logo
logo

مهمانسرا تخت طاووس شیراز

پشتیبانی آنلاین مهمانسرا تخت طاووس شیراز (عضو شده از 1400/09/02) میزبان به زبان فارسی مسلط می باشد
avatar  مسافرخانه دربست نیست
  مسافرخانه دربست نیست

  فضای مشترک مسافرخانه در اختیار مهمانان قرار می گیرد.

   نیاز به تایید میزبان
  نیاز به تایید میزبان

  رزرو این مسافرخانه نیاز به بررسی و تایید توسط میزبان دارد.

  ورود کودکان مجاز است
  ورود کودکان مجاز است

  ورود کودکان در این مسافرخانه مجاز است.

  درباره مهمانسرا تخت طاووس شیراز

  درباره مهمانسرا تخت طاووس شیراز

  ❇️ مهمانسرا تخت طاووس شیراز – takht tavoos hostel – با بیش از 20 سال سابقه یکی از قدیمی ترین و در عین حال بهترین و مقرون به صرفه ترین مهمانسراهای این شهر توریستی زیبا به شمار می رود. موقعیت قرارگیری مطالعه بیشتر ...
  امکانات مهمانسرا تخت طاووس شیراز
  3.20 (22 نظر)

  دسترسی به مسافرخانه

  پاکیزگی مسافرخانه

  کیفیت میزبانی

  تطابق آگهی

  موقعیت مکانی

  نسبت قیمت به ارزش


  raminhasani
  1400/07/07 10:56:21

  با توجه به هزینه که پرداخت کردم خوب بود فقط مشکل بحث نظافات اقامتگاه بود که اصلا خوب نبود

  سجاد حاج کرمی
  1401/01/11 20:31:47

  در کل راضی نبودم و به کسی پیشنهاد نمیکنم.

  حمید کارگر
  1401/06/06 14:46:18

  اینجا فقط به مرکز شهر نزدیک بود و یکم هم نظافتش خوب نبود

  فیروزمکان
  1401/07/28 17:26:41

  مورد خاصی وجود نداشت.

  سعید نجات دارابی
  1401/07/28 17:31:42

  معمولی بود . نظافت میتونست بهتر باشه

  مهدی وراوی
  1401/07/28 19:02:44

  نظافت و کیفیت میزبانی میتونست بهتر باشه.


  موقعیت مکانی مهمانسرا تخت طاووس شیراز

  شیراز، دروازه اصفهان، خیابان حافظ رو به روی هتل شمس


  شرایط لغو مهمانسرا تخت طاووس شیراز

  daco شرایط خاص
  در صورت لغو رزرو توسط مهمان، مطابق با قوانین روز هتل و بر اساس شرایط اعلامی از سوی هتل ، خسارت محاسبه میشود


  چیزهایی که باید بدانید

  tickرزرو نیاز به تایید میزبان دارد
  clockورود: از 14:00 الی 23:00
  clockخروج: از 11:00 تا 12:00
  veterinaryحیوانات خانگی غیر مجاز
  cakeجشن و تولد ممنوع

  سایر قوانین
  اقامت خانم تنها بالای 18 سال با ارائه مدارک شناسایی در این اقامتگاه مجاز می باشد.
  اقامت افراد بومی با ارائه مدارک شناسایی در این اقامتگاه تا 14 روز مجاز می باشد.
  اقامت افراد با صیغه نامه مهر برجسته و ارائه مدارک شناسایی زوجین در این اقامتگاه مجاز می باشد.
  نوزاد تا 5 سال رایگان، و بالاتر از آن شامل نفر اضافه می گردد.
  در صورت درخواست پذیرش اقامتگاه ارائه اطلاعات تکمیلی سایر مسافرین الزامی میباشد.
  در مطالعه بیشتر ...

  اقامتگاه های محبوباقامتگاه های محبوب شیراز


  مشخصات مهمانسرا تخت طاووس شیراز

  مهمانسرا تخت طاووس شیراز یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین انتخاب ها برای اقامت در شیراز است. این مهمانسرا پر سابقه با قدمتی بیشتر از 20 سال در سال 1380 در این شهر زیبا تاسیس و برای تامین رفاه هرچه بیشتر مسافران در سال 1395 به بهترین نحو بازسازی شده است. این مهمانسرا زیبا و سه طبقه دارای 124 واحد اقامتی متنوع در مجموع است. اقامت در این مهمانسرا چشم اندازی از نمای شهر را برای مهمانان به ارمغان می آورد. مهمانسرا تخت طاووس شیراز با استفاده از لوازم رفاهی عالی اقامت دل انگیزی را برای مهمانان فراهم می آورد. موقعیت قرار گیری این مهمانسرا نیز به گونه ای است که خارج از محدوده طرح ترافیک قرار دارد و از این رو مهمانان با خیال راحت می توانند با خودرو شخصی خود به شیراز سفر کرده و در این مهمانسرا بی نظیر ساکن شوند. البته لازم به ذکر است که این مهمانسرا فاقد پارکینگ اختصاصی بوده اما مهمانان می توانند از پارکینگ های عمومی اطراف مهمانسرا بهره گیرند.

  لابی مهمانسرا تخت طاووس شیراز


  معرفی انواع اتاق های مهمانسرا تخت طاووس شیراز

  مهمانسرا تخت طاووس شیراز دارای 3 مدل اتاق متنوع با انواع امکانات و خدمات رفاهی بی نظیر است. اتاق های این مهمانسرا عبارتند از اتاق یک تخته، اتاق دو تخته، اتاق سه تخته و سوئیت چهار تخته. سفربازی به شما کمک می کند تا با جزئیات امکانات و شرایط این اتاق ها آشنا شوید و اتاق مدنظر خود را در مهمانسرا تخت طاووس شیراز انتخاب و رزرو کنید.

