دریافت تخفیف اولین رزرو فقط با ثبت نام در سفربازی
logo
logo

مهمانپذیر آراز تهران
مسافرخانه دربست نیست
مسافرخانه دربست نیست

فضای مشترک مسافرخانه در اختیار مهمانان قرار می گیرد.

  نیاز به تایید میزبان
نیاز به تایید میزبان

رزرو این مسافرخانه نیاز به بررسی و تایید توسط میزبان دارد.

ورود کودکان مجاز است
ورود کودکان مجاز است

ورود کودکان در این مسافرخانه مجاز است.

درباره مهمانپذیر آراز تهران

معرفی مهمانپذیر آراز تهران

❇️ مهمانپذیر آراز تهران – Araz Hostel – یکی از مهمانپذیرهای اقتصادی به همراه امکانات با کیفیت در پایتخت است که برای اقامت های کوتاه و همچنین افرادی که به دنبال اقامت با هزینه کم هستند بسیار مناسب است. مطالعه بیشتر ...
امکانات مهمانپذیر آراز تهران
نظرات در مورد مهمانپذیر آراز تهران

4.10 (12 نظر)

دسترسی به مسافرخانه

پاکیزگی مسافرخانه

کیفیت میزبانی

تطابق آگهی

موقعیت مکانی

نسبت قیمت به ارزش


نگار فراهانی
1400/11/23 17:26:29

من که برای دانشگاه بچه ام این مهمانپذیر رو انتخاب کردم واقعا برای چند روز اقامت امکانات خوبی داشت

نگار فراهانی
1400/11/23 17:26:41

برخورد میزبان و امکانات اتاق مون خوب بود ولی چند مشکل تو نظافت دیدم که واقعا انتظار نداشتم

سید مسعود عقیلی
1401/03/08 12:10:14

برای یک شب اقامت گزینه ی خوبی بود مخصوصا که لازم بود با هزینه ی کم تو غرب تهران بمونم

حسین امیدی
1401/07/28 20:41:36

از اقامتم راضی نبودم

علی رنجبر
1401/08/01 16:23:30

زیاد تمیز نبود و باید بیشتر رسیدگی بشه برخورد میزبان خوب بود

احسان صفریان
1401/09/06 20:15:56

نسبت به باقی مهمانپذیر ها تمیز تره ولی باز میتونست نظافت بهتر باشه


آدرس و نقشه مهمانپذیر آراز تهران

تهران، میدان انقلاب، ابتدای جمالزاده جنوبی کوچه رشتچی پلاک 28


قوانین کنسلی مهمانپذیر آراز تهران

daco شرایط خاص
نرخ کودک تا 5 سال رایگان و بالاتر از آن شامل نفر اضافه می گردد. خدمات رسپشن به صورت 24 ساعته می باشد. در صورت درخواست تغییر تاریخ اقامت و کنسل ‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین هتل یا اقامتگاه رزرو شده، اقدام خواهد شد. در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر، به‌ هیچ ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد. با توجه به اینکه هتل‌ها و صاحبین اقامتگاه قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این ‌روزها سفربازی هیچ مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت. سفربازی در برابر قوانین داخلی هتل‌ها و اقامتگاه ها از جمله ضوابط اجتماعی پذیرش مسافران، هیچ مسئولیتی ندارد. در صورت درخواست هتل ارائه اطلاعات تکمیلی سایر مسافرین الزامی میباشد. اقامت خانم تنها در این اقامتگاه با نامه اماکن مجاز میباشد. اقامت افراد با صیغه نامه در این اقامتگاه با مهر برجسته مجاز میباشد. در صورت وجود یخچال و تلویزیون در اتاق مبلغ 25.000 تومان به مبالغ اضافه خواهد شد.


