دریافت تخفیف اولین رزرو فقط با ثبت نام در سفربازی
logo
logo

هتل جوارالملک مشهد
  نیاز به تایید میزبان
نیاز به تایید میزبان

رزرو این هتل نیاز به بررسی و تایید توسط میزبان دارد.

ورود کودکان مجاز است
ورود کودکان مجاز است

ورود کودکان در این هتل مجاز است.

صبحانه
صبحانه

بوفه

 پارکینگ دارد
پارکینگ دارد

پارکینگ شخصی سرپوشیده  رایگان

درباره هتل جوارالملک مشهد

معرفی هتل جوارالملک مشهد

❇️ هتل جوارالملک مشهد- Javar Al Molk Hotel- در یکی از بهترین مناطق شهر مقدس مشهد واقع شده است. آنچه که باعث می‌شود ما این هتل را به شما زائرین پیشنهاد کنیم، تازه تاسیس بودن آن است. تمامی اتاق‌ها و امک مطالعه بیشتر ...
امکانات هتل جوارالملک مشهد
نظرات در مورد هتل جوارالملک مشهد

3.70 (2 نظر)

دسترسی به هتل

پاکیزگی هتل

کیفیت میزبانی

تطابق آگهی

موقعیت مکانی

نسبت قیمت به ارزش


امیرحسینی
1401/07/30 17:22:42

بهتره در انتخاب پرسنل توجه بیشتری داشته باشن؛ درکل مشکل خاصی نبود

امیرحسینی
1401/09/06 20:39:53

از نظر کیفیت میزبانی یکم ضعیف بود. ولی بقیه موارد خوب بود


آدرس و نقشه هتل جوارالملک مشهد

اندرزگو 8 ، آخوند خراسانی 8 هتل جوارالملک مشهد


قوانین کنسلی هتل جوارالملک مشهد

daco شرایط متعادل
تا ۷۲ ساعت مانده به روز شروع اقامت مهمان، لغو رزرو کاملا رایگان است کمتر از ۷۲ ساعت مانده تا روز شروع اقامت مهمان، مبلغ اولین شب رزرو را به عنوان خسارت دریافت می‌کنم در روز شروع اقامت مهمان مبلغ 2 شب اول رزرو را به عنوان خسارت دریافت می‌کنم در حین اقامت علاوه بر دریافت مبلغ شب های اقامت داشته، مبلغ شب بعدی را به عنوان خسارت دریافت می کنم در ایام پیک (تعطیلات رسمی به غیر از تعطیلات نوروز) تا قبل از ۷ روز به شروع اقامت مبلغی بابت خسارت از مهمان نمی‌خواهم و کمتر از ۷ روز به شروع اقامت کل مبلغ رزرو را به عنوان خسارت دریافت می کنم


قوانین رزرو هتل جوارالملک مشهد

tickرزرو نیاز به تایید میزبان دارد
clockورود: از 14:00 الی 23:00
clockخروج: از 11:00 تا 12:00
veterinaryحیوانات خانگی غیر مجاز
cakeجشن و تولد ممنوع

سایر قوانین هتل جوارالملک مشهد
استخر هتل فعلا قابل استفاده نمیباشد.
ظرفیت پارکینگ محدود میباشد ، تضمینی در خصوص جای پارک وجود ندارد .
اقامت خانم تنها بالای 18 سال با ارائه مدارک شناسایی در این اقامتگاه مجاز می باشد.
اقامت افراد بومی با ارائه مدارک شناسایی در این اقامتگاه مجاز می باشد.
اقامت افراد با صیغه نامه مهر برجسته و ارائه مدارک شناسایی زوجین در این اقامتگاه مجاز می باشد.
نرخ کودک تا 2 سال رایگان و بالاتر از آن شامل نفر اض مطالعه بیشتر ...

پرسش های شما


پیشنهاد های مشابه هتل جوارالملک مشهداقامتگاه های محبوب مشهد


لینک های مرتبط با هتل جوارالملک مشهد

مشخصات هتل جوارالملک مشهد

هتل جوارالملک مشهد یکی از هتل‌های تازه‌ تاسیس شهر مقدس مشهد است. یکی از دلایل شهرت این هتل، علی‌رغم اینکه مدت زمان کوتاهی است که افتتاح شده است، نزدیک بودن آن به حرم امام رضا بوده و همین مسیر راحت و بدون نیاز به وسایل نقلیه، دلیلی است بر انتخاب این هتل توسط کسانی که با هواپیما، اتوبوس و یا قطار به مشهد سفر کرده‌اند. هتل جوارالملک دارای 146 اتاق است که در 15 طبقه‌ی مجزا، قرار گرفته‌اند.

