logo
همه جا
هرموقع
1 مهمان

الف - شرایط عمومی

1- سفربازی سامانه واسط جهت معرفی و رزرو هتل، ویلا و مکان ‌های اقامتی به منظور سکونت موقت مهمانان میباشد.

2- در این سامانه، مهمان شخص یا اشخاصی هستند که قصد رزرو و اقامت در یک اقامتگاه را داشته باشند و میزبان، صاحبان اقامتگاه میباشند.

3- برای عضویت در سامانه و ایجاد حساب کاربری، دارا بودن حداقل سن 18 سال تمام الزامی میباشد و کاربر با استفاده از این سرویس تعهد مینماید که بالای 18 سال سن دارد.

4- در سامانه هر شخصی میتواند ملک یا محل اقامت مورد نظر را جهت ارائه خدمات اقامتی درج نماید. صحت اطلاعات مربوط به اقامتگاه های ثبت شده در سامانه بر عهده میزبان و صاحب مکان اقامتی میباشد.

5- هزینه های اقامت در املاک ثبت شده در سامانه سفربازی توسط میزبان مشخص می‌گردد و سامانه هیچ گونه مسئولیت و دخالتی نسبت به مبالغ اعلام شده ندارد.

6- کلیه مطالب و توضیحات میزبان و مهمان از سفر که در سامانه منعکس میشود، توسط واحد کنترل محتوا بررسی و در صورت مغایرت با اصول سامانه حذف یا اصلاح میگردد.

7- سفربازی میتواند هرگونه پیام، آگهی و یا عکسی که در سامانه درج میشود و یا هرگونه اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمانی و به هر شکلی که مغایر با مقررات تشخیص دهد، حذف نماید.

8- تلاش سامانه سفربازی ، نشر آگهی ها با اطلاعات صحیح و درست است و کاربران موظفند اطلاعات صحیح و واقعی درج نمایند. در غیر اینصورت سامانه سفربازی در صورت اطلاع از موضوع اقدام به حذف مینماید.

9- سامانه سفربازی نرم افزار حاضر را به همان شکلی که هست و بدون هیچگونه تعهدی ارائه میکند. سفربازی در مورد اختلالات نرم افزاری و خالی از اشکال بودن آن، رفع اشکالات یا تطابق آن با نیازهای شما تعهدی ندارد.

10- کاربر متعهد است در صورت مشاهده هرگونه تخلف از قوانین سامانه، موارد را به پشتیبانی یا مرکز تماس سامانه فوراً گزارش نماید.

11- حفاظت از رمز عبور سامانه و ورود درست اطلاعات حساب های بانکی به عهده کاربران میباشد و سامانه مسئولیتی در مورد سوء استفاده از نام کاربری، رمز عبور و اطلاعات بانکی کاربر ندارد.

12- اطلاعات خصوصی کاربران سامانه که در مشخصات کاربری وارد میشوند مانند ایمیل، تلفن و آدرس وارد کننده اطلاعات، به جز اطلاعاتی که جهت نمایش عمومی در آگهی درج میگردند، محرمانه تلقی شده و سفربازی تلاش خود را به منظور حفظ و نگهداری از آنها مینماید.

13- سفربازی در خصوص وقوع احتمالی هرگونه حادثه که منجر به ورود خسارت جسمی، مالی و یا معنوی به مهمانان، میزبانان یا اقامتگاه ها گردد، هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

14- این سامانه تنها واسط معرفی مهمانان و میزبانان به یکدیگر میباشد، بنابراین هیچگونه دخالت و یا مسئولیتی نسبت به انجام تعهدات میزبان، مهمان و دیگر کاربران و کیفیت خدمات ارائه شده ندارد.

