logo
همه جا
هرموقع
1 مهمان

نقطه شروع

بر روی دکمه ثبت نام در نوار پایین صفحه کلیک کنید و در سایت سفربازی ثبت نام نمایید.

در کنار هر اقامتگاهی، یک شخص حقیقی وجود دارد که مالک اقامتگاه است و اطلاعات دقیقی را به مهمان­ها ارائه می­کند. به طور کلی هر شخصی می­تواند میزبان باشد و در صورت احراز مالکیت، به صورت رایگان اقامتگاه خود را در سایت سفربازی ثبت کند.

در منو سمت راست سایت سفربازی ، روی گزینه میزبان شوید کلیک کنید و مراحل ثبت نام را طی کنید.

پس از پذیرفتن شرایط میزبانی، پنل میزبانی سفربازی دراختیار شما قرار داده می شود. در منوی سمت راست سایت سفربازی بر روی گزینه پنل میزبانی کلیک کنید. بعد ورود به پنل میزبانی، در منوی سمت راست، امکان ثبت اقامتگاه جدید وجود دارد که با کلیک بر روی آن، اقامتگاه شما در چند مرحله ساده در سایت سفربازی ثبت می شود.

پروفایل

با کلیک بر روی پروفایل نوار پایین صفحه، به سادگی می توانید وارد پروفایل شخصی خود شده و رمز عبور خود را تغییر دهید.

اطلاعات فردی، عکس پروفایل و رمز عبور در صفحه پروفایل شما ثبت شده است. شما می توانید وارد پروفایل شوید و تمامی اطلاعات را ویرایش یا تکمیل کنید.

جهت حذف یا غیر فعال کردن پروفایل خود می توانید با پشتیبانی سفربازی تماس بگیرید و درخواست خود را اعلام نمایید.

لازم است کاربران به قوانین  سفربازی اشراف داشته باشند. در صورت بروز هر گونه تخلف توسط کاربر، سفربازی به کاربر اخطار داده و در شرایط خاص می تواند حساب کاربر متخلف را غیر فعال کند.

نحوه جستجو و پیدا کردن اقامتگاه

در بالای تمام صفحات سایت سفربازی ، قسمت جستجو قرار دارد که شما می توانید نام شهر، استان، کد اقامتگاه و نام اقامتگاه مورد نظر خود را وارد و انتخاب نمایید. همچنین در تمام صفحات سایت سفربازی با کلیک بر روی گزینه جستجو در نوار پایین صفحه، وارد صفحه اصلی سایت می شوید و می توانید اقامتگاه مورد نظر خود را جستجو کنید.

در صفحه جستجو شما می توانید در قسمت فیلترها امکانات و شرایط خود را انتخاب نمایید و نوع اقامتگاه مورد نیازتان مانند هتل، ویلا، آپارتمان و ... را از قسمت نوع اقامتگاه مشخص نمایید. این فیلترها به شما کمک می کنند تا در کمترین زمان و با بیشترین دقت، هتل، ویلا و هر نوع اقامتگاهی که به دنبال آن هستید را پیدا کنید.

با انتخاب تاریخ ورود و خروج، تنها اقامتگاه هایی به شما نمایش داده می شود که در تاریخ مد نظر شما قابلیت رزرو داشته باشد.

بر روی کارت هر اقامتگاه، یک آیکن قلب وجود دارد. شما می توانید با کلیک بر روی این آیکن تمامی اقامتگاه­ های مورد علاقه خود را در لیست علاقه مندی ها گردآوری کنید و در زمان مورد نظر این اقامتگاه­ ها را بازبینی مجدد، انتخاب و رزرو کنید. توجه داشته باشید که با کلیک بر روی هر کارت اقامتگاه و باز شدن صفحه اقامتگاه، آیکن علاقه مندی ها در بالا سمت راست صفحه قرار دارد.

شما می توانید دکمه علاقه مندی ها را در نوار پایین صفحه با آیکن قلب مشاهده کنید. پس از ورود به صفحه علاقه مندی ها، با کلیک روی آیکن قلب می توانید هر کارت اقامتگاه را از لیست علاقه مندی های خود خارج کنید. همچنین می توانید با باز کردن صفحه هر اقامتگاه با استفاده از دکمه اشتراک گذاری در بالا سمت راست صفحه لینک اقامتگاه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

نحوه رزرو کردن

پس از پیدا کردن اقامتگاه مورد نظر خود، تاریخ ورود و خروج خود را به عنوان زمان اقامت و تعداد بزرگسال و کودک را مشخص کنید. با توجه به شرایط انتخاب شده، مبلغ رزرو به شما نمایش داده می شود و در صورت تمایل شما می توانید به صورت کاملا رایگان درخواست رزرو خود را ثبت نمایید. در صورتی که قصد رزرو اتاقی در هتل، مسافرخانه، اقامتگاه بوم گردی ویا متل را داشته باشید؛ لازم است ابتدا تاریخ ورود و خروج، تعداد بزرگسال و کودک و تعداد اتاق را انتخاب کرده و سپس با استفاده از دکمه رزرو اتاق درخواست رزرو خود را ثبت نمایید. در صورتی که اتاق مورد نظر شما در تاریخ و شرایط انتخابی امکان رزرو نداشته باشد، می توانید با کلیک بر روی هتل های مشابه، هتل هایی که با شرایط شما سازگار هستند را مشاهده و از بین آنها هتل و اتاق مورد نظر را رزرو نمایید.