از جمله مزیت‌های این هتل می‌توان به برخورداری آن از سوئیت‌های خانوادگی اشاره کرد که معمولا افرادی که با تعدادی بیش از 3 نفر به مشهد سفر می‌کنند و علاقه‌مند هستند که همگی در یک واحد کنار هم باشند، این سوئیت‌ها را، از قبل رزرو می‌کنند. البته که مزایای رقابتی هتل جوارالملک مشهد در نزدیکی به حرم و راحتی مسیر خلاصه نشده است و معمولا افرادی که به مشهد سفر می‌کنند، می‌دانند بازارهای این شهر، همیشه سوغاتی برای یادگاری در خود نهفته دارند، پس ترجیحشان این است که در مسیر بازگشت از حرم سری به بازارهای قدیمی شهر مشهد زده و با نبات، زعفران و زرشک، از میهمانان خود، پس از بازگشت از زیارت، پذیرایی کنند. به همین خاطر، نزدیک بودن هتل جوارالملک مشهد به بازار نیز از دیگر شرایط مثبت آن به شمار می‌آید.


معرفی انواع اتاق‌های هتل جوارالملک مشهد

هتل جوارالملک مشهد در مجموع 14 نوع اتاق و سوئیت مختلف دارد که آن‌ها را با تمامی امکانات در اختیار مهمانان و زائران حرم قرار داده است. از آنجا که قبل از رزرو، لازم است که اطلاعات کاملی درباره انواع اتاق‌ها و سوئیت‌ها داشته باشید در این قسمت هر اتاق به تفصیل توضیح داده شده و نام اتاق‌ها نیز بیان شده است. پیشنهاد ما این است که قبل از رزرو اتاق، به شکلی دقیق توضیحات مربوط به هر اتاق را مطالعه کرده و سپس اتاق مورد نظرتان را با توجه به تعداد افرادی که به مشهد سفر کرده‌اید، رزروکنید. قبل از اینکه برای رزرو اتاق اقدام کنید لازم است که معنای اصطلاحات زیر را بدانید.

اتاق یک تخته سینگل | BB

اتاق یک تخته سینگل هتل جوارالملک مشهد، یک تخت یک نفره داشته و امکان اضافه کردن ظرفیت برای نفرات دیگر وجود ندارد. متراز اتاق 15 متر است و به نظر می‌رسد برای یک نفر، این فضا کافی باشد. پنجره‌ی اتاق رو به شهر باز می‌شود اما به دلیل دوجداره بودن شیشه‌ها زمان خواب، هیچ صدایی شما را آزار نخواهد داد. تخت قرار گرفته در اتاق با ملحفه‌های کاملا تمیز و ضدعفونی شده، مرتب شده است پس لازم نیست با خود ملافه به همراه داشته باشید. به این نکته نیز توجه داشته باشید که کشیدن سیگار در اتاق‌ها جایز نیست. سرویس صبحانه به صورت رایگان روی اتاق تعریف شده است.

اتاق یک تخته سینگل | FB

اتاق یک تخته سینگل هتل جوارالملک مشهد، یک تخت یک نفره داشته و امکان اضافه کردن ظرفیت برای نفرات دیگر وجود ندارد. متراز اتاق 15 متر است و به نظر می‌رسد برای یک نفر، این فضا کافی باشد. پنجره‌ی اتاق رو به شهر باز می‌شود اما به دلیل دوجداره بودن شیشه‌ها زمان خواب، هیچ صدایی شما را آزار نخواهد داد. تخت قرار گرفته در اتاق با ملحفه‌های کاملا تمیز و ضدعفونی شده، مرتب شده است پس لازم نیست با خود ملافه به همراه داشته باشید. به این نکته نیز دقت داشته باشید که کشیدن سیگار در اتاق‌ها مجاز نیست. سرویس صبانه، نهار و شام به صورت رایگان روی اتاق تعریف شده است.

