logo
logo

هتل بزرگ شیراز

 • star
 • star
 • star
 • star
 • star
پشتیبانی آنلاین هتل بزرگ شیراز (عضو شده از 1400/09/02) میزبان به زبان انگلیسی و فارسی مسلط می باشد
avatar   نیاز به تایید میزبان
  نیاز به تایید میزبان

  رزرو این هتل نیاز به بررسی و تایید توسط میزبان دارد.

  ورود کودکان مجاز است
  ورود کودکان مجاز است

  ورود کودکان در این هتل مجاز است.

  صبحانه
  صبحانه

  بوفه

   پارکینگ دارد
  پارکینگ دارد

  پارکینگ شخصی سرپوشیده  رایگان

  درباره هتل بزرگ شیراز

  درباره هتل بزرگ شیراز

  ❇️ هتل بزرگ شیراز -Shiraz Hotel – همانند اسمش در شهر زیبا و گردشگردی شیراز و در کنار دروازه قرآن و در سمت ورودی شمالی شهر واقع شده است. این هتل با شکوه 5 ستاره در سال 1392 با امکانات بی نظیری از جمله مطالعه بیشتر ...
  امکانات هتل بزرگ شیراز

  عایق صدا
  عایق صدا
  کاملا مناسب برای معلولین
  کاملا مناسب برای معلولین
  یخچال
  یخچال
  چای ساز
  چای ساز
  حوله
  حوله
  توالت فرنگی
  توالت فرنگی
  دستمال توالت
  دستمال توالت
  تلویزیون
  تلویزیون


  موقعیت مکانی هتل بزرگ شیراز

  ایران, فارس, شیرازشیرازفارسایران


  شرایط لغو هتل بزرگ شیراز

  daco شرایط خاص
  تا 48 ساعت مانده به روز شروع اقامت مهمان، لغو رزرو کاملا رایگان است کمتر از 48 ساعت مانده تا روز شروع اقامت مهمان، حداقل مبلغ اولین شب رزرو را به عنوان خسارت دریافت می‌کنم. لازم به ذکر است در ایام مختلف سال قوانین متفاوت می باشد.


  چیزهایی که باید بدانید

  tickرزرو نیاز به تایید میزبان دارد
  clockورود: از 14:00 الی 23:00
  clockخروج: از 11:00 تا 12:00
  veterinaryحیوانات خانگی غیر مجاز
  cakeجشن و تولد مجاز

  سایر قوانین
  قابل توجه مهمانان گرامی، فقط افرادی که 3 دوز واکسن را زده باشند قابلیت استفاده از استخر و مجموعه ورزشی را دارند.
  اقامت خانم تنها بالای 18 سال با ارائه مدارک شناسایی در این اقامتگاه مجاز می باشد.
  اقامت افراد بومی با ارائه مدارک شناسایی در این اقامتگاه مجاز می باشد.
  اقامت افراد با دفترچه صیغه نامه مهر برجسته و ارائه مدارک شناسایی زوجین در این اقامتگاه مجاز می باشد.
  نوزاد تا 3 سال رایگان، کودک تا 7 س مطالعه بیشتر ...

  اقامتگاه های محبوباقامتگاه های محبوب شیراز


  لینک های مرتبط با هتل بزرگ شیراز

  مشخصات هتل بزرگ شیراز

  این هتل 5 ستاره در 14 طبقه و 158 اتاق با طراحی داخلی زیبا و چشم نوازی، همراه با امکانات کاملی برای مهمانان در سال 1392 تاسیس شده است. نرخ اقامت کودکان زیر 3 سال رایگان است و برای کودکان بین 3 تا 7 سال هزینه نیم بها محاسبه می شود. همچنین به دلیل 24 ساعته بودن خدمات رسپشن هتل می توانید در هر تایمی از شبانه روز، برای بر طرف کردن نیازهای اقامتی خود با پذیرش هتل در تماس باشید.

