logo
logo

هتل ارگ تاریخی گوگد گلپایگان

 • star
 • star
 • star
 • star
 • star
پشتیبانی آنلاین هتل ارگ تاریخی گوگد گلپایگان (عضو شده از 1400/09/02) میزبان به زبان انگلیسی و فارسی مسلط می باشد
avatar   نیاز به تایید میزبان
  نیاز به تایید میزبان

  رزرو این هتل نیاز به بررسی و تایید توسط میزبان دارد.

  ورود کودکان مجاز است
  ورود کودکان مجاز است

  ورود کودکان در این هتل مجاز است.

  صبحانه
  صبحانه

  بوفه

   پارکینگ دارد
  پارکینگ دارد

  پارکینگ شخصی بدون سقف  رایگان

  درباره هتل ارگ تاریخی گوگد گلپایگان

  درباره هتل ارگ تاریخی گوگد گلپایگان

  ❇️ نام هتل ارگ گوگد - Arge googad hotel - عنوانی است که در کنار «دومین بنای خشت و گلی ايران» می نشیند و همین ویژگی کافی است تا اقامت در این هتل بی بروبرگرد جذاب، خاص و متفاوت باشد. اگر قصد سفر به حوا مطالعه بیشتر ...
  امکانات هتل ارگ تاریخی گوگد گلپایگان

  آشپزخانه
  آشپزخانه
  تراس
  تراس
  کف سنگ
  کف سنگ
  کاملا مناسب برای معلولین
  کاملا مناسب برای معلولین
  مشرف به شهر
  مشرف به شهر
  یخچال
  یخچال
  امکانات شستشو ظرف
  امکانات شستشو ظرف
  لوازم آشپزی
  لوازم آشپزی


  موقعیت مکانی هتل ارگ تاریخی گوگد گلپایگان

  ایران, اصفهان, گلپایگانگلپایگاناصفهانایران


  شرایط لغو هتل ارگ تاریخی گوگد گلپایگان

  daco شرایط متعادل
  تا ۷۲ ساعت مانده به روز شروع اقامت مهمان، لغو رزرو کاملا رایگان است کمتر از ۷۲ ساعت مانده تا روز شروع اقامت مهمان، مبلغ اولین شب رزرو را به عنوان خسارت دریافت می‌کنم در روز شروع اقامت مهمان مبلغ 2 شب اول رزرو را به عنوان خسارت دریافت می‌کنم در حین اقامت علاوه بر دریافت مبلغ شب های اقامت داشته، مبلغ شب بعدی را به عنوان خسارت دریافت می کنم در ایام پیک (تعطیلات رسمی به غیر از تعطیلات نوروز) تا قبل از ۷ روز به شروع اقامت مبلغی بابت خسارت از مهمان نمی‌خواهم و کمتر از ۷ روز به شروع اقامت کل مبلغ رزرو را به عنوان خسارت دریافت می کنم


  چیزهایی که باید بدانید

  tickرزرو نیاز به تایید میزبان دارد
  clockورود: از 14:00 الی 23:00
  clockخروج: از 11:00 تا 12:00
  veterinaryحیوانات خانگی غیر مجاز
  cakeجشن و تولد ممنوع

  سایر قوانین
  اقامت خانم تنها بالای 18 سال با ارائه مدارک شناسایی در این اقامتگاه مجاز می باشد.
  اقامت افراد بومی با ارائه مدارک شناسایی در این اقامتگاه مجاز می باشد.
  اقامت افراد با صیغه نامه مهر برجسته و ارائه مدارک شناسایی زوجین در این اقامتگاه مجاز می باشد.
  نرخ کودک تا 6 سال رایگان و بالاتر از آن شامل نفر اضافه می گردد.
  در صورت درخواست پذیرش اقامتگاه ارائه اطلاعات تکمیلی سایر مسافرین الزامی میباشد.
  سفربازی در مطالعه بیشتر ...

  اقامتگاه های محبوباقامتگاه های محبوب گلپایگان


  لینک های مرتبط با هتل ارگ گوگد گلپایگان

  مشخصات هتل ارگ گوگد

  البته اقامت در چنین بنایی به عنوان یک هتل تنها مزیت حضور در این منطقه نیست چراکه شهرستان گلپایگان نیز زیبایی های خاص خودش را دارد؛ گلپایگان که در گذشته به سرزمین گل‌ های سرخ مشهور بوده دارای ارگی قدیمی با قدمت 400 ساله است که پس از مرمت، بازسازی و تغییر کاربری به هتلی سنتی بدل شده است. هتل ارگ گوگد در مجموعه فرهنگی و تاریخی ارگ گوگد شهرستان گلپایگان در پنج کیلومتری جاده گلپایگان به سمت تهران، درون شهری به همین نام واقع شده است.

  این اقامتگاه ظرفیت اسکان و پذیرش 75 گردشگر را دارد و دارای 19 باب اتاق سنتی با چیدمان بسیار زیباست که هفت باب آن دارای سرویس خواب دو تخته، 2 باب اتاق ویژه دو تخته به نام صفویه و قاجاریه، پنج باب اتاق سه تخته و چهار باب اتاق پنج تخته است. همچنین این اقامتگاه دارای یک باب سوئیت ویژه که دارای اتاق شاه نشین اقامتگاه، هفت سرویس تخت خواب و یک آشپزخانه مجزاست. تمامی اتاق ها و سوئیت این اقامتگاه نیز دارای حمام، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی مستقل است.


  معرفی انواع اتاق های هتل ارگ گوگد

  اتاق های هتل تاریخی ارگ گوگد با چشم اندازهایی زیبا و دل نواز و همچنین چیدمان مدرن و کلاسیک آماده حضور متفاوت شما در یک هتل است. کارکنان آزموده این هتل با ارایه خدمات مطلوب نیز، آرامش و آسایش را همراه با اقامتی راحت و خاطره انگیز را برای شما فراهم می کنند.

  اتاق یک تخته

  این دسته از اتاق ها در هتل سه ستاره ارگ گوگد برای افرادی مناسب است که تنها سفر می کنند یا می خواهند در اتاق مجزا اقامت کنند. اتاق های یک تخته شامل یک تخت خواب هستند و دارای امکاناتی از جمله سرویس بهداشتی، حمام و یخچال بهره مند است و ظرفیت این اتاق ویژه یک نفر تعریف شده است.

  وجود حوله حمام، مینی بار، تلویزیون دیجیتال، تجهیزات سرمایشی و گرمایشی، میز آرایش، تلفن، کمد لباس، تهویه مطبوع هوا و اینترنت بیسیم از دیگر امکانات این نوع اتاق ها در هتل ارگ گوگد است. پارکینگ خودرو هم به ساکنان این اتاق ها اختصاص داده می شود. با این توضیح که اتاق های یک تخته در این هتل با متراژ ۲۰ مترمربع، دو اتاق دارند.

  اتاق دو تخته

  اتاق های دو تخته هتل ارگ گوگد یک تخت دو نفره دارند و به طور معمول زوج ها این اتاق را برای اقامت خود انتخاب می‌کنند. اتاق شامل سرویس بهداشتی، حمام و یخچال است و ظرفیت این اتاق ویژه دو نفر تعریف شده است. این واحدها نیز دارای دو اتاق و دو حمام در فضایی به مساحت ۲۵ مترمربع هستند.

  در این نوع اتاق امکاناتی از جمله حوله حمام، مینی بار، تلویزیون دیجیتال، تجهیزات سرمایشی و گرمایشی، میز آرایش، تلفن، صندوق امانات، اینترنت بیسیم و تهویه مطبوع هوا قرار داده شده و همچنین برای اسکان معلولان نیز تدابیری اندیشیده شده است. اتاق های دو تخته هتل ارگ گوگد نیز دارای پارکینگ ماشین هستند.

  اتاق سه تخته

  اتاق های سه تخته هتل ارگ گوگد گلپایگان شامل یک تخت دو نفره و یک تخت یک نفره یا سه تخت یک نفره است. این اتاق برای خانواده ها یا گروه های سه نفره، مناسب است. اتاق شامل سرویس بهداشتی، حمام و یخچال است و ظرفیت این اتاق ویژه سه نفر تعریف شده است.

  از دیگر امکانات اتاق های سه تخته هتل تاریخی ارگ گوگد می توان به حوله حمام، مینی بار، تجهیزات سرمایشی و گرمایشی، میز آرایش، تلفن، صندوق امانات، اینترنت بیسیم و تهویه مطبوع هوا اشاره کرد.

  این اتاق ها با متراژ ۲۵ متر دو اتاق خواب دارند و طراحی آن به گونه ای است که بیشتر خانواده پسند است. همچنین این دسته از اتاق ها دارای پارکینگ خودرو نیز هستند.

  اتاق چهار تخته

  اگر در سفر به گلپایگان و رزرو هتل سه ستاره ارگ گوگد چهار نفر هستید پیشنهاد سفربازی به شما اتاق های چهار تخته این هتل است که شامل دو تخت دو نفره یا چهار تخت یک‌نفره است. این اتاق برای خانواده ها یا گروه های چهار نفره مناسب است. اتاق شامل سرویس بهداشتی، حمام و یخچال و ظرفیت این اتاق چهار نفر تعریف شده است.

