logo
logo

هتل فرهنگ یزد

 • star
 • star
 • star
 • star
 • star
پشتیبانی آنلاین هتل فرهنگ یزد (عضو شده از 1400/09/02) میزبان به زبان فارسی مسلط می باشد
avatar   نیاز به تایید میزبان
  نیاز به تایید میزبان

  رزرو این هتل نیاز به بررسی و تایید توسط میزبان دارد.

  ورود کودکان مجاز است
  ورود کودکان مجاز است

  ورود کودکان در این هتل مجاز است.

  صبحانه
  صبحانه

  بوفه

   پارکینگ دارد
  پارکینگ دارد

  پارکینگ شخصی سرپوشیده  رایگان

  درباره هتل فرهنگ یزد

  درباره هتل فرهنگ یزد

  ❇️ هتل دو ستاره فرهنگ یزد Farhang Hotel در سال 1352 شروع به کار کرد و تا امروزه همچنان در حال خدمت رسانی به مراجعین است. هتل فرهنگ در بافت تاریخی شهر قرار گرفته که گردشگران به راحتی می توانند از این م مطالعه بیشتر ...
  امکانات هتل فرهنگ یزد

  یخچال
  یخچال
  حوله
  حوله
  توالت ایرانی
  توالت ایرانی
  توالت فرنگی
  توالت فرنگی
  دستمال توالت
  دستمال توالت
  تلویزیون
  تلویزیون
  گیرنده دیجیتال
  گیرنده دیجیتال
  شوفاژ
  شوفاژ


  موقعیت مکانی هتل فرهنگ یزد

  ایران, یزد, یزدیزدیزدایران


  شرایط لغو هتل فرهنگ یزد

  daco شرایط خاص
  اگر متقاضی تا 20 روز قبل از زمان رزرو شده برای استفاده، نسبت به لغو آن اقدام نماید، هیچگونه جریمه ای تعلق نخواهد گرفت. از 20 روز تا 11 قبل از ورود میهمان به واحد اقامتی، مبلغ 20 درصد هزینه اقامت یک شب به ازاء هر اتاق. از 10 روز تا 6 روز قبل از ورود میهمان به واحد اقامتی، مبلغ 30 درصد هزینه اقامت یک شب به ازاء هر اتاق. از 5 روز تا 48 ساعت قبل از ورود میهمان به واحد اقامتی، مبلغ 50 درصد هزینه اقامت یک شب به ازاء هر اتاق. از 48 ساعت قبل تا زمان ورود میهمان، مبلغ 70 درصد هزینه اقامت یک شب به ازاء هر اتاق. چنانچه مهمان پس از رزرو و اقامت در هتل، بنا به دلیلی از ادامه اقامت در هتل منصرف گردد، هزینه یک شب اقامت به ازاء هر اتاق محاسبه و از مبلغ پیش پرداخت کسر خواهد شد، به جز موارد خاص با توافق طرفین.


  چیزهایی که باید بدانید

  tickرزرو نیاز به تایید میزبان دارد
  clockورود: از 14:00 الی 23:00
  clockخروج: از 11:00 تا 12:00
  veterinaryحیوانات خانگی غیر مجاز
  cakeجشن و تولد ممنوع

  سایر قوانین
  اقامت خانم تنها بالای 18 سال با ارائه مدارک شناسایی در این اقامتگاه مجاز می باشد.
  اقامت افراد بومی در این اقامتگاه مجاز نمی باشد.
  اقامت افراد با صیغه نامه مهر برجسته و ارائه مدارک شناسایی زوجین در این اقامتگاه مجاز می باشد.
  نوزاد تا 2 سال رایگان، کودک تا 7 سال نیم بها و بالاتر از آن شامل نفر اضافه می گردد.
  در صورت درخواست پذیرش اقامتگاه ارائه اطلاعات تکمیلی سایر مسافرین الزامی میباشد.
  در صورت داشت مطالعه بیشتر ...

  اقامتگاه های محبوباقامتگاه های محبوب یزد


  لینک های مرتبط با هتل فرهنگ یزد

  مشخصات هتل فرهنگ

  هتل فرهنگ با 40 سال سابقه هتل داری در شهر یزد در یک طبقه بنا ودارای 22 اتاق وباظرفیت 57 نفر می باشد. هتل فرهنگ 24 ساعته اماده پاسخ گویی به سوالات ورزرو اتاق برای گردشگران عزیز می باشد تمام پرسنل هتل مجرب ودوره دیده مسلط به زبا ن انگلیسی هستند که از امتیازات هتل فرهنگ می باشد. هتل فرهنگ با قیمت مناسب قابل قبول ،کیفیت خدمات، پرسنل مجرب، فضای شیک و نزدیکی به جاذبه های توریستی یکی محبوب ترین هتل های اقتصادی یزد است. هتل فرهنگ با داشتن پرسنل مجرب، زحمتکش و مسلط به زبان انگلیسی تمام تلاش خود را جهت فراهم سازی آرامش گردشگران به کار گرفته و توانسته رضایت گردشگران را فراهم نماید.


