logo
logo

هتل هویزه تهران

پشتیبانی آنلاین هتل هویزه تهران (عضو شده از 1400/09/02) میزبان به زبان انگلیسی و فارسی مسلط می باشد
avatar   نیاز به تایید میزبان
  نیاز به تایید میزبان

  رزرو این هتل نیاز به بررسی و تایید توسط میزبان دارد.

  ورود کودکان مجاز است
  ورود کودکان مجاز است

  ورود کودکان در این هتل مجاز است.

  صبحانه
  صبحانه

  بوفه

   پارکینگ دارد
  پارکینگ دارد

  پارکینگ عمومی سرپوشیده  رایگان

  درباره هتل هویزه تهران

  درباره هتل هویزه تهران

  ❇️ هتل 4 ستاره هویزه - Howeyzeh hotel - در مرکز شهر تهران، در سال 1353 تاسیس و مجدد در سال 1393 بازسازی شد. همچنین این هتل یکی از اعضای گروه هتل های کوثر است. موقعیت مکانی آن باعث شده است تا به راحتی مطالعه بیشتر ...
  امکانات هتل هویزه تهران
  4.90 (2 نظر)

  دسترسی به هتل

  پاکیزگی هتل

  کیفیت میزبانی

  تطابق آگهی

  موقعیت مکانی

  نسبت قیمت به ارزش


  رضا قاسمی
  1400/07/07 06:48:27

  از همه چی راضی بودم عالی بود

  اوات عثمانی
  1401/09/06 15:17:01

  بسیار هتل خوب و با کیفیت


  آدرس هتل هویزه تهران

  تهران، خیابان طالقانی، تقاطع نجات اللهی پلاک 115


  شرایط لغو هتل هویزه تهران

  daco شرایط خاص
  شرايط ابطال رزرو بشرح ذيل مي­باشد: الف : تا 3 روز قبل از وررود میهمان بدون خسارت . ب: از3 تا 2 روز قبل از ورود میهمان 50% از هزينه يك شب اقامت از كل اتاق رزرو شده بعنوان جريمه از میهمان اخذ مي­گردد. ج: از 48ساعت و کمتر از آن هزينه يك شب اقامت از كل اتاق رزرو شده بعنوان جريمه (noshow) از میهمان اخذ مي­گردد (تعطیلات رسمی و ساعات غیر اداری ملاک عمل نبوده و در صورت تقارن با چنین تعطیلاتی متقاضی می بایست زودتر از زمانهای ذکر شده اقدام به ابطال و انصراف و یا انجام تغییرات بنماید،در تعطیلات متوالی امکان انجام تغییرات، ابطالی و انصرافی وجود نداشته و متقاضی می بایستی حداقل هزینه یک شب را به عنوان جریمه پرداخت نماید. تغییر تاریخ رزرو طبق قوانین هتل مصاحبه خواهد شد.


  چیزهایی که باید بدانید

  tickرزرو نیاز به تایید میزبان دارد
  clockورود: از 14:00 الی 23:00
  clockخروج: از 11:00 تا 12:00
  veterinaryحیوانات خانگی غیر مجاز
  cakeجشن و تولد ممنوع

  سایر قوانین
  اقامت خانم تنها بالای 18 سال با ارائه مدارک شناسایی در این اقامتگاه مجاز می باشد.
  اقامت افراد بومی با ارائه مدارک شناسایی در این اقامتگاه مجاز می باشد.
  اقامت افراد با صیغه نامه مهر برجسته و ارائه مدارک شناسایی زوجین در این اقامتگاه مجاز می باشد.
  نرخ کودک تا 4 سال رایگان و بالاتر از آن شامل نفر اضافه می گردد.
  در صورت درخواست پذیرش اقامتگاه ارائه اطلاعات تکمیلی سایر مسافرین الزامی میباشد.
  سفربازی در مطالعه بیشتر ...

  اقامتگاه های محبوباقامتگاه های محبوب تهران


  لینک های مرتبط با هتل هویزه تهران

  مشخصات هتل هویزه تهران

  این هتل مجهز به 12 طبقه، 136 اتاق و 300 تخت که شامل اتاق‌های یک، دو، سه تخته و سوئیت‌های سه و چهار تخته است می باشد. همه اتاق های این هتل دارای مجموعه ای از امکانات و تجهیزات اقامتی مناسب هستند؛ برای نمونه در ورودی اتاق ها مجهز به قفل پیشرفته با کارت الکترونیکی می باشند که به منظور راحتی بیشتر مسافران آماده شدند.