15- تمامی کاربران سامانه موظفند مفاد ماده 7 آیین نامه ساماندهی پایگاه های اینترنتی ایرانی در خصوص ممنوعیت انتشار داده های غیرقانونی را رعایت نمایند. موارد مغایر با قانون، تخلف محسوب شده و در صورت اطلاع فوراً حذف خواهد شد و درصورت قصور سفربازی مسئولیت وجود و انتشار داده ها بر عهده شخص منتشر کننده می باشد و سفربازی هیچگونه مسئولیتی برعهده ندارد.

16- سفربازی تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران بوده و عضویت و اطلاعات وارد شده توسط کاربران که مغایر با این قوانین تشخیص داده شود، در صورت اطلاع سفربازی بدون اطلاع قبلی حذف یا مسدود خواهد شد.

17- کلیه کاربران سامانه موظفند قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران را رعایت نمایند. در صورت ارتکاب جرم در محل های اقامتی و یا سوء استفاده از بستر سامانه، موارد در صورت کشف سریعاً به مراجع ذیصلاح قضایی و انتظامی اطلاع داده خواهد شد.

18- کاربران ضامن صحت اطلاعات هویتی وارد شده توسط خود میباشند و در این زمینه مسئولیتی متوجه سامانه سفربازی نخواهد بود.

19- اگر کاربر نیابتاً از طرف شخص حقیقی این شرایط را میپذیرد؛ به این معناست که این قدرت را دارد که آنها را پایبند به ضوابط و شرایط کند.

20- این سایت هیچگونه تعهدی نسبت به سوء پیشینه کیفری اعضا ندارد.

21- سامانه سفربازی مسئولیتی در قبال ذخیره سازی و پشتیبان گیری از آگهی ها و تصاویر آگهی ها ندارد و تعهدی برای نگهداری فایل ها روی سرور ندارد و در شرایط خاص ممکن است فایل های اعضا بدون اطلاع قبلی حذف گردند.

22- ممکن است در جریان پرداخت، ارتباط شبکه ای قطع شود. این مشکل توسط بانک برطرف میشود. اگر از حساب شما مبلغی کسر شود، این مبلغ تا 72 ساعت توسط بانک به حسابتان برگشت داده خواهد شد و مسئولیتی در این زمینه متوجه سفربازی نیست، هر چند سفربازی از باب همکاری، در این زمینه پیگیری مربوطه را خواهد داشت.

23- حساب های کاربرانی که مورد سوء استفاده یا دستکاری قرار گیرند، بدون اطلاع قبلی حذف میشوند.

24- سفربازی برای اطلاع یافتن شما از مطالب جدید به شما پیامک یا رایانامه و یا داخل پنل کاربری پیامی برای شما ارسال میکند. شما بدینوسیله موافقت خود را با دریافت اینگونه پیام ها اعلام میدارید.

25- سفربازی ممکن است تغییراتی در این قوانین و مقررات اعمال کند که در این صورت ،کاربران لازم است به صورت متناوب از این صفحه دیدن نمایند که از شرایط و الزامات جاری و لازم الاجرا مطلع شوند.

26- در صورتی که یک یا چند بند از این قرارداد به هر دلیلی بی اعتبار شود خللی به اعتبار و صحت سایر بندهای قرارداد وارد نخواهد نمود.

27- سایت سفربازی در صورت لغو هرگونه قراردادی هیچگونه مسئولیتی در قبال مهمان و میزبان ندارد.

ب - تعهدات میزبانی در سفربازی

1- میزبان موظف است اطلاعات شخصی خود را اعم از تلفن ثابت، آدرس محل سکونت، موبایل شخص دیگری برای تماس در موارد اضطراری و موارد دیگری که به هنگام ثبت نام در سامانه نیاز به درج آن است به طور صحیح وارد نماید.

2- میزبان موظف است مجوزهای مرتبط با واگذاری محل اقامت را از مراجع ذیصلاح قانونی از جمله سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، اداره اماکن ناجا و غیره کسب نموده و در معرض نمایش عموم قرار دهد.

