logo
logo

هتل آنتیک ملک التجار یزد

 • star
 • star
 • star
 • star
 • star
پشتیبانی آنلاین هتل های زنجیره ای مهر (عضو شده از 1400/09/02) میزبان به زبان انگلیسی و فارسی مسلط می باشد
avatar   نیاز به تایید میزبان
  نیاز به تایید میزبان

  رزرو این هتل نیاز به بررسی و تایید توسط میزبان دارد.

  ورود کودکان مجاز است
  ورود کودکان مجاز است

  ورود کودکان در این هتل مجاز است.

  صبحانه
  صبحانه

  بوفه , وجترین

  درباره هتل آنتیک ملک التجار یزد

  درباره هتل آنتیک ملک التجار یزد

  ❇️ هتل آنتیک ملک التجار یزد - Malek Tojjar Hotel - اگرچه برای بسیاری از اهالی گردشگری مناسب است اما برای افرادی که شیفته خانه های تاریخی هستند هتلی خاص و جذاب است چراکه در خانه ای تاریخی به همین نام مطالعه بیشتر ...
  امکانات هتل آنتیک ملک التجار یزد

  یخچال
  یخچال
  چای ساز
  چای ساز
  وان
  وان
  حوله
  حوله
  توالت فرنگی
  توالت فرنگی
  دستمال توالت
  دستمال توالت
  تلویزیون
  تلویزیون
  گیرنده دیجیتال
  گیرنده دیجیتال


  موقعیت مکانی هتل آنتیک ملک التجار یزد

  ایران, یزد, یزدیزدیزدایران


  شرایط لغو هتل آنتیک ملک التجار یزد

  daco شرایط خاص
  در صورت پذیرش زود هنگام و یا خروج دیر هنگام هزینه نیم شارژ محاسبه خواهد شد. اگر متقاضی تا 20 روز قبل از زمان رزرو شده برای استفاده، نسبت به لغو آن اقدام نماید، هیچگونه جریمه ای تعلق نخواهد گرفت. از 20 تا 11 روز قبل از ورود مهمان به واحد اقامتی، مبلغ 20 درصد هزینه اقامت یک شب به ازای هر اتاق. از 10 تا 6 روز قبل از ورود مهمان به واحد اقامتی، مبلغ 30 درصد هزینه اقامت یک شب به ازای هر اتاق. از 5 روز تا 48 ساعت قبل از ورود مهمان به واحد اقامتی، مبلغ 50 درصد هزینه اقامت یک شب به ازای هر اتاق. از 48 ساعت قبل تا زمان ورود مهمان، هزینه اقامت یک شب در ازای هر اتاق. چنانچه مهمان پس از رزرو و اقامت در هتل، بنا به هر دلیلی از ادامه اقامت در هتل منصرف گردد، هزینه یک شب اقامت به ازای هر اتاق محاسبه و از مبلغ پیش پرداخت کسر خواهد شد. با توجه به شرایط سنتی بودن هتل (پله دار بودن، زیر زمینی و بدون پنجره بودن برخی اتاقها)، مهمان با آگاهی کامل رزرو انجام داده و در صورت کنسل نمودن به هنگام ورود، طبق بندهای فوق اعمال خواهد شد.


  چیزهایی که باید بدانید

  tickرزرو نیاز به تایید میزبان دارد
  clockورود: از 14:00 الی 23:00
  clockخروج: از 11:00 تا 12:00
  veterinaryحیوانات خانگی غیر مجاز
  cakeجشن و تولد ممنوع

  سایر قوانین
  پذیرش صیغه نامه رسمی به صورت دفترچه ای با مهر برجسته، به همراه ارائه ی کارت ملی و شناسنامه عکس دار زوجین، امکان پذیر است.
  اقامت خانم تنها بالای 18 سال با ارائه مدارک شناسایی در این اقامتگاه مجاز می باشد.
  اقامت افراد بومی با ارائه مدارک شناسایی در این اقامتگاه مجاز می باشد.
  نرخ کودک تا 7 سال در صورت عدم استفاده از سرویس اضافه رایگان و بالاتر از آن شامل نفر اضافه می گردد.
  خدمات پذیرش به صورت 24 ساعت مطالعه بیشتر ...

  اقامتگاه های محبوباقامتگاه های محبوب یزد


  لینک های مرتبط با هتل البرز یزد

  مشخصات هتل آنتیک ملک التجار یزد

  هتل آنتیک ملک التجار یزد که در دل یک خانه تاریخی است از بخش های مختلف تشکیل شده که عبارت اند از هشتی شش ضلعی، قسمت زمستانه، تابستانه، شاه نشین، حوض بزرگ و راهروهای زیرزمینی که قسمت های گوناگون بنا را به یکدیگر مرتبط می کنند. بخشی از اتاق های این مجموعه همانند عمارت نارنجستان نقاشی شده اند که بعضا برای طراحی آن از آب طلا استفاده شده است. این مجموعه کارکنان مجرب و آموزش دیده ای هم دارد که شما با رزرو هتل آنتیک ملک التجار از خدمات شایسته آنان بهره مند خواهید شد.

  این هتل در دو طبقه 23 اتاق، با ظرفیت 55 تخت دارد و طراحی و چیدمان زیبای آن ها چشمان شما نوازش می دهند. همچنین هر اتاق با دیگری متفاوت است و در بیشتر اتاق ها نقاشی هایی را به سبک عمارت نارنجستان شیراز می بینید بنابراین مکانی ایده آل برای گردشگرانی است که در سفر به دنبال آرامش و زیبایی هستند. در یک کلام، اگر در سفر به یزد به دنبال اقامت در مکانی با معماری اصیل یزدی و نزدیک به بافت قدیم و بازار شهر هستید در انتخاب هتل آنتیک ملک التجار تردید نکنید تا هم از حضور در منطقه ای تاریخی لذت ببرید و هم آسودگی خاطر را در فضایی گرم و دلنشین تجربه کنید.

  هتل آنتیک یزد همچنین دارای یک رستوران است که شما می توانید در آن طعم خوش غذاهای ایرانی را بچشید و در چایخانه سنتی هم چایی دلچسب را بنوشید.


  معرفی انواع اتاق های هتل آنتیک ملک التجار یزد

  هتل آنتیک ملک التجار دارای اتاق های متنوعی است که دست شما را برای انتخاب باز می گذارد. نکته مهم درباره واحدهای اقامتی این هتل این است که شما می توانید نقش و نگاری از معماری اصیل ایرانی را روی دیوارها و اتاق های خانه ببینید و از این زیبایی بصری، لذت ببرید.

  اتاق یک تخته

  اتاق های یک تخته هتل آنتیک ویژه یک نفر است که با رزرو آن صبحانه نیز به شما تعلق می گیرد. با این توضیح که این واحدهای اقامتی تخت اضافه ندارند.

  ازجمله امکانات این اتاق ها می توان به تلویزیون، سرویس بهداشتی فرنگی، تلفن، مبلمان، یخچال، صندوق امانات در اتاق، چای ساز، اسپیلت‌، مسواک، خمیردندان، سشوار، حوله، رخت آویز و کمد لباس اشاره کرد.

  آباژور، دراور، کولر آبی، شوفاژ، اینترنت رایگان و نامحدود در اتاق و سیستم اعلام حریق از دیگر امکانات این دسته از واحدهای هتل آنتیک ملک التجار یزد است.

  اتاق دو تخته دابل

  اتاق دو تخته دابل در هتل چهار ستاره هتل آنتیک ویژه 2 نفر همراه با سرو صبحانه است. این اتاق ها نیز تخت اضافه ندارد. امکانات اتاق نیز شامل تلویزیون، سرویس بهداشتی فرنگی، تلفن، مبلمان، یخچال، صندوق امانات در اتاق، چای ساز، اسپیلت‌، مسواک، خمیردندان، سشوار، حوله، رخت آویز و کمد لباس است.

  از دیگر خدمات و تجهیزات این واحدهای هتل آنتیک ملک التجار یزد می توان آباژور، دراور، کولر آبی، شوفاژ، اینترنت رایگان و نامحدود در اتاق و سیستم اعلام حریق را ذکر کرد.

  اتاق دو تخته تویین

  ویژگی های اتاق های دو تخته تویین هتل آنتیک هم همچون اتاق دو تخته دابل است به این معنا که برای 2 نفر همراه با صبحانه تعریف شده و تخت اضافه هم ندارد.

  تلویزیون، سرویس بهداشتی فرنگی، تلفن، مبلمان، یخچال، صندوق امانات در اتاق، چای ساز، اسپیلت‌، مسواک، خمیردندان، سشوار، حوله، رخت آویز و کمد لباس ازجمله امکانات اتاق است.

  از دیگر تجهیزات این اتاق های هتل آنتیک ملک التجار یزد آباژور، دراور، کولر آبی، شوفاژ، اینترنت رایگان و نامحدود در اتاق و سیستم اعلام حریق را می توان نام برد.

  اتاق دو تخته دابل VIP یوسف و زلیخا

  اتاق دو تخته دابل VIP یوسف و زلیخا در هتل چهار ستاره آنتیک یزد ویژه 2 نفر همراه با صبحانه و بدون تخت اضافه است. این واحدها دارای سرویس اضافه شامل یک کاناپه تختخواب شوست.

  تلویزیون، سرویس بهداشتی فرنگی، تلفن، مبلمان، یخچال، صندوق امانات در اتاق، چای ساز، اسپیلت‌، مسواک و خمیردندان از امکانات این اتاق هاست. درباره دیگر وسایل این واحدها می توان به سشوار، حوله، رخت آویز، کمد لباس، آباژور، دراور، کولر آبی، شوفاژ، اینترنت رایگان و نامحدود در اتاق و سیستم اعلام حریق اشاره کرد.

  اتاق سه تخته

  اگر در سفر به یزد سه نفر هستید پیشنهاد سفربازی به شما رزرو اتاق های سه تخته هتل آنتیک ملک التجار است. این واحدها همراه با صبحانه ارایه می شود.

  با ورود به این دسته از اتاق ها امکاناتی همچون تلویزیون، سرویس بهداشتی فرنگی، تلفن، مبلمان، یخچال، صندوق امانات در اتاق، چای ساز، اسپیلت‌، مسواک و خمیردندان در اختیار شما قرار می گیرد. درباره دیگر وسایل این واحدها می توان سشوار، حوله، رخت آویز، کمد لباس، آباژور، دراور، کولر آبی، شوفاژ، اینترنت رایگان و نامحدود در اتاق و سیستم اعلام حریق را ذکر کرد.

  اتاق سه تخته ویژه شیرین و فرهاد

  در صورتی که به دنبال اتاق ویژه تری هستید بهتر است به اتاق سه تخته ویژه شیرین و فرهاد در هتل آنتیک یزد فکر کنید که ویژه سه نفر همراه با صبحانه است.

  ازجمله امکانات این واحدهای هتل آنتیک ملک التجار یزد تلویزیون، سرویس بهداشتی فرنگی، تلفن، مبلمان، یخچال، صندوق امانات در اتاق، چای ساز، اسپیلت‌، مسواک و خمیردندان است. سشوار، حوله، رخت آویز، کمد لباس، آباژور، دراور، کولر آبی، شوفاژ، اینترنت رایگان و نامحدود در اتاق و سیستم اعلام حریق سایر امکانات این اتاق هاست.

  اتاق سه تخته VIP لیلی و مجنون

  اتاق های سه تخته وی آی پی لیلی و مجنون هتل آنتیک ویژه سه نفر همراه با صبحانه تعریف شده است. در این اتاق ها سه تخت سینگل با سرویس اضافه یک کاناپه تختخواب شو وجود دارد.

  به این اتاق های هتل آنتیک ملک التجار یزد وسایلی مانند تلویزیون، سرویس بهداشتی فرنگی، تلفن، مبلمان، یخچال، صندوق امانات در اتاق، چای ساز، اسپیلت‌، مسواک و خمیردندان اختصاص می یابد. سشوار، حوله، رخت آویز، کمد لباس، آباژور، دراور، کولر آبی، شوفاژ، اینترنت رایگان و نامحدود در اتاق و سیستم اعلام حریق از دیگر لوازم این اتاق است.

  اتاق چهار تخته VIP آدم و حوا

  اتاق های چهار تخته VIP آدم و حوا در هتل چهار ستاره آنتیک یزد مناسب چهار نفر همراه با صبحانه است. این واحدهای اقامتی تخت اضافه ندارند.

  از امکانات اتاق هم می توان تلویزیون، سرویس بهداشتی فرنگی، تلفن، مبلمان، یخچال، صندوق امانات در اتاق، چای ساز، اسپیلت‌، مسواک و خمیردندان را نام برد. سشوار، حوله، رخت آویز، کمد لباس، آباژور، دراور، کولر آبی، شوفاژ، اینترنت رایگان و نامحدود در اتاق و سیستم اعلام حریق از دیگر وسایل این دسته از واحدهای هتل آنتیک است.


  امکانات هتل آنتیک ملک التجار

  احتمالا تاکنون با مطالعه بخش معرفی اتاق های هتل آنتیک یزد متوجه امکانات متنوع آن شده اید. این هتل خدمات و تجهیزات در خور توجهی را در اختیار مهمانان خود قرار می دهد تا به تمامی نیازها و سلیقه ها پاسخ دهد.

  امکانات عمومی هتل و اتاق ها

  با رزرو یکی از واحدهای اقامتی هتل آنتیک ملک التجار امکاناتی مثل یخچال، دراور، آباژور، مبلمان، چای ساز، میز تحریر، رخت آویز، کمد لباس، تلویزیون، روم سرویس، آب رایگان، تلفن در اتاق، اینترنت در اتاق، تلویزیون و سیستم اطفای حریق در اختیار شما گذاشته می شود. سیستم تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی فرنگی، امکان شارژ وسایل الکترونیکی، لوازم بهداشتی و  سیستم گرمایش و سرمایش از دیگر خدمات و تجهیزات این هتل است.  

  رستوران هتل آنتیک ملک التجار

  هتل آنتیک یزد دارای یک رستوران مسقف با ظرفیت ۲۵۰ نفر است که در حیاط اصلی مجموعه واقع شده و انواع غذاها را سرو می کند. شما با اقامت در این هتل علاوه بر تجربه لحظاتی آرامش بخش می توانید از صرف وعده های غذایی خوشمزه نیز لذت ببرید.

  ساعت سرو صبحانه در این رستوران از 7:30 تا 9 صبح، ناهار از ساعت 12 تا 14:30 و شام از ساعت 19:30 تا 22 است.

  کافه هتل آنتیک ملک التجار

  کافی شاپ هتل چهار ستاره آنتیک یزد در رستوران این مجموعه قرار دارد و ساعت کاری این کافه 10 تا 13:30 و 18 تا 22 است.


  شرایط لغو هتل آنتیک ملک التجار یزد

  هتل چهار ستاره آنتیک ملک التجار یزد در مورد لغو رزرو یکسری قوانین دارد که یکی از این موارد این است که در صورت پذیرش زودهنگام و یا خروج دیرهنگام هزینه نیم شارژ محاسبه خواهد شد. اگر متقاضی تا 20 روز قبل از زمان رزرو شده برای استفاده، نسبت به لغو آن اقدام کند، هیچ گونه جریمه ای تعلق نخواهد گرفت.

  نکته بعدی درباره شرایط لغو هتل آنتیک یزد این است؛ از 20 تا 11 روز قبل از ورود مهمان به واحد اقامتی، مبلغ 20 درصد هزینه اقامت یک شب به ازای هر اتاق، از 10 تا 6 روز قبل از ورود مهمان به واحد اقامتی، مبلغ 30 درصد هزینه اقامت یک شب به ازای هر اتاق، از 5 روز تا 48 ساعت قبل از ورود مهمان به واحد اقامتی، مبلغ 50 درصد هزینه اقامت یک شب به ازای هر اتاق و از 48 ساعت قبل تا زمان ورود مهمان، هزینه اقامت یک شب در ازای هر اتاق کسر می شود.

  همچنین چنانچه شما پس از رزرو و اقامت در هتل، بنا به هر دلیلی از ادامه اقامت در هتل منصرف شوید، هزینه یک شب اقامت به ازای هر اتاق محاسبه و از مبلغ پیش پرداخت کسر خواهد شد. با توجه به شرایط سنتی بودن هتل (پله دار بودن، زیر زمینی و بدون پنجره بودن برخی اتاق ها)، مهمان با آگاهی کامل رزرو انجام داده و در صورت کنسل کردن به هنگام ورود، طبق بندهای فوق اعمال خواهد شد.


  موقعیت و دسترسی هتل آنتیک ملک التجار یزد

  هتل آنتیک ملک التجار یزد در خیابان قیام، از قدیمی‌‌ترین محله های یزد و در جوار بازار پنجه علی قرار گرفته است. قرارگیری هتل ملک التجار یزد در فاصله کمی از اماکن مهم گردشگری از جمله امیر چخماق، بازار خان، حمام خان، آب انبار بزرگ، بازار زرگرها و موزه آب است که همین موقعیت مکانی عالی، موجب صرفه جویی در وقت مهمانان برای بازدید از این جاذبه های گردشگری شهر یزد می شود.

  بیشتر بخوانید