logo
logo

مهمانسرا گلها شیراز

پشتیبانی آنلاین مهمانسرا گلها شیراز (عضو شده از 1400/09/02) میزبان به زبان فارسی مسلط می باشد
avatar  مسافرخانه دربست نیست
  مسافرخانه دربست نیست

  فضای مشترک مسافرخانه در اختیار مهمانان قرار می گیرد.

   نیاز به تایید میزبان
  نیاز به تایید میزبان

  رزرو این مسافرخانه نیاز به بررسی و تایید توسط میزبان دارد.

  ورود کودکان مجاز است
  ورود کودکان مجاز است

  ورود کودکان در این مسافرخانه مجاز است.

  درباره مهمانسرا گلها شیراز

  درباره مهمانسرا گلها شیراز

  ❇️ مهمانسرا گلها شیراز – Golha Hostel – یکی از قدیمی ترین و در عین حال بهترین مهمانسرا های این شهر زیبا به شمار می رود. موقعیت قرارگیری این مهمانسرا در قلب شهر شیراز سبب ایجاد چشم اندازی بی نظیر و فو مطالعه بیشتر ...
  امکانات مهمانسرا گلها شیراز

  آشپزخانه
  آشپزخانه
  یخچال
  یخچال
  اجاق گاز
  اجاق گاز
  لوازم آشپزی
  لوازم آشپزی
  چای ساز
  چای ساز
  توالت ایرانی
  توالت ایرانی
  تلویزیون
  تلویزیون
  گیرنده دیجیتال
  گیرنده دیجیتال  2.50 (1 نظر)

  دسترسی به مسافرخانه

  پاکیزگی مسافرخانه

  کیفیت میزبانی

  تطابق آگهی

  موقعیت مکانی

  نسبت قیمت به ارزش


  رامین حسنی
  1400/07/02 02:18:36

  سه از ده به میزبان ؛ خیلی کلی گفتم


  موقعیت مکانی مهمانسرا گلها شیراز

  ایران, فارس, شیرازشیرازفارسایران


  شرایط لغو مهمانسرا گلها شیراز

  daco شرایط متعادل
  تا ۷۲ ساعت مانده به روز شروع اقامت مهمان، لغو رزرو کاملا رایگان است کمتر از ۷۲ ساعت مانده تا روز شروع اقامت مهمان، مبلغ اولین شب رزرو را به عنوان خسارت دریافت می‌کنم در روز شروع اقامت مهمان مبلغ 2 شب اول رزرو را به عنوان خسارت دریافت می‌کنم در حین اقامت علاوه بر دریافت مبلغ شب های اقامت داشته، مبلغ شب بعدی را به عنوان خسارت دریافت می کنم در ایام پیک (تعطیلات رسمی به غیر از تعطیلات نوروز) تا قبل از ۷ روز به شروع اقامت مبلغی بابت خسارت از مهمان نمی‌خواهم و کمتر از ۷ روز به شروع اقامت کل مبلغ رزرو را به عنوان خسارت دریافت می کنم


  چیزهایی که باید بدانید

  tickرزرو نیاز به تایید میزبان دارد
  clockورود: از 14:00 الی 23:00
  clockخروج: از 11:00 تا 12:00
  veterinaryحیوانات خانگی غیر مجاز
  cakeجشن و تولد ممنوع

  سایر قوانین
  نرخ کودک تا 5 سال رایگان و بالاتر از آن شامل نفر اضافه می گردد.
  خدمات رسپشن به صورت 24 ساعته می باشد.
  در صورت درخواست تغییر تاریخ اقامت و کنسل‌ کردن رزرو، بر‌اساس قوانین هتل یا اقامتگاه رزرو شده، اقدام خواهد شد.
  در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر، به‌ هیچ‌ عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد. با توجه به اینکه هتل‌ها و صاحبین اقامتگاه قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسل مطالعه بیشتر ...

