فضای منحصر به فرد است. اتاق های این هتل به گونه ای طراحی شده اند که مسافران با اقامت در آن ها نهایت آرامش را خواهند داشت. با اقامت در هریک از اتاق های هتل پارسیس مشهد چشم اندازی زیبا به حرم امام رضا (ع) و خیابان های اطراف آن خواهید داشت. این هتل دارای 8  مدل اتاق و سوئیت همراه با ارائه خدمات و امکانات فوق العاده است. اتاق ها و سوئیت های این هتل عبارتند از: اتاق یک تخته، اتاق دو تخته دبل، اتاق دو تخته توئین، اتاق سه تخته، سوئیت یک خوابه، آپارتمان رویال، اتاق کانکت و سوئیت پرنسس.

  اتاق یک تخته هتل پارسیس مشهد

  اتاق یک تخته هتل پارسیس مشهد با متراژ 15 متر مربع، داشتن یک تخت سینگل با ابعاد 90 سانتی متر و با توجه به این که قابلیت ظرفیت اضافه را نیز ندارد، تنها برای اقامت یک مهمان مناسب است. این اتاق ها در طبقات یک تا چهار هتل پراکنده هستند و مهمانان با اقامت در این اتاق ها می توانند چشم اندازی رو به محوطه شهر داشته باشند. امکانات اولیه ای که مهمانان با اقامت در این اتاق ها از آن برخوردار خواهند شد عبارتند از: شبکه فیلم داخلی، صندوق امانات، تلفن مبلمان، کتری برقی، قفل الکترونیک درب اتاق، کارت هوشمند اتاق، آباژور سیستم، تهویه مطبوع، یخچال، کف پوش، موکت، چای کیسه ای، حمام، حوله حمام، دمپائی، سرویس فرنگی، اتاق عایق صدا(Sound Proofing) ، آب معدنی رایگان، پنجره دوجداره، سیستم گرمایشی مرکزی، سیستم سرمایشی مرکزی، سیستم اطفاء حریق، دستگاه چای ساز، میز توالت(آرایش)، میز و صندلی، مینی بار با هزینه، جا لباسی و تلویزیون.

   اتاق دو تخته دبل هتل پارسیس مشهد

  اتاق دو تخته دبل هتل پارسیس مشهد با متراژ 30 متر مربع و داشتن یک تخت دبل با ابعاد 180 سانتی متر برای اقامت دو مهمان مناسب است.  این اتاق ها قابلیت ظرفیت اضافه را داشته و اغلب در طبقات چهار تا یازده هتل پراکنده هستند. مهمانان با اقامت در اتاق دو تخته دبل هتل پارسیس مشهد می توانند چشم اندازی رو به محوطه شهر داشته باشند. امکانات اولیه ای که مهمانان با اقامت در این اتاق ها از آن برخوردار خواهند شد نیز کاملا مشابه با اتاق یک تخته این هتل است.

  اتاق دو تخته دبل هتل پارسیس مشهد

   اتاق دو تخته توئین هتل پارسیس مشهد

  اتاق دو تخته توئین هتل پارسیس مشهد با متراژ 30 متر مربع و داشتن دو تخت سینگل با ابعاد 90 سانتی متر برای اقامت دو مهمان مناسب است.  این اتاق ها نیز قابلیت ظرفیت اضافه را داشته و اغلب در طبقات چهار تا یازده هتل پراکنده هستند. مهمانان با اقامت در اتاق دو تخته توئین هتل پارسیس مشهد از چشم انداز و امکانات اولیه مشابهی با دو اتاق قبل برخوردار خواهند شد.

   اتاق سه تخته هتل پارسیس مشهد

  اتاق سه تخته هتل پارسیس مشهد با متراژ 30 متر مربع و داشتن یک تخت سینگل با ابعاد 90 سانتی متر یک تخت دبل با ابعاد 180 سانتی متر یا سه تخت سینگل برای اقامت 3 مهمان مناسب است.  این اتاق ها نیز قابلیت ظرفیت اضافه را داشته و اغلب در طبقات چهار تا یازده هتل پراکنده هستند. مهمانان با اقامت در اتاق سه تخته هتل پارسیس مشهد از چشم انداز و امکانات اولیه مشابهی با اتاق های دیگر این اتاق برخوردار خواهند شد.