به اقامتگاه هایی که در سایت سفربازی در زمان رزرو کردن مهمان نیازی به تایید میزبان نداشته باشند، آماده تحویل می گویند. شما می توانید با پرداخت مبلغ رزرو، این رزرو را قطعی نمایید.

رزرو برای افراد دیگر برای شما هیچ محدودیتی ندارد، فقط لازم است واچر قطعی رزرو را برای مهمان ارسال فرمایید.

زمانی که درخواست رزروی را ثبت کرده اید، وارد مراحل رزرو می­شوید و تا زمانی که پرداخت نکرده باشید قابلیت لغو درخواست رزرو برای شما وجود دارد.

میزبان برای پاسخ به هر درخواست رزرو 30 دقیقه زمان دارد، اما پشتیبانی سفربازی از لحظه ثبت درخواست رزرو، تلاش می کند تا در کوتاه ترین زمان ممکن وضعیت نهایی درخواست رزرو را تعیین نماید.

در صورتی که درخواست رزرو مهمان توسط میزبان مورد پذیرش قرار گیرد، شما می توانید با پرداخت آن، رزرو خود را قطعی نمایید.

سفربازی تمام مشکلات احتمالی در مرحله پرداخت را پیش بینی و برطرف ساخته تا مهمان در کوتاه ترین زمان و با مطمئن ترین درگاه ها به نتیجه برسد. همچنین مهمان های سفربازی برای پرداخت رزرو 1 ساعت فرصت خواهند داشت.

با باز کردن هر اقامتگاه، تصاویر، لیست امکانات، شرایط کلی اقامتگاه و قوانین اقامتگاه قابل مشاهده است. لازم است تمام این اطلاعات را به دقت بررسی فرمایید تا پس از رزرو مشکلی در اقامت شما ایجاد نشود.

زمانی که هر مهمان درخواست رزرو جدیدی ثبت می­کند و هنوز پرداخت صورت نگرفته است، قابلیت گفتگو آنلاین بین مهمان و میزبان در قسمت چت وجود دارد. همچنین پس از پرداخت مهمان و نهایی شدن رزرو، شماره تماس مهمان و میزبان در اختیار یکدیگر قرار می گیرد.

مدیریت رزرو

بعد از نهایی شدن رزرو، مهمان می تواند وارد بخش سفرهای من در نوار پایین صفحه شود همچنین میزبان وارد پنل میزبانی خود و بخش رزروها در نوار پایین پنل میزبانی شود و تمام اطلاعات رزرو را مشاهده کنند. با کلیک روی دکمه مشاهده هر رزرو، امکان دانلود واچر نهایی وجود دارد.

در صورتی که به هر دلیلی درخواست رزرو مهمان به نتیجه نرسد، پشتیبانی سفربازی اقامتگاه های مشابه و متناسب با اقامتگاه مورد نظر مهمان را پیشنهاد می­کند و مهمان می­تواند انتخاب مجدد و درخواست رزرو جدیدی داشته باشد.

پس از پرداخت مبلغ رزرو توسط مهمان، رزرو نهایی می­شود و از آن پس در صورت بروز هر گونه مشکل برای مهمان یا میزبان قابلیت لغو رزرو وجود دارد. لازم است با پشتیبانی سفربازی تماس گرفته شود و تمام هماهنگی ها برای پرداخت جریمه لغو رزرو توسط پشتیبانی انجام خواهد شد. برای مشاهده اطلاعات تماس می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید.

پشتیبانی

بیشتر مهمان ها و میزبان ها می­توانند خودشان به راحتی مشکلشان را حل کنند. سفربازی چندین راه را برای کاربران در نظر گرفته است تا قبل، بعد و در طول سفر سوالات و مشکلات خود را بر طرف کنند.

این امکان وجود دارد که مهمان و میزبان پیش از پرداخت و در بخش چت، به صورت مستقیم با یکدیگر گفتگو کنند و مسائل و سوالات خود را با یکدیگر در میان بگذارند

در صورتی که همچنان به پاسخ سوالات خود نرسیده ­اید، یکی از راه های ارتباط با سفربازی ورود به پنل کاربری خود و کلیک بر روی قسمت پشتیبانی میباشد. همچنین شما می توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما سوالات، نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.


logo

جستجو و رزرو آنلاین هتل و اجاره ویلا , آپارتمان و سوئیت | سفربازی رویایی از شمال ایران تا جزیره کیش | تجربه اقامت دلنشین در بهترین هتل و ویلا و آپارتمان و سوئیت با بهترین قیمت | رزرو آنلاین۲۴ ساعته +10000 اقامتگاه فعال | سفر بازیش خوبه| رزرو هتل و ویلا شمال تا کیش | SAFARBAZI Rentals

تماس با پشتیبانی

در تمامی سفر‌های شما، همه روزه از ساعت ۷ صبح تا ۲ بامداد در کنار شما هستیم.


کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت خدمات مسافرت هوایی وگردشگری همیار گشت سفربازی(سفربازی) می‌باشد.

اینستاگرام
فیسبوک
تویتر
آپارات
یوتویب
لینکدین
تیک‌تاک
enamad
samandehi
ecunion
caa
farasa