اتاق دو تخته دابل | BB

اتاق دو تخته دابل هتل جوارالملک مشهد، از جمله اتاق‌هایی است که ما به زوج‌های جوان پیشنهاد می‌کنیم. به این دلیل که امکان اضافه کردن ظرفیت یا تخت اضافه وجود ندارد، پس اگر بیش از دو نفر هستید پس به فکر رزرو این نوع اتاق نباشد. مشرف بودن اتاق بر شهر، باعث می‌شود که فضای اتاق حس خفگی ایجاد نکند. از جمله امکانات رایگان اتاق می‌توان به اینترنت و تلویزیون اشاره کرد که بدون هیچ محدودیتی در اختیار شما قرار گرفته است. سرویس صبحانه به صورت رایگان روی اتاق تعریف شده است.

آپارتمان یک خوابه دو تخته | BB

آپارتمان یک خوابه دو تخته هتل جوارالملک مشهد، با یک تخت دو نفره در اختیار شما است. متراژ این آپارتمان 40 متر است. به همین دلیل هم یک تخت اضافی برای شما در نظر گرفته شده است که اگر تعداد مسافران بیش از دو نفر بود بتوانند از تخت دیگر استفاده کنند. ما این آپارتمان را به افرادی پیشنهاد می‌کنیم که دوست دارند خودشان در مدت حضور در هتل، آشپزی کرده و وعده‌های غذایی را تدارک ببینند.

همانطور از اصطلاع BB مشخص است، صبحانه به صورت رایگان در اختیار شماست اما اگر بخواهید نهار و شام را نیز در رستوران میل کنید، باید هزینه‌ی آن را در محل پرداخت کنید. فضای این آپارتمان با یک اتاق خواب و هال، درست مانند منزل بوده و شما در آن حس راحتی بسیاری خواهید داشت. اینترنت در طول مدت حضور شما در اتاق به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد.

اتاق سه تخته | BB

اتاق سه تخته هتل جوارالملک مشهد، متراژی برابر با 20 متر دارد. این اتاق مستر بوده و ما آن را به کسانی پیشنهاد می‌کنیم که سه نفر بوده و نیاز به یک تخت اضافی دارند. این اتاق با یک تخت دو نفره و یک تخت تک نفره پذیرای حضور شما زائرین عزیز است. متراژ اتاق شرایطی را ایجاد کرده است که حضور سه تخت، حس ناراحتی برای شما ایجاد نکند. مشرف بودن پنجره اتاق بر شهر، باعث می‌شود که حس خفگی نداشته باشید.

البته باید به این نکته اشاره کرد مشرف بودن آن بر شهر اصلا باعث نشده است که هنگام خواب سر و صدا شما را آزار دهد چرا که پنجره‌های دو جداره هر گونه صدای مزاحمی را از اتاق دور کرده است. در مدت زمان حضور شما در اتاق، اینترنت به صورت رایگان در اختیارتان بوده و می‌توانید با آرامش شبکه‌های اجتماعی خود را چک کنید یا اینکه کارهای عقب افتاده را انجام دهید. همانطور که از اصطلاح BB مشخص است، صبحانه در این اتاق رایگان است و کافی است که زمان صرف صبحانه در رستوران حاضر باشید.

اتاق دو تخته دابل | FB

اتاق دو تخته دابل هتل جوارالملک مشهد، با یک تخت دو نفره پذیرای حضور گرم شما زائرین است. این اتاق 15 متر بوده و به همین خاطر اصلا حس خفگی یا ناراحتی در آن نخواهید داشت. پنجره‌های اتاق رو به شهر باز می‌شوند و شما در مدت زمان اقامت خود می‌توانید از فضای شهر و دیدن آن لذت ببرید. همچنین کلیه پنجره‌های دو جداره است، پس اصلا نگران مزاحمت صدای بیرون زمان خواب نباشید. اینترنت رایگان و البته صبحانه، نهار و شام، از جمله سرویس‌هایی هستند که با رزرو کردن این اتاق در اختیار شما قرار می‌گیرد.

آپارتمان یک خوابه دو تخته | FB

آپارتمان یک خوابه دو تخته هتل جوارالملک مشهد، یک آپارتمان 40 متری است. این آپارتمان اتاق خواب و فضایی به عنوان هال یا لابی دارد. به همین دلیل که امکان اضافه کردن یک تخت اضافی برای این مدل آپارتمان تعریف شده است. معمولا افرادی این مدل آپاراتمان‌ها را رزرو می‌کنند که دوست دارند فضایی با عنوان آشپزخانه در اختیارشان باشد و بتوانند به راحتی میان‌وعده‌های مختلف را تهیه کنند.

