logo
logo

هتل رز درویشی مشهد

 • star
 • star
 • star
 • star
 • star
پشتیبانی آنلاین هتل رز درویشی مشهد (عضو شده از 1400/09/02) میزبان به زبان انگلیسی و فارسی مسلط می باشد
avatar   نیاز به تایید میزبان
  نیاز به تایید میزبان

  رزرو این هتل نیاز به بررسی و تایید توسط میزبان دارد.

  ورود کودکان مجاز است
  ورود کودکان مجاز است

  ورود کودکان در این هتل مجاز است.

  صبحانه
  صبحانه

  بوفه

  درباره هتل رز درویشی مشهد

  درباره هتل رز درویشی مشهد

  ❇️ هتل رز درویشی - Rose Darvishi Hotel - هتلی بسیار چشم نواز، سه ستاره و با بیش از 107 اتاق و سوئیت است. این هتل فضایی زیبا، راحت و مجلل را برای اقامت و استراحت مسافران فراهم کرده و به زائران و مهمانا مطالعه بیشتر ...
  امکانات هتل رز درویشی مشهد

  کاملا مناسب برای معلولین
  کاملا مناسب برای معلولین
  چای ساز
  چای ساز
  حوله
  حوله
  توالت فرنگی
  توالت فرنگی
  تلویزیون
  تلویزیون
  اینترنت
  اینترنت
  چیلر
  چیلر
  لوازم بهداشتی
  لوازم بهداشتی


  موقعیت مکانی هتل رز درویشی مشهد

  ایران, خراسان رضوی, مشهدمشهدخراسان رضویایران


  شرایط لغو هتل رز درویشی مشهد

  daco شرایط خاص
  لغو رزرو 4 روز قبل از روز ورود بدون جریمه خواهد بود. لغو رزرو 3 روز قبل از ورود شامل 25% جریمه خواهد بود. لغو رزرو 2 روز قبل از ورود شامل 50% جریمه خواهد بود. لغو رزرو 1 روز قبل از ورود شامل 75% جریمه خواهد بود. لغو رزرو در روز ورود شامل یک شب جریمه از کل رزرو خواهد بود.


  چیزهایی که باید بدانید

  tickرزرو نیاز به تایید میزبان دارد
  clockورود: از 14:00 الی 23:00
  clockخروج: از 11:00 تا 12:00
  veterinaryحیوانات خانگی غیر مجاز
  cakeجشن و تولد ممنوع

  سایر قوانین
  نرخ کودک تا 2 سال رایگان، 2 تا 12 سال نیم بها و بالاتر از آن شامل نفر اضافه می گردد.
  خدمات رسپشن به صورت 24 ساعته می باشد.
  سفربازی در برابر قوانین داخلی هتل‌ها و اقامتگاه ها از جمله ضوابط اجتماعی پذیرش مسافران، هیچ مسئولیتی ندارد.
  در صورت درخواست هتل ارائه اطلاعات تکمیلی سایر مسافرین الزامی میباشد.
  -	اقامت خانم تنها با ارائه مدارک شناسایی در این اقامتگاه مجاز می باشد. 
  -	اقامت افراد بومی با ارائه مطالعه بیشتر ...

  اقامتگاه های محبوباقامتگاه های محبوب مشهد


  لینک های مرتبط با هتل رز درویشی مشهد

  مشخصات هتل رز درویشی مشهد

  هتل رز درویشی که به تازگی و در سال ۱۳۹۹ افتتاح گردیده در مجاورت بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج(ع) در خیابان امام رضا واقع شده است. دسترسی آسان به بازار رضا، مراکز خرید هفده شهریور و نزدیک بودن به دیگر مراکزی که حول حرم مطهر ایجاد شده اند از مواردی است که ممکن است شنا را برای رزرو هر چه زودتر این هتل ترغیب کند. هتل رز درویشی در ۲۲ طبقه و ۱۰۷ اتاق و سوئیت با پرسنلی مجرب و آموزش دیده با افتخار آماده میزبانی از شما میهمانان گرامی است.

  نمای بیرونی هتل رز درویشی مشهد


  معرفی انواع اتاق های هتل رز درویشی  

  در هتل زیبای رز درویشی مشهد با داشتن ۲۲ طبقه، اتاق ها به دو دسته تقسیم می  شوند تا بتوانند به نحو احسن نیاز های مسافران و زائران محترم شهر مشهد را پاسخگو باشند.

  این هتل از ۹ نوع اتاق و ۴ نوع سویت تشکیل شده که هر کدام از آنها برای دسته ای  خاص از مسافران تعبیه شده اند. اتاق های این هتل بی  شباهت به هر هتل سه ستاره دیگری است و امکاناتی که در آنها قرار گرفته تا شما از آنها استفاده کنید، به طور کامل درخور پذیرایی از مسافران مشهد مقدس هستند. سوئیت های تعبیه شده در این هتل فضایی باز تر و امکانات خاص تری را در اختیار شما قرار میدهند. و شما می توانید با آزادی عمل بیشتری از سفر خود لذت ببرید. برای رزرو این اتاق ها و سوئیت ها، هماهنگی های لازم را با پشتیبانی سفربازی انجام دهید. انواع اتاق ها و سوئیت های موجود هتل رز درویشی مشهد به شرح زیر است.

  اتاق دبل

  این اتاق ها دارای یک تخت دو نفره و امکانات دیگر هستند. از امکانات موجود در این اتاق ها می توان به سیستم اعلام حریق پیشرفته و اینترنت بی سیم اشاره کرد. تلویزیون، صندوق امانات الکترونیکی، میز آرایش تهویه هوا، سشوار، مینی بار، دوش و سرویس بهداشتی و تلفن نیز از امکانات دیگر اتاق‌های ذبل هستند. قفل الکترونیکی در و خدمات ۲۴ ساعته روم سرویس و بیداری به همراه استفاده رایگان از بوفه صبحانه نیز از دیگر امکاناتی است که در صورت آسمان در این نوع اتاق ها از آنها بهره مند خواهید شد. این اتاق ها وسایلی بسیار راحت و در عین حال مدرن دارند و به همین دلیل شما می توانید به در حال دور کردن استرس شهر از خود، از زیبایی اتاق نیز لذت ببرید.

  اتاق دو تخته دابل هتل رز درویشی مشهد

  اتاق دبل اکونومی

  اتاق های دبل اکونومی دارای یک تخت دو نفره و امکاناتی نظیر سرویس اینترنت بی سیم ، تلویزیون، تهویه هوا، صندوق امانات الکترونیکی،  سیستم اعلام حریق پیشرفته اشاره کرد. میز آرایش، تلفن، سشوار، مینی بار، دوش و سرویس بهداشتینیز دیگر امکانات این اتاق هستند. همانند اتاق  های دبل درب با قفل الکترونیکی بسته می شود و خدمات ۲۴ ساعته روم سرویس و بیداری به همراه استفاده رایگان از صبحانه بوفه برای شما قابل دسترسی خواهد بود. این اتاق ها به نسبت اتاق های دبل کوچکتر هستند و قیمت  آنها نیز کمتر است.

   اتاق رضوان

  اتاق های رضوان نسبت به اتاق های دبل و دبل اکونومی از منظره بهتری برخوردارند. این اتاق ها یک تخت دو نفره دارند و از امکانات دیگری مثل تلویزیون، تهویه هوا، صندوق امانات الکترونیکی، میز و آرایش، تلفن، سشوار، مینی بار،سرویس اینترنت بی سیم، دوش و سرویس بهداشتی، درب با قفل الکترونیکی،‌ سیستم اعلام حریق پیشرفته،  و خدمات ۲۴ ساعته روم سرویس و بیداری به همراه استفاده رایگان از صبحانه بوفه برخوردارند. اتاق های رضوان سفری به یاد ماندنی را برای شما رقم خواهند زد.