  اقامتگاه های محبوباقامتگاه های محبوب شیراز


  مشخصات مهمانسرا گلها شیراز

  مهمانسرا گلها شیراز یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین انتخاب ها برای اقامت در شیراز است. این مهمانسرا پر سابقه با قدمتی بیشتر از 50 سال در سال 1350 در این شهر زیبا تاسیس و برای تامین رفاه هرچه بیشتر مسافران در سال 1396 به بهترین نحو بازسازی شده است. این مهمانسرا زیبا و سه طبقه دارای 20 اتاق متنوع در مجموع است. اقامت در این مهمانسرا چشم اندازی از نمای شهر را برای مهمانان به ارمغان می آورد. مهمانسرا گلها شیراز با استفاده از لوازم رفاهی عالی اقامت دل انگیزی را برای مهمانان فراهم می آورد. موقعیت قرار گیری این مهمانسرا نیز به گونه ای است که خارج از محدوده طرح ترافیک قرار دارد و از این رو مهمانان با خیال راحت می توانند با خودرو شخصی خود به شیراز سفر کرده و در این مهمانسرا بی نظیر ساکن شوند. البته لازم به ذکر است که این مهمانسرا فاقد پارکینگ اختصاصی بوده اما مهمانان می توانند از پارکینگ های عمومی اطراف مهمانسرا بهره گیرند.

  نما بیرونی مهمانپذیر گلها


  معرفی انواع اتاق های مهمانسرا گلها شیراز

  مهمانسرا گلها شیراز دارای 4 مدل اتاق متنوع با انواع امکانات و خدمات رفاهی بی نظیر است. اتاق های این مهمانسرا عبارتند از دو تخته دبل، اتاق دو تخته توئین، اتاق سه تخته و سوئیت یک خوابه چهار نفره. سفربازی به شما کمک می کند تا با جزئیات امکانات و شرایط این اتاق ها آشنا شوید و اتاق مدنظر خود را در مهمانسرا گلها شیراز انتخاب و رزرو کنید.

  اتاق دو تخته دبل مهمانسرا گلها شیراز

  اتاق دو تخته دبل مهمانسرا گلها شیراز با متراژ 10 متر و داشتن یک تخت دبل برای اقامت دو مهمان مناسب است. این اتاق ها در طبقات اول تا سوم مهمانسرا قرار دارند و مهمانسرا نیز فاقد آسانسور است. مهمانان با اقامت در این اتاق های مهمانسرا گلها شیرازچشم اندازی روو به نمای شهر خواهند داشت. امکانات اولیه این اتاق ها نیز عبارتند از تلويزيون معمولي، کولر آبی، یخچال، کف پوش، سرامیک، حمام، دمپائی، دمپائی در حمام، سرویس ایرانی سیستم گرمایشی شوفاژ و قالیچه. لازم به ذکر است که اتاق های ویژه دارای فلاسک و کتری برقی نیز هستند.

  اتاق دوتخته دبل مهمانسرا گلها شیراز

   اتاق دو تخته توئین مهمانسرا گلها شیراز

  اتاق دو تخته توئین مهمانسرا گلها شیراز با متراژ 20 متر و داشتن دو تخت سینگل برای اقامت دو مهمان مناسب است. این اتاق ها در زیرزمین مهمانسرا قرار دارند و تنها با طی کردن 4 پله به سمت پایین می شود به آنها دسترسی داشت. مهمانان با اقامت در این اتاق های سنتی مهمانسرا فیل شیراز نیز چشم اندازی زیبا از محوطه مهمانسرا خواهند داشت. این اتاق ها در ارائه امکانات اولیه کاملا مشابه اتاق دو تخته دبل بهار نارنج هستند.

   اتاق دو تخته دبل مهتاب

  اتاق دو تخته دبل مهتاب  مهمانسرا گلها شیراز با متراژ 10 متر و داشتن دو تخت سینگل برای اقامت دو مهمان مناسب است. این اتاق ها نیز در طبقات اول تا سوم مهمانسرا پراکنده شده اند و قابلیت ظرفیت اضافه را نیز ندارند. مهمانان با اقامت در این اتاق های مهمانسرا گلها شیراز نیز چشم اندازی و امکانات اولیه کاملا مشابه اتاق دو تخته دبل برخوردار خواهند شد.

