logo
logo

هتل سنتی مهر یزد

پشتیبانی آنلاین هتل های زنجیره ای مهر (عضو شده از 1400/09/02) میزبان به زبان انگلیسی و فارسی مسلط می باشد
avatar   نیاز به تایید میزبان
  نیاز به تایید میزبان

  رزرو این هتل نیاز به بررسی و تایید توسط میزبان دارد.

  ورود کودکان مجاز است
  ورود کودکان مجاز است

  ورود کودکان در این هتل مجاز است.

  صبحانه
  صبحانه

  بوفه

   پارکینگ دارد
  پارکینگ دارد

  پارکینگ شخصی بدون سقف  رایگان

  درباره هتل سنتی مهر یزد

  درباره هتل سنتی مهر یزد

  ❇️ هتل سنتی مهر- Mehr Traditional Hotel - در شهر تاریخی و زیبای یزد با قدمتی ۲۵۰ ساله ساختمانی خشتی است که پذیرای گردشگران در فضایی خاص با چشم اندازهایی بی نظیراز بافت تاریخی این شهر است. این هتل سه س مطالعه بیشتر ...
  امکانات هتل سنتی مهر یزد
  3.50 (1 نظر)

  دسترسی به هتل

  پاکیزگی هتل

  کیفیت میزبانی

  تطابق آگهی

  موقعیت مکانی

  نسبت قیمت به ارزش


  راحله امیدیان
  1401/03/03 03:14:11

  بافت سنتی هتل جذاب بود با تلفیق معماری مدرن سرویس دهی عالی اما با رعایت بهداشت متوسط


  آدرس هتل سنتی مهر یزد

  یزد، خیابان قیام کوچه لب خندق


  شرایط لغو هتل سنتی مهر یزد

  daco شرایط خاص
  قابل توجه میهمانان گرامی: برخی از اتاق های یک تخته، دو تخته و سه تخته فاقد پنجره هستند. نیم شارژ ورود از ساعت 6 صبح الی 12 و نیم شارژ خروج از ساعت 12 الی 18 می باشد. در صورت پذیرش زود هنگام و یا خروج دیر هنگام هزینه نیم شارژ محاسبه خواهد شد. اگر متقاضی تا 20 روز قبل از زمان رزرو شده برای استفاده، نسبت به لغو آن اقدام نماید، هیچگونه جریمه ای تعلق نخواهد گرفت. از 20 تا 11 روز قبل از ورود مهمان به واحد اقامتی، مبلغ 20 درصد هزینه اقامت یک شب به ازای هر اتاق. از 10 تا 6 روز قبل از ورود مهمان به واحد اقامتی، مبلغ 30 درصد هزینه اقامت یک شب به ازای هر اتاق. از 5 روز تا 48 ساعت قبل از ورود مهمان به واحد اقامتی، مبلغ 50 درصد هزینه اقامت یک شب به ازای هر اتاق. از 48 ساعت قبل تا زمان ورود مهمان، هزینه اقامت یک شب در ازای هر اتاق. چنانچه مهمان پس از رزرو و اقامت در هتل، بنا به هر دلیلی از ادامه اقامت در هتل منصرف گردد، هزینه یک شب اقامت به ازای هر اتاق محاسبه و از مبلغ پیش پرداخت کسر خواهد شد. با توجه به شرایط سنتی بودن هتل (پله دار بودن، زیر زمینی و بدون پنجره بودن برخی اتاقها)، مهمان با آگاهی کامل رزرو انجام داده و در صورت کنسل نمودن به هنگام ورود، طبق بندهای فوق اعمال خواهد شد.


  چیزهایی که باید بدانید

  tickرزرو نیاز به تایید میزبان دارد
  clockورود: از 14:00 الی 23:00
  clockخروج: از 11:00 تا 12:00
  veterinaryحیوانات خانگی غیر مجاز
  cakeجشن و تولد ممنوع

  سایر قوانین
  پذیرش صیغه نامه رسمی به صورت دفترچه ای با مهر برجسته، به همراه ارائه ی کارت ملی و شناسنامه عکس دار زوجین، امکان پذیر است.
  اقامت خانم تنها بالای 18 سال با ارائه مدارک شناسایی در این اقامتگاه مجاز می باشد.
  اقامت افراد بومی با ارائه مدارک شناسایی در این اقامتگاه مجاز می باشد.
  نرخ کودک تا 7 سال در صورت عدم استفاده از سرویس اضافه رایگان و بالاتر از آن شامل نفر اضافه می گردد.
  خدمات پذیرش به صورت 24 ساعت مطالعه بیشتر ...