قوانین رزرو مهمانپذیر آراز تهران

tickرزرو نیاز به تایید میزبان دارد
clockورود: از 14:00 الی 23:00
clockخروج: از 11:00 تا 12:00
veterinaryحیوانات خانگی غیر مجاز
cakeجشن و تولد ممنوع

پرسش های شما


پیشنهاد های مشابه مهمانپذیر آراز تهراناقامتگاه های محبوب تهران


لینک های مرتبط با مهمانپذیر آراز تهران

مشخصات مهمانپذیر آراز تهران

مهمانپذیر آراز تهران در سال 1398 تاسیس شده ویکی از بهترین و با کیفیت ترین مهمانپذیر های پایتخت محسوب می شود که علاوه بر هزینه مناسب دارای امکانات و خدمات رضایت بخش برای مهمانان نیز هست. این مهمانپذیر دارای اتاقهای پر نور با طراحی زیبا به صورت یک، دو، سه و چهار نفره بوده که در طبقات اول تا سوم آن قرار دارند. به طور کلی مهمانپذیر آراز تهران دارای سه طبقه و 21 اتاق متنوع در مجموع است. متاسفانه این مهمانپذیر فاقد پارکینگ اختصاصی بوده اما دارای یک لابی است که مهمانان می توانند به بهترین نحو اوقات فراغت خود را در آن سپری کنند. لازم به ذکر است که مهمانپذیر آراز تهران خارج از محدوده طرح ترافیک قرار دارد که تردد با خودروی شخصی را برای مهمانان آسان می کند.

لابی مسافرخانه آراز


معرفی انواع اتاق های مهمانپذیر آراز تهران

مهمانپذیر آراز تهران دارای انواع اتاق هایی است که با توجه به سلیقه و انتخاب مهمانان در اختیار آن ها گذاشته می شود. برای آن که بتوانید اتاقی مطابق با سلایق و خواسته های خود در این مهمانپذیر رزرو کنید باید اطلاعات کاملی را در رابطه با هریک از اتاق های مهمانپذیر آراز تهران داشته باشید. این مهمانپذیر در مجموع دارای 5 مدل اتاق از جمله اتاق یک تخته، اتاق دو تخته دبل، اتاق دو تخته توئین، اتاق سه تخته دبل- سینگل و اتاق چهار تخته دبل- سینگل است. در ادامه با سفربازی همراه باشید تا جزئیات دقیقی را درباره هریک از این اتاق ها دریابید.

اتاق یک تخته مهمانپذیر آراز تهران

اتاق یک تخته مهمانپذیر آراز تهران با متراژ 15 متر دارای یک تخت در ابعاد 90 سانتی متر بوده و ازاین رو برای اقامت یک مهمان مناسب است. این اتاق ها قابلیت ظرفیت اضافه نداشته و در طبقات دوم و سوم مهمانپذیر پراکنده هستند. مهمانان با اقامت در این اتاق ها چشم اندازی زیبا رو به نمای شهر خواهند داشت. همچنین مهمانان در این اتاق ها از امکانات اولیه ای چون تلويزيون LCD، یخچال، حمام، دمپائی، دمپائی در حمام، سرویس ایرانی، سیستم گرمایشی شوفاژ، اسپلیت، کف پوش سنگ، قالیچه و جا لباسی بهره مند خواهند شد.

اتاق دو تخته دبل مهمانپذیر آراز تهران

اتاق دو تخته دبل مهمانپذیر آراز تهران نیز با متراژ 20 متر دارای یک تخت دبل در ابعاد 160 سانتی متر است و از این رو برای اقامت دو مهمان مناسب است. این اتاق ها در ارائه چشم انداز و ارائه امکانات اولیه کاملاً مشابه با اتاق های یک تخته این مهمانپذیر هستند. همچنین اتاق های دو تخته دبل مهمانپذیر آراز تهران نیز قابلیت ظرفیت اضافه نداشته و در طبقات همکف تا سوم مهمانپذیر پراکنده هستند.