  این هتل همچنین دارای مجموعه ای از تالارها و سالن های مختلف است که برای برگزاری دوره های آموزشی، نشست ها و همایش ها مناسبند.

  نمای بیرونی هتل هویزه تهران


  معرفی انواع اتاق های هتل هویزه تهران

  هتل هویزه با 136 اتاق و امکانات رفاهی کامل آماده پذیرایی از لحظه های خوب شماست. در ادامه انواع اتاق ها و برخی از خدمات آن ها را برای شما آماده کرده ایم.

  اتاق دو  تخته

  متراژ این اتاق 25 متر مربع و دارای یک عدد تخت دو نفره است. سیگار کشیدن در این اتاق ممنوع است. کف اتاق برای راحتی بیشتر مهمانان موکت شده و محیط آن برای افرادی با شرایط جسمانی خاص کاملا مناسب سازی شده است. نمای اتاق کاملا رو به شهر است. از دیگر امکانات اتاق می توان به این موارد اشاره کرد: تلویزیون، گیرنده دیجیتال و اینترنت، چیلر، مبلمان، جالباسی، آویز لباس یا کمد، سشوار، لوازم بهداشتی، یخچال و چای سایز، حوله تمیز و توالت فرنگی. در آخر هم باید گفت که سیف باکس جهت نگهداری از اشیاء ارزشمند شما در اتاق قرار دارد.

  اتاق دو تخته توئین

  اندازه این اتاق در حدود 35 متر مربع و دارای 2 عدد تخت سینگل است. مهمانان اجازه سیگار کشیدن در اتاق را ندارند. سیف باکس جهت نگهداری از اشیاء ارزشمند در اتاق قرار داده شده است. کف اتاق موکت شده و در صورتی و محیط آن برای مهمانانی با ناتوانی جسمی کاملا مناسب سازی شده است. نمای اتاق رو به فضای شهر است. تلویزیون به همراه گیرنده دیجیتال و اینترنت نیز در اتاق موجود هستند. از دیگر امکانات این اتاق می توان به چیلر، مبلمان، جالباسی، آویز لباس یا کمد، سشوار، لوازم بهداشتی مناسب، یخچال و چای ساز، حوله تمیز و توالت فرنگی اشاره کرد.

  اتاق دو تخته تویین هتل هویزه تهران

  اتاق دو تخته دابل

  ابعاد این اتاق در حدود 35 متر مربع و دارای 1 عدد تخت دو نفره است. سیگار کشیدن در اتاق برای مهمانان غیر مجاز است. فضای اتاق برای مهمانان دارای ناتوانی جسمی کاملا مناسب است و کف آن برای راحتی بیشتر موکت شده است. نمای پنجره اتاق رو به شهر است و اتاق دارای امکاناتی از قبیل تلویزیون، گیرنده دیجیتال، اینترنت، چیلر، مبلمان، جالباسی، آویز لباس یا کمد، سشوار، لوازم بهداشتی مناسب، یخچال و چای سایز، حوله تمیز و توالت فرنگی است. در صورت داشتن اشیاء ارزشمند می توانید آن ها را در سیف باکس نگهداری کنید.

  اتاق دو تخته دابل هتل هویزه تهران

  اتاق دو تخته رویال

  این اتاق با متراژ 60 متر مربع بزرگترین اتاق هتل و دارای 1 عدد تخت دابل و مناسب برای زوج هاست. سیگار کشیدن در این اتاق مانند سایر اتاق ها برای مهمانان مجاز نیست. کف اتاق برای راحتی بیشتر مهمانان موکت شده است و فضای آن برای افرادی با ناتوانی جسمی کاملا مناسب است. منظره اتاق رو به شهر است و دارای امکاناتی از قبیل سیف باکس برای نگهداری از اشیاء ارزشمند، تلویزیون، گیرنده دیجیتال و اینترنت، یخچال و چای ساز، چیلر، مبلمان، جالباسی، آویز لباس یا کمد، سشوار و لوازم بهداشتی مناسب، حوله تمیز و توالت فرنگی است.

