دریافت تخفیف اولین رزرو فقط با ثبت نام در سفربازی
logo
logo

هتل سارینا مشهد

پشتیبانی آنلاین هتل سارینا مشهد (عضو شده از 1400/09/02) میزبان به زبان انگلیسی و عربی و فارسی مسلط می باشد
avatar   نیاز به تایید میزبان
  نیاز به تایید میزبان

  رزرو این هتل نیاز به بررسی و تایید توسط میزبان دارد.

  ورود کودکان مجاز است
  ورود کودکان مجاز است

  ورود کودکان در این هتل مجاز است.

  صبحانه
  صبحانه

  بوفه

   پارکینگ دارد
  پارکینگ دارد

  پارکینگ شخصی سرپوشیده  رایگان

  درباره هتل سارینا مشهد

  درباره هتل سارینا مشهد

  ❇️ هتل سارینا مشهد – Sarina hotel – یکی از هتل های چهار ستاره لوکس و تازه تاسیس است که در نزدیکی حرم امام رضا (ع) قرار دارد به طوری که این ویژگی یکی از بهترین مشخصات آن است. دسترسی سریع به مراکز تجاری مطالعه بیشتر ...
  امکانات هتل سارینا مشهد  آدرس هتل سارینا مشهد

  مشهد چهار راه بی سیم، نرسیده به بیمارستان سینا جهاد 5


  شرایط لغو هتل سارینا مشهد

  daco شرایط سخت
  در صورت لغو رزرو در هر زمانی، کل مبلغ رزرو را به عنوان خسارت دریافت می کنم


  چیزهایی که باید بدانید

  tickرزرو نیاز به تایید میزبان دارد
  clockورود: از 14:00 الی 23:00
  clockخروج: از 11:00 تا 12:00
  veterinaryحیوانات خانگی غیر مجاز
  cakeجشن و تولد ممنوع

  سایر قوانین
  در حال حاضر استخر هتل غیر فعال می باشد.
  اقامت خانم تنها بالای 18 سال با ارائه مدارک شناسایی در این اقامتگاه مجاز می باشد.
  اقامت افراد بومی با ارائه مدارک شناسایی در این اقامتگاه مجاز می باشد.
  اقامت افراد با صیغه نامه مهر برجسته و ارائه مدارک شناسایی زوجین در این اقامتگاه مجاز می باشد.
  نرخ کودک تا 5 سال رایگان و بالاتر از آن شامل نفر اضافه می گردد.
  در صورت درخواست پذیرش اقامتگاه ارائه اطلاعات تکمیل مطالعه بیشتر ...

  اقامتگاه های محبوباقامتگاه های محبوب مشهد


  لینک های مرتبط با هتل سارینا مشهد

  مشخصات هتل سارینا مشهد

  هتل مجلل سارینا مشهد در سال ۱۳۹۸ راه اندازی شده است. این هتل در 10 طبقه 211 واحد اقامتی را در خود جا داده و با حضور کارکنانی مجرب و آموزش دیده آماده پذیرایی از شماست.

  اتاق‌های هتل سارینا مشهد با طراحی داخلی زیبا و برخورداری از امکانات کامل رفاهی فضایی دنج و راحت را برای شما مهیا کرده است تا شما اقامتی لذتبخش را در زمان سفر خود به مشهد تجربه کنید.

  اگر با خودروی شخصی به مشهد سفر می کنید در صورت رزرو هتل سارینا مشهد از پارکینگ اختصاصی این هتل بهره مند خواهید شد بنابراین از بابت پارک خودروی خود در مکانی امن نگرانی نخواهید داشت. ضمن اینکه تاکسی سرویس هتل هم آماده ارائه سرویس به مهمانان است.

  با این توضیح که هتل سارینا مشهد در بخش گردشگری، تورهای درون شهری و برون شهری هم برگزار می کند که این تورها به انتخاب مهمان، به صورت نیم روز و تمام روز اجرا می شوند.

  لابی هتل سارینا مشهد


  معرفی انواع اتاق های هتل سارینا مشهد

  هتل سارینا مشهد دارای اتاق ها و سوییت های مختلفی است که سفربازی به معرفی آن ها می پردازد تا شما با دیدی بهتر برای رزرو این هتل اقدام کنید.