اتاق دو تخته توئین مهمانپذیر آراز تهران

اتاق دو تخته توئین مهمانپذیر آراز تهران نیز با متراژ 20 متر دارای دو تخت سینگل در ابعاد 90 سانتی متر است و از این رو برای اقامت دو مهمان مناسب است. این اتاق ها در ارائه چشم انداز و ارائه امکانات اولیه کاملاً مشابه با اتاق های یک تخته این مهمانپذیر هستند. همچنین اتاق های دو تخته توئین مهمانپذیر آراز تهران نیز قابلیت ظرفیت اضافه نداشته و در طبقات همکف تا سوم مهمانپذیر پراکنده هستند.

اتاق سه تخته دبل - سینگل مهمانپذیر آراز تهران

اتاق سه تخته دبل - سینگل مهمانپذیر آراز تهران با متراژ 25 متر دارای یک تخت سینگل در ابعاد 90 سانتی متر و یک تخت دبل در ابعاد 160 سانتی متر است و از این رو برای اقامت سه مهمان مناسب است. این اتاق ها نیز در ارائه چشم انداز، پراندگی در طبقات و ارائه امکانات اولیه کاملاً مشابه با اتاق های دو تخته این مهمانپذیر هستند.

اتاق چهار تخته دبل - سینگل مهمانپذیر آراز تهران

اتاق چهار تخته دبل - سینگل مهمانپذیر آراز تهران با ابعاد 30 متر دارای دو تخت سینگل در ابعاد 90 سانتی متر و یک تخت دبل در ابعاد 160 سانتی متر است و از این رو برای اقامت چهار مهمان مناسب است. این اتاق ها نیز در ارائه چشم انداز، پراکندگی در طبقات و ارائه امکانات اولیه کاملاً مشابه با اتاق های دو تخته و سه تخته این مهمانپذیر هستند.

اتاقی در مسافرخانه آراز شهر تهران


امکانات مهمانپذیر آراز تهران

مهمانپذیر آراز تهران با داشتن امکانات همه جانبه، در زمینه های متعدد اقامتی عالی و مقرون به صرفه را به مهمانان ارائه می دهد. در واقع این مهمانپذیر به تمامی نیازهای مهمانانی که در آن اقامت می کنند پاسخ می دهد. این مهمانپذیز دارای امکانات و خدماتی چون خدمات خانه داری، سرویس روزانه اتاق، لابی، آسانسور، کافی شاپ، سالن صبحانه خوری، کارکنان مسلط به زبان های انگلیسی و عربی، اینترنت رایگان و خدمات و امکانات متنوع دیگری است. با توجه به تجربه مسافران مختلف در این مهمانپذیر می توان متوجه شد که با اقامت در آن امکانات رفاهی با کیفیت مناسبی در اختیار مهمانان قرار خواهد گرفت.

امکانات عمومی مهمانپذیر و اتاق ها

در صورتی که هر یک از اتاق ها و یا سوئیت های مهمانپذیر آراز تهران را رزرو کنید امکانات عمومی چون تلويزيون LCD، یخچال، حمام، دمپائی، دمپائی در حمام، سرویس ایرانی، سیستم گرمایشی شوفاژ، اسپلیت، کف پوش سنگ، قالیچه و جا لباسی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.


موقعیت و دسترسی مهمانپذیر آراز تهران

مهمانپذیر آراز تهران در میدان انقلاب، ابتدای جمال زاده جنوبی یا خیابان کارگر جنوبی، کوچه رشتچی واقع شده که دسترسی آسان را در کم ترین زمان به بهترین مناطق پایتخت فراهم می کند. از آن جایی که موقعیت مکانی این مهمانپذیر خرج از محدوده طرح ترافیک قرار دارد مهمانان با هیچ چالشی برای اقامت در مهمانپذیر و تردد در شهر با خودروی شخصی خود مواجه نخواهند بود.

بیشتر بخوانید


برچسب های مرتبط با مهمانپذیر آراز تهران