logo
logo

مهمانپذیر بهارستان تهران

پشتیبانی آنلاین مهمانپذیر بهارستان تهران (عضو شده از 1400/09/02) میزبان به زبان انگلیسی و عربی و فارسی مسلط می باشد
avatar  مسافرخانه دربست نیست
  مسافرخانه دربست نیست

  فضای مشترک مسافرخانه در اختیار مهمانان قرار می گیرد.

   نیاز به تایید میزبان
  نیاز به تایید میزبان

  رزرو این مسافرخانه نیاز به بررسی و تایید توسط میزبان دارد.

  ورود کودکان مجاز است
  ورود کودکان مجاز است

  ورود کودکان در این مسافرخانه مجاز است.

  درباره مهمانپذیر بهارستان تهران

  درباره مهمانپذیر بهارستان تهران

  ❇️ مهمانپذیر بهارستان تهران – Baharestan Hostel – یکی از مهمانسراهای مقرون به صرفه به همراه امکانات با کیفیت در پایتخت است که برای اقامت های کوتاه و همچنین افرادی که به دنبال اقامت با هزینه کم هستند ب مطالعه بیشتر ...
  امکانات مهمانپذیر بهارستان تهران
  3.80 (10 نظر)

  دسترسی به مسافرخانه

  پاکیزگی مسافرخانه

  کیفیت میزبانی

  تطابق آگهی

  موقعیت مکانی

  نسبت قیمت به ارزش


  داودهمیانی
  1401/05/08 10:16:39

  از اقامتم راضی بودم و رفتار پرسنل مهمان پذیر عالی بود فقط جا داره از نظر نظافت و کیفیت تخت ها خودشون رو ارتقا بدن ولی در کل از همه چیز راضی بودم

  مشاهده بیشتر

  فوادمرادی
  1401/06/10 05:46:14

  همه چیز خوب بود و نظافتش مناسب بود موقعیت مکانیش خوب بود ولی تهویه اش جالب نبود

  کاوه محمدیانی
  1401/07/27 18:18:12

  به طور کلی از اقامتم راضی بودم نظافت اقامتگاه خیلی خوب بود.

  محسن پورخسروانی
  1401/08/01 13:01:12

  خوب و تر تمیز بود

  سجاد زکی‌پور
  1401/08/07 16:34:45

  از اقامتم راضی بودم خوب بود ولی خیلی عالی نبود .

  سید رسول موسوی زاده
  1401/08/08 07:51:52

  مهمانپذیر معمولی بود اما در مجموع ما اقامت خوبی داشتیم


  آدرس مهمانپذیر بهارستان تهران

  خیابان امیر کبیر، خیابان سعدی جنوبی بلوک یک شرقی


  شرایط لغو مهمانپذیر بهارستان تهران

  daco شرایط متعادل
  تا ۷۲ ساعت مانده به روز شروع اقامت مهمان، لغو رزرو کاملا رایگان است کمتر از ۷۲ ساعت مانده تا روز شروع اقامت مهمان، مبلغ اولین شب رزرو را به عنوان خسارت دریافت می‌کنم در روز شروع اقامت مهمان مبلغ 2 شب اول رزرو را به عنوان خسارت دریافت می‌کنم در حین اقامت علاوه بر دریافت مبلغ شب های اقامت داشته، مبلغ شب بعدی را به عنوان خسارت دریافت می کنم در ایام پیک (تعطیلات رسمی به غیر از تعطیلات نوروز) تا قبل از ۷ روز به شروع اقامت مبلغی بابت خسارت از مهمان نمی‌خواهم و کمتر از ۷ روز به شروع اقامت کل مبلغ رزرو را به عنوان خسارت دریافت می کنم


  چیزهایی که باید بدانید

  tickرزرو نیاز به تایید میزبان دارد
  clockورود: از 14:00 الی 23:00
  clockخروج: از 11:00 تا 12:00
  veterinaryحیوانات خانگی غیر مجاز
  cakeجشن و تولد ممنوع

  سایر قوانین
  اقامت خانم تنها بالای 18 سال با ارائه مدارک شناسایی در این اقامتگاه مجاز می باشد.
  اقامت افراد بومی با ارائه مدارک شناسایی در این اقامتگاه به صورت کوتاه مدت مجاز می باشد.
  اقامت افراد با صیغه نامه مهر برجسته و ارائه مدارک شناسایی زوجین در این اقامتگاه مجاز می باشد.
  نرخ کودک تا 10 سال رایگان و بالاتر از آن شامل نفر اضافه می گردد.
  در صورت درخواست هتل ارائه اطلاعات تکمیلی سایر مسافرین الزامی میباشد.
  سف مطالعه بیشتر ...