   اتاق سه تخته مهمانسرا گلها شیراز

  اتاق سه تخته مهمانسرا گلها شیراز با متراژ 12 متر و داشتن یک تخت سینگل و یک تخت دبل برای اقامت سه مهمان مناسب است. این اتاق ها در طبقه سوم مهمانسرا قرار دارند و همانطور که می دانید مهمانسرا نیز فاقد آسانسور است. مهمانان با اقامت در این اتاق های مهمانسرا گلها شیراز نیز از چشم انداز و امکانات اولیه ای مشابه با دیگر اتاق های این مهمانسرا بهره مند خواهند شد. البته لازم به ذکر است که اتاق های سه تخته این مهمانسرا قابلیت یک نفر اضافه به صورت کف خواب را دارند.

  سوئیت یک خوابه چهارنفره مهمانسرا گلها شیراز

  سوئیت یک خوابه چهارنفره مهمانسرا گلها شیراز با متراژ 18 متر و داشتن یک سالن نشیمن، یک تخت دبل و دو تخت سینگل در اتاق خواب برای اقامت چهار مهمان مناسب است. این سوئیت ها در طبقات اول و دوم مهمانسرا قرار داشته و قابلیت یک ظرفیت اضافه به صورت کف خواب را نیز دارند. مهمانان با اقامت در این اتاق های مهمانسرا گلها شیراز چشم اندازی رو به نمای شهر خواهند داشت. همچنین تمامی امکانات این سوئیت مشابه با اتاق های دیگر این مهمانسرا است و تنها امکانات اضافی شامل آشپزخانه با امکان پخت و پز می شود.


  امکانات مهمانسرا گلها شیراز

  مهمانسرا گلها شیراز طیف وسیعی از امکانات و خدمات را به مهمانان ارائه می دهند به گونه ای که به نیاز تمامی مهمانان با هر سبک سلیقه ای پاسخ داده شود. این مهمانسرا با داشتن ای مجموعه ای متنوع از اتاق ها، رستوران، لابی، صندوق امانات، تاکسی سرویس و روم سرویس سعی در جلب رضایت تمامی مهمانان خود دارند.

  امکانات عمومی مهمانسرا گلها شیراز و اتاق ها

  مهمانان با رزرو هریک از اتاق های مهمانسرا گلها شیراز از امکاناتی چون تلويزيون معمولي، کولر آبی، یخچال، کف پوش، سرامیک، حمام، دمپائی، دمپائی در حمام، سرویس ایرانی سیستم گرمایشی شوفاژ و قالیچه در اتاق برخوردار خواهند شد. همچنین در سوئیت چهار نفره این مهمانسرا آشپزخانه و امکانات پخت و پز نیز در اختیار مهمانان قرار می گیرد.


  رستوران های مهمانسرا گلها شیراز

  مهمانسرا گلها شیراز دارای یک رستوران مجلل با انواع منوهای غذایی برای تمامی سلایق در وعده های صبحانه، نهار وشام است. این رستوران دارای آشپزهای بسیار عالی است که تمامی غذاهای این رستوران را با عالی ترین کیفیت تهیه می کنند. منوهای غذایی این مهمانسرا عبارتند از منویی از انواع پیش غذا و منویی شامل انواع غذاهای ایرانی. در این رستوران به نیاز تمامی مهمانان با هر سبک سلیقه غذایی پاسخ داده خواهد شد.


  موقعیت و دسترسی مهمانسرا گلها شیراز

  مهمانسرا گلها شیراز در بلوار کریم خان زند – بین خیابان خیام و انوری – جنب پاساژ فرجادیان قرار دارد. مهمانان با اقامت در این مهمانسرا به راحتی به زیباترین مکان های شیراز دسترسی خواهند داشت. از آن جا که این مهمانسرا در محدوده طرح ترافیک قرار ندارد مهمانان می توانند به راحتی و بدون نگرانی با خودروهای شخصی خود در این مهمانسرا ساکن شوند.

  بیشتر بخوانید