دریافت تخفیف اولین رزرو فقط با ثبت نام در سفربازی
logo
logo

نقطه شروع

چطور ثبت نام کنم؟

بر روی دکمه ثبت نام در نوار پایین صفحه کلیک کنید و در سایت سفربازی ثبت نام نمایید.


پروفایل

چطور می توانم رمز عبور پروفایل خود را تغییر دهم؟

با کلیک بر روی پروفایل نوار پایین صفحه، به سادگی می توانید وارد پروفایل شخصی خود شده و رمز عبور خود را تغییر دهید.


نحوه جستجو و پیدا کردن اقامتگاه

چطور می توانم اقامتگاه مورد نظر خود را پیدا کنم؟

در بالای تمام صفحات سایت سفربازی ، قسمت جستجو قرار دارد که شما می توانید نام شهر، استان، کد اقامتگاه و نام اقامتگاه مورد نظر خود را وارد و انتخاب نمایید. همچنین در تمام صفحات سایت سفربازی با کلیک بر روی گزینه جستجو در نوار پایین صفحه، وارد صفحه اصلی سایت می شوید و می توانید اقامتگاه مورد نظر خود را جستجو کنید.


نحوه رزرو کردن

چطور در سفربازی اقامتگاه رزرو کنم؟

پس از پیدا کردن اقامتگاه مورد نظر خود، تاریخ ورود و خروج خود را به عنوان زمان اقامت و تعداد بزرگسال و کودک را مشخص کنید. با توجه به شرایط انتخاب شده، مبلغ رزرو به شما نمایش داده می شود و در صورت تمایل شما می توانید به صورت کاملا رایگان درخواست رزرو خود را ثبت نمایید. در صورتی که قصد رزرو اتاقی در هتل، مسافرخانه، اقامتگاه بوم گردی ویا متل را داشته باشید؛ لازم است ابتدا تاریخ ورود و خروج، تعداد بزرگسال و کودک و تعداد اتاق را انتخاب کرده و سپس با استفاده از دکمه "رزرو اتاق" درخواست رزرو خود را ثبت نمایید. در صورتی که اتاق مورد نظر شما در تاریخ و شرایط انتخابی امکان رزرو نداشته باشد، می توانید با کلیک بر روی هتل های مشابه، هتل هایی که با شرایط شما سازگار هستند را مشاهده و از بین آنها هتل و اتاق مورد نظر را رزرو نمایید.


مدیریت رزرو

چطور می توانم جزئیات رزرو خود را بررسی کنم؟

بعد از نهایی شدن رزرو، مهمان می تواند وارد بخش سفرهای من در نوار پایین صفحه شود همچنین میزبان وارد پنل میزبانی خود و بخش رزروها در نوار پایین پنل میزبانی شود و تمام اطلاعات رزرو را مشاهده کنند. با کلیک روی دکمه "مشاهده" هر رزرو، امکان دانلود واچر نهایی وجود دارد.


پشتیبانی

چطور می توانم با سفربازی در ارتباط باشم؟

بیشتر مهمان ها و میزبان ها می­توانند خودشان به راحتی مشکلشان را حل کنند. سفربازی چندین راه را برای کاربران در نظر گرفته است تا قبل، بعد و در طول سفر سوالات و مشکلات خود را بر طرف کنند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت خدمات مسافرت هوایی وگردشگری همیار گشت سفربازی(سفربازی) می‌باشد.