  برای این نوع اتاق ها امکاناتی مانند تهویه مطبوع هوا، حوله حمام، مینی بار، تجهیزات سرمایشی و گرمایشی، میز آرایش، تلفن، صندوق امانات، تلویزیون دیجیتال، اینترنت بیسیم و پارکینگ خودرو در نظر گرفته شده و مدل آن خانواده پسند است. متراژ اتاق های چهار تخته ۳۰ متر و دارای سه اتاق خواب است.

  سوئیت شاه نشین

  اگر هم در هنگام سفر تمایل دارید با توجه به نیازهایتان سوییت رزرو کنید باز هم هتل ارگ گوگد برای شما پیشنهادی دارد. سوئیت شاه نشین با هفت تخت گزینه ای است که می توانید به آن فکر کنید. این سوییت ها دارای یک اتاق سه تخت، یک اتاق چهار تخت، یک راهرو مشترک، دو سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و آشپزخانه است.

  با این توضیح که این اتاق ها برای خانواده‌ها یا گروه های هفت نفره بسیار مناسب است. امکانات اتاق شامل سرویس بهداشتی، حمام و یخچال و ظرفیت این اتاق هفت نفر تعریف شده است.

  از دیگر امکانات این سوییت ها می توان حوله حمام، یخچال، مینی بار، تجهیزات سرمایشی و گرمایشی، میز آرایش، تلفن، صندوق امانات، تهویه مطبوع هوا، تلویزیون دیجیتال، اینترنت و پارکینگ خودرو را نام برد. این سوییت های هتل ارگ گوگد با متراژ ۹۰ مترمربع نیز خانواده پسند است.

  اتاق رویال قاجاریه

  اتاق رویال قاجاریه در هتل ارگ گوگد شامل یک تخت خواب دبل است و به طور معمول زوج ها این اتاق را برای اقامت خود انتخاب می کنند. از جمله امکانات اتاق سرویس بهداشتی، حمام و یخچال و ظرفیت این اتاق دو نفر تعریف شده است.

  درباره دیگر امکانات این دسته از اتاق ها هم می توان حوله حمام، مینی بار، تجهیزات سرمایشی و گرمایشی، میز آرایش، تلفن، شومینه داخل سالن، تلویزیون دیجیتال، پارکینگ خودرو و تهویه مطبوع هوا را ذکر کرد.

  اتاق رویال صفویه

  گزینه دیگری که پیش روی شماست اتاق های رویال صفویه شامل یک تخت خواب دبل است. باز هم این نوع اتاق ها معمولا مورد توجه زوج ها قرار می گیرد. امکانات اتاق شامل سرویس بهداشتی، حمام و یخچال و ظرفیت این اتاق برای دو نفر مناسب است.

  اتاق های رویال صفویه هتل ارگ گوگد دارای امکاناتی مانند حوله حمام، مینی بار، تجهیزات سرمایشی و گرمایشی، میز آرایش، تلفن، میز غذاخوری، امکاناتی برای معلولان، تلویزیون دیجیتال، اینترنت بیسیم، پارکینگ خودرو و تهویه مطبوع هواست. فضای اتاق های رویال صفویه هتل ارگ گوگد ۲۵ مترمربع با یک اتاق خواب است.


  امکانات هتل ارگ گوگد

  درباره امکانات و خدمات هتل سه ستاره ارگ گوگد هم نگران نباشید چراکه از قبل دست اندرکاران این مجموعه به بسیاری از نیازهای مهمانان خود اندیشیده اند و موارد مناسبی را در نظر گرفته اند تا رضایت شما را به شکل مطلوب جلب کنند.

  امکانات عمومی هتل و اتاق های هتل ارگ گوگد

  از جمله امکانات و خدمات ارائه شده در این اقامتگاه می توان به پارکینگ، کارکنان مسلط به زبان انگلیسی، راهنمای تورهای گردشگری، سیستم های سرمایشی و گرمایشی همچون اسپیلت، رستوران سنتی و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی مستقل اشاره کرد. با این توضیح که در هتل تاریخی ارگ گوگد یک رستوران سنتی نیز وجود دارد و شما می توانید انواع غذاهای محلی نظیر میرزا قاسمی، آش ترخینه، کاله جوش، اشکنه محلی، گندی، کشک بادمجان، حلیم بادمجان و قیمه ریزه نخودچی را سفارش دهید و در فضای باز سنتی اقامتگاه و یا در داخل اتاق ها از طعم خوش آن ها لذت ببرید.