  هتل شیراز دارای پارکینگی مسقف با مساحت 14 هزار مترمربع است که در طبقات اول تا چهارم با ظرفیت 600 خودرو قرار دارد و نیازی نیست مهمانان بابت جای خالی پارکینگ نگرانی داشته باشند.

  نمای خارجی هتل بزرگ شیراز


  معرفی انواع اتاق های هتل بزرگ شیراز

  158 باب اتاق هتل شیراز در طبقات هفتم تا دوازدهم قرار دارند و همه آن ها امکانات رفاهی کاملی را در اختیار مهمانان قرار می دهند. تنوع اتاق ها در این هتل به 4 نوع تقسیم می شود: اتاق سینگل، اتاق دو تخته توئین، اتاق دو تخته دبل و سوییت کانکت.

  در ادامه به معرفی اتاق ها و امکانات هر کدام به طور جداگانه پرداخته ایم.

  اتاق سینگل

  اتاقی با متراژ 30 متر مربع و به همراه یک عدد تخت یک نفره است و ظرفیت استاندارد اتاق برای 1 نفر طراحی شده است. نمای اتاق ترکیبی از شهر و کوهستان اطراف هتل است که فضای دلنشینی را برای تماشا ایجاد کرده است.

  یکی از ویژگی های مهم اتاق این است که برای افراد دارای محدودیت های جسمانی کاملا مناسب سازی شده و مشکلی بابت استفاده از امکانات اتاق ندارند. امکانات کلی اتاق هم شامل تلویزیون، اینترنت، چیلر، مبلمان، جالباسی، آویز لباس یا کمد، سشوار، لوازم بهداشتی، چای ساز و توالت فرنگی است. سیف باکس نیز برای نگهداری از اشیاء ارزشمندتان هم در اتاق قرار دارد. البته خود هتل دارای صندوق امانات هم هست که برای استفاده از آن باید هزینه ای را به طور جداگانه پرداخت کنید. سیگار کشیدن در این اتاق یکی از موارد غیرمجاز برای مهمانان محسوب می شود.

  اتاق دو تخته تویین

  در اتاقی که نمای آن رو به شهر و کوهستان است دو عدد تخت یک نفره در فضایی به متراژ 15 متر مربع قرار دارد. از آنجا که سیگار کشیدن در اتاق مجاز نیست بهتر است که به فضای باز بیرون از هتل مراجعه کنید. همچنین فضای اتاق برای افراد دارای محدودیت های جسمانی کاملا مناسب سازی شده و به راحتی می توانند از امکانات اتاق و هتل استفاده کنند.

  دیگر امکانات کلی اتاق هم شامل تلویزیون، اینترنت، چای ساز، چیلر، مبلمان، جالباسی، آویز لباس یا کمد، سشوار، لوازم بهداشتی و حمام به همراه سرویس بهداشتی فرنگی است.

  برای نگهداری از اشیاء ارزشمندتان هم می توانید از سیف باکس داخل اتاق استفاده کنید.

  لابی هتل بزرگ شیراز

  اتاق دو تخته دبل

  در اتاق دو تخته دبل با نمایی رو به شهر شیراز و کوهستان های اطراف آن اقامتی رویایی را برای زوج ها آرزومندیم. این اتاق با متراژ 30 متر مربع دارای امکاناتی مانند تلویزیون، اینترنت، چیلر، مبلمان، جالباسی، آویز لباس، سشوار، سیف باکس (برای نگهداری از اشیاء ارزشمند)، چای ساز، لوازم بهداشتی و توالت فرنگی است.

  فضای اتاق برای مهمانانی با محدودیت جسمی کاملا مناسب سازی شده است و در صورت تمایل به سیگار کشیدن، می توانید به محیط باز بیرون از هتل مراجعه کنید.

  سوییت کانکت

  بهتر است بگوییم سوییت کانکت بزرگترین اتاق هتل شیراز با متراژ 40 متر مربع محسوب می شود، زیرا 2 اتاق خواب مستر دارد که در اتاق مستر اول 1 عدد تخت دو نفره و در اتاق مستر دوم، دو عدد تخت یک نفره قرار دارد.