  اقامتگاه های محبوباقامتگاه های محبوب یزد


  لینک های مرتبط با هتل سنتی مهر یزد

  مشخصات هتل سنتی مهر یزد

  هتل سنتی مهر با 23 اتاق و در مجموع 60 تخت، در 2 طبقه از سال 1381 با کارکنانی مجرب و آموزش دیده پذیرای مهمانان ایرانی و خارجی است. این هتل برای اقامتی متفاوت و اقتصادی در بین هتل های شهر یزد گزینه مناسبی است.

  خبر خوش سفربازی به شما این است که با اقامت در هتل سنتی مهر یزد در مرکز و قلب شهر هستید و با 10 تا 15 دقیقه پیاده‌روی به موزه آب، میدان امیرچخماق، و مسجد جامع یزد می رسید. برای خرید در یزد نیز از محل اقامت تان تا بازارهایی مانند خان، زرگرها، شاهزاده فاضل، و پنجعلی مسافت زیادی ندارید.

  همچنین از هتل سنتی مهر یزد تا فرودگاه بین المللی یزد 11 کیلومتر، ایستگاه راه آهن 6 کیلومتر و تا ترمینال اتوبوس 13 کیلومتر فاصله است.


  معرفی انواع اتاق های هتل سنتی مهر یزد

  هتل سه ستاره سنتی مهر دارای انواع واحدهای اقامتی است تا شما طبق خواسته ها و نیازهایتان اتاق یا سوییت موردنظر را انتخاب و رزرو کنید. چیدمان و طراحی اتاق ها به شکلی است که برای شما یادآور خاطرات خوش قدیم است بنابراین تجربه حضور در چنین فضایی بی شک ثبت روز و شب هایی به یادمادنی برای شماست. امکانات و لوازمی هم که با رزرو اتاق از هتل مهر یزد در اختیار شما گذاشته می شود قابل توجه و عالی است بنابراین نگران چیزی نباشید و قبل از انتخاب نهایی آنچه مدنظرتان است را در ادامه و با مطالعه جزییات هر یک از اتاق ها، چک کنید.

  ورودی هتل مهر یزد

  اتاق یک تخته

  اتاق های یک تخته هتل سنتی مهر ویژه یک نفر همراه با صبحانه و تخت اضافه است. تلویزیون، سرویس بهداشتی فرنگی، تلفن، مبلمان، یخچال، مینی بار غیررایگان، اسپیلت‌، مسواک، خمیردندان، سشوار، کمد لباس، آباژور و اینترنت رایگان و محدود در اتاق از جمله امکاناتی است که با رزرو اتاق یک تخته در هتل سنتی مهر یزد به شما ارایه می شود.

  اتاق دو تخته دابل

  اتاق دو تخته دابل در هتل سنتی مهر برای 2 نفر همراه با صبحانه و تخت اضافه تعریف شده است. با این توضیح که سرویس اضافه یک سرویس کف خواب است.

  از جمله امکانات این اتاق تلویزیون، سرویس بهداشتی فرنگی، تلفن، مبلمان، یخچال، مینی بار غیررایگان، اسپیلت‌، مسواک، خمیردندان، سشوار، کمد لباس، آباژور و اینترنت رایگان و محدود در اتاق است.

  اتاق دو تخته تویین

  این دسته از اتاق های هتل سنتی مهر مناسب 2 نفر است و با رزرو آن صبحانه و تخت اضافه به شما ارایه می شود. نکته ای که سفربازی باید به آن اشاره کند این است که سرویس اضافه این نوع اتاق ها یک کاناپه تختخواب شوست.

  با رزرو اتاق دو تخته تویین در هتل سنتی مهر یزد به شما امکاناتی از جمله تلویزیون، سرویس بهداشتی فرنگی، تلفن، مبلمان، یخچال، مینی بار غیررایگان، اسپیلت‌، مسواک، خمیردندان، سشوار، کمد لباس، آباژور و اینترنت رایگان و محدود در اتاق ارایه می شود.

  اتاق سه تخته

  اگر در سفر به شهر تاریخی یزد سه نفر هستید پیشنهاد سفربازی به شما رزرو اتاق سه تخته هتل سنتی مهر است که ویژه 3 نفر همراه با صبحانه و تخت اضافه است.

