logo
logo

هتل اسکان الوند تهران

 • star
 • star
 • star
 • star
 • star
پشتیبانی آنلاین اسکان الوند (عضو شده از 1400/09/02) میزبان به زبان انگلیسی و ترکی و فارسی مسلط می باشد
avatar   نیاز به تایید میزبان
  نیاز به تایید میزبان

  رزرو این هتل نیاز به بررسی و تایید توسط میزبان دارد.

  ورود کودکان مجاز است
  ورود کودکان مجاز است

  ورود کودکان در این هتل مجاز است.

  صبحانه
  صبحانه

  بوفه

   پارکینگ دارد
  پارکینگ دارد

  پارکینگ شخصی سرپوشیده  رایگان

  درباره هتل اسکان الوند تهران

  درباره هتل اسکان الوند تهران

  ❇️ هتل اسکان الوند تهران - Eskan Alvand Hotel - با برخورداری از بهترین و استانداردتریم تجهیزات هتلداری، یکی از بهترین هتل های 4 ستاره پایتخت به شما می رود. اگر شما نیاز دارید به مرکز شهر تهران نزدیک مطالعه بیشتر ...
  امکانات هتل اسکان الوند تهران

  کاملا مناسب برای معلولین
  کاملا مناسب برای معلولین
  مشرف به شهر
  مشرف به شهر
  یخچال
  یخچال
  چای ساز
  چای ساز
  حوله
  حوله
  توالت فرنگی
  توالت فرنگی
  دستمال توالت
  دستمال توالت
  تلویزیون
  تلویزیون


  موقعیت مکانی هتل اسکان الوند تهران

  ایران, تهران, تهرانتهرانتهرانایران


  شرایط لغو هتل اسکان الوند تهران

  daco شرایط متعادل
  تا ۷۲ ساعت مانده به روز شروع اقامت مهمان، لغو رزرو کاملا رایگان است کمتر از ۷۲ ساعت مانده تا روز شروع اقامت مهمان، مبلغ اولین شب رزرو را به عنوان خسارت دریافت می‌کنم در روز شروع اقامت مهمان مبلغ 2 شب اول رزرو را به عنوان خسارت دریافت می‌کنم در حین اقامت علاوه بر دریافت مبلغ شب های اقامت داشته، مبلغ شب بعدی را به عنوان خسارت دریافت می کنم در ایام پیک (تعطیلات رسمی به غیر از تعطیلات نوروز) تا قبل از ۷ روز به شروع اقامت مبلغی بابت خسارت از مهمان نمی‌خواهم و کمتر از ۷ روز به شروع اقامت کل مبلغ رزرو را به عنوان خسارت دریافت می کنم


  چیزهایی که باید بدانید

  tickرزرو نیاز به تایید میزبان دارد
  clockورود: از 14:00 الی 23:00
  clockخروج: از 12:00 تا 13:00
  veterinaryحیوانات خانگی غیر مجاز
  cakeجشن و تولد ممنوع

  سایر قوانین
  نرخ کودک تا 3 سال رایگان و بین 3 تا 8 سال نیم بها و بالاتر از آن شامل نفر اضافه می گردد.
  خدمات پذیرش به صورت 24 ساعته می باشد.
  در صورت درخواست هتل ارائه اطلاعات تکمیلی سایر مسافرین الزامی میباشد.
  اقامت خانم تنها در این اقامتگاه با مدارک شناسایی معتبر مجاز می باشد. 
  اقامت افراد بومی در این اقامتگاه مجاز می باشد. 
  اقامت افراد با صیغه نامه و مدارک شناسایی معتبر در این اقامتگاه مجاز می باشد.
  قبل از مطالعه بیشتر ...

  اقامتگاه های محبوباقامتگاه های محبوب تهران


  لینک های مرتبط با هتل اسکان الوند تهران

  مشخصات هتل اسکان الوند تهران 

  هتل اسکان الوند تهران در سال 1393 تأسیس شده و یکی از بهترین و با کیفیت ترین هتل های 4 ستاره این شهر محسوب می شود . این هتل 9 طبقه دارای 64 اتاق متنوع و 92 تخت است. همچنین مهمانان هتل اسکان الوند تهران می توانند به صورت رایگان از پارکینگ اختصاصی این هتل با ظرفیت 12 خودرو استفاده کنند. لابی این هتل نیز دارای ظرفیت 20 نفر است که محیطی آرام را برای مسافران . سپری کردن اوقات فراغتشان فراهم می کند. لازم به ذکر است که این هتل در محدوده طرح ترافیک قرار دارد که ممکن است تردد در برخی از روزها را با ماشین شخصی با چالش مواجه کند.


  معرفی انواع اتاق های هتل اسکان الوند تهران

  هتل اسکان الوند تهران دارای انواع اتاق ها و سوئیت هایی است که با توجه به سلیقه و انتخاب مهمانان در اختیار آن ها گذاشته می شود. برای آن که بتوانید اتاقی مطابق با سلایق و خواسته های خود در این هتل رزرو کنید باید اطلاعات کاملی را در رابطه با هریک از اتاق های هتل اسکان الوند تهرانداشته باشید. این هتل در مجموع دارای 7 مدل اتاق از جمله اتاق یک تخته، اتاق دو تخته، اتاق دو تخته کینگ، اتاق دو تخته توئین، اتاق خانواده، اتاق سه تخته و سوئیت یک خوابه است. در ادامه با سفرباز باشید تا جزئیات دقیقی را درباره هریک از این اتاق ها دریابید.

  اتاق یک تخته هتل اسکان الوند تهران

  اتاق یک تخته هتل اسکان الوند تهران دارای یک تخت یک نفره در ابعاد 90 سانتی متر است و ازاین رو برای اقامت یک مهمان مناسب است. این اتاق ها قابلیت ظرفیت اضافه را نداشته و اغلب در طبقات یک تا هشت پراکنده هستند. مهمانان با اقامت در این اتاق ها چشم اندازی رو به نمای شهر خواهند داشت. همچنین مهمانان با اقامت در این اتاق ها از امکانات اولیه ای چون تلويزيون LCD، صندوق امانات، تلفن، مبلمان، كمد لباس، کتری برقی، یخچال، کف پوش موکت، سشوار، حوله حمام، دمپائی در حمام، سرویس فرنگی، سیستم گرمایشی مرکزی، سیستم سرمایشی مرکزی و میز توالت(آرایش) بهره مند خواهند شد.

  اتاق دو تخته هتل اسکان الوند تهران

  اتاق دو تخته هتل اسکان الوند تهران دارای یک تخت دبل در ابعاد 160 سانتی متر است و از این رو برای اقامت دو مهمان مناسب است. این اتاق ها در ارائه چشم انداز و امکانات اولیه کاملا مشابه با اتاق های یک تخته این هتل هستند.

  اتاق دو تخته کینگ هتل اسکان الوند تهران

  اتاق یک تخته هتل اسکان الوند تهران دارای یک تخت دبل در ابعاد 180 سانتی متر است و ازاین رو برای اقامت دو مهمان مناسب است. این اتاق ها قابلیت ظرفیت اضافه را به صورت تخت خواب داشته و اغلب در طبقات یک تا هشت پراکنده هستند. مهمانان با اقامت در این اتاق ها چشم اندازی رو به نمای شهر خواهند داشت. همچنین مهمانان با اقامت در این اتاق ها از امکانات اولیه ای مشابه با دیگر اتاق های این هتل برخوردار خواهند شد.

  اتاق دو تخته توئین هتل اسکان الوند تهران

  اتاق دو تخته هتل اسکان الوند تهران دارای دو تخت سینگل در ابعاد 90 سانتی متر است و از این رو برای اقامت دو مهمان مناسب است. این اتاق ها در ارائه چشم انداز و امکانات اولیه کاملا مشابه با اتاق های دیگر این هتل هستند.

  اتاق خانواده هتل اسکان الوند تهران

  اتاق خانواده هتل اسکان الوند تهران دارای یک تخت دبل در ابعاد 180 سانتی متر و یک تخت سینگل در ابعاد 90 سانتی متر بوده و از این رو برای اقامت سه مهمان مناسب خواهند بود. این اتاق ها نیز در ارائه چشم انداز و امکانات اولیه کاملا مشابه با اتاق های دیگر این هتل هستند.

  اتاق سه تخته هتل اسکان الوند تهران

  اتاق سه تخته هتل اسکان الوند تهران دارای یک تخت دبل در ابعاد 160 سانتی متر و یک تخت سینگل در ابعاد 90 سانتی متر بوده و از این رو برای اقامت سه مهمان مناسب است. این اتاق ها نیز چشم اندازی زیبا از نمای شهر را برای مهمانان به تصویر می کشند و درارائه امکانات اولیه نیز کاملا مشابه با دیگر اتاق های این هتل هستند.

  سوئیت یک خوابه هتل اسکان الوند تهران

  سوئیت یک خوابه هتل اسکان الوند تهران دارای سالن نشیمن و یک تخت دبل در ابعاد 180 سانتی متر در  داخل اتاق است که برای اقامت دومهمان مناسب است. این سوئیت ها قابلیت ظرفیت اضافه را به صورت کاناپه تخت خواب شو دارند و همچنین مهمانان با اقامت در این سوئیت ها چشم اندازی زیبا رو به کوههای شمال تهران خواهند داشت. این سوئیت ها نیز در ارائه امکانات اولیه با دیگر اتاق های این هتل مشابه هستند.