هر چند، کسانی که مدل FB را رزرو می‌کنند، از خدمات کامل رستوران به صورت رایگان برخوردار هستند و شاید بتوان گفت اصلا نیازی به آشپزی کردن ندارند. مشرف بودن این آپارتمان‌ها بر شهر و داشتن فضای کافی، معمولا افرادی را که با خانواده به شهر مقدس مشهد سفر می‌کنند، در رضایت کامل قرار داده است. البته اصلا نگران سر و صدا هنگام شب نباشید چرا که پنجره‌ها دو جداره بوده و هیچ صدایی به داخل آپارتمان منتقل نمی‌شود.

اتاق کانکت چهار تخته | BB

اتاق کانکت چهار تخته هتل جوارالملک مشهد، فضایی 30 متری است که برای چهار نفر فراهم شده است. این نوع فضاها، دارای دو اتاق خواب است که به وسیله‌ی یک لابی به هم متصل شده‌اند. در یکی از اتاق‌ها یک تخت دو نفره قرار دارد و در دیگری دو تخت یک نفره ارائه شده است. اگر یک خانواده‌ی چهار نفره هستید، این مدل فضا به شما پیشنهاد می‌شود. از نام اتاق مشخص است که خدمت صبحانه به صورت رایگان روی خدمات اتاق تعریف شده است.

آپارتمان دو خوابه چهار تخته | BB

آپارتمان دو خوابه چهار تخته هتل جوارالملک مشهد، با 55 متر متراژ فضا در اختیار خانواده یا اکیپ 4 نفره‌ی شما قرار گرفته است. دو اتاق این فضا، کاملا حس راحتی را به شما می‌دهد. در یکی از اتاق‌ها یک تخت دو نفره و در دیگری دو تخت یک نفره با سلیقه‌ی کامل چیده شده است.

این فضا پذیرایی داشته و شما می‌توانید برای دورهمی از این فضا استفاده کنید. آشپزخانه، امکان پخت‌وپز یا درست کردن چای را به شما داده است. همانطور که اسم اتاق مشخص است لازم نیست نگران صبحانه باشید. به این دلیل که به صورت رایگان روی خدمات اتاق تعریف شده است.

اتاق سه تخته | FB

اتاق سه تخته هتل جوارالملک مشهد، فضایی20 متری دارد. این فضا با یک تخت دو نفره و یک تخت تک نفره در اختیار شما قرار گرفته است. اگر از جمله خانواده‌هایی هستید که دوست دارید فرزندتان در فضایی کنار شما باشد، یا اینکه اکیپی سه نفره هستید که دوست دارید همه در یک فضا باشید، این گزینه انتخاب خیلی خوبی است. مشرف بودن اتاق به شهر، باعث می‌شود زمان حضور در اتاق بتوانید فضای بیرون را مشاهده کنید. همانطور که از اسم اتاق مشخص است، صبحانه، نهار و شام از جمله خدمات رایگان اتاق است.

اتاق کانکت شش تخته | BB

اتاق کانکت شش تخته هتل جوارالملک مشهد، فضایی 35 متری دارد. این فضا به دو اتاق تقسیم شده است که در هر کدام از این اتاق‌ها یک تخت دو نفره و یک تخت تک نفره قرار گرفته است. اگر از جمله خانواده‌های پرجمعیت هستید یا اینکه با دوستان خود به صورت دسته‌جمعی به مشهد سفر کرده‌اید، حتما اتاق کانکت می‌تواند گزینه‌ی خوبی برای شما باشید. همانطور که از اسم اتاق مشخص است، صبحانه از جمله سرویس‌های رایگان اتاق است.

اتاق کانکت چهار تخته | FB

اتاق کانکت چهار تخته هتل جوارالملک مشهد، یک فضای 3 متری دارد که به دو اتاق مجزا تقسیم شده است. در یکی از اتاق‌ها یک تخت دو نفره و در دیگری دوتخت تک نفره قرار داده شده است. مشرف بودن فضا به شهر و امکان نگاه کردن فضا، حضور در اتاق را دلچسب کرده است. همانطور که از اسم اتاق مشخص است، صبحانه، نهار و شام از جمله سرویس‌های رایگان اتاق است.