  توضیح تکمیلی هم اینکه در این دسته از اتاق ها یک تخت دابل و یک تخت سینگل یا سه تخت سینگل همراه با سرویس اضافه به صورت یک کاناپه تختخواب شوست.

  امکانات اتاق سه تخته نیز شامل تلویزیون، سرویس بهداشتی فرنگی، تلفن، مبلمان، یخچال، مینی بار غیررایگان، اسپیلت‌، مسواک، خمیردندان، سشوار، کمد لباس، آباژور و اینترنت رایگان و محدود در اتاق است.

  نمایی از اتاق 3تخته و زیبای هتل سنتی مهر یزد

  اتاق سه تخته ویژه

  انتخاب دیگری که پیش روی شما قرار دارد اتاق های سه تخته ویژه در هتل سنتی مهر است که باز هم مناسب سه نفر همراه با صبحانه و تخت اضافه است.

  نوع تخت هایی که در این اتاق ها قرار دارد شامل یک تخت دابل و یک تخت سینگل و سرویس اضافه یک کاناپه تختخواب شوست. از جمله امکانات اتاق هم می توان به تلویزیون، سرویس بهداشتی فرنگی، تلفن، مبلمان، یخچال، مینی بار غیررایگان، اسپیلت‌، مسواک، خمیردندان، سشوار، کمد لباس، آباژور و اینترنت رایگان و محدود در اتاق اشاره کرد.

  اتاق چهار تخته ویژه

  همان طور که از عنوان اتاق هم پیداست این نوع واحدها ویژه 4 نفر همراه با صبحانه و تخت اضافه تعریف شده است. نوع تخت موجود هم یک تخت دابل و دو تخت سینگل است.

  امکانات اتاق چهار تخته ویژه هتل سنتی مهر یزد نیز شامل تلویزیون، سرویس بهداشتی فرنگی، تلفن، مبلمان، یخچال، مینی بار غیررایگان، اسپیلت‌، مسواک، خمیردندان، سشوار، کمد لباس، آباژور و اینترنت رایگان و محدود در اتاق است.

  اتاق چهار تخته دوبلکس ویژه

  اتاق های چهار تخته دوبلکس ویژه هتل سنتی مهر برای 4 نفر مناسب است و شما با رزرو آن از صبحانه و تخت اضافه بهره مند خواهید شد. نوع تخت در این دسته از اتاق ها یک تخت دابل و دو تخت سینگل و سرویس اضافه نیز یک کاناپه تختخواب شوست.

  امکانات این اتاق ها هم تلویزیون، سرویس بهداشتی فرنگی، تلفن، مبلمان، یخچال، مینی بار غیررایگان، اسپیلت‌، مسواک، خمیردندان، سشوار، کمد لباس، آباژور و اینترنت رایگان و محدود در اتاق است.

  اتاق چهار تخته VIP

  اتاق های چهار تخته VIP در هتل سنتی مهر یزد نیز مناسب 4 نفر همراه با صبحانه و تخت اضافه است. نوع تخت نیز یک تخت دابل و دو تخت سینگل و سرویس اضافه هم یک کاناپه تختخواب شوست.

  درباره امکانات این دسته از اتاق ها هم باید گفت شامل تلویزیون، سرویس بهداشتی فرنگی، تلفن، مبلمان، یخچال، مینی بار غیررایگان، اسپیلت‌، مسواک، خمیردندان، سشوار، کمد لباس، آباژور و اینترنت رایگان و محدود در اتاق است.

  اتاق چهار تخته VIP پلاس

  شما همچنان گزینه های دیگری هم برای انتخاب دارید؛ اگر شما و همسفران تان در مجموع چهار نفر هستید پیشنهاد دیگر سفربازی به شما اتاق های چهار تخته VIP پلاس است.

  این نوع واحدهای اقامتی هتل سنتی مهر ویژه 4 نفر با صبحانه و تخت اضافه تعریف شده و نوع تخت نیز یک تخت دابل و دو تخت سینگل همراه با سرویس اضافه به شکل یک کاناپه تختخواب شوست.

  تلویزیون، سرویس بهداشتی فرنگی، تلفن، مبلمان، یخچال، مینی بار غیررایگان، اسپیلت‌، مسواک، خمیردندان، سشوار، کمد لباس، آباژور و اینترنت رایگان و محدود در اتاق نیز از جمله امکانات این اتاق هاست.