  اتاق رضوان اکونومی

  اتاق رضوان اکونومی نیز همانند اتاق رضوان علاوه بر یک تخت دو نفره، امکاناتی مانند تهویه هوا، صندوق امانات الکترونیکی، تلویزیون، میز و آرایش، تلفن، سشوار، مینی بار، دوش و سرویس بهداشتی، سیستم اعلام حریق پیشرفته، سرویس اینترنت بی سیم، درب با قفل الکترونیکی و خدمات ۲۴ ساعته روم سرویس و بیداری به اتاق ها به همراه استفاده رایگان از صبحانه بوفه دارد. اتاق های رضوان اکونومی با مساحت کمتر نسبت به اتاق های رضوان، هزینه کمتری خواهند داشت.

  اتاق دو تخته رضوان هتل رز درویشی مشهد

  اتاق تریپل

  اگر به صورت سه نفره سفر می کنید، اتاق های تریپل برای شما مناسبند. این اتاق ها یک تخت دو نفره ،یک تخت یک نفره و امکانات دیگری مانند بقیه اتاق ها در اختیار شما قرار می دهند. اتاق های تریپل دارای سه زیر مجموعه معمولی، تریپل اکونومی و تریپل کینگ هستند که در زیر به توضیح آنها می پردازیم.

  اتاق تریپل اکونومی

  این اتاق ها دارای یک تخت دو نفره ،یک تخت یک نفره و امکانات دیگر مانند میز و آرایش، تلفن، سشوار، مینی بار، دوش و سرویس بهداشتی، درب با قفل الکترونیکی و خدمات ۲۴ ساعته روم سرویس و بیداری به اتاق ها به همراه استفاده رایگان از صبحانه بوفه، سیستم اعلام حریق پیشرفته، سرویس اینترنت بی سیم ، تلویزیون، تهویه هوا، صندوق امانات الکترونیکی، هستند. اتاق های تریپل اکونومی با داشتن مساحت کمتر، هزینه کمتری برای شما خواهند داشت.

  اتاق تریپل کینگ

  اتاق تریپل کینگ با داشتن مساحت بیشتر مخصوص زوج هایی است که با یک فرزند یا یک دوست سفر می کنند. این اتاق ها یک تخت دو نفره و یک تخت یک نفره دارند. با اسکان در اتاق های تریپل کینگ، مانند سایر اتاق ها از امکاناتی مانند تلفن، سشوار، مینی بار، دوش و سرویس بهداشتی، سیستم اعلام حریق پیشرفته، سرویس اینترنت بی سیم ، تلویزیون، تهویه هوا، صندوق امانات الکترونیکی، میز و آرایش، درب با قفل الکترونیکی و خدمات ۲۴ ساعته روم سرویس و بیداری به اتاق ها به همراه استفاده رایگان از صبحانه بوفه برخوردار خواهید شد. یه دلیل سایز بزرگ اتاق و مکان خاص آن، اتاق های تریپل کینگ هزینه ای مازاد دارند.

   اتاق ماه عسل

  همانطور که از اسم اتاق های ماه عسل پیداست، آنها مخصوص زوج هایی هستند که تازه ازدواج کرده اند و میخواهند از ماه عسل خود در مشهد مقدس نهایت لذت را ببرند. این اتاق ها دارای یک تخت دو نفره است و دوش و سرویس بهداشتی، درب با قفل الکترونیکی و خدمات ۲۴ ساعته روم سرویس و بیداری به اتاق ها، سیستم اعلام حریق پیشرفته، سرویس اینترنت بی سیم ، تلویزیون، تهویه هوا، صندوق امانات الکترونیکی، میز و آرایش، تلفن، سشوار، مینی بار، به همراه استفاده رایگان از صبحانه بوفه نیز دارد. اگر به صورت زوج در حال سفر به مشهد مقدس هستید، اتاق های ماه عسل سفری به یاد ماندنی برای شما خواهد ساخت.