3- درج قیمت انتفاع از یک روز اقامت برای هر اقامتگاه الزامی است و اخذ هر گونه هزینه اضافه بر مبلغ درج شده در سایت سفربازی (مبلغ توافق شده) توسط میزبان از مهمان تحت هر عنوان اعم از حق کمیسیون، پورسانت، حق دلالی و غیره مجاز نمی‌باشد.

4- میزبان موظف است ملک مورد واگذاری را در هنگام تحویل به صورت نظافت شده و مرتب به مهمان تحویل دهد.

5- میزبان موظف است هنگام تحویل اقامتگاه، سن قانونی مهمان را احراز نماید و از تحویل اقامتگاه به شخص زیر 18 سال خودداری نماید.

6- میزبان موظف است امکاناتی را که در سامانه برای اقامتگاه معرفی نموده است از قبیل مبل، تلویزیون، وسایل گرمایشی-سرمایشی و غیره را در اختیار مهمان قرار دهد.

7- میزبان پس از انجام فرآیند درج و نمایش ملک خود در سایت باید پاسخگوی درخواست های رزروی که برای وی ارسال میشود باشد و در صورت عدم پاسخگویی بیش از دو بار، ابتدا از سامانه تذکر گرفته و در صورت ادامه، فعالیت ایشان معلق میگردد.

8- میزبان اگر به هر دلیلی تمایل به ارائه خدمات نداشته باشد میبایست پروفایل خود را غیرفعال نماید. چنانچه میزبان بیش از 6 ماه پروفایل فعالیت نداشته باشد، به صورت خودکار از سامانه حذف خواهد شد.

9- مهمان و میزبان هر دو ملزم به رعایت شرایط و قوانین رزرو و کنسلی سایت و نحوه تسویه حساب میباشند.

10- در صورت بروز اشکالات فنی در ملک، میزبان مسئول رفع فوری آن و ارائه امکانات و ایجاد ایمنی لازم برای مهمان میباشد.

11- کلیه کاربران سامانه میبایست جهت اطلاع از تغییر رویه ها و مقرراتی که در سامانه اعمال میشود قسمت اعلانات سامانه را ملاحظه و درصورت نیاز با سفربازی تماس بگیرند.

12- میزبان موظف است کلیه قوانین و مقررات مربوط به گردشگری، اقامت و هتلداری به ویژه شیوه نامه اجرائی ذخیره اتاق ابطال آن در واحدهای اقامتی ایران مصوب 20/03/1395 را رعایت نماید.

13- میزبان آگاه است و تعهد میکند که تمام اطلاعات مربوط به ملک با قوانین محلی و شرایط صاحبخانه، ملک مشترک، آپارتمانی و غیره مغایرت و تداخلی نخواهد داشت.

14- در زمان تحویل دادن و تحویل گرفتن ملک، میزبان یا نماینده او موظف به حضور هستند.

15- مسئولیت آماده سازی و تحویل ملک به مهمان به صورت کامل برعهده میزبان بوده و سامانه سفربازی هیچگونه تعهدی در این رابطه نخواهد داشت.

16- واگذاری حق انتفاع از ویلا به اتباع خارجی ممنوع است. مهمان خارجی (افراد با ملیت غیرایرانی) را به هتلها و اماکن رسمی و مورد تایید سازمان گردشگری راهنمایی نمایید و یا از اداره اماکن نیروی انتظامی در مورد اجاره با افراد خارجی کسب تکلیف کنید.

ج - تعهدات مهمان در سفربازی

1- ارائه مدارک شناسائی هنگام تحویل گرفتن محل اقامت و مشخصاً ارائه شناسنامه یا مدارک ازدواج الزامی میباشد.

2- اماکن اقامتی درج شده در سامانه سفربازی ، جهت برگزاری مهمانی و جشن نبوده و در طول مدت اقامت رعایت شئونات اسلامی، اخلاقی و حدود عرفی و قوانین حاکم بر جامعه توسط مهمان الزامی است.

3- مهمان موظف است محل اقامت مورد انتفاع را در پایان مدت اقامت به صورت مرتب شده در حد عرف به میزبان تحویل دهد و درصورت ورود خسارت به اسباب، لوازم و اموال میزبان ملزم به جبران خسارات وارده میباشد.

4- در صورت عدم مراجعه در زمان رزرو، اقامتگاه برای مهمان خالی نگه داشته میشود و در صورت لغو رزرو، شرایط استرداد وجه مطابق با ضوابط اعلامی در بخش قوانین لغو رزرو خواهد بود.

5- محل اقامت به طور کامل تحویل مهمان داده خواهد شد؛ بنابراین سفربازی هیچگونه مسئولیتی در قبال گم شدن اشیاء و وسایل مهمان ندارد.

6- پیش از رزرو مهمان موظف است قوانین رزرو را به دقت مطالعه و سپس اقدام به رزرو نماید.

7- اگر مهمان خارج از ساعات تعیین شده جهت پذیرش به محل اقامت مراجعه کند، پذیرش ایشان منوط به هماهنگی و توافق با میزبان خواهد بود و سامانه در این مورد دخالت و مسئولیتی ندارد.

8- رعایت بهداشت فردی و اجتماعی توسط مهمان طی مدت اقامت الزامی است.

د - شرایط رزرو و تخلیه

1- میزبانان محترم میبایست قبل از قبول درخواست رزرو، ضوابط و قوانین رزرو را مطالعه نموده و سپس اقدام به قبول درخواست نمایند.

2- مهمان با آگاهی کامل و اشراف به شرایط اقامت، میبایست درخواست رزرو را ارسال نموده و منتظر پاسخ میزبان باشد.

3- در صورت موافقت میزبان در تاریخ های درخواستی، مهمان میبایست نسبت به تسویه کامل مبلغ نمایش داده شده توسط سیستم از طریق درگاه پرداخت اقدام کند و شماره پیگیری دریافت نماید. در صورت انصراف از رزرو، شرایط لغو سفربازی اعمال میشود.

4- پس از پرداخت مبلغ، شماره همراه مهمان و میزبان جهت هماهنگی در اختیار یکدیگر قرار میگیرد.

5- در صورت احراز عدم تطابق مشخصات ذکر شده اقامتگاه در سامانه توسط مهمان، میزبان موظف به عودت کامل وجه دریافتی به سامانه میباشد.

6- در صورت رخ دادن هرگونه اتفاق پیش بینی نشده که منجر به عدم امکان تحویل اقامتگاه به مهمان گردد، میزبان موظف به عودت کامل وجه دریافتی به سامانه میباشد. همچنین در صورت پیشنهاد ملک جایگزین توسط میزبان، مهمان میتواند پیشنهاد اعلامی را قبول یا رد کند. مهمان همچنین میتواند از سامانه درخواست معرفی ملک دیگر نماید. در غیر این صورت وجه واریزی مهمان به ایشان استرداد داده خواهد شد.

7- تعیین جریمه کنسلی رزروها توسط مهمان، صرفاً بر عهده میزبان است و سفربازی هیچ دخل و تصرفی در این زمینه ندارد.

8- هر گونه اختلاف که به طور مستقیم ناشی از استفاده از سامانه سفربازی باشد و یا به طور غیرمستقیم مربوط به اقامت در اماکن اقامتی مندرج در سامانه سفربازی بوده و مهمان از طریق سامانه سفربازی اقدام به رزرو محل اقامتی نموده باشد و همچنین هرگونه ادعا و شکایت حقوقی اشخاص مرتبط با سامانه سفربازی از شرکت سفربازی ( به عنوان مالک و صاحب امتیاز سفربازی ) صرفاً از طریق ارجاع امر به یک داور منصوب از سوی موسسه حقوقی بین المللی دادبانان قابل طرح و پیگیری خواهد بود. رای داور برای همه طرفها قاطع دعوی و لازم الاجرا میباشد. شرایط و نحوه تشکیل داوری توسط داور تعیین میگردد. چنانچه به هر دلیل و علت توافقات قراردادی میان افراد مرتبط با سامانه سفربازی باطل و بلااثر گردد.

9- مفاد این بند به عنوان یک شرط حقوقی مستقل معتبر و نافذ خواهد بود.

ه - شرایط اقامت در هتل

1- کلیه اطلاعات و تصاویر و قیمت های ذکر شده روی سایت درباره هتلها، عیناً از خود هتل و مسئولین تهیه شده و صحت این اطلاعات بر عهده هتل میباشد. ممکن است با به روز رسانی این اطلاعات توسط هتل، اطلاعات سایت سفربازی اشتباه شود. همواره سعی بر آن است که به روزترین اطلاعات هتلهای ایرانی و خارجی، در سایت نمایش داده شود.

2- کلیه رزروهایی که بطور قطعی از این سایت انجام شده است، بطور مستقیم توسط سفربازی ، تعیین جا و نهایی میگردد. ولی در عین حال ممکن است در مواردی بسیار خاص در چند ساعت اداری بعد از رزرو نهایی، به دلیل مشکلات هتل، موارد امنیتی مثل ورود مقامات بلند پایه به هتل، خرابی ها و موارد فورس ماژور، اشتباهات کارمندان هتل و ... رزرو از طرف هتل لغو گردد. در این صورت سفربازی نهایت تلاش خود را خواهد کرد تا مشکل پیش آمده رفع گردد و یا رزروی در هتل مشابه برای مسافر انجام شود و یا در صورت عدم امکان، وجه پرداختی عیناً به مسافر برگردانده خواهد شد. در این گونه موارد مسافر حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

3- به دلیل نبود بستر مناسب رزرو آنلاین در بسیاری از هتلهای ایران و خارج از کشور و همچنین بروکراسی های اداری (خصوصاً در هتلهای دولتی ایرانی) زمان کوتاهی بین رزرو نهایی شما و پرداخت وجه به سفربازی و ثبت نام و رزرو شما در لیست هتل وجود خواهد داشت. نگران قطعی بودن رزرو نباشید زیرا در صورت وجود هرگونه مشکلی در رزرو شما، کارمندان سفربازی به شما اطلاع داده و اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

4- هزینه­ های مربوط به استفاده از لاندری، روم سرویس و هزینه های متفرقه برمبنای درخواست مسافر محاسبه و پس از هماهنگی با هتل اعمال می‌گردد.

5- صورتحساب ها بر اساس خدمات ارائه شده در هتل به صورت مجزا برای هر اتاق صادر میگردد.

6- در صورت عدم مراجعه مسافر در تاریخ رزرو شده، اتاق برای مسافر خالی نگه داشته میشود و هیچگونه وجهی استرداد داده نخواهد شد.

7- همراه داشتن مدارک شناسایی معتبر مثل شناسنامه و کارت ملی در زمان ورود به هتل الزامی است. همچنین حداقل یکی از همراهان باید به سن قانونی رسیده باشد و مدارک همه همراهان ارائه شود، در غیر این صورت مسئولیت عدم پذیرش و عدم بازگشت وجه پرداختی بر عهده مسافر است.

8- استفاده از اتاق های مشترک یا سوئیت ها یا اتاق های متصل هتلهای ایرانی، منوط به داشتن محرمیت مطابق شرع مقدس اسلام است و ارائه مدارک لازم برای اثبات این امر در زمان مراجعه به هتل الزامی است.

9- استفاده از اتاق مشترک برای هر ایرانی همراه با تبعه خارجی در اکثر هتلهای ایران امکانپذیر نیست. در صورت داشتن شرایط مشابه، قبل از رزرو هتل استعلام کنید. در غیر این صورت مسئولیتی متوجه سفربازی نخواهد بود.

10- پذیرش خانم های مجرد بدون همراهی مرد محرم بجز در جزیره کیش امکان پذیر نیست، مگر اینکه جهت شرکت در امتحان، کنکور، مسابقه یا ... و یا ماموریت اداری باشد و در این موارد گواهی ها و اسناد لازم مورد نیاز است. ضمناً پذیرش خانم و آقا طبق قوانین کشور ایران است و محرم و نامحرم در هر صورتی باید رعایت شود بجز در مواردی که کلیه مهمانان خارجی (دارای ملیت خارجی) باشند.

11- زمان تحویل یا تخلیه اتاق برای هر هتل، مطابق با قوانین آن هتل میباشد. در صورت نیاز به تحویل اتاق زودتر از موئد یا تخلیه دیرتر از زمان مشخص شده، باید هماهنگی های لازم را با هتل انجام دهید.

12- تنها رزروهایی قطعی خواهند بود که هزینه آن‌ها به طور کامل پرداخت شده باشد.

13- به دلیل تفاوت خدمات هتلهای مختلف و کیفیت ارائه خدمات آنها و نسبی بودن کیفیت در هتلهای مختلف، سفربازی هیچ گونه مسئولیتی در قبال کیفیت خدمات، اتاق ها، استقبال و ترانسفر فرودگاهی و .. نخواهد داشت.

14- قطعی بودن رزرو و شرایط آن مثل تاریخ رزرو و ... دقیقا طبق واچر (رسید) دریافتی شما پس از پرداخت وجه میباشد. در صورت هرگونه مغایرت یا نقص در واچر دریافتی، موارد را فوراً از طریق تلفن به سفربازی اطلاع دهید. مسافر ملزم به کنترل و دریافت واچر است و در صورت مغایرت واچر با مورد درخواستی، باید شرکت را در جریان قرار دهد. در غیر اینصورت، سفربازی تنها مسئول ارائه خدمات دقیقاً طبق اطلاعات روی واچر است و مسئولیت اشتباه پیش آمده، متوجه رزرو کننده است.

15- پس از رزرو، نهایتاً 72 ساعت زمان خواهد برد تا واچر قطعی صادر شود.

16- مسافر مسئول حسن استفاده از وسایل برقی در اتاق ها نظیر اتو، هیتر و غیره میباشد و موظف است که قوانین هتل را رعایت فرماید. در صورت بروز هر گونه خسارت، جبران آن بر عهده مسافر خواهد بود.

17- کلیه مهمانان میبایست تمام اشیا قیمتی خود را در صندوق مرکزی هتل نگه داری نمایند.

18- سایر قوانین مرتبط، مطابق با قوانین رزرو هتلهای سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و مراجع دیگر، در سفربازی نیز معتبر میباشد. همچنین قوانین رزرو اینترنتی مطابق با قانون تجارت الکترونیک ایران نیز از نظر سفربازی معتبر بوده و قابل استناد میباشد.

19- قبل از اقدام به رزرو هتلهای خارجی، مسافر میبایست اعتبار پاسپورت خود را چک نماید. در صورتی که پاسپورت مسافر الزامات و شرایط لازم جهت سفر را تأمین نکند، مسافر حق هیچ ادعایی به بازگشت وجه نخواهد داشت. 


logo

جستجو و رزرو آنلاین هتل و اجاره ویلا , آپارتمان و سوئیت | سفربازی رویایی از شمال ایران تا جزیره کیش | تجربه اقامت دلنشین در بهترین هتل و ویلا و آپارتمان و سوئیت با بهترین قیمت | رزرو آنلاین۲۴ ساعته +10000 اقامتگاه فعال | سفر بازیش خوبه| رزرو هتل و ویلا شمال تا کیش | SAFARBAZI Rentals

تماس با پشتیبانی

در تمامی سفر‌های شما، همه روزه از ساعت ۷ صبح تا ۲ بامداد در کنار شما هستیم.


کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت خدمات مسافرت هوایی وگردشگری همیار گشت سفربازی(سفربازی) می‌باشد.

اینستاگرام
فیسبوک
تویتر
آپارات
یوتویب
لینکدین
تیک‌تاک
enamad
samandehi
ecunion
caa
farasa