  همچنین نظافت اتاق ها به صورت روزانه و با زمان اعلامی سوی مهمانان انجام می شود با این توضیح که با هدف حفظ حریم خصوصی شما، کارکنان واحد خانه داری بدون دریافت اجازه مستقیم از طرف شما وارد اتاق نخواهند شد.

  اتاق یک تخته

  اتاق یک تخته ویژه کسانی است که تنهایی راهی مشهد می شوند. البته در صورتی که یک نفر دیگر همسفر شماست امکان رزرو این واحد ممکن است چراکه در این اتاق یک تخت اضافه هم وجود دارد. برای اقامت در این اتاق شما از صرف یک صبحانه خوشمزه نیز بهره مند خواهید شد.

  از جمله امکانات این هتل می توان به تلویزیون، تلفن، یخچال، صندوق امانات در اتاق، چای ساز، مینی‌بار غیررایگان، فن کوئل، صابون، شامپو، مسواک و خمیردندان، دمپایی و سشوار اشاره کرد.

  حوله، رخت آویز، کمد لباس، آباژور، دراور و اینترنت رایگان و محدود در اتاق از دیگر مزایای رزرو این واحد اقامتی در هتل سارینا مشهد است.

  اتاق دو تخته تویین

  اتاق های دو تخته تویین هتل سارینا مشهد برای 2 نفر همراه با صبحانه است که البته این واحدها هم یک تخت اضافه دارند.

  تلویزیون، تلفن، یخچال، صندوق امانات در اتاق، چای ساز، مینی‌بار غیر رایگان، فن کوئل، صابون، شامپو، مسواک و خمیردندان، دمپایی، سشوار و حوله از جمله مواردی است که در صورت انتخاب این هتل خواهید داشت. از دیگر امکانات این اتاق می توان حوله، رخت آویز، کمد لباس، آباژور، دراور و اینترنت رایگان و محدود در اتاق را ذکر کرد.

  اتاق دو تخته دابل

  این دسته از اتاق های هتل سارینا مشهد نیز برای 2 نفر همراه با صبحانه و یک تخت اضافه است. اتاق های دو تخته دابل از امکاناتی مانند تلویزیون، تلفن، یخچال، صندوق امانات در اتاق، چای ساز، مینی‌بار غیر رایگان، فن کوئل، صابون، شامپو، مسواک و خمیردندان، دمپایی و سشوار بهره مند است.

  حوله، رخت آویز، کمد لباس، آباژور، دراور و اینترنت رایگان و محدود در اتاق از دیگر خدماتی است که به شما در این اتاق از واحدهای اقامتی هتل سارینا مشهد ارایه می شود.

  نمایی از اتاق هتل سارینا مشهد

  اتاق یک تخته همراه با صبحانه، ناهار و شام

  این واحدهای اقامتی هتل سارینا مشهد برای یک نفر با صبحانه، ناهار و شام و همچنین با یک تخت اضافه است. امکاناتی مانند تلویزیون، تلفن، یخچال، صندوق امانات در اتاق، چای ساز، مینی‌بار غیر رایگان، فن کوئل، صابون، شامپو، مسواک و خمیردندان نیز در این اتاق ها موجود است.

  شما در این اتاق از امکانات دیگری مانند سشوار، حوله، رخت آویز، کمد لباس، آباژور، دراور و اینترنت رایگان در اتاق نیز بهره مند خواهید شد.

  اتاق سه تخته

  همان طور که از اسم این اتاق ها هم مشخص است این واحدها در هتل سارینا برای مسافرانی است که 3 نفر هستند البته یک تخت اضافه نیز در اتاق موجود است. همچنین با رزرو اتاق سه تخته شما از صرف صبحانه ای لذیذ نیز لذت خواهید برد. در این واحدها یک تخت دابل و یک تخت سینگل وجود دارد.

  تلویزیون، تلفن، یخچال، صندوق امانات در اتاق، چای ساز، مینی‌بار غیر رایگان، فن کوئل، صابون، شامپو، مسواک و خمیردندان از جمله امکانات این اتاق هاست.

  اتاق دو تخته دابل همراه با صبحانه، ناهار و شام

  این دسته از اتاق ها برای 2 نفر همراه با صبحانه و یک تخت اضافه است. با رزرو این واحدهای اقامتی هتل سارینا مشهد امکاناتی مثل تلویزیون، تلفن، یخچال، صندوق امانات در اتاق، چای ساز، مینی‌بار غیر رایگان، فن کوئل، صابون، شامپو و مسواک و خمیردندان در اختیار شما قرار می گیرد.