  اتاق ماه عسل هتل رز درویشی مشهد

  اتاق چهار تخته

  اتاق های چهار نفره برای خانواده هایی با دو فرزند یا دوستانی است که به صورت 4 نفره در حال زیارت مشهد مقدس هستند. این اتاق ها دارای یک تخت دو نفره و دو تخت یک نفره اند که به شما امکان لذت بردن از سفرتان را می دهند. از امکانات دیگر اتاق های چهار تخته می توان به تهویه هوا، صندوق امانات الکترونیکی، میز و آرایش، تلفن، سشوار، مینی بار، سیستم اعلام حریق پیشرفته، سرویس اینترنت بی سیم ، تلویزیون، دوش و سرویس بهداشتی، درب با قفل الکترونیکی و خدمات ۲۴ ساعته روم سرویس و بیداری به اتاق ها به همراه استفاده رایگان از صبحانه بوفه اشاره کرد.

  سوئیت

  سوئیت های موجود در هتل رز درویشی مشهد مساحت بیشتری دارند و شما در آنها احساس راحتی خانه خود را خواهید داشت. آنها امکاناتی مانند سیستم اعلام حریق پیشرفته، سرویس اینترنت بی سیم ، تلویزیون، تهویه هوا، صندوق امانات الکترونیکی دارند و دارای یک تخت دو نفره ،دو تخت یک نفره و میز و آرایش، تلفن، سشوار، مینی بار، دوش و سرویس بهداشتی، درب با قفل الکترونیکی و خدمات ۲۴ ساعته روم سرویس و بیداری به اتاق ها به همراه استفاده رایگان از صبحانه بوفه هستند.

  سوئیت اکونومی

  سوئیت های اکونومی مساحت کمتری دارند و منظره آنها نیز به حرم مطهر امام رضا مشرف نیست. این سوییت ها امکاناتی مانند سوئیت های دیگر دارند و در آنها راحتی بی همتایی را تجربه خواهید کرد.

  سوئیت رویال

  سوئیت های رویال در بالاترین طبقات هتل رز درویشی مشهد قرار دارند و منظره ای عالی برای شما به ارمغان می آورند. این سوئیت ها که به روف گاردن زیبای این هتل نیز نزدیک هستند دارای یک تخت دو نفره ،دو تخت یک نفره، درب با قفل الکترونیکی،  تلویزیون، تهویه هوا، صندوق امانات الکترونیکی، میز و آرایش، تلفن، سشوار، مینی بار، دوش و سرویس بهداشتی، سیستم اعلام حریق پیشرفته،  و خدمات ۲۴ ساعته روم سرویس و بیداری به اتاق ها، سرویس اینترنت بی سیم  و استفاده رایگان از صبحانه بوفه هستند.

  خانواده

  اتاق های خانواده دارای یک تخت دو نفره ،دو تخت یک نفره و امکانات دیگری مانند خدمات ۲۴ ساعته روم سرویس و بیداری به اتاق ها به همراه استفاده رایگان از صبحانه بوفه سیستم اعلام حریق پیشرفته، سرویس اینترنت بی سیم ، تلویزیون، تهویه هوا، صندوق امانات الکترونیکی، میز و آرایش، تلفن، سشوار، مینی بار، دوش و سرویس بهداشتی، درب با قفل الکترونیکی هستند. نقاشی های دیواری اتاق های خانواده و وسایل راحت و شیک این اتاق ها سفر شما را در خاطرتان ثبت خواهد کرد.


  امکانات هتل رز درویشی

  هتل 5 ستاره رز درویشی مشهد به عنوان یکی از بهترین هتل های ایران با امکانات و خدمات ویژه ای که دارد؛ به تمام نیاز مهمان های خود پاسخ درخوری داده است. لابی مجلل، مرکز سلامت، سالن جلسات، سالن کنسرت، پکیج های خاص جهت برگزاری انواع مراسم، همگی از امکانات این هتل با شکوه هستند.

   امکانات عمومی هتل و اتاق ها

  در صورت رزرو هر نوع اتاق در هتل رز درویشی، امکاناتی مانند سیستم اعلام حریق پیشرفته، سرویس اینترنت بی سیم ، تلویزیون، تهویه هوا، صندوق امانات الکترونیکی، میز و آرایش، تلفن، سشوار، مینی بار، دوش و سرویس بهداشتی، درب با قفل الکترونیکی و خدمات ۲۴ ساعته روم سرویس و بیداری به اتاق ها به همراه استفاده رایگان از صبحانه بوفه برای شما قابل استفاده است. پرسنل چند زبانه هتل رز درویشی پذیرای تمام مهمان های ایرانی و خارجی هستند. در صورت نیاز و هماهنگی قبل از رزرو ترانسفر فرودگاه امام خمینی به صورت 24 ساعته در اختیار شما خواهد بود.


  رستوران های هتل رز درویشی

  غذا ها و نوشیدنی های لذیذ موجود در رستوران ها و کافی شاپ هتل رز درویشی یک تجربه فراموش نشدنی است. این هتل کافه  ها و رستوران هایی را در دل خود جای داده تا مسافران با کمترین زحمت بهترین غذاها و نوشیدنی ها را میل کنند.

  رستوران پاشا

  رستوران پاشا با ظرفیت 121 نفر و طراحی چشم نواز و انواع غذاهای ایرانی و سنتی آماده پذیرایی از شما مسافران محترم مشهد مقدس است. در این رستوران مواد اولیه تازه ، آشپزهای هنرمند و زبده، فضایی دل انگیز را به شما هدیه می کنند.

  رستوران پاشا هتل رز درویشی مشهد

   روف گاردن پانوراما

  بام سبز هتل رز درویشی مشهد یکی از بهترین مکان هایی است که می توانید در سفر خود به آنجا بروید. با این که هنوز در مرکز شهر هستید و منظره هایی فوق العاده ای را از روف گاردن می بینید، اما پاکیزگی هوا در ارتفاع روف گاردن مثال زدنیست. شما می توانید همزمان که منظره زیبای پشت بام را تماشا می کنید نوشیدنی های لذیذ و دلخواه خود را نیز بنوشید.

  کافه رستوران رومانو

  کافه رستوران رومانو با تراس زیبای خود، طعم قهوه را برای شما دلچسب تر می کند. پرسنل خوش رو و حرفه ای همراه با فضایی زیبا تمام فشارها، استرس و خستگی زندگی بیرون را از بین خواهند برد و این فضا را به مناسب ترین مکان برای جلسات، قرار ها یا خلوتی سرشار از آرامش بدل خواهند کرد.

  کافی شاپ رومانو هتل رز درویشی مشهد


  مراسم تولد در هتل رز درویشی مشهد

  شما می توانید هر یک از رستوران ها و کافه های هتل رز درویشی مشهد را در صورت نیاز رزرو کنید تا مراسم های مخصوص خود را در آنها برگزار کنید. مراسم هایی از جمله تولد عزیزان یا گردهمایی های مهم کاری. این مکان ها علاوه بر سرو غذا های لذیذ و نوشیدنی های گوارا، فضایی به یاد ماندنی را برای شما به ارمغان می آورند. جهت هماهنگی و رزرو سالن با پشتیبانی سفربازی در تماس باشید.


  موقعیت و دسترسی هتل رز درویشی مشهد

  هتل رز درویشی مشهد با داشتن موقعیتی عالی در مرکز شهر مشهد و نزدیک بودن به مراکز خرید و حرم مطهر امام رضا یکی از هتل های خوبی است که میتوانید در این شهر پیدا کنید. به دلیل مکان خاص این هتل در مرکز شهر، ترافیک اطراف این هتل معمولا زیاد است، اما از آنجایی که شما میتوانید به صورت پیاده به مکان های دیدنی شهر سفر کنید، نگران ترافیک نباشید. این هتل دسترسی خوبی به بازار های مشهد و مراکز مذهبی دارد. برای دیدن بهتر مکان این هتل، می توانید از نقشه استفاده کنید. در صورت اسکان در هتل رز درویشی مشهد، شما کمتر از ۱ دقیقه با حرم مطهر امام رضا فاصله خواهید داشت. همچنین دقت داشته باشید که هتل رز درویشی مشهد را با هتل درویشی مشهد اشتباه نگیرید، این دو هتل حدود یک کیلومتر با یکدیگر فاصله دارند.

  بیشتر بخوانید