دریافت تخفیف اولین رزرو فقط با ثبت نام در سفربازی
logo
logo

مجتمع اقامتی شمشاد تالش
  نیاز به تایید میزبان
نیاز به تایید میزبان

رزرو این هتل نیاز به بررسی و تایید توسط میزبان دارد.

ورود کودکان مجاز است
ورود کودکان مجاز است

ورود کودکان در این هتل مجاز است.

 پارکینگ دارد
پارکینگ دارد

پارکینگ شخصی بدون سقف  رایگان

درباره مجتمع اقامتی شمشاد تالش

معرفی مجتمع اقامتی شمشاد تالش

❇️ مجتمع اقامتی توریستی شمشاد - Shemshad tourist accommodation - یکی از اقامتگاه های محبوب و پرطرفدار شهر تالش است. این مجتمع اقامتی در شهرک شمشاد این شهرستان ساخته شده است و فاصله اندکی تا جنگل های ز مطالعه بیشتر ...
امکانات مجتمع اقامتی شمشاد تالشآدرس و نقشه مجتمع اقامتی شمشاد تالش

گیسوم، پیرهرات، خیابان شهدا شهرک شمشاد


قوانین کنسلی مجتمع اقامتی شمشاد تالش

daco شرایط سخت
در صورت لغو رزرو در هر زمانی، کل مبلغ رزرو را به عنوان خسارت دریافت می کنم


قