logo
logo

هتل ارم قشم

 • star
 • star
 • star
 • star
 • star
پشتیبانی آنلاین هتل ارم قشم (عضو شده از 1400/09/02) میزبان به زبان انگلیسی و عربی و فارسی مسلط می باشد
avatar   نیاز به تایید میزبان
  نیاز به تایید میزبان

  رزرو این هتل نیاز به بررسی و تایید توسط میزبان دارد.

  ورود کودکان مجاز است
  ورود کودکان مجاز است

  ورود کودکان در این هتل مجاز است.

  صبحانه
  صبحانه

  بوفه

   پارکینگ دارد
  پارکینگ دارد

  پارکینگ شخصی بدون سقف  رایگان

  درباره هتل ارم قشم

  درباره هتل ارم قشم

  ❇️ هتل ارم قشم - Eram Hotel - هتلی چهار ستاره و یکی از بهترین و معروف ترین هتل های قشم است که از سال 1395 آغاز به کار کرده و خدمات بسیار متنوعی را در اختیار مسافران قرار می دهد. هتل ارم قشم در بلوار آ مطالعه بیشتر ...
  امکانات هتل ارم قشم

  یخچال
  یخچال
  چای ساز
  چای ساز
  حوله
  حوله
  توالت فرنگی
  توالت فرنگی
  دستمال توالت
  دستمال توالت
  تلویزیون
  تلویزیون
  اینترنت
  اینترنت
  بیلیارد
  بیلیارد پرداخت در محل


  موقعیت مکانی هتل ارم قشم

  ایران, هرمزگان, قشمقشمهرمزگانایران


  شرایط لغو هتل ارم قشم

  daco شرایط خاص
  در ایام عادی: تا 72 ساعت قبل از تاریخ رزرو، لغو رزرو رایگان، تا 24 ساعت قبل از رزرو 1 شب به عنوان خسارت دریافت می شود. در ایام پیک امکان لغو رزرو وجود ندارد.


  چیزهایی که باید بدانید

  tickرزرو نیاز به تایید میزبان دارد
  clockورود: از 14:00 الی 23:00
  clockخروج: از 11:00 تا 12:00
  veterinaryحیوانات خانگی غیر مجاز
  cakeجشن و تولد ممنوع

  سایر قوانین
  قابل توجه مهمانان گرامی، بخش ورود به لابی دارای چهار پله می باشد. لازم به ذکر است، اتاق ها از نظر چیدمان و دکوراسیون شبیه به هم هستند و تنها تفاوت فقط در اختلاف طبقات و چشم انداز آن ها می باشد. همچنین اتاق های رو به دریا تنها چشم انداز دریا را دارند و ساحلی نیستند.
  اقامت خانم تنها بالای 18 سال با ارائه مدارک شناسایی در این اقامتگاه مجاز می باشد.
  اقامت افراد بومی با ارائه مدارک شناسایی در این اقامت مطالعه بیشتر ...

  اقامتگاه های محبوباقامتگاه های محبوب قشم


  لینک های مرتبط با هتل ارم قشم

  مشخصات هتل ارم قشم

  هتل چهار ستاره ارم قشم با ساختمانی لوکس و مجهز در فضایی به مساحت 10 هزار متر مربع، با چشم انداز روبه دریای نیلگون احداث شده است. این هتل شامل 5 طبقه و 98 باب اتاق است که به صورت 24 ساعته میزبان مسافران جزیره قشم خواهد بود. اتاق ها در طبقات اول تا سوم، همکف و 1- قرار دارند.

  لابی هتل ارم قشم


  انواع اتاق های هتل ارم قشم

  به طور کلی هتل ارم قشم 14 نوع اتاق با شرایط و امکانات متنوعی دارد که برای رزرو هرکدام از آنها بهتر است اول با ویژگی ها و شرایط آنها آشنا شوید تا تصمیم بهتری برای روزهای اقامت خود در این هتل بگیرید. گفتنی است که اختلاف كلاس ها در ارتفاع و ويو مي باشد و نه در امكانات اتاق، بنابراین در انتخاب كلاس دقت فرمايید. انواع اتاق های موجود در هتل ارم قشم به شرح زیر می باشند:

  اتاق دو تخته دبل رو به دريا

  اگر قصد دارید با همسر خود دو نفره به قشم سفر کنید، می توانید اتاق های دو تخته هتل ارم قشم را رزرو کنید. چشم انداز این اتاق ها به سمت دریاست ولی ساحلی نیستند. در این اتاق یک عدد تخت دو نفره وجود دارد که از لحاظ راحتی و بهداشت آن خیالتان راحت باشد. سرویس بهداشتی فرنگی و حمام اختصاصی در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین یک عدد یخچال نیز در اتاق قرار گرفته که نیاز شما به نگهداری مواد غذایی و تهیه آب سرد را برطرف می سازد. کتری برقی موجود در اتاق نیز امکانات لازم را برای تهیه یک فنجان چای مهیا کرده است. همچنین مبلمان و تلویزیون مجهز به شبکه فیلم داخلی نیز، شرایط مناسبی را برای لحظات استراحت شما فراهم می کند. توجه داشته باشید که امکان افزودن ظرفیت اضافه به این اتاق وجود ندارد، بنابراین اگر بیش از دو نفر هستید، باید گزینه های دیگری را برای اقامت انتخاب کنید. با این وجود، حضور کودک خردسال زیر 2 سال شما در صورت استفاده نکردن از سرویس نفر اضافه، رایگان خواهد بود.

  اتاق دو تخته توئین رو به دريا

  اگر تمایل دارید در سفرهای دو نفره با دوست یا خانواده خود در اتاقی با دو تخت مجزا اقامت کنید، می توانید اتاق های تویین رو به دریای هتل ارم قشم را رزرو کنید. منظره این اتاق ها رو به دریاست و شما می توانید از تماشای دریای نیلگون خلیج فارس لذت ببرید. در این اتاق دو عدد تخت یک نفره وجود دارد که شرایط لازم را برای خواب و استراحت شما به خوبی فراهم می کند. در نظر داشته باشید که امکان افزودن ظرفیت اضافه به این اتاق وجود ندارد، بنابراین اگر بیشتر از دو نفر هستید از رزرو اتاق صرف نظر کنید. با این وجود، امکان حضور کودک زیر دو سال شما در اتاق بلامانع و رایگان خواهد بود. در این اتاق سرویس بهداشتی فرنگی و حمام اختصاصی در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین یک عدد یخچال نیز در اتاق قرار گرفته که نیاز شما به نگهداری مواد غذایی و تهیه آب سرد در هوای گرم را برطرف می سازد. کتری برقی موجود در اتاق نیز شرایط تهیه یک فنجان چای گرم را مهیا کرده است. همچنین مبلمان و تلویزیون مجهز به شبکه فیلم داخلی نیز، شرایط مناسبی را برای لحظات استراحت شما فراهم می کند.

  اتاق سه تخته رو به دریا

  اگر با جمعی سه نفره به قشم سفر می کنید، می توانید از اتاق های سه تخته رو به دریای هتل ارم قشم استفاده کنید. چشم انداز این اتاق ها نیز رو به دریاست و ساحلی نیستند. در این اتاق ها سه عدد تخت یک نفره قرار گرفته که شرایط مناسب برای اقامت 3 نفر را به خوبی فراهم کرده است. توجه داشته باشید که امکان افزودن ظرفیت اضافه به این اتاق وجود ندارد و در صورتی که تعدادتان بیشتر از 3 نفر است، از رزرو این اتاق چشم پوشی کنید. با این وجود، حضور کودک زیر 2 سال شما در صورت استفاده نکردن از سرویس ظرفیت اضافه بلامانع و رایگان خواهد بود. سرویس بهداشتی فرنگی و حمام اختصاصی در این اتاق، در اختیار شما قرار می گیرد. یک عدد یخچال نیز در اتاق وجود دارد تا برای نگهداری مواد غذایی و تهیه آب سرد مشکلی نداشته باشید. مبلمان و تلویزیون مجهز به شبکه فیلم داخلی نیز، شرایط مناسبی را برای سرگرمی و لحظات استراحت شما فراهم می کند. کتری برقی موجود در اتاق نیز شرایط لازم برای تهیه یک فنجان چای را فراهم کرده است.

  اتاق دو تخته دبل کلاس A معمولی

  اتاق دو تخته دبل تیپ A هتل ارم قشم، گزینه دیگری برای سفرهای دو نفره گردشگران به قشم می باشد. اتاق های تیپ A در طبقات اول تا سوم واقع شده و چشم انداز شهر را دارند. در این اتاق یک عدد تخت دو نفره وجود دارد که شرایط مناسبی را برای خواب و استراحت شما فراهم می کند. در نظر داشته باشید که این اتاق برای ظرفیت دو نفر طراحی شده و امکان افزودن ظرفیت اضافه به آن وجود ندارد و فقط حضور کودک زیر دو سال شما در کنارتان بلامانع و رایگان خواهد بود. در این اتاق، سرویس بهداشتی فرنگی و حمام اختصاصی در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین یک عدد یخچال نیز در اتاق قرار گرفته که نیاز شما به نگهداری مواد غذایی و تهیه آب سرد را برطرف کند. کتری برقی موجود در اتاق نیز امکانات لازم را برای تهیه یک فنجان چای مهیا کرده است. همچنین مبلمان و تلویزیون مجهز به شبکه فیلم داخلی نیز، شرایط مناسبی را برای تماشای یک فیلم فراهم می کند.

  اتاق دو تخته توئین کلاس A معمولی

  در اتاق های دو تخته توئین، دو عدد تخت دو نفره قرار گرفته که شرایط لازم برای خواب و استراحت شما را فراهم می کند. اتاق های تیپ A در طبقات اول تا سوم واقع شده و چشم انداز شهر را دارند. بنابراین با باز کردن پنجره، می توانید شهر زیبای قشم را تماشا کنید. در نظر داشته باشید که امکان افزودن ظرفیت اضافه به این اتاق وجود ندارد، بنابراین صرفا در صورتی که دو نفر هستید، نسبت به رزرو این اتاق اقدام کنید. با این وجود، حضور کودک زیر دو سال شما در صورت استفاده نکردن از سرویس ظرفیت اضافه، رایگان خواهد بود. سرویس بهداشتی فرنگی و حمام اختصاصی در این اتاق، در اختیار شما قرار می گیرد. یک عدد یخچال نیز در اتاق وجود دارد تا نیاز نباشد برای نگهداری مواد غذایی و تهیه آب سرد به رستوران یا کافی شاپ هتل مراجعه کنید. مبلمان و تلویزیون مجهز به شبکه فیلم داخلی نیز، شرایط مناسبی را برای سرگرمی و لحظات استراحت شما فراهم می کند. کتری برقی موجود در اتاق نیز شرایط لازم برای تهیه یک فنجان چای را فراهم کرده است.

  اتاقی در هتل ارم جزیره قشم

  اتاق دو تخته دبل کلاس B معمولی

  هتل ارم قشم نوع دیگری از اتاق های دو نفره نیز در فهرست خود دارد و آن اتاق دو تخته دبل کلاس B است. اتاق های تیپ B در طبقه همکف واقع شده اند و نمای این واحدها رو به محوطه هتل می باشد. در این اتاق یک عدد تخت دو نفره وجود دارد که شرایط مناسبی را برای خواب و استراحت شما فراهم می کند. در نظر داشته باشید که این اتاق برای دو نفر طراحی شده و امکان افزودن ظرفیت اضافه به آن وجود ندارد اما حضور کودک زیر دو سال شما در کنارتان بلامانع و در صورت استفاده نکردن از سرویس نفر اضافه، رایگان خواهد بود. در این اتاق سرویس بهداشتی فرنگی و حمام اختصاصی در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین یک عدد یخچال نیز در اتاق قرار گرفته که نیاز شما به نگهداری مواد غذایی و تهیه آب سرد در هوای گرم جزیره قشم را برطرف می سازد. کتری برقی موجود در اتاق نیز امکان تهیه یک فنجان چای گرم را فراهم کرده است. همچنین مبلمان و تلویزیون مجهز به شبکه فیلم داخلی نیز، شرایط مناسبی را برای استراحت و سرگرمی شما فراهم می کند.

  اتاق دو تخته توئین کلاس B معمولی

  اگر در سفرهای دو نفره به دو عدد تخت مجزا نیاز دارید، اتاق های دو تخته توئین، این شرایط را برای شما را فراهم می کنند. اتاق های کلاس B در طبقه همکف واقع شده اند و نمای این واحدها رو به محوطه هتل می باشد. در نظر داشته باشید که امکان افزودن ظرفیت اضافه به این اتاق وجود ندارد، بنابراین در صورتی که بیش از دو نفر هستید، از رزرو این اتاق صرف نظر کنید. با این وجود، حضور کودک زیر دو سال شما در صورت استفاده نکردن از سرویس ظرفیت اضافه، رایگان خواهد بود. سرویس بهداشتی فرنگی و حمام اختصاصی در این اتاق، در اختیار شما قرار می گیرد. یک عدد یخچال نیز در اتاق وجود دارد تا برای نگهداری مواد غذایی و تهیه آب سرد برای نوشیدن مشکلی نداشته باشید. مبلمان و تلویزیون مجهز به شبکه فیلم داخلی نیز، شرایط مناسبی را برای استراحت و سرگرمی شما فراهم می کند. کتری برقی موجود در اتاق نیز شما را به تهیه یک فنجان چای دبش فرا می خواند.

  اتاق دو تخته دبل کلاس C معمولی

  هتل ارم قشم، اتاق دو تخته دبل تیپ C را نیز به عنوان گزینه دیگری برای سفرهای دو نفره دارد. اتاق های کلاس C در طبقه 1- هم سطح با حیاط واقع شده اند. در این اتاق یک عدد تخت دو نفره وجود دارد که شرایط مناسبی را برای خواب و استراحت شما فراهم می کند. در نظر داشته باشید که این اتاق برای دو نفر طراحی شده و امکان افزودن ظرفیت اضافه به آن وجود ندارد و فقط حضور کودک زیر دو سال شما در کنارتان بلامانع و رایگان خواهد بود. در این اتاق، سرویس بهداشتی فرنگی و حمام اختصاصی در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین یک عدد یخچال اختصاصی نیز در اتاق قرار گرفته تا نیاز شما به نگهداری مواد غذایی و تهیه آب سرد را برطرف کند. کتری برقی موجود در اتاق نیز شرایط مناسبی را برای تهیه یک فنجان چای مهیا کرده است. همچنین مبلمان و تلویزیون مجهز به شبکه فیلم داخلی نیز، شرایط مناسبی را برای تماشای یک فیلم در اتاقتان فراهم می کند.

  اتاق دو تخته توئین کلاس C معمولی

  اگر تمایل دارید در سفرهای دو نفره با دوست یا خانواده خود در اتاقی با دو تخت مجزا اقامت کنید، می توانید اتاق های تویین کلاس C هتل ارم قشم را انتخاب کنید. اتاق های کلاس C در طبقه 1- هم سطح با حیاط واقع شده اند. در این اتاق دو عدد تخت یک نفره وجود دارد که شرایط لازم را برای خواب و استراحت شما را به خوبی فراهم می کند. در نظر داشته باشید که امکان افزودن ظرفیت اضافه به این اتاق وجود ندارد، بنابراین اگر بیشتر از دو نفر هستید از رزرو اتاق صرف نظر کنید. با این وجود، امکان حضور کودک زیر دو سال شما در اتاق بلامانع و رایگان خواهد بود. در این اتاق سرویس بهداشتی فرنگی و حمام اختصاصی در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین یک عدد یخچال نیز در اتاق قرار گرفته که نیاز شما به نگهداری مواد غذایی و تهیه آب سرد در هوای گرم را برطرف می سازد. کتری برقی موجود در اتاق نیز شرایط تهیه یک فنجان چای گرم را مهیا کرده است. همچنین مبلمان و تلویزیون مجهز به شبکه فیلم داخلی نیز، شرایط مناسبی را برای لحظات استراحت شما فراهم می کند.

  اتاق سه تخته کلاس B معمولی

  اگر با جمعی 3 نفره راهی قشم شدید، اتاق سه تخته تیپ B، یکی از گزینه های پیش روی شماست. اتاق های کلاس B در طبقه همکف واقع شده اند. نمای این واحدها رو به محوطه هتل می باشد. در این اتاق ها سه عدد تخت یک نفره قرار گرفته که شرایط مناسب برای اقامت 3 نفر را به خوبی فراهم کرده است. در نظر داشته باشید که امکان افزودن ظرفیت اضافه به این اتاق وجود ندارد، بنابراین در صورتی که تعدادتان بیشتر از 3 نفر می باشد بهتر است به گزینه دیگری فکر کنید. در هر صورت، حضور کودک زیر 2 سال شما در صورت استفاده نکردن از سرویس ظرفیت اضافه بلامانع و رایگان خواهد بود. سرویس بهداشتی فرنگی و حمام اختصاصی در این اتاق، در اختیار شما قرار می گیرد. یک عدد یخچال نیز در اتاق وجود دارد تا برای نگهداری مواد غذایی و تهیه آب سرد مشکلی نداشته باشید. مبلمان و تلویزیون مجهز به شبکه فیلم داخلی نیز، شرایط مناسبی را برای استراحت و تماشای فیلم شما فراهم می کند. یک عدد کتری برقی نیز در اتاق وجود دارد که تهیه یک فنجان چای را آسان می کند.

  اتاق سه تخته کلاس C معمولی

  یکی دیگر از گزینه های اتاق سه تخته هتل ارم قشم، اتاق سه تخته تیپ C است. اتاق های کلاس C در طبقه 1- هم سطح با حیاط واقع شده اند. در این اتاق ها نیز سه عدد تخت یک نفره وجود دارد که شرایط مناسب برای خواب و استراحت سه نفر را به خوبی فراهم کرده است. در نظر داشته باشید که امکان افزودن ظرفیت اضافه به این اتاق وجود ندارد، بنابراین در صورتی که با جمعیتی بیش از سه نفر سفر می کنید، از انتخاب این اتاق چشم پوشی کنید. در هر صورت، حضور کودک زیر 2 سال شما در صورت استفاده نکردن از سرویس ظرفیت اضافه بلامانع و رایگان خواهد بود. سرویس بهداشتی فرنگی و حمام اختصاصی در این اتاق، در اختیار شما قرار می گیرد. یک عدد یخچال نیز در اتاق وجود دارد تا برای نگهداری مواد غذایی و تهیه آب سرد مشکلی نداشته باشید. مبلمان و تلویزیون مجهز به شبکه فیلم داخلی نیز، شرایط مناسبی را برای استراحت و تماشای فیلم شما فراهم می کند. کتری برقی نیز در اتاق وجود دارد که تهیه یک فنجان چای را آسان می کند.

  اتاق چهار تخته کلاس C معمولی

  اگر قصد دارید با جمعی چهار نفره به قشم سفر کنید، می توانید اتاق چهار تخته کلاس C را رزرو کنید. اتاق های کلاس C در طبقه 1- هم سطح با حیاط واقع شده اند. در این اتاق یک عدد تخت دو نفره و دو عدد تخت یک نفره وجود دارد که شرایط مناسب برای خواب و استراحت 4 نفر را فراهم می کند. در بعضی از این اتاق ها نیز 4 تخت یک نفره قرار گرفته است. در نظر داشته باشید که امکان افزودن ظرفیت اضافه به این اتاق ها وجود ندارد اما حضور کودک زیر دو سال رایگان و بلامانع است. در این اتاق، سرویس بهداشتی فرنگی و حمام اختصاصی در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین یک عدد یخچال اختصاصی نیز در اتاق تعبیه شده تا برای نگهداری مواد غذایی و تهیه آب سرد به ویژه در هوای گرم مشکلی نداشته باشید. کتری برقی موجود در اتاق نیز تهیه یک فنجان چای را آسان کرده تا نیازی نباشد برای این کار به کافی شاپ مراجعه کنید. همچنین مبلمان و تلویزیون مجهز به شبکه فیلم داخلی نیز، شرایط مناسبی را برای تماشای یک فیلم در در زمان استراحت فراهم می کند.