  اتاق سه تخته سینگل هتل پارسیس مشهد

  سوئیت یک خوابه هتل پارسیس مشهد

  اتاق سه تخته هتل پارسیس مشهد با متراژ 60 متر مربع و داشتن یک تخت سینگل با ابعاد 90 سانتی متر یک تخت دبل با ابعاد 180 سانتی متر برای اقامت 3 مهمان مناسب است.  این اتاق ها نیز قابلیت ظرفیت اضافه را به صورت کاناپه تخت شو داشته و اغلب در طبقات چهار تا یازده هتل پراکنده هستند. مهمانان با اقامت در اتاق سه تخته هتل پارسیس مشهد از چشم انداز و امکانات اولیه مشابهی با اتاق های دیگر این اتاق برخوردار خواهند شد.تنها تفاوت این سوئیت ها با اتاق های این هتل این است که سوئیت های یک خوابه دارای آشپزخانه، یک اتاق خواب، ظروف آشپزخانه و گاز هستند.

  آپارتمان رویال هتل پارسیس مشهد

  آپارتمان رویال هتل پارسیس مشهد با متراژ 80 متر مربع و داشتن یک تخت دبل برای اقامت 2 مهمان مناسب است.  این اتاق ها قابلیت 3 ظرفیت اضافه را به صورت کاناپه تخت شو داشته و اغلب در طبقات چهار تا یازده هتل پراکنده هستند. مهمانان با اقامت در آپارتمان رویال هتل پارسیس مشهد از چشم انداز و امکانات اولیه مشابهی با اتاق سه تخته این هتل برخوردار خواهند شد.تنها تفاوت این سوئیت ها با اتاق های این هتل این است که آپارتمان ها دارای تراس هستند.

  اتاق کانکت هتل پارسیس مشهد

  اتاق کانکت هتل پارسیس مشهد با متراژ 30 متر مربع و داشتن دو اتاق سه تخته که با یک درب به هم متصل می شوند مناسب اقامت شش مهمان است.  این اتاق ها نیز قابلیت یک ظرفیت اضافه را به صورت کاناپه تخت شودارند. مهمانان با اقامت در اتاق کانکت هتل پارسیس مشهد از چشم انداز و امکانات اولیه مشابهی با دیگر اتاق های این هتل برخوردار خواهند شد.

  سوئیت پرنسس هتل پارسیس مشهد

  سوئیت پرنسس هتل پارسیس مشهد با متراژ 35 متر مربع و داشتن یک تخت دبل مناسب اقامت دو مهمان است.  این سوئیت ها نیز قابلیت یک ظرفیت اضافه را به صورت کاناپه تخت شودارند. مهمانان با اقامت در سوئیت پرنسس هتل پارسیس مشهد از چشم انداز و امکانات اولیه مشابهی با دیگر سوئیت های این هتل برخوردار خواهند شد.


  امکانات هتل پارسیس مشهد

  هتل پارسیس مشهد طیف وسیعی از امکانات و خدمات را برای جلب رضایت هر نوع سلیقه با عالی ترین کیفیت ارائه می دهد. این هتل با هدف پاسخگویی به تمامی نیازهای مهمانان خود مجموعه های مختلفی همچون انواع رستوران ها، سالن کنفرانس، سالن اجتماعات، لابی، آتلیه، کافی شاپ،  فضای سبز، اتاق چمدان، اتاق سیگار، تاکسی سرویس، چایخانه سنتی، آژانس مسافرتی، پذیرش 24 ساعته، ترانسفر رفت با هزینه، سونا،  جکوزی، استخر، ماساژ، گیم نت، پارکینگ اختصاصی، آرایشگاه، خودپرداز، سرویس حرم، اتاق بازی، تلفن در لابی، خدمات باربری سالن، بیلیارد، خدمات تهیه بلیط، اینترنت در لابی،  خدمات بیدار باش، خدمات خانه داری، لاندری (خشکشویی)،  تلویزیون در لابی،  مینی بار با هزینه، سیستم تهویه مطبوع، خدمات برای معلولین را در اختیار مسافران قرار می دهد. در ادامه با سفربازی باشید تا با انواع امکانات و خدمات هتل پارسیس مشهد به طور کامل آشنا شوید.

  استخر هتل پارسیس مشهد

  امکانات عمومی هتل و اتاق ها

  مهمانان در صورت رزرو هریک از اتاق های هتل پارسیس مشهد از امکاناتی چون شبکه فیلم داخلی، صندوق امانات، تلفن مبلمان، کتری برقی، قفل الکترونیک درب اتاق، کارت هوشمند اتاق، آباژور سیستم، تهویه مطبوع، یخچال، کف پوش، موکت، چای کیسه ای، حمام، حوله حمام، دمپائی، سرویس فرنگی، اتاق عایق صدا(Sound Proofing) ، آب معدنی رایگان، پنجره دوجداره، سیستم گرمایشی مرکزی، سیستم سرمایشی مرکزی، سیستم اطفاء حریق، دستگاه چای ساز، میز توالت(آرایش)، میز و صندلی، مینی بار با هزینه، جا لباسی و تلویزیون برخوردار خواهند شد.


  رستوران های هتل پارسیس مشهد

  یکی از مسائل مهم در سفر، انتخاب رستوران مناسب و با انواع اغذیه با کیفیت است. هتل پارسیس مشهد دارای  3سالن غذاخوری و پذیرایی متنوع و بسیار با کیفیت است. رستوران های این هتل عبارت اند از رستوران ارکیده، رستوران پرستیژ و رستوران گلوریا. در هریک از این رستوران ها انواع غذاهای ایرانی و فرنگی با بالاترین کیفیت برای مهمانان سرو می شود.

  رستوران ارکیده

  رستوران ارکیده در طبقه سوم هتل پارسیس مشهد قرار داشته و با بهره گیری از سرآشپزهای بین المللی و مجرب به ارائه انواع غذاهای اصیل ایرانی و فرنگی می پردازد. این رستوران در بالاترین نقطه هتل قرار دارد و چشم اندازی 360 درجه و بسیار عالی را از فضای شهر و حرم مطهر رضوی برای مهمانان فراهم می کند. این رستوران دارای 120 نفر ظرفیت است.

  رستوران پرستیژ

  رستوران پرستیژ در هتل پارسیس مشهد باز طراحی بسیار مدرن و فضایی بسیار زیبا از مهمانان فراهم خود پذیرایی می کند. این رستوران دارای 45 نفر ظرفیت است. در این رستوران انواع غذاهای اصیل ایرانی توسط سرآشپزهای حرفه ای برای مهمانان سرو می شود.

  رستوران گلوریا

  رستوران  گلوریا هتل پارسیس مشهد در طبقه 2 این هتل قرار داشته و محیطی بسیار دل پذیر را برای سپری اوقات فراغت و گفتمان با دوستان فراهم می کند. این رستوران دارای 200 نفر ظرفیت بوده و انواع غذاهای ایرانی و فرنگی را برای مهمانان سرو می کند.


  موقعیت و دسترسی هتل پارسیس مشهد

  هتل پارسیس مشهد واقع در بلوار وحدت، وحدت ۷، بلوار امیرالمومنین است. دسترسی از این هتل به حرم مطهر رضوی و بازار های معروف این شهر در کمتر از 10 دقیقه امکانپذیر خواهد بود. این هتل خارج از محدوده طرح ترافیک بوده و از این رو تردد را برای مهمانان این هتل با خودرو شخصی آسان می کند.

  بیشتر بخوانید