   معرفی اتاقهای هتل فرهنگ یزد

  هتل فرهنگ دارای یک طبقه همکف و طبقه روی همکف است و جمعا با 22 اتاق ظرفیت پذیرش 57 مهمان را دارد. این هتل دارای اتاق های اتاق یک تخته، اتاق دو تخته، اتاق سه تخته و اتاق چهار تخته است و همه اتاق ها دارای امکانات کامل نظیر حمام مستقل، سرویس بهداشتی فرنگی، سرویس بهداشتی ایرانی، دم پایی و لوازم بهداشتی، کمد لباس، رخت آویز، میز آرایش، اینترنت رایگان و پر سرعت، دراور، تلفن ، تلویزیون و شبکه پخش فیلم، مینی بار با هزینه، یخچال، امکان شارژ وسایل الکترونیکی، سیستم اطفای حریق سیستم سرمایشی کولر و سیستم گرمایشی شوفاژ هستند.

  اتاق یک تخته

  اتاق تک نفره دارای یک تخت سینگل برای سفر های تک نفره بسیار مناسب است. در این اتاق شما می توانید از امکاناتی نظیر حمام مستقل، سرویس بهداشتی فرنگی، سرویس بهداشتی ایرانی، دم پایی و لوازم بهداشتی، کمد لباس، رخت آویز، میز آرایش، اینترنت رایگان و پر سرعت، دراور، تلفن ، تلویزیون و شبکه پخش فیلم، مینی بار با هزینه، یخچال، امکان شارژ وسایل الکترونیکی، سیستم اطفای حریق سیستم سرمایشی کولر و سیستم گرمایشی شوفاژ استفاده نمایید.

  اتاق دو تخته دبل

  اتاق دو نفره دارای یک تخت دبل است که این اتاق را مناسب برای سفر های زوجین و ماه عسل کرده است. در این اتاق امکاناتی نظیر حمام مستقل، سرویس بهداشتی فرنگی، سرویس بهداشتی ایرانی، دم پایی و لوازم بهداشتی، کمد لباس، رخت آویز، میز آرایش، اینترنت رایگان و پر سرعت، دراور، تلفن ، تلویزیون و شبکه پخش فیلم، مینی بار با هزینه، یخچال، امکان شارژ وسایل الکترونیکی، سیستم اطفای حریق سیستم سرمایشی کولر و سیستم گرمایشی شوفاژ تدارک دیده شده است تا شما اقامتی دلچسب را تجربه نمایید.

  اتاق دو تخته توئین

  اتاق دو نفره دارای دو تخت توئین است که این اتاق را مناسب برای سفر های دوستان کرده است. در این اتاق امکاناتی نظیر حمام مستقل، سرویس بهداشتی فرنگی، سرویس بهداشتی ایرانی، دم پایی و لوازم بهداشتی، کمد لباس، رخت آویز، میز آرایش، اینترنت رایگان و پر سرعت، دراور، تلفن ، تلویزیون و شبکه پخش فیلم، مینی بار با هزینه، یخچال، امکان شارژ وسایل الکترونیکی، سیستم اطفای حریق سیستم سرمایشی کولر و سیستم گرمایشی شوفاژ تدارک دیده شده است تا شما اقامتی دلچسب را تجربه نمایید.

  اتاق سه تخته

  اتاق سه تخته هتل فرهنگ با چیدمانی دلچسب و خدمات صبحانه رایگان در کنار امکاناتی نظیر حمام مستقل، سرویس بهداشتی فرنگی، سرویس بهداشتی ایرانی، دم پایی و لوازم بهداشتی، کمد لباس، رخت آویز، میز آرایش، اینترنت رایگان و پر سرعت، دراور، تلفن ، تلویزیون و شبکه پخش فیلم، مینی بار با هزینه، یخچال، امکان شارژ وسایل الکترونیکی، سیستم اطفای حریق سیستم سرمایشی کولر و سیستم گرمایشی شوفاژ این اتاق را به انتخابی عالی و به صرفه تبدیل کرده است.