  اقامتگاه های محبوباقامتگاه های محبوب تهران


  لینک های مرتبط با مهمانپذیر بهارستان تهران

  مشخصات مهمانپذیر بهارستان تهران

  مهمانپذیر بهارستان تهران یکی از بهترین و با کیفیت ترین مهمانپذیر های پایتخت محسوب می شود که علاوه بر هزینه مناسب دارای امکانات و خدمات رضایت بخش برای مهمانان نیز هست. این مهمانپذیر 3 طبقه دارای 54 واحد اقامتی متنوع است. متاسفانه مهمانپذیر بهارستان تهران فاقد پارکینگ است اما مهمانان می توانند از پارکینگ عمومی نزدیک به مهمانپذیر استفاده کنند. لازم به ذکر است که این مهمانپذیر خارج از محدوده طرح ترافیک قرار دارد که تردد با خودروی شخصی را برای مهمانان آسان می کند.

  پذیریش مهمانپذیر


  معرفی انواع اتاق های مهمانپذیر بهارستان تهران

  مهمانپذیر بهارستان تهران دارای انواع اتاق ها و سوئیت هایی است که با توجه به سلیقه و انتخاب مهمانان در اختیار آن ها گذاشته می شود. برای آن که بتوانید اتاقی مطابق با سلایق و خواسته های خود در این مهمانپذیر رزرو کنید باید اطلاعات کاملی را در رابطه با هریک از اتاق های مهمانپذیر بهارستان تهران داشته باشید. این مهمانپذیر در مجموع دارای 8 مدل اتاق از جمله اتاق یک تخته معمولی، اتاق یک تخته سرویس دار، اتاق دو تخته معمولی، اتاق سه تخته معمولی، اتاق دو تخته سرویس دار، اتاق سه تخته سرویس دار، اتاق چهار تخته معمولی و اتاق چهار تخته سرویس دار است. در ادامه با سفربازی همراه باشید تا جزئیات دقیقی را درباره هریک از این اتاق ها دریابید.

  اتاق یک تخته معمولی مهمانپذیر بهارستان تهران

  اتاق یک تخته معمولی مهمانپذیر بهارستان تهران با متراژ 8 متر دارای یک تخت در ابعاد 90 سانتی متر بوده و ازاین رو برای اقامت یک مهمان مناسب است. این اتاق ها قابلیت ظرفیت اضافه و سرویس بهداشتی و حمام نداشته و اغلب در تمامی طبقات پراکنده هستند. مهمانان با اقامت در این اتاق ها چشم اندازی زیبا رو به نمای شهر خواهند داشت. همچنین مهمانان در این اتاق ها از امکانات اولیه ای چون کولر آبی، شوفاژ، آسانسور، کف سرامیک، یخچال، توالت ایرانی مشترک، تلویزیون و گیرنده دیجیتال بهره مند خواهند شد.

  اتاق یک تخته سرویس دار مهمانپذیر بهارستان تهران

  اتاق یک تخته سرویس دار مهمانپذیر بهارستان تهران نیز با متراژ 10 متر دارای یک تخت سینگل در ابعاد 90 سانتی متر است و از این رو برای اقامت یک مهمان مناسب است. این اتاق ها در ارائه چشم انداز، پراندگی در طبقات و ارائه امکانات اولیه کاملاً مشابه با اتاق های یک تخته این مهمانپذیر هستند. شایان ذکر است که این اتاق ها نیز دارای قابلیت ظرفیت اضافه نیستند اما بر خلاف اتاق یک تخته معمولی دارای توالت ایرانی در داخل اتاق هستند.

  اتاق دو تخته معمولی مهمانپذیر بهارستان تهران

  اتاق دو تخته معمولی مهمانپذیر بهارستان تهران نیز با متراژ 12 متر دارای دو تخت سینگل در ابعاد 90 سانتی متر است و از این رو برای اقامت دو مهمان مناسب است. این اتاق ها در ارائه چشم انداز، پراکندگی در طبقات و ارائه امکانات اولیه کاملاً مشابه با اتاق های دیگر این مهمانپذیر هستند. شایان ذکر است که این اتاق ها نیز دارای قابلیت ظرفیت اضافه نیستند و مشابه با اتاق یک تخته معمولی مهمانان باید از توالت ایرانی مشترک در مهمانپذیر استفاده کنند.

  اتاق سه تخته معمولی مهمانپذیر بهارستان تهران

  اتاق سه تخته معمولی مهمانپذیر بهارستان تهران با متراژ 15 متر دارای سه تخت سینگل در ابعاد 90 سانتی متر است و از این رو برای اقامت سه مهمان مناسب است. این اتاق ها نیز در ارائه چشم انداز، پراندگی در طبقات و ارائه امکانات اولیه کاملاً مشابه با اتاق های یک تخته این مهمانپذیر هستند. شایان ذکر است که این اتاق ها نیز دارای قابلیت ظرفیت اضافه نبوده و مهمانان با اقامت در این اتاق ها باید از توالت ایرانی مشترک مهمانپذیر استفاده کنند.

  اتاقی در مهمانپذیر بهارستان تهران

  اتاق دو تخته سرویس دار مهمانپذیر بهارستان تهران

  اتاق دو تخته تخته سرویس دار مهمانپذیر بهارستان تهران با ابعاد 15 متر دارای دو تخت سینگل در ابعاد 90 سانتی متر است و از این رو برای اقامت چهار مهمان مناسب است. این اتاق ها نیز در ارائه چشم انداز، پراکندگی در طبقات و ارائه امکانات اولیه کاملاً مشابه با اتاق های دیگر این مهمانپذیر هستند. این اتاق ها نیز دارای قابلیت ظرفیت اضافه نیستند اما برخلاف اتاق دو تخته معمولی دارای توالت ایرانی در داخل اتاق هستند.