  رستوران هتل ارگ گوگد

  همان طور که گفته شد هتل ارگ گوگد رستورانی دارد که شما با حضور در آن لذت مزه مزه کردن انواع غذاهای لذیذ را تجربه خواهید کرد که نه تنها غذاهای ایرانی که غذاهای متنوع بین المللی را همراه با سرویس های مطلوب به شما ارایه می دهد.

  چایخانه هتل ارگ گوگد

  بسیاری از ما در زمان سفر طعم خوش نوشیدن یک چای دلچسب را تجربه کرده ایم چه در زمانی که خسته راه هستیم چه در زمانی که می خواهیم لحظاتی را در زمان اسکان در هتل به استراحت صبحگاهی، نیمروزی یا شبانه بپردازیم؛ به هرحال فرقی ندارد صرف یک چای داغ همیشه می تواند جذاب باشد. هتل ارگ گوگد به همین منظور چایخانه ای را به راه انداخته تا شما از این لذت هم بی نصیب نمانید و اوقاتی آرامش بخش را در هنگام سفر همراه با عزیزان تان سپری کنید. بنابراین با رزرو هتل ارگ گوگد بی شک شما در فضایی دنج و لذتبخش قرار خواهید گرفت که حتی برای سرو چای نیز مکان دلنشینی را در دومین بنای خشت و گلی ايران در نظر گرفته است. این چایخانه هتل ارگ گوگد انواع دمنوش را هم ارایه می دهد که امتحان کردن آن حتما خالی از لطف نیست.

  برگزاری مراسم یا جلسه در سالن های هتل ارگ گوگد

  مجموعه مدیریتی هتل ارگ گوگد از پیش برای برگزاری انواع مراسم های شما نیز برنامه ریزی کرده اند. هتل ارگ گوگد از مدرن ترین امکانات و تجهیزات ممکن برای برپایی جشن ها، سمینارها و همایش های بین المللی بهره مند است تا شما در این سالن های با شکوه و مجلل برنامه های خود را اجرا کنید و خاطره یک شب به یادماندنی را برای خود ثبت کنید.

  محوطه باغ هتل ارگ گوگد

  جالب است بدانید که هتل تاریخی ارگ گوگد دارای یک محوطه بسیار زیباست که نشستن در آن با توجه به پیشینه تاریخی آن، بی تردید حس و حال خوبی را برای هر کسی ایجاد می کند. پیشنهاد سفربازی به شما این است که نوشیدن یک فنجان چای یا دمنوش را در این محوطه هتل ارگ گوگد که با عنوان کاروانسرای ایرانی در تمام جهان معروف است، تجربه و لذت سفر خود را دوچندان کنید.

  همچنین در هتل ارگ گوگد یک نانوایی، فروشگاه صنایع دستی و عطاری وجود دارد که پیشنهاد می کنیم حتما سری به آن ها بزنید و از عطر نان سرمست شوید یا با خرید سوغات اصیل ایرانی از عطاری یا فروشگاه صنایع دستی شادی و حس خوب را برای عزیزان تان به وجود آورید.

  با وجود این همه ویژگی های خاص سفربازی به شما اطمینان می دهد با رزرو هتل ارگ گوگد در شهرستان گلپایگان روز و شب هایی خاص را تجربه خواهید کرد که تماشای آسمان آبی و تمیز آن فقط یک نمونه از ده ها ویژگی این هتل است.


  موقعیت و دسترسی هتل ارگ گوگد

  شما با حضور در این منطقه و هتل ارگ گوگد همچنین می توانید خیلی راحت به مکان های دیدنی اطراف گلپایگان مانند کبوترخانه، روستای وانشان، دریاچه سد، بازار چهارسوق، مناره گلپایگان، تنگه غرقاب، روستای سعیدآباد و روستای درب امامزاده دسترسی داشته باشید.

  کوه الوند، زیارتگاه صالح پیغمبر، قلعه باقرخان، قلعه ادیب، قلعه سررباطان، روستای باستانی وداغ، خانه‌ میثمی، خانه‌ معظمی‌ ها، خانه‌ یوسفی، منطقه‌ نمونه‌ گردشگری کوچری و پارک ساحلی شهر از دیگر جاذبه های تاریخی و مکان های دیدنی این شهر زیباست که در زمان اقامت در هتل ارگ گوگد می توانید به آن ها سری بزنید و لحظاتی خاطره انگیز را در دفتر زندگی تان ثبت کنید.

  بیشتر بخوانید