  امکانات هتل اسکان الوند تهران

  هتل اسکان الوند تهران با داشتن مجموعه های همه جانبه، در زمینه های متعدد امکانات ویژه و عالی را به مهمانان ارائه می دهد. در واقع این هتل به تمامی نیازهای مهمانانی که در آن اقامت می کنند پاسخ می دهد. انواع مجموعه های هتل اسکان الوند تهران شامل رستوران‌ های ایرانی و فرنگی، کافی شاپ، تالارهای مختص ضیافت، سالن همایش، لاندری، لابی، پارکینگ اختصاصی، کارکنان چند زبانه و مجموعه های ورزشی و تفریحی شامل اسپا، سونا خشک، جکوزی، سالن بیلیارد و سالن ماساژ  است. با توجه به بخش های مختلف این هتل می توان متوجه شد که با اقامت در این هتل امکانات رفاهی در طیف وسیعی در اختیار مهمانان قرار خواهد گرفت.

  امکانات عمومی هتل و اتاق ها

  در صورتی که هر یک از اتاق ها و یا سوئیت های هتل اسکان الوند تهران را رزرو کنید امکانات عمومی تلويزيون LCD، صندوق امانات، تلفن، مبلمان، كمد لباس، کتری برقی، یخچال، کف پوش موکت، سشوار، حوله حمام، دمپائی در حمام، سرویس فرنگی، سیستم گرمایشی مرکزی، سیستم سرمایشی مرکزی و میز توالت(آرایش) و خدمات 24 ساعته روم سرویس در اختیار شما قرار خواهد گرفت.


  رستوران های هتل اسکان الوند تهران

  هتل اسکان الوند تهران دارای رستوران های ایرانی و فرنگی بسیار فوق العاده ای است که با سرو انواع غذاها به هر نوع سلیقه غذایی پاسخ می دهد. در رستوران های هتل اسکان الوند تهران به دلیل پخت و ارائه انواع غذاهای ایرانی و فرنگی در طیف وسیع، حتما غذای مورد علاقه خود را خواهید یافت. رستوران های این هتل شامل رستوران ایرانی شار و رستوران کنتیننتال شار است که که مهمانان با توجه به سلایق خود می توانند بهترین غذاها را در هریک از این رستوران ها میل کنند.

  رستوران ایرانی شار هتل اسکان الوند تهران

  رستوران ایرانی شار هتل اسکان الوند تهران با ظرفیت 80 نفر پذیرای مهمانانی است که علاقمند به صرف غذاهای ایرانی هستند. این رستوران با داشتن بهترین سرآشپزها به تهیه انواع غذاهای اصیل ایرانی می پردازد. همچنین مهمانان می توانند در فضای زیبا و آرامشبخش این رستوران از صرف لذیذترین غذاها بیشترین لذت را ببرند.

  رستوران کنتیننتال شار هتل اسکان الوند تهران

  رستوران کنتیننتال شار هتل اسکان الوند تهران رستورانی با ظرفیت 55 نفر است. این رستوران به سرو غذاها و دسرهای و فرنگی و دریایی می پردازد تا پاسخگوی هر نوع سلیقه باشد. مهمانان علاقمند به صرف غذاهای دریایی و فرنگی می توانند با مراجعه به این رستوران در هتل اسکان الوند نهایت لذت را از صرف غذاهای مورد پسندشان ببرند.


  سالن های اجتماعات هتل اسکان الوند تهران

  هتل اسکان الوند تهران دارای یک سالن اجتماعات با ظرفیت 100 نفر و تمامی امکانات و تجهیزات صوتی از جمله ویدئو پروژکتور، خدمات صوتی و تصویری و نورپردازی است. همچنین مهمانان در این سالن اجتماعات به صورت رایگان پذیرایی شده و می توانند کنفرانس های پربار و مفیدی را در سالن اجتماعات این هتل داشته باشند.


  موقعیت و دسترسی هتل اسکان الوند تهران

  هتل اسکان الوند تهران در میدان آرژانتین، خیابان الوند واقع شده که دسترسی آسان را در کم ترین زمان به ترمینال آرژانتین، نمایشگاه بین المللی، پارک آب و آتش، پارک طالقانی و پل طبیعت فراهم می کند. از آن جایی که موقعیت مکانی این هتل در محدوده طرح ترافیک قرار دارد در برخی از روزها استفاده از ایستگاه مرکزی مترو در نزدیکی این هتل می تواند رفت و آمد را برای مهمانان آسان کند.

  بیشتر بخوانید