  سرویس ویژه اتاق هم پذیرایی از مهمانان است. نمای این سوئیت هم مانند سایر اتاق های دیگر هتل رو به شهر و کوهستان های اطراف شیراز است و فضای آن کاملا برای افراد دارای محدودیت جسمی مناسب سازی شده است.

  امکانات اتاق هم شامل تلویزیون، اینترنت، چای ساز، چیلر، مبلمان، جالباسی، آویز لباس یا کمد، سشوار، لوازم بهداشتی و حمام به همراه سرویس بهداشتی فرنگی است.

  برای نگهداری از اشیاء ارزشمندتان هم می توانید از سیف باکس داخل اتاق استفاده کنید.

  در صورت تمایل به سیگار کشیدن، می توانید به فضای باز بیرون از هتل مراجعه کنید.


  امکانات هتل بزرگ شیراز

  هتل 5 ستاره بزرگ شیراز، یکی از هتل های لوکس در ایران محسوب می شود، زیرا خدمات و امکانات ویژه ای را در اختیار مهمانان خود قرار می دهد. لابی مجلل، رستوران های متنوع، سالن همایش و سالن ورزشی، پکیج های خاص برای برگزاری مراسم، همگی از امکانات این هتل باشکوه به حساب می آیند.

  امکانات عمومی هتل و اتاق ها

  در صورت رزرو هر نوع اتاقی در هتل شیراز، امکاناتی مانند بوفه صبحانه، چای ساز، تلویزیون و اینترنت رایگان، چیلر، مبلمان، جالباسی، کمد لباس، سشوار، لوازم بهداشتی و سرویس دستشویی فرنگی در اتاق ها قرار دارند.

  خدمات دیگری مانند استخر، سالن ورزشی، صندوق امانات، خدمات خانه داری، کافی شاپ، رستوران و مینی بار به صورت پرداخت در محل در اختیار مهمانان قرار دارند.

  نمایی از اتاقی زیبا در هتل بزرگ شیراز

  رستوران های هتل بزرگ شیراز

  قطعا میل کردن غذا و نوشیدنی های خاص برای ذائقه های متفاوت در هتل شیراز، یکی از خاطره های به یادماندنی برای تان در این هتل خواهد بود. هتل شیراز علاوه بر کافی شاپ دارای 4 نوع رستوران است.

  رستوران پانارامیک هتل شیراز

  رستوران پانارامیک هتل شیراز در طبقه 13، با معماری بی نظیر و چشم اندازی فوق العاده بر فراز شهر و طبیعت کوه های شیراز قرار دارد. این رستوران نه تنها غذاهایی فست فودی با کیفیت عالی سرو می کند بلکه فضای فوق العاده آرام و دلنشین آن همراه با سرویس دهی کادر مجرب رستوران، خاطره ای عالی برای شما رقم می زنند. رستوران پانارامیک دارای منوی فست فودی است که شامل پیش غذاها، انواع برگرها، انواع هات داگ و ساندویچ ها، انواع کنتاکی، تاکو مکزیکی، انواع پیتزا و سالاد می باشد.

  ساعات سرویس دهی این رستوران از از 7:30 عصر تا 11:30 شب می باشد.

  رستوران ایتالیایی هتل شیراز

  رستوران ایتالیایی هتل شیراز با هدف آشناسازی با غذاهای خوشمزه ایتالیایی در طبقه چهارم هتل واقع شده است. این رستوران دارای تجهیزات و امکانات فوق العاده به همراه فضای خانوادگی و خصوصی و موسیقی آرام و گوشنواز است.

  منوی رستوران هم ترکیبی از انواع پیش غذاها، سوپ، پاستا، پیتزاهای ایتالیایی، استیک، غذای مخصوص، کوکتل، لازانیا، دسر و سالاد است و امکان پذیرایی همزمان از 170 نفر را دارد.

  ساعات سرویس دهی رستوران از 7:30 عصر تا 11:30 شب است.