  اتاق سه تخته سرویس دار مهمانپذیر بهارستان تهران

  اتاق سه تخته سرویس دار مهمانپذیر بهارستان تهران با ابعاد 20 متر دارای سه تخت سینگل در ابعاد 90 سانتی متر است و از این رو برای اقامت سه مهمان مناسب است. این اتاق ها نیز در ارائه چشم انداز، پراکندگی در طبقات و ارائه امکانات اولیه کاملاً مشابه با اتاق های دیگر این مهمانپذیر هستند. اتاق های سه تخته سرویس دار نیز دارای قابلیت ظرفیت اضافه را نداشته و برخلاف اتاق سه تخته معمولی دارای توالت ایرانی در داخل اتاق است.

  اتاق چهار تخته معمولی مهمانپذیر بهارستان تهران

  اتاق چهار تخته معمولی مهمانپذیر بهارستان تهران با متراژ 20 متر دارای چهار تخت سینگل در ابعاد 90 سانتی متر است و از این رو برای اقامت چهار مهمان مناسب است. این اتاق ها نیز در ارائه چشم انداز، پراکندگی در طبقات و ارائه امکانات اولیه کاملاً مشابه با اتاق های یک تخته این مهمانپذیر هستند. شایان ذکر است که این اتاق ها نیز قابلیت ظرفیت اضافه نبوده و مهمانان با اقامت در این اتاق ها باید از توالت ایرانی مشترک مهمانپذیر استفاده کنند.

  اتاق چهار تخته سرویس دار مهمانپذیر بهارستان تهران

  اتاق چهار تخته سرویس دار مهمانپذیر بهارستان تهران با متراژ 20 متر دارای چهار تخت سینگل در ابعاد 90 سانتی متر است و از این رو برای اقامت چهار مهمان مناسب است. این اتاق ها نیز در ارائه چشم انداز، پراکندگی در طبقات و ارائه امکانات اولیه کاملاً مشابه با اتاق های دیگر این مهمانپذیر هستند. اتاق های چهار تخته سرویس دار نیز قابلیت ظرفیت اضافه را نداشته و برخلاف اتاق چهار تخته معمولی دارای توالت ایرانی در داخل اتاق است.


  امکانات مهمانپذیر بهارستان تهران

  مهمانپذیر بهارستان تهران با داشتن امکانات همه جانبه، در زمینه های متعدد اقامتی عالی و مقرون به صرفه را به مهمانان ارائه می دهد. در واقع این مهمانپذیر به تمامی نیازهای مهمانانی که در آن اقامت می کنند پاسخ می دهد. این مهمانپذیز دارای امکانات و خدماتی چون پذیرش 24 ساعته، رستوران، خدمات خانه داری، نگهبان و خدمات و امکانات متنوع دیگری است. با توجه به تجربه مسافران مختلف در این مهمانپذیر می توان متوجه شد که با اقامت در آن امکانات رفاهی با کیفیت مناسبی در اختیار مهمانان قرار خواهد گرفت.

  امکانات مهمانپذیر بهارستان

  امکانات عمومی مهمانپذیر و اتاق ها

  در صورتی که هر یک از اتاق ها و یا سوئیت های مهمانپذیر بهارستان تهران را رزرو کنید امکانات عمومی کولر آبی، شوفاژ، آسانسور، کف سرامیک، یخچال، توالت ایرانی مشترک، تلویزیون و گیرنده دیجیتال در اختیار شما قرار خواهد گرفت. همچنین در برخی از اتاق های این هتل توالت ایرانی در اتاق قرار دارد که طبق نیاز خودتان می توانید آن اتاق ها را برای اقامت انتخاب کنید.

  رستوران های مهمانپذیر بهارستان تهران

  مهمانپذیر بهارستان تهران دارای یک رستوران بسیار عالی است که با سرو انواع غذاهای ایرانی به هر نوع سلیقه غذایی پاسخ می دهد. در رستوران مهمانپذیر بهارستان تهران به دلیل پخت و ارائه انواع غذاهای ایرانی در طیف وسیع، حتما غذای مورد علاقه خود را خواهید یافت. رستوران مهمانپذیر بهارستان تهران پذیرای مهمانان با علایق و سلایق غذایی متنوع است.


  موقعیت و دسترسی مهمانپذیر بهارستان تهران

  مهمانپذیر بهارستان تهران در خیابان ناصرخسرو، خیابان سعدی جنوبی و بلوک 1 شرقی واقع شده که دسترسی آسان را در کم ترین زمان به بهترین مناطق پایتخت فراهم می کند. از آن جایی که موقعیت مکانی این مهمانپذیر خرج از محدوده طرح ترافیک قرار دارد مهمانان با هیچ چالشی برای اقامت در مهمانپذیر و تردد در شهر با خودروی شخصی خود مواجه نخواهند بود.

  بیشتر بخوانید