آپارتمان دو خوابه چهار تخته | FB

آپارتمان دو خوابه چهار تخته هتل جوارالملک مشهد، فضایی 55 متری دارد. این فضا متشکل است از آشپزخانه، هال و دو اتاق خواب به اضافه سرویس بهداشتی. در یکی از اتاق‌ها یک تخت دو نفره و در دیگری دو تخت تک نفره قرار داده شده است. شما برای دورهمی به راحتی می‌توانید از فضای مبلمان‌شده‌ی حال استفاده کنید. پذیرایی امکان آشپزی را برایتان فراهم کرده است. البته همانطور که از اسم اتاق مشخص است صبحانه، نهار و شام از جمله سرویس‌های رایگان آپارتمان است.

اتاق کانکت شش تخته | FB

اتاق کانکت شش تخته هتل جوارالملک مشهد، یک فضای 35 متری است که به دو اتاق تقسیم شده است. در هر اتاق یک تخت دو نفره و یک تخت تک نفره قرار دارد که مجموعا برای شش نفر فراهم شده است. همانطور که از اسم اتاق مشخص است، صبحانه، نهار و شام از جمله سرویس‌های رایگان اتاق است.


 امکانات هتل جوارالملک مشهد

هتل جوارالملک یک هتل پنج ستاره است که با توجه به نظرات کاربران، امکاناتی بیش از یک هتل 5 ستاره را در اختیار زائران محترم قرار داده است.

از جمله امکانات عمومی اتاق‌ها می‌توان به، خدمات خانه داری، اتاق چمدان، تلویزیون، گیرنده دیجیتال، اینترنت، چیلر، مبلمان، جا لباسی، آویز لباس یا کمد، سشوار، لوازم بهداشتی، آسانسور، یخچال، حوله، دستمال توالت، توالت فرنگی، توالت ایرانی مشترک، صندوق امانات و سیستم اعلام حریق اشاره کرد. روم سرویس، خدمات خانه داری، کافی شاپ، رستوران، خدمات خشک شویی و مینی بار از جمله مواردی است که در محل با پرداخت هزینه می‌توانید از آن‌ها بهره‌مند شوید.

البته این هتل، امکانات عمومی قابل توجهی دارد که بهتر است قبل از هر تصمیمی از آن‌ها آگاهی پیدا کنید. به عنوان مثال پارکینگ و استخر از جمله امکاناتی هستند که می‌توانند شما را از خروج ازا هتل، منصرف کنند.

رستوران هتل جوارالملک مشهد

رستوران هتل جوارالملک نه تنها کسانی که در هتل اقامت دارند، بلکه افراد بسیاری را نیز از بیرون از هتل ترغیب به گذراندن اوقات خوش کرده است. منوی متنوع غذاهای ارائه شده، دست سفارش‌‌دهندگان را باز گذاشته و شرایطی را ایجاد کرده است که هیچ‌کس با نارضایتی از درب رستوران بیرون نرود.

همچنین افرادی که در این هتل اقامت دارند، به دلیل کیفیت بالای غذاهای ارائه شده و طعم بی‌نظیرشان معمولا برای صرف وعده‌های غذایی هتل را ترک نمی‌کنند و سعی می‌کنند زمان ارائه غذا در هتل حضور داشته باشند. باید به این نکته نیز اشاره کرد، اتاق‌ها و آپارتمان‌هایی که با نهار و شام رزور شده‌اند، می‌توانند غذای خود را سفارش داده و آن را در فضای اتاق میل کنند.

کافی‌شاپ رستوران جوارالملک مشهد

این کافی‌شاپ با انواع دسرها و نوشیدنی‌ها، پذیرای حضور شما عزیزان است. دسرهای بی‌نظیر ارائه شده همراه با تنوع مثال‌زدنی، دل هر مهمانی را با خود همراه کرده و معمولا مهمانان بعد از صرف غذا در رستوران، برای میل کردن یک دسر بی‌نظیر خود را به این کافی‌شاپ می‌ر‌سانند. نوشیدنی‌های گرم و سرد کافی‌شاپ جوارالملک، حتی میهمانان خارجی را نیز شیفته‌ی خود کرده است.


موقعیت و دسترسی هتل جوارالملک مشهد

هتل جوارالملک مشهد در آخوند خراسانی 8 واقع شده است و تنها 300 متر از حرم فاصله دارد که شما می‌توانید در عرض 3 دقیقه پیاده‌روی از این هتل به بارگاه امام هشتم (ع) برسید. باب‌الجواد مسیر ورودی شما به صحن پیامبر اعظم (ص) است.

بیشتر بخوانید


برچسب های مرتبط با هتل جوارالملک مشهد