logo
logo

هتل پارسیان کوثر اصفهان

 • star
 • star
 • star
 • star
 • star
پشتیبانی آنلاین هتل پارسیان کوثر اصفهان (عضو شده از 1400/09/02) میزبان به زبان انگلیسی و فرانسوی و فارسی مسلط می باشد
avatar   نیاز به تایید میزبان
  نیاز به تایید میزبان

  رزرو این هتل نیاز به بررسی و تایید توسط میزبان دارد.

  ورود کودکان مجاز است
  ورود کودکان مجاز است

  ورود کودکان در این هتل مجاز است.

  صبحانه
  صبحانه

  بوفه

   پارکینگ دارد
  پارکینگ دارد

  پارکینگ شخصی بدون سقف  رایگان

  درباره هتل پارسیان کوثر اصفهان

  درباره هتل پارسیان کوثر اصفهان

  ❇️ هتل پارسیان کوثر اصفهان - Parsian Kowsar Hotel در 7 طبقه بنا و 225 واحد اقامتی در سال 1383 بازسازی شده است.
  امکانات هتل پارسیان کوثر اصفهان

  عایق صدا
  عایق صدا
  یخچال
  یخچال
  چای ساز
  چای ساز
  حوله
  حوله
  توالت فرنگی
  توالت فرنگی
  دستمال توالت
  دستمال توالت
  تلویزیون
  تلویزیون
  گیرنده دیجیتال
  گیرنده دیجیتال


  موقعیت مکانی هتل پارسیان کوثر اصفهان

  ایران, اصفهان, اصفهاناصفهاناصفهانایران


  شرایط لغو هتل پارسیان کوثر اصفهان

  daco شرایط خاص
  درخواست ابطال رزرو از ۲۰ روز تا ۱۱ روز قبل از ورود میهمان به هتل ، مبلغ ۲۰درصد هزینه اقامت یک شب به ازای هر اتاق. درخواست ابطال رزرو از ۱۰ روز تا ۶ روز قبل از ورود میهمان به هتل ، مبلغ ۳۰درصد هزینه اقامت یک شب به ازای هر اتاق. درخواست ابطال رزرو از ۵ روز تا۴۸ ساعت قبل از ورود میهمان به هتل ، مبلغ ۵۰درصد هزینه اقامت یک شب به ازای هر اتاق .درخواست ابطال رزرو از ۴۸ ساعت تا زمان ورود میهمان به هتل ، مبلغ ۷۰ درصد هزینه اقامت یک شب به ازای هر اتاق. در صورت عدم تقاضاي ابطال رزرو و عدم مراجعه میهمان ، معادل يك شب به تعداد و نوع اتاقهاي درخواست شدهNO SHOW (جريمه) که معادل هزینه کامل اقامت است به حساب ایشان منظور خواهد شد. اتاق های رزرو شده در ایام بسیار پرکار و پرکار ( فروردین، اردیبهشت، مهر، آبان) شامل مقررات کنسلی فوق نمی باشد وکمتر از ۳۰روز مانده به تاریخ حضور میهمان ،ایشان مشمول۱۰۰ درصد جریمه ابطال کلیه اتاق شب های رزرو شده می باشد.


  چیزهایی که باید بدانید

  tickرزرو نیاز به تایید میزبان دارد
  clockورود: از 14:00 الی 23:00
  clockخروج: از 11:00 تا 12:00
  veterinaryحیوانات خانگی غیر مجاز
  cakeجشن و تولد ممنوع

  سایر قوانین
  در صورت امکان اختصاص اتاق خارج از ساعات مندرج در سامانه، ورود زود هنگام و یا تاخیر در تخلیه اتاق مشمول هزینه مازاد ( ۵۰% هزینه پرداختی جهت یک شب) می گردد. حداکثر مدت زمان اقامت در اتاق هایی که به صورت ساعتی می باشند، 8 ساعت است که در بازه زمانی 10:00 لغایت 18:00 قابل رزرو می باشند و تحت هیچ شرایطی امکان اقامت بعد از ساعت 18:00 وجود ندارد. همچنین این اتاق ها فاقد صبحانه و هرگونه خدمات هتل می باشند. مطالعه بیشتر ...

  اقامتگاه های محبوباقامتگاه های محبوب اصفهان


  با ما همراه باشید با معرفی هتل کوثر اصفهان از نگاهی دیگرو نقطه نظرات مسافرانی که در این هتل اقامت داشته اند را برای شما ارائه دهیم. شهراصفهان سومین شهر پرجمعیت ایران بعد از تهران و مشهد بوده و یکی از شهر پرجمعیت خاورمیانه به شمار می‌رود. این شهراز قدیمی‌ترین تمدن‌های ایران بوده که اکثر بنا‌های تاریخی استان نزد سازمان میراث فرهنگی و گردشگری همچنین سازمان جهانی یونسکو قرار گرفته است. وجود بافت تاریخی، مساجد، بنا‌های کهن که هرکدام دارای شناسنامه و گویای فرهنگ غنی و تمدن خود است.

  مناطق تاریخی اصفهان

  در زمان سفر به شهر تاریخی اصفهان، می‌توانید از ۳۳ پل، پل‌خواجو، عمارت عالی قاپو، مسجد شیخ لطف الله، میدان نقش جهان و غیره دید نمایید. هتل‌کوثر که در ادامه معرفی می‌کنیم، در بستر رودخانه زاینده رود واقع شده که می توانید از طبقات بالای هتل به بسیاری از مناطق شهر اصفهان دید داشته باشید. به خاطر وجود صنایع مختلف این استان، یکی از قطب‌های صنعتی و تولیدی ایران بوده که از از بزرگترین کارخانجات استان می توانیم به مجتمع بزرگ فولاد مبارکه، پالایشگاه نفت اصفهان، ذوب آهن، هواپیما سازی ایران اشاره نمایید که این استان بخشی از اقتصاد و درآمدهای غیرنفتی ایران را تشکیل می‌دهد. یکی از هتل هایی که مورد توجه مسافران خارجی و ایرانی از لحاظ کیفیت قرار گرفته، هتل زیبای کوثر بوده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد هتل ما را همراهی نمایید تا اطلاعات مورد نیاز قبل از سفر را برای شما ارائه دهیم.

  هتل کوثر پارسیان

  یکی ازهتل‌های که در بستر پل تاریخی زاینده رود و سی و سه پل ساخته شده، هتل پارسیان کوثر می‌باشد. این هتل که قبل از انقلاب به نام هتل شرایتون شناخته می‌شد با به وجود آمدن انقلاب اسلامی فعالیت این هتل به دست بنیاد مستضعفان و گروه هتل سازی پارسیان افتاد. امروزه نیز تحت فعالیت گرو پارسیان فعالیت می‌کند. یکی از لوکس‌ترین هتل‌های مدرن اصفهان به شمار رفته و در سال ۱۳۹۷ بازسازی شده است.

  سفربازی - هتل کوثر پارسیان  

  مزیت اقامت در هتل لوکس هتل کوثر اصفهان

  مسیرهای دسترسی هتل کوثربسیار بوده و درهنگام رزرومی توانید به تمام تجهیزات لوکس و مدرن و به صورت رایگان دسترسی داشته باشید. رستوران‌ هتل از دو بخش سنتی ایرانی، ایتالیایی تشکیل شده که به صورت سرپوشیده و رو بازاست. یعنی می توانید طبق خواسته خود غذای مورد نظر را در محوطه باغ یا محوطه سرپوشیده رستوران میل نمایید. وجود تجهیزات ورزشی باشگاه، استخر، سونا، جکوزی و دیگر ورزش‌های آبی باعث جلب رضایت مشتری و مسافران هتل شده است. همچنین شهروندان اصفهانی نیزمی توانند با رزرو استخر در تایم‌های اختصاصی از این مجموعه استفاده نمایند. پارکینگ هتل رایگان بوده و تمام خودرو مسافران را در برمی گیرد. اینترنت هتل در لابی و اتاق‌های هتل مورد استفاده است. در ادامه معرفی هتل کوثر اصفهان از نگاهی دیگر به جزئیات و تجهیزات داخلی هتل خواهیم کرد داد پس با ما همراه باشید.

  سفربازی- نمایی از رستوران هتل لوکس کوثر

  نظرات کاربران هتل کوثر اصفهان

  همانطور که اشاره کردیم و وجود رستوران‌‌‌های ایرانی فرنگی سنتی با غذاهایی با کیفیت همچنین وجود کادر خدماتی و کارمندان بسیار مجرب هتل، مجموعه‌‌‌های آبی، اتاق‌های دنج و با کیفیت و نورگیر بسیار زیبا بوده و طبق نظرسنجی انجام شده در سایت‌‌‌های آنلاین گردشگری، این مجموعه مورد رضایت مشتریان قرار گرفته است. در ادامه مقاله معرفی هتل کوثر اصفهان از نگاهی دیگر به تجهیزات رفاهی هتل‌‌‌ می‌پردازیم.

  سفربازی - نمایی از اتاق دو تخته هتل   

  تجهیزات اشتراکی هتل کوثر اصفهان

  هتل دارای تجهیزات مشترک برای مسافران بوده و در زمان رزرو هتل می توانید از سایر امکانات و تجهیزات اختصاصی آن استفاده نمایید

  ۱) آرایشگاه مردانه زنانه

  ۲) خدمات باربری و اتاق چمدان

  ۳) خودپرداز اختصاصی

  ۴) آتلیه عکاسی

  ۵) سالن ورزشی و مجموعه آبی

  ۶) خدمات هشدار و بیدار باش

  ۷) خدمات رفاهی و روم سرویس شبانه روزی

  ۸) آژانس مسافرتی تورهای یک روزه گردش در شهر

  ۹) سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی در لابی هتل

  ۱۰) خدمات خشکشویی و لباسشویی

  ۱۱) سیستم تهویه و گرمایشی سرمایشی مناسب

  ۱۲) اتاق ماساژ

  ۱۳) صرافی و خدمات ارزی

  ۱۴) تلفن

  ۱۵) فضای سبز هتل

  ۱۶) فروشگاه لوازم و صنایع دستی

  ۱۷) کافی شاپ

  ۱۸) آسانسور

  ۱۹) فکس

  ۲۰) چایخانه سنتی

  ۲۱) کتابخانه بخشی

  از تجهیزات هتل بوده که می توانید استفاده نمایید.

   سفربازی - تجهیزات اشتراکی هتل 

  امروز با معرفی هتل کوثر اصفهان از نگاهی دیگر همراه شما بودیم. امیدواریم اطلاعات جامعی را در مورد این هتل برای شما ارائه کرده باشیم. برای رزرو هتل کوثر و سایر هتل های اصفهان با سایت سفربازی همراه بوده و از تخفیفات اولین رزرو هتل از سایت گردشگری سفربازی استفاده نمایید.

  امکانات هتل کوثر اصفهان چیست؟ اصفهان یکی از زیباترین شهرهای ایران است و حتی می‌توان ادعا کرد که جذابیت‌های این شهر تاریخی شهرت جهانی دارد. پل خواجو، پل سیاوشه، مناره جانبان، مسجد شاه و میدان عالی قاپو تنها برخی از جاذبه‌های تاریخی این شهر هستند. رودخانه زاینده رود را فراموش نکنید. جایی که آب در برخی از روزهای سال جاری است و دیدن آن می‌تواند بسیار جالب باشد. هتل‌های زیادی در اصفهان وجود دارد که پذیرای گردشگران است. در این مقاله می‌خواهیم شما را با هتل کوثر اصفهان آشنا کنیم.

  سفربازی - امکانات رفاهی  

  هتل کوثر اصفهان

  هتل اصفهان 5 ستاره هست. این هتل شامل  ساختمان می‌باشد. یکی از ساختمان‌ها دارای طرح سنتی با الهام از اصفهان قدیمی و دیگری معماری و تم مدرن دارد. هتل کوثر اصفهان یکی از بهترین هتل‌های اصفهان محسوب می‌شود. هتل کوثر دارای گواهینامه هتل سبز در ایران است. بنابراین سهم خود را برای نجات محیط زیست انجام می‌دهد. کارکنان میز پذیرش چند زبانه بیست و چهار ساعت در روز در دسترس شما هستند. رزرو آنلاین هتل در اصفهان نیز امکان پذیر است. هتل اصفهان در بهترین منطقه اصفهان، درست در مرکز شهر واقع شده است. این خیابان در کنار مهمترین منطقه اصفهان شامل زاینده رود، خیابان چهارباغ، پل خواجو و سی و سه پل قرار دارد. همچنین بخوانید : هتل ستاره اصفهان

  ویژگی هتل کوثر اصفهان

  هتل اصفهان امکاناتی مانند پارکینگ رایگان، خدمات خشکشویی، خدمات بانکی و تاکسی را برای مهمانان عزیز ارائه می‌دهد. در هتل  اصفهان چهار سالن بزرگ وجود دارد که مخصوص کنفرانس است. شما می‌توانید جلسات خود را در آنجا برگزار نمایید. این هتل دارای زمین تنیس می‌باشد که بچه‌ها می‌توانند در زمین تنیس بازی کنند. هر اتاق دارای صندوق امانات، تلفن، مینی بار، تلویزیون ماهواره‌ای و سیستم گرمایشی و تهویه مطبوع است. به همین ترتیب هر یک از اتاق‌های هتل حمام و سشوار دارند. شما همچنین می‌توانید یک اتاق با بالکن درخواست کنید. مهمانان وقتی از چای و دستگاه‌های قهوه ساز در اتاق خود استفاده می‌کنند، آن را دوست دارند. بنابراین هتل کوثر اصفهان این امکانات را برای شما فراهم کرده است.

  سفربازی - اتاق دو تخته هتل کوثر اصفهان  

  امکانات عمومی هتل کوثر اصفهان

  فضای وسیع این مجتمع 11000 متر مربع است. مدیریت هتل را برای تجهیز هتل به امکانات مختلف باز گذاشته است. البته مدیریت نیز این آزادی عمل را به بهترین شکل پذیرفته و امکانات متمایزی را به هتل خود افزوده است. در صورت برگزاری مراسم، چهار سالن کنفرانس با نام‌های گل میخک، ترنج، فیروزه و نگین پذیرای شما هستند. هر یک از این اتاق‌های کنفرانس دارای ظرفیت متفاوتی برای برآوردن هر گونه نیاز است. هتل همچنین دارای پنج رستوران مختلف است که هر کدام طیف وسیعی از غذاها را سرو می‌کنند از غذاهای سنتی گرفته تا پیتزای ایتالیایی. همچنین بخوانید : هتل زهره اصفهان

  سایر امکانات هتل کوثر اصفهان

  استخر جکوزی سالن ورزش سونا پیاده روی در خط هتل دارای موقعیت مکانی عالی و نزدیک زاینده رود است. هتل مشهور اصفهان دارای دو فاز قدیمی و جدید است. موقعیت هتل اصفهان حدود ده دقیقه با مرکز شهر فاصله دارد. همچنین فاصله هتل تا ایستگاه قطار و ایستگاه اتوبوس خیلی کم است و شما به راحتی شما می‌توانید به قطار یا ایستگاه اتوبوس دسترسی پیدا کنید. شما با انتخاب هتل کوثر اصفهان می‌توانید به تمام نقاط گردشگری دسترسی داشته باشید. اگر قصد سفر به اصفهان را دارید و می‌خواهید در این شهر تاریخی و فرهنگی اقامت کنید که قدمت آن به چند صد سال می‌رسد انتخاب هتل کوثر اصفهان بسیار مهم است. یکی دیگر از ویژگی‌های منحصر به فرد هتل کوثر اصفهان، مجاورت آن با تمام دیدنی‌های اصفهان است. از آنجا که این مجموعه در نزدیکی رودخانه زاینده رود و در مرکز شهر واقع شده است. فاصله کمی با کلیسای وانک، پل خواجو و آتشگاه دارد. همچنین چشم انداز بی نظیری که می‌توانید از رودخانه زاینده رود داشته باشید را فراموش نکنید.

  سفربازی - نمایی از بالای هتل کوثر  

  اتاق های هتل کوثر اصفهان

  192 اتاق هتل شامل 5 سوئیت رویال و 12 سوئیت جونیور وجود دارد. هر اتاق دارای صندوق امانات، تلفن ، مینی بار، تلویزیون ماهواره ای، سیستم گرمایشی و تهویه مطبوع است. برای رزرو هتل کوثر اصفهان، میتوانید به سایت سفربازی مراجعه کنید. #سفربازیش_خوبه

  بیشتر بخوانید