  اتاق سه تخته دابل سینگل

  اتاق با 35 متر مربع متراژ دارای یک تخت 1 نفره و یک تخت 2 نفره می باشد. در صورت اقامت مهمانی با ناتوانی جسمی، محیط آن کاملا مناسب سازی و کف اتاق هم برای راحتی بیشتر موکت شده است. یخچال و چای ساز به همراه تلویزیون و اینترنت برای رفاه حال بیشتر مهمانان در اتاق قرار دارد. در صورت داشتن اشیاء ارزشمند می توانید آن ها را داخل سیف باکس قرار دهید. نکته مهم دیگری که این اتاق دارد، سیگار کشیدن در آن غیرمجاز است. امکانات اقامتی دیگر اتاق شامل: چیلر، مبلمان جالباسی، آویز لباس یا کمد، سشوار، لوازم بهداشتی مناسب، حوله تمیز و توالت فرنگی است.

  اتاق سه تخته سینگل هتل هویزه تهران


  امکانات هتل هویزه تهران

  هتل 4 ستاره هویزه امکانات اقامتی متنوعی را در اختیار مهمانان خود قرار می دهد که در ادامه هر کدام را به صورت مجزا بررسی می کنیم.

  همچنین کودکان تا 4 سال به صورت رایگان پذیرش می شوند و خدمات رسپشن هتل به صورت 24 ساعته می باشد.

  امکانات عمومی هتل هویزه تهران

  به طور کلی هتل دارای کافی شاپ، رستوران، خدمات خانه داری به منظور نظافت اتاق، ترانسفر، مینی بار و سالن های اجرایی است که در صورت استفاده از این خدمات هزینه آن ها به صورت جداگانه از مهمانان کسر می شود.

  مهمانان می توانند از استخر، سونای خشک، سونای بخار، ماساژ و سالن ورزشی هم به عنوان امکانات تفریحی در هتل هویزه استفاده کنند. رستوران و کافی شاپ هتل نیز در ساعت های مختلفی در حال پذیرایی از مهمانان هستند و پارکینگ آن دارای ظرفیت 100 خودرو ویژه مهمانان است. فروشگاه صنایع دستی برای خرید سوغاتی و هدیه نیز در هتل هویزه موجود است.

  لابی هتل هویزه تهران

  کافی شاپ سیمین هتل هویزه

  کافی شاپ سیمین هتل هویزه یکی از بهترین کافه های شهر تهران به شمار می رود. موقعیت این کافی شاپ در سمت چپ ورودی هتل و در فضایی مجزا از لابی قرار دارد و انواع نوشیدنی های سرد و گرم را سرو می کند. فضای خود کافی شاپ در عین سادگی بسیار راحت و شیک است و برای سپری کردن تایم و یا گذاشتن قرارهای رسمی و غیر رسمی بسیار مناسب می باشد.

  خدمات کافی شاپ سیمین به صورت 24 ساعته به میهمانان هتل و از طریق کادری مجرب و آموزش دیده ارائه می شود، اما زمان استفاده از فضای کافی شاپ از ساعت 7 صبح الی 23 شب می باشد. امکان استفاده از اینترنت در فضای کافی شاپ نیز امکان پذیر است.

  برگزاری هر نوع مراسمی در این کافی شاپ با ظرفیت 50 نفر و با هماهنگی قبلی قابل برگزاری است. فضای دلنشین این مکان قطعا حال و هوای خاصی را به مراسمات شما می دهد و آن را به یاد ماندنی خواهد کرد.

  کافی شاپ هتل هویزه تهران

  رستوران لاله هتل هویزه تهران

  هر زمان که احساس گرسنگی کردید و دلتان یک وعده غذای خوشمزه خواست بهترین گزینه رستوران لاله در هتل هویزه است. قرار گرفتن در فضای آرامبخش این رستوران همراه با منوی خاص فرنگی و ایرانی اشتهای تان را حسابی تحریک می کند. رستوران لاله از ساعت 7 صبح تا 23 شب آماده سرویس دهی است. ظرفیت این رستوران 130 نفر به صورت همزمان و مناسب برای برگزاری مراسم های دوستانه، رسمی و یا خانوادگی نیز می باشد.