  نمایی از رستوران هتل بزرگ شیراز

  رستوران دریایی هتل شیراز

  رستوران دریایی هتل شیراز در طبقه ششم هتل قرار دارد. معماری این رستوران بسیار مجلل و جذاب است به دلیل اینکه با چرخش آرامی که دارد می توانید تمام مناظر اطراف هتل را ببینید و از زیبایی و آرامش محیط لذت ببرید.

  محیط رستوران دارای یک تراس بسیار زیباست که چشم اندازه فوق العاده ای نسبت به شهر شیراز دارد و در کنار این چشم انداز زیبا می توانید یک فنجان قهوه اعلاء هم بنوشید و هیچگاه خاطره اقامت در هتل شیراز را فراموش نکنید.

  اما اگر دلتان برای یک غذای دریایی تازه مانند یک لابستر خوشمزه، ماهی شوریده، سالمون، راژگو، حلوا سفید یا شوریده تنگ شده است، می ‌توانید به رستوران دریایی هتل بزرگ شیراز که بزرگترین رستوران گردان ایران نیز به شمار می‌آید، بروید.

  در این رستوران غذاهای دریایی به شیوه های مختلف و به انتخاب شما پخت می شوند از جمله: گریل، تابه ای، بخارپز و سوخاری

  این را هم اضافه کنیم که تمامی مواد لازم برای پخت غذا کاملا تازه هستند و در مقابل خود مهمانان انتخاب می شوند.

  رستوران ایرانی هتل شیراز

  اگر به دنبال طعم واقعی غذای ایرانی هستید، ما به شما رستوران ایرانی هتل 5 ستاره شیراز را پیشنهاد می کنیم. رستوران ایرانی در طبقه چهارم هتل واقع شده است و در سه نوبت آماده پذیرایی از مهمانان است:

  صبحانه از 7 صبح تا 10:30 صبح؛ ناهار از 1 ظهر تا 4 بعد از ظهر و شام از 7:30 عصر تا 11:30 شب

  البته در صورت درخواست مهمانان در هر ساعتی سرویس دهی امکان پذیر است.

  کافی شاپ هتل شیراز

  کافی شاپ اصلی هتل شیراز در لابی طبقه ششم هتل قرار دارد. فضای آرام، موسیقی زنده و دل نشین پیانو همراه با ویوی بی نظیر کافی شاپ به شهر شیراز، آنجا را به مکانی پر طرفدار تبدیل کرده است.

  در کافی شاپ هتل انواع نوشیدنی های سرد و گرم، دسر و کیک سرو می شود و می توانید قرارهای کاری و دوستانه خود را در کافی شاپ این هتل برنامه ریزی کنید.

  تایم کاری کافی هتل شیراز هم از 7:30 صبح تا 11 شب است.

  سالن های همایش هتل بزرگ شیراز

  هتل بزرگ شیراز برای برگزاری همایش ها و مراسمات خاص شما دارای سالن های متعددی است که بر اساس نوع مراسم خدمات و امکانات کامل و متنوعی را ارائه می کنند. هتل شیراز دارای 4 سالن می باشد که کاربری هر کدام و ظرفیت پذیرش مهمانان در آن ها متنوع است.

  سالن شوریده شیرازی

  اگر به دنبال سالنی عالی و با امکانات خاص برای برگزاری جلسات مدیران و سمینارهای خود هستید، سالن شوریده شیرازی هتل شیراز گزینه مناسبی است. چیدمان این سالن به صورت U شکل است و ظرفیت آن 25 نفر است. پذیرایی میان برنامه در داخل سالن و پذیرایی نهار و شام در رستوران انجام می گیرد. ویدئو پروژکتور هم از امکانات این سالن می باشد.