  اتاق یک تخته مهمانسرا تخت طاووس شیراز

  اتاق یک تخته مهمانسرا تخت طاووس شیراز با با متراژ 10 متر و با داشتن یک تخت سینگل برای اقامت یک مهمان مناسب است. این اتاق ها در طبقات اول تا سوم مهمانسرا قرار دارند و مهمانسرا نیز فاقد آسانسور است. مهمانان با اقامت در این اتاق های مهمانسرا تخت طاووس شیرازچشم اندازی رو به نمای شهر خواهند داشت. امکانات اولیه این اتاق ها نیز عبارتند از تلویزیون، اینترنت، جعبه کمکهای اولیه، کپسول آتش‌نشانی، گیرنده دیجیتال، یخچال، جاروبرقی، کافی شاپ، لوازم آشپزی، اجاق گاز، کولر آبی، بخاری گازی و دوربین مداربسته.

   اتاق دو تخته مهمانسرا تخت طاووس شیراز

  اتاق دو تخته مهمانسرا تخت طاووس شیراز با متراژ 15 متر و داشتن دو تخت سینگل یا یک تخت دبل برای اقامت دو مهمان مناسب است. این اتاق ها نیز در طبقات اول تا سوم واقع شده اند. مهمانان با اقامت در این اتاق های دو تخته مهمانسرا تخت طاووس شیراز نیز چشم اندازی زیبا از محوطه مهمانسرا خواهند داشت. این اتاق ها در ارائه امکانات اولیه کاملا مشابه اتاق های دیگر هستند.

  اتاق سه تخته مهمانسرا تخت طاووس شیراز

  اتاق سه تخته مهمانسرا تخت طاووس شیراز با متراژ20 متر و با داشتن یک تخت سینگل و یک تخت دبل برای اقامت سه مهمان مناسب است. این اتاق ها در طبقه سوم مهمانسرا قرار دارند و همانطور که می دانید مهمانسرا نیز فاقد آسانسور است. مهمانان با اقامت در این اتاق های مهمانسرا تخت طاووس شیراز نیز از چشم انداز و امکانات اولیه ای مشابه با دیگر اتاق های این مهمانسرا بهره مند خواهند شد. البته لازم به ذکر است که اتاق های سه تخته این مهمانسرا قابلیت یک نفر اضافه به صورت کف خواب را دارند.

  اتاق سه تخته مهمانسرا تخت طاووس شیراز

  سوئیت چهار تخته مهمانسرا تخت طاووس شیراز

  سوئیت چهار تخته مهمانسرا تخت طاووس شیراز با 35 متر و با داشتن چهار تخت سینگل برای اقامت چهار مهمان مناسب است. با اقامت در این اتاق های مهمانسرا تخت طاووس شیراز نیز از چشم انداز و امکانات اولیه ای مشابه با دیگر سوئیت های این مهمانسرا بهره مند خواهند شد. البته لازم به ذکر است که سوئیت های چهار تخته این مهمانسرا قابلیت یک نفر اضافه به صورت کف خواب را دارند.


  امکانات مهمانسرا تخت طاووس شیراز

  مهمانسرا تخت طاووس شیراز طیف وسیعی از امکانات و خدمات را به مهمانان ارائه می دهند به گونه ای که به نیاز تمامی مهمانان با هر سبک سلیقه ای پاسخ داده شود. این مهمانسرا با داشتن مجموعه ای متنوع از اتاق ها، کافی شاپ، صندوق امانات، تاکسی سرویس، نگهبان و روم سرویس سعی در جلب رضایت تمامی مهمانان خود دارند.

  امکانات عمومی مهمانسرا تخت طاووس شیراز و اتاق ها

  مهمانان با رزرو هریک از اتاق های مهمانسرا تخت طاووس شیراز از امکاناتی چون تلویزیون، اینترنت، جعبه کمکهای اولیه، کپسول آتش‌نشانی، گیرنده دیجیتال، یخچال، جاروبرقی، کافی شاپ، لوازم آشپزی، اجاق گاز، کولر آبی، بخاری گازی و دوربین مداربسته قرار می گیرد.


  رستوران های مهمانسرا تخت طاووس شیراز

  مهمانسرا تخت طاووس شیراز فاقد رستوران است اما دارای یک کافی شاپ عالی با انواع منوهای غذایی و نوشیدنی برای تمامی سلایق است. این کافی شاپ تمامی نوشیدنی ها و دسرها را با عالی ترین کیفیت تهیه می کنند. در این کافی شاپ به نیاز تمامی مهمانان با هر سبک سلیقه پاسخ داده خواهد شد.


  موقعیت و دسترسی مهمانسرا تخت طاووس شیراز

  مهمانسرا تخت طاووس شیراز در دروازه اصفهان، خیابان حافظ، رو به روی هتل شمس قرار دارد. مهمانان با اقامت در این مهمانسرا به راحتی به زیباترین مکان های شیراز دسترسی خواهند داشت. از آن جا که این مهمانسرا در محدوده طرح ترافیک قرار ندارد مهمانان می توانند به راحتی و بدون نگرانی با خودروهای شخصی خود در این مهمانسرا ساکن شوند.

  بیشتر بخوانید