  سوئیت یک خوابه برای دو نفر کلاس A معمولی

  اگر تمایل دارید در سفرهای دو نفره خود در فضای وسیع تری اقامت کنید، می توانید سوئیت یک خوابه کلاس A هتل ارم قشم را انتخاب نمایید. سوئیت های کلاس A در طبقه اول هتل واقع شده اند و چشم انداز شهر را دارند. در این سوئیت ها یک اتاق خواب وجود دارد که یک عدد تخت دو نفره در آن قرار گرفته است. گفتنی است که امکان افزودن ظرفیت اضافه به اندازه یک نفر در این سوئیت وجود دارد. سرویس بهداشتی فرنگی و حمام اختصاصی در این سوئیت، در اختیار شما قرار می گیرد. یک عدد یخچال نیز در این واحد وجود دارد تا نگهداری مواد غذایی و تهیه آب سرد برای نوشیدن برایتان راحت باشد. فضای وسیع نشیمن، مبلمان و تلویزیون مجهز به شبکه فیلم داخلی نیز، شرایط مناسبی را برای استراحت و سرگرمی شما فراهم می کند. در این لحظات می توانید خود را همراه با یک فنجان چای به تماشای یک فیلم دعوت کنید. کتری برقی موجود در اتاق، تهیه کردن چای را برایتان راحت کرده است.

  سوئیت یک خوابه برای دو نفر کلاس C معمولی

  سوئیت های یک خوابه نوع C نیز گزینه دیگری برای اقامت شما در هتل ارم قشم است. سوئیت های کلاس C در طبقه 1- هم سطح با حیاط واقع شده اند. در این سوئیت ها نیز یک اتاق خواب طراحی شده که در آن یک عدد تخت دو نفره قرار گرفته است. علاوه بر این امکان افزودن ظرفیت اضافه برای یک نفر در این سوئیت وجود دارد. در این اتاق سرویس بهداشتی فرنگی و حمام اختصاصی در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین یک عدد یخچال نیز در اتاق قرار گرفته که نیاز شما به نگهداری مواد غذایی و تهیه آب سرد در هوای گرم را برطرف می سازد. کتری برقی موجود در اتاق نیز شرایط تهیه یک فنجان چای گرم را فراهم کرده تا بتوانید لحظاتی را در فضای وسیع نشیمن بنشینید و خود را به تماشای یک فیلم دعوت کنید. 


  امکانات هتل ارم قشم

  هتل ارم قشم، یکی از هتل های معروف جزیره قشم است که در یکی از بهترین نقاط جزیره واقع شده است. در این هتل امکانات متنوعی در اختیار مسافران و مهمانان قرار داده خواهد شد تا با اقامت در آن، سفری خاطره انگیز را تجربه کنند که از آن جمله می توانیم به رستوران، کافی شاپ، لابی، فضای سبز، پارکینگ، سالن بیلیارد و اتاق ماساژ اشاره کنیم. 

  امکانات عمومی هتل و آپارتمان ها

  در صورت اقامت در هر کدام از اتاق ها هتل ارم قشم امکاناتی نظیر اینترنت رایگان، تلویزیون، تلفن، یخچال، سیستم گرمایشی و سرمایشی، کمد لباس، میز آرایش، میز و صندلی، آباژور، روم سرویس، سرویس بهداشتی، دمپایی، لوازم بهداشتی، سشوار، حمام، مبلمان، کتری برقی، چای کیسه ای و... به مسافران تعلق می گیرد. تمامی اتاق ها کف پوش سرامیک داشته و به پنجره دو جداره مجهز شده اند تا مسافران از سر و صدای احتمالی بیرون اذیت نشوند.