  سالن فرصت شیرازی

  این سالن بسته به نوع مراسم مانند کلاس های آموزشی، کارگاهی، مراسم عروسی، مراسم ختم و سمینارهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. همانطور که گفتیم، بسته به نوع مراسم چیدمان سالن می تواند به صورت کلاسی ،ضیافتی، یو شکل و سینمایی باشد و ظرفیت آن بستگی به نوع چیدمان دارد که در چیدمان یو شکل ظرفیت ۴۸ نفر، در چیدمان کلاسی ۶۴ نفر، در چیدمان ضیافتی ۷۰ نفر و در چیدمان سینمایی ۱۰۰ نفر ظرفیت دارد.

  پذیرایی از مهمانان می تواند هم در داخل سالن و هم در لابی سالن همایش انجام شود. پذیرایی نهار و شام هم در رستوران هتل به مهمانان ارائه می شود. در صورتی که مراسم عقد و یا عروسی باشد، می توان پذیرایی ناهار و شام را در داخل خود سالن انجام داد.

  سالن همای شیرازی

  نمای سالن همای شیرازی مشرف به دروازه قرآن و آرامگاه خواجوی کرمانی است. این سالن جهت کلاس های آموزشی و کارگاهی و مراسم عروسی، مراسم ختم و سمینارهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. چیدمان سالن ها به صورت کلاسی ،ضیافتی، یو شکل و سینمایی امکان پذیر است و ظرفیت این دو سالن بستگی به نوع چیدمان آن دارد که در چیدمان یو شکل ظرفیت ۴۸ نفر، در چیدمان کلاسی ۶۴ نفر، در چیدمان ضیافتی ۷۰ نفر و در چیدمان سینمایی گنجایش ۱۰۰ نفر را همزمان دارد.

  پذیرایی از مهمانان می تواند هم در داخل سالن و هم در لابی سالن همایش انجام شود. پذیرایی نهار و شام هم در رستوران هتل به مهمانان ارائه می شود. در صورتی که مراسم عقد و یا عروسی باشد، می توان پذیرایی ناهار و شام را در داخل خود سالن انجام داد.

  نمایی از سالن ورزشی هتل بزرگ شیراز

  سالن وصال شیرازی

  سالن وصال جهت مراسم های مختلف از جمله مهمانی های شخصی، جشن ها، مراسم عروسی و نامزدی، مراسم ختم و همچنین سمینارهای مهم و بزرگ با تعداد افراد بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

  ظرفیت این سالن بسته به نوع چیدمان متفاوت است اما بیشترین حالت ظرفیت به صورت سینمایی می باشد که در این نوع چیدمان ظرفیتی بالغ بر ۵۰۰ الی ۶۰۰ نفر است. این سالن در چیدمان مهمانی ۳۰۰ نفر و در چیدمان کلاسی ۲۵۰ نفر ظرفیت دارد. سالن وصال امکان چیدمان ترکیبی را هم دارد. در چیدمان ترکیبی ضیافتی-کلاسی هر چیدمان، ۱۵۰ نفر ظرفیت و در چیدمان کلاسی با ترکیب یو شکل، ۴۰ نفر ظرفیت دارد.

  پذیرایی میان برنامه در داخل سالن و یا به در خواست میهمان در لابی سالن همایش انجام می گیرد. پذیرایی ناهار و شام نیز در رستوران و یا در داخل سالن (در مراسم ضیافتی) به درخواست میهمان انجام می گیرد.

  مجموعه ورزشی هتل بزرگ شیراز

  هتل شیراز دارای دو مجموعه ورزشی مجزا برای بانوان و آقایان می باشد که خدمات تنوعی را به آن ها ارائه می کند.

  امکانات ورزشی مجموعه آقایان

  مجموعه ورزشی آقایان نمایی رو به شهر شیراز و در طبقه سوم قرار دارد و امکانات آن شامل استخر، سونای خشک و بخار، جکوزی، باشگاه بدنسازی، اتاق های مخصوص ماساژ (ماساژ ورزشی، ماساژ لاغری، ماساژ سنگ داغ، ماساژ پا و ماساژ رویال)، صخره نوردی و حوضچه آب سرد است.