  رستوران هتل هویزه تهران

  منو صبحانه رستوران لاله

  قطعا شروع یک روز خوب با یک صبحانه خوب است. اگر سری به رستوران و منوی سلف سرویس صبحانه بزنید می توانید بسته به حس و حال خود از منوی ایرانی یا فرنگی آن انتخاب کنید. از سری منوی جذاب و متنوع صبحانه هتل هویزه تهران می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  انواع آبمیوه، انواع املت، پنیر و خامه، تخم‌مرغ و نیمرو، سوسیس و ژامبون، نان ایرانی و فرانسوی، میوه تازه ،عدسی و لوبیا، انواع مربا، چای، نسکافه، شیر و ...

  از نهار و شام هم قطعا نمی توان گذشت. در هر کجای تهران که هستید به شما پیشنهاد می کنیم حتما به هتل برگردید و یک راست به طبقه دوم و رستوران لاله سری بزنید و غذای خود را از منوی ایرانی و بین المللی با توجه به ذائقه تان انتخاب کنید. همچنین می توانید با رزرو قسمت VIP از مهمانان ویژه تان پذیرایی کنید.

  سالن همایش و کنفرانس

  هتل هویزه دارای 4 سالن مجهز برای برگزاری مراسم ها و همایش می باشد. هر سالن دارای ظرفیت متفاوتی است که در طبقات مختلط این هتل قرار دارد و می توانید با انجام هماهنگی های لازم مراسم مورد نظر خود مانند عروسی، جلسات کاری، سالگرد ازدواج، کارگاه های آموزشی، جشن های خانوادگی، همایش و سمینار، جشن نامزدی و جشن های شرکتی را با پذیرایی کامل برگزار کنید. در ادامه اطلاعات کامل سالن ها را برای کسب اطلاعات بیشتر شما آماده کرده ایم.

  سالن کنفرانس هتل هویزه تهران

  سالن ملل هتل هویزه تهران

  سالن ملل در طبقه اول و با متراژ 190 متر مربع بزرگترین سالن هتل هویزه می باشد. ظرفیت سالن بسته به نوع چیدمان آن از حداقل 45 نفر تا حداکثر 180 نفر می باشد. منو پذیرایی نیز دارای 4 نوع پکیج مختلف می باشد که در زمان رزرو می توانید نوع آن را هماهنگ کنید.

  سالن تمدن هتل هویزه تهران

  سالن تمدن نیز در طبقه اول قرار دارد و ابعاد آن 182 متر مربع می باشد. ظرفیت این سالن برای برگزاری مراسم ها و برنامه ها حداکثر 100 نفر است. چیدمان این سالن به صورت میز کامل می باشد. منو پذیرایی نیز دارای 4 نوع پکیج مختلف می باشد که در زمان رزرو می توانید نوع آن را هماهنگ کنید.

  سالن فرهنگ هتل هویزه تهران

  سالن فرهنگ با ابعاد 84 متر مربع در طبقه سوم هتل هویزه قرار داشته و مناسب برگزاری مراسم های کوچک تر است. حداقل ظرفیت سالن 12 نفر و حداکثر 60 نفر می باشد. منو پذیرایی نیز دارای 4 نوع پکیج مختلف می باشد که در زمان رزرو می توانید نوع آن را هماهنگ کنید.

  سالن هنر هتل هویزه تهران

  سالن هنر هم در طبقه سوم قرار داشته و ابعاد آن 70 متر مربع می باشد و کوچکترین سالن هتل هویزه می باشد. حداقل ظرفیت آن 13 نفر و حداکثر 50 نفر می باشد. منو پذیرایی نیز دارای 4 نوع پکیج مختلف می باشد که در زمان رزرو می توانید نوع آن را هماهنگ کنید.


  موقعیت و دسترسی هتل هویزه تهران

  هتل هویزه در مرکز شهر تهران در خیابان طالقانی، تقاطع نجات اللهی (ویلا) قرار دارد. بسیاری از مراکز خرید و دیدنی شهر تهران با چند دقیقه پیاده روی و یا رانندگی قابل دسترسی هستند. البته هتل در محدوده ترافیک قرار دارد و بهترین گزینه برای تردد به مکان های مورد نظر در تهران استفاده از تاکسی، اتوبوس و مترو است.

  بیشتر بخوانید