  از دیگر امکانات موجود در فضای هتل می توان به پذیرش 24 ساعته، دستگاه ATM، آسانسور، اینترنت در لابی، تلویزیون در لابی، نمازخانه، سالن بیلیارد، سالن ماساژ مجهز به صندلی ماساژ، کانتر گردشگری، فضای بازی کودکان، سرویس بهداشتی ایرانی در لابی، سرویس بهداشتی فرنگی در لابی، پارکینگ با ظرفیت 80 خودرو، تاکسی سرویس، صندوق امانات، خدمات بیدار باش، دستگاه واکس کفش، صبحانه در اتاق، نهار در اتاق، خدمات تور، خدمات تهیه بلیت، اتاق چمدان، ترانسفر با هزینه، خدمات فکس، فتوکپی و پرینتر اشاره کرد. همچنین در فضای باز هتل نیز یک مسیر پیاده روی طراحی شده تا اگر از در اتاق ماندن خسته شدید، بتوانید از فضای باز هتل نیز استفاده کنید.

  رستوران هتل ارم قشم

  رستوران هتل ارم قشم در طبقه همکف و نیم طبقه اول واقع شده و با ظرفیت 200 نفر میزبان مسافران محترم می باشد. در این رستوران با منویی متنوع از انواع غذاهای لذیذ ایرانی و فرنگی تهیه شده توسط بهترین سرآشپزهای ایرانی در فضایی گرم و دوستانه از مسافران گرامی پذیرایی خواهد شد. گفتنی است که ساعت سرو صبحانه: 7:30 الی 9:30، سرو ناهار: 12:30 الی 15:30، و زمان سرو شام: 20:00 الی 22:30 می باشد.

  کافی شاپ هتل ارم قشم

  کافی شاپ هتل ارم قشم با ظرفیت 30 نفر در نیم طبقه اول واقع شده است. در این کافی شاپ لوکس با چشم انداز دریا، انواع قهوه، کوکتل، کیک و دسر، شیک و گلاسه سرو می شود. گفتنی است ساعت فعالیت کافی شاپ از 12 ظهر تا 23:30 شب است.

  سفره خانه سنتی هتل ارم

  سفره خانه سنتی هتل ارم قشم در فضای باز قرار گرفته و مناسب فصول پاییز و زمستان است تا از مهمانان با سرو چای پذیرایی شود.

  نمایی از سالن همایش هتل ارم

  سالن کنفرانس هتل ارم قشم

  سالن کنفرانس هتل ارم قشم با ظرفیت 27 نفر، آماده برگزاری انواع کنفرانس ها می باشد. در این سالن، امکانات مانند ویدیو پروژکشن، پرده و سالن پذیرایی وجود دارد.

  سالن همایش ها و آمفی تئاتر هتل ارم قشم

  در هتل ارم قشم، سالن آمفی تئاتر با ظرفیت 180 نفر و امکانات صوتی و تصویری مدرن شامل ویدیو پروژکشن، پرده سفید سه متری، میکسر دایناکو، 5 دستگاه باند بزرگ، میکروفون بی سیم و تقویت کننده های حرفه ای، آماده برگزاری انواع همایش ها می باشد.


  موقعیت و دسترسی هتل ارم قشم

  هتل ارم قشم در بلوار بلوار آزادگان - مقابل شیلات واقع شده که فاصله کمی تا مرکز خرید ستاره قشم دارد. یکی از مهم ترین مزیت های این هتل همین نزدیکی آن به مراکز خرید و دسترسی آسان به دریا و ساحل است.


  رزرو هتل ارم قشم

  اکنون که تا حدودی با انواع اتاق ها و امکانات و خدمات هتل ارم قشم آشنا شدید، می توانید برای سفر به این جزیره زیبا برنامه مناسبی تنظیم کنید. اگر قصد دارید برای سفر خود به قشم در هتل ارم اقامت کنید، می توانید از طریق سایت سفر‌بازی، پس از انتخاب تاریخ اقامت و نوع اتاق خود نسبت به رزرو آپارتمان های متنوع موجود در این هتل اقدام کنید. بهتر است بدانید که سفربازی بهترین قیمت ها را در خصوص رزرو هتل ارائه می دهد. کارشناسان سایت سفربازی به طور شبانه روزی پاسخگوی سوال ها و نیازهای شما در خصوص رزرو هتل می باشند. بنابراین با پشتیبانی 24 ساعته سایت سفر‌بازی جای هیچ گونه نگرانی بابت فرآیند رزرو هتل وجود ندارد، چرا که امکان لغو رزرو نیز برای شما فراهم شده است.

  بیشتر بخوانید