  اتاق چهار تخته

  برای سفر های خانوادگی و دوستانه اتاق چهار تخته هتل فرهنگ یزد یک انتخاب مناسب و به صرفه است. اتاق چهار تخته این هتل دارای 4 تخت سینگل است و پذیرای همه مهمانان است. حمام مستقل، سرویس بهداشتی فرنگی، سرویس بهداشتی ایرانی، دم پایی و لوازم بهداشتی، کمد لباس، رخت آویز، میز آرایش، اینترنت رایگان و پر سرعت، دراور، تلفن ، تلویزیون و شبکه پخش فیلم، مینی بار با هزینه، یخچال، امکان شارژ وسایل الکترونیکی، سیستم اطفای حریق سیستم سرمایشی کولر و سیستم گرمایشی شوفاژ است.

  گردشگران می توانند به صورت آنلاین اتاقهای مورد نظر خود را رزرو کنند. پرسنل هتل تمام وقت اماده سرویس دهی به گردشگران عزیز می باشند.


  خدمات وامکانات هتل فرهنگ

  هتل فرهنگ یک هتل دو ستاره اقتصادی است و از امکانات و خدمات هتل می توان رستوران در طبقه اول با انواع غذاهای سنتی و ایرانی در طبقه اول پار کینگ با طرفیت 15 خودرو، اینترنت پر سرعت در لابی و همه اتاق ها، پذیرش 24 ساعته، امکانات کامل، حمام مستقل سرویس فرنگی و ایرانی هم در اتاق و هم در راه رو، خشک شویی، خدمات خانه داری، صبحانه رایگان، صندوق امانات، نماز خانه، تاکسی سرویس، لابی زیبا با گنجایش 10 نفر، سیستم اعلام حریق، کافی شاپ جهت رفع خستگی و نوشیدن یک فنجان چای و مرور گردش در شهر، تبدیل ارز، دستگاه خود پرداز، اتاق چمدان، کپسول آتش نشانی در طبقات و لابی، زنگ هشدار و پرسنل مجرب می توان نام برد.

  رستوران

  وجود رستوران در هتل یک مزیت بسیار بزرگ است. چرا که دیگر مجبور نیستید زمان زیادی را صرف پیدا کردن یک رستوران خوب و با کیفیت نمایید. هتل فرنگ برای رفاه حال مسافران و صرفه جویی در وقت ایشان، یک رستوران با کیفیت با منوی کامل در نظر گرفته است که به سرو غذاهای ایرانی و سنتی با کیفیت بالا می پردازد. رستوران چیدمانی شیک داشته و با ظرفیت 57 نفر آماده خدمت رسانی به مراجعین است.

  کافی شاپ

  نوشیدن چای خوش عطر و دل چسب یا یک نوشیدنی سنتی و خنک در فضایی آرامش بخش و دوستانه می تواند یک راه مناسب برای در کردن خستگی های ناشی از گردش باشد. هتل فرهنگ برای مسافران یک کافه با منویی جذاب و خاص تدارک دیده است. این کافه برای شما فضایی با حس متفاوت و بسیار دوستانه بوجود آورده تا بتوانید با همسفران خود صحبت کنید و لحظه های به یاد ماندنی سفر خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

  لابی

  لابی بخش جدا نشدنی یک هتل است و افراد زیادی نشستن در لابی و تماشای افراد و دیگر مسافران را یک تجربه جذاب و دلچسب می دانند. ظرفیت لابی هتل فرهنگ یزد 10 نفر است و چیدمانی شیک دارد.

   پارکینگ

  برای افرادی که با خودرو شخصی سفر می کنند، پارکینگ مطمئن یک امتیاز ویژه است. هتل فرهنگ برای رفاه حال مشتریان و آرامش خاطر ایشان یک پارکینگ با ظرفیت محدود (15 خودرو) در نظر گرفته است تا مسافران بتوانند با خیالی راحت به سفر و استراحت بپردازند.


  موقعیت و دسترسی هتل فرهنگ

  هتل فرهنگ در میدان مرکزی شهر یزد میدان شهید بهشتی ابتدای خیابان امام خمینی کوچه فرهنگ قرار دارد که از یک طرف به میدان امیر چخماق و از طرف دیگر به میدان مارکار منتهی می شود. با توجه به موقعیت هتل دسترسی به مراکز فرهنگی و درمانی بسیار راحت است. برای گردشگران نزدیکی هتل به مراکز گردشگری مثل مسجد جامع بازار مسگر ها، خانه لاری ها، مجموعه امیر چخماق، آتشکده زرتشتیان، خانه کسری و ... بسیار حائز اهمیت است؛ چون به راحتی و با قدم زدن می توانند از بازار ها و کوچه پس کوچه های سراسر خاطره اطراف هتل دیدن کنند، عکس بگیرند و لحظات بیاد ماندنی را برای خود ودوستان رقم بزنند.

  بیشتر بخوانید