  نمایی از اتاقی زیبا در هتل سنتی مهر یزد


  امکانات هتل سنتی مهر یزد

  هتل سنتی مهر یزد امکانات خوب زیادی دارد که می تواند به بسیاری از نیازهای شما پاسخ دهد و اوقات لذتبخشی را در زمان اقامت برای شما فراهم کند.

  کافی‌شاپ فضای باز، رستوران ایرانی، مرکز ماساژ و اسپا، کتابفروشی، خدمات تهیه بلیط، پارکینگ روباز، خدمات تور، تالار پذیرایی، چایخانه سنتی و سالن بیلیارد از جمله خدماتی است که شما با رزرو هتل سنتی مهر یزد دریافت می کنید.

  امکانات عمومی هتل و اتاق ها

  درباره امکانات عمومی هتل سنتی مهر یزد هم می توان به موارد متعددی اشاره کرد که البته به بخشی از آن ها در معرفی اتاق ها اشاره شد.

  سایر امکانات عمومی هتل سنتی مهر شامل صندوق امانات، سرویس بهداشتی فرنگی در راهرو، اینترنت رایگان و محدود در لابی، سرویس بهداشتی ایرانی در راهرو، جعبه کمک های اولیه، کپسول آتش نشانی در لابی، سرویس بهداشتی ایرانی در لابی، فروشگاه صنایع دستی و سوغات، خدمات خانه داری و اتاق چمدان است.

  از دیگر امکانات اتاق های هتل سنتی مهر یزد نیز می توان به کمد لباس، رخت آویز، آب رایگان، لوازم بهداشتی، اینترنت در اتاق، سیستم تهویه مطبوع دراتاق و امکان شارژ وسایل الکترونیکی اشاره کرد.

  از امکانات و خدمات دیگری که در مجموعه هتل سنتی مهر به شما ارایه می شود باید امکان فکس، صرافی، فتوکپی، پرینت، آسانسور، زنگ هشدار، تاکسی سرویس، خدمات پزشکی، گشت نیم روزی، آژانس مسافرتی، پذیرش 24 ساعته، دستگاه واکس کفش، کپسول آتش نشانی و ترانسفر رفت یا برگشت با هزینه را نام برد.

  سفربازی باید به موارد قبلی از امکانات هتل سنتی مهر یزد پارکینگ، خدمات تور، خدمات باربری، تلفن در لابی، خدمات بیدارباش، خدمات تهیه بلیط، اینترنت در لابی و مینی بار اضافه کند.

  رستوران هتل سنتی مهر یزد

  بی شک صرف یک وعده غذایی خوشمزه در فضای تاریخی و خاص هتلی مانند هتل سنتی مهر یزد لذتبخش و فراموش نشدنی است. موضوعی که دست اندرکاران این هتل نیز از قبل برای آن برنامه ریزی کرده اند و برای مهمانان خود غذاهای متنوعی را سرو می کنند بنابراین با رزرو هتل سنتی مهر یزد حتما سری به رستوران آن بزنید و لحظاتی خوش را در کنار عزیزان تان سپری کنید.

  رستوران مهر در هتل سنتی مهر یزد

  در هتل سنتی مهر یزد رستورانی به همین نام وجود دارد که در حیاط مرکزی آن قرار دارد و به مهمانان خود انواع غذاهای ایرانی و غیر ایرانی را ارایه می کند. فضای این رستوران نیز حال و هوای خوشی دارد که بی تردید صرف وعده غذایی لذیذ در آن، جزو خاطرات فراموش نشدنی شما از سفر به یزد خواهد بود.

  برگزاری سمینار و مراسم عروسی در هتل سنتی مهر یزد

  رستوران مهر هتل سنتی مهر یزد ظرفیت پذیرایی از ۲۰۰ نفر مهمان را دارد و در کنار آن قهوه خانه هتل وجود دارد که آمادگی برگزاری مراسم، جشن های عروسی، تولد و همچنین سمینارهای مختلف را دارند.

  نمایی از فضای باز و اختصاصی هتل سنتی مهر یزد


  موقعیت و دسترسی هتل سنتی مهر یزد

  هتل سنتی مهر یزد در نزدیکی خیابان قیام و میدان تاریخی امیر چخماق قرار دارد بنابراین شما با رزرو این هتل در مرکز شهر هستید و دسترسی شما به مراکز بزرگ خرید و جاذبه های تاریخی شهر بسیار راحت و سریع است.

  بیشتر بخوانید