  زمان ارائه خدمات از 8 صبح تا 2 بعد از ظهر و 3 بعد از ظهر تا 9 تا شب است.

  ساعت ارائه خدمات رایگان برای میهمانان اقامتی هتل شیراز هم از ۸ صبح تا ۲ بعد از ظهر و از ۳ بعد از ظهر تا ۶ عصر است.

  امکانات ورزشی مجموعه بانوان

  مجموعه ورزشی بانوان هم در طبقه سوم هتل قرار دارد و امکانات آن شامل استخر، سونای خشک و بخار، جکوزی، اتاق های مخصوص انواع ماساژ (ماساژ ورزشی، ماساژ لاغری، ماساژ سنگ داغ، ماساژ پا و ماساژ رویال) می باشد.

  ساعت ارائه خدمات از ۸ صبح الی ۲ بعد از ظهر و ۳ بعد از ظهر الی ۱۰ شب است.

  ساعات ارائه خدمات رایگان برای میهمانان اقامتی هتل شیراز هم از ۸ صبح الی ۲ بعد از ظهر و از ۳ بعد از ظهر الی ۶ عصر است.

  آرایشگاه هتل بزرگ شیراز

  در هتل شیراز هم برای بانوان و هم برای آقایان به طور اختصاصی سالن زیبایی و آرایشگاه قرار دارد که می توانید برای انجام کلیه امور و خدمات پوست و زیبایی به این سالن ها مراجعه کنید. بهتر است قبل از مراجعه از لابی هتل ساعات ارائه خدمات و نحوه رزرو تایم را جویا شوید.

  واحدهای تجاری هتل بزرگ شیراز

  یکی از قسمت های جذاب هر سفری خرید و دیدن فروشگاه های شهر مقصد محسوب می شود. هتل شیراز هم دارای فروشگاه های متفاوت و جذابی است که می توانید از آن ها خریدهای مورد نیاز خود و یا صنایع دستی شیراز را به منظور سوغاتی تهیه کنید.

  وجود فروشگاه های متعدد در هتل شیراز این امکان را به شما می دهد در صورتی که زمان کافی برای گشتن در بازارهای شیراز را ندارید، از نزدیک ترین مرکز تجاری به محل اقامت خودتان خریدهایتان را تهیه کنید.

  سالنی برای همایش در هتل بزرگ شیراز

  پارکینگ سرپوشیده هتل شیراز

  هتل شیراز دارای مجموعه ای از 4 پارکینگ سرپوشیده طبقاتی است که مجهز به پیشرفته ترین سیستم مدیریت پارکینگ با زیربنایی حدود ۱۴۰۰۰ متر مربع می باشد که می تواند میهمانی ها و مراسمات مختلف را پشتیبانی کند و شما میهمانان عزیز را از وفور فضای پارک مطمئن سازد. وجود دو آسانسور با گنجایش مجموع ۲۰ نفر ارتباط بین مجموعه پارکینگ و لابی طبقه ششم و مجموعه تجاری را فراهم کرده است.

  یکی از خدمات ویژه پارکینگ هتل شیراز سرویس وله است، یعنی اینکه شما سوئیچ را روی ماشین گذاشته و اجازه می دهید که نیروهای در نظر گرفته شده برای این کار ماشین شما را به پارکینگ انتقال دهند. بخصوص وقتی که محل پارک تا محل مراسم چند صد متری فاصله داشته باشد. این سرویس در جلوی هتل های بزرگ مانند هتل شیراز جهت رفاه حال میهمانان در نظر گرفته شده است.


  موقعیت و دسترسی هتل بزرگ شیراز

  هتل شیراز بر فراز کوه های شمال شرقی شیراز بنا شده است و در چند قدمی دروازه قرآن و آرامگاه خواجوی کرمانی قرار دارد.

  همچنین با چند دقیقه رانندگی به راحتی می توانید به مکان های دیدنی مانند تخت جمشید، حافظیه و آرامگاه سعدی و همچنین فرودگاه شیراز دسترسی آسان داشته باشید.

  بیشتر بخوانید