  سشوار، حوله، رخت آویز، کمد لباس، آباژور، دراور و اینترنت رایگان و محدود در اتاق از دیگر امکانات این اتاق ها محسوب می شود.

  اتاق دو تخته تویین همراه با صبحانه، ناهار و شام

  این دسته از اتاق های هتل سارینا مشهد ویژه 2 نفر به همراه صبحانه و یک تخت اضافه است. تلویزیون، تلفن، یخچال، صندوق امانات در اتاق، چای ساز، مینی بار غیر رایگان، فن کوئل، صابون، شامپو، مسواک و خمیردندان در این اتاق ها موجود است.

  سوئیت یک خوابه چهار تخته

  نوبتی هم باشد نوبت افرادی است که بیشتر از دو نفر راهی مشهد می شوند. سوییت های یک خوابه چهار تخته هتل سارینا مشهد ویژه 4 نفر همراه با صبحانه است.

  در این اتاق ها یک تخت دابل و دو تخت سینگل با تلویزیون، تلفن، یخچال، صندوق امانات در اتاق، چای ساز، مینی بار غیررایگان، فن کوئل، صابون، شامپو، مسواک و خمیردندان وجود دارد.

  سشوار، حوله، رخت آویز، کمد لباس، آباژور، دراور، اینترنت رایگان و محدود در اتاق، میز و صندلی و سیستم اعلام حریق از دیگر امکاناتی است که با رزرو این نوع از سوییت های هتل سارینا مشهد به شما ارایه می شود.

  اتاق سه تخته همراه با صبحانه، ناهار و شام

  این دسته از اتاق های هتل سارینا مشهد 3 نفر همراه با صبحانه، ناهار و شام با منوی انتخابی و یک تخت اضافه است. تخت هایی هم که برای این واحدهای اقامتی در نظر گرفته شده یک تخت دابل و یک تخت سینگل است.

  تلویزیون، تلفن، یخچال، صندوق امانات در اتاق، چای ساز، مینی بار غیر رایگان، فن کوئل، صابون، شامپو، مسواک و خمیردندان امکاناتی است که در این اتاق ها موجود است.

  سشوار، حوله، رخت آویز، کمد لباس، آباژور، دراور، اینترنت رایگان و محدود در اتاق، میز و صندلی و سیستم اعلام حریق از دیگر امکاناتی است که با رزرو این اتاق از واحدهای هتل سارینا از آن بهره مند خواهید شد.

  سوئیت یک خوابه چهار تخته همراه با صبحانه، ناهار و شام

  این سوییت های هتل سارینا مشهد ویژه 4 نفر به همراه صبحانه، ناهار و شام با منوی انتخابی است. تخت اضافه نیز در این سوییت وجود دارد.

  نوع تخت ها یک تخت دابل و دو تخت سینگل است. با رزرو این دسته از سوییت های هتل سارینا مشهد امکاناتی مانند تلویزیون، تلفن، یخچال، صندوق امانات در اتاق، چای ساز، مینی بار غیر رایگان، فن کوئل و صابون و شامپو در اختیار شما قرار می گیرد.

  مسواک و خمیردندان، سشوار، حوله، رخت آویز، کمد لباس، آباژور، دراور، اینترنت رایگان و محدود در اتاق، میز و صندلی و سیستم اعلام حریق نیز از دیگر تجهیزات این سوییت هاست.


  امکانات هتل سارینا مشهد

  امکانات هتل سارینا مشهد متنوع و زیاد است. سفربازی به شما اطمینان می دهد با رزرو این هتل چهار ستاره احساس خواهید کرد در هتلی پنج ستاره هستید. نگاهی به امکانات و ویژگی هایی نظیر نزدیکی به حرم امام رضا و نوساز بودن آن، شما را به احتمال زیاد ترغیب به رزرو هتل سارینا مشهد خواهد کرد.

  امکانات عمومی هتل سارینا مشهد

  آسانسور، سالن همایش، نمازخانه، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در لابی، رمپ، اینترنت رایگان و محدود در لابی، کافی شاپ، کپسول آتش نشانی در راهرو، لباسشویی، ماساژ غیررایگان، سیستم اطفای حریق، استخر غیررایگان، دستگاه خودپرداز، سیستم اعلام حریق، رستوران ایرانی، ویلچر، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در راهرو، پارکینگ سر پوشیده، جعبه کمک های اولیه، روم سرویس، کپسول آتش نشانی در لابی از جمله امکانات هتل سارینا مشهد است.

  از دیگر ویژگی های این هتل می توان به وجود فروشگاه صنایع دستی و سوغات، خدمات خانه داری، جکوزی غیررایگان، دستگاه واکس کفش، سونا غیررایگان و اتاق چمدان اشاره کرد.

  در کنار خدمات و امکانات ذکر شده سفربازی باید به این نکته از ویژگی های هتل سارینا مشهد نیز اشاره کند که در هتل سارینا آب معدنی در بدو ورود در یخچال اتاق به صورت رایگان ارایه می شود و مینی بار هتل شامل 8 مورد در یخچال اتاق ها در دسترس مهمانان خواهد بود.

  همچنین خدمات بخش خشکشویی هتل سارینا مشهد با دستگاه های پیشرفته از ساعت 8 صبح تا ۲۰ آماده ارائه انواع خدمات مورد نیاز مهمانان است که شستشوی سریع لباس هم امکانپذیر است.

  سفربازی باید به این خدمت از هتل سارینا مشهد نیز اشاره کند که ترانسفر رایگان رفت و برگشت هتل به حرم امام رضا شامل 7 نوبت سرویس رفت و 7 نوبت سرویس برگشت است که این اقدام توسط مینی بوس های هیوندا در هنگام نماز صبح، ظهر، عشا و بازه های زمانی یک ساعته در طول روز با توجه به اوقات شرعی ارایه می شود.

  همچنین پارکینگ هتل در 2 طبقه زیرین هتل سارینا مشهد با ظرفیت 100 خودرو به منظور رفاه مهمانان در نظر گرفته شده است.

  رستوران های هتل سارینا مشهد

  از تمامی امکانات و خدمات مطلوب هتل سارینا مشهد که بگذریم به رستوران ها و کافی شاپ این هتل با ارایه وعده های غذایی خوشمزه و نوشیدنی هایی گوارا می رسیم که لذت و خاطرات سفر شما را دوچندان می کنند.

  این هتل دارای دو رستوران مجزا و مجلل یاس با ظرفیت 180 نفر و فیروزه با گنجایش 150 نفر است که در نوبت های صبحانه، ناهار و شام پذیرای مهمانان هستند. همچنین اگر مایل به صرف غذا در اتاق خود بودید می توانید از روم‌سرویس به منظور سفارش غذا و نوشیدنی از داخل اتاق استفاده کنید.

  منوی غذای بوفه آزاد هتل سارینا مشهد در نوبت های صبحانه، ناهار و شام در هنگام صبحانه شامل ۱۶ غذای گرم 16 و ۲۰ نوع غذای سرد است. برای ناهار نیز ۱۵ نوع غذا، 6 مدل سالاد و 6 نوع ترشی و برای شام نیز 15 نوع غذا، 6 نوع سالاد و 6 نوع ترشی سرو می شود.

  استخر اختصاصی هتل سارینا شهر مشهد

  مجموعه آبی هتل سارینا مشهد

  سفربازی برای آن هایی که اهل شنا و سپردن تن به آب برای رفع خستگی هستند، هم خبر خوشی دارد. هتل سارینا مشهد مجهز به مجموعه آبی شامل استخر، سونا، جکوزی، اتاق ماساژ و حمام ترکی است که کافی است با کارکنان پذیرش هماهنگی لازم را به عمل آورید و اوقاتی مفرح را در استخر این هتل برای خود رقم بزنید.

  سالن همایش و کنفرانس هتل سارینا مشهد

  هتل سارینا مشهد دارای سالن چند منظوره برای برگزاری همایش و کنفرانس های شماست. این سالن ها مجهز به دستگاه های صوتی و تصویری با گنجایش 100 مهمان است.


  موقعیت و دسترسی هتل سارینا مشهد

  هتل سارینا مشهد با حرم امام رضا حدود ۱۵ دقیقه پیاده فاصله دارد که اگر با خودرو این مسافت را طی کنید مدت آن به پنج دقیقه کاهش می یابد. این هتل در خیابان جهاد نرسیده به بیمارستان سینا مشهد واقع شده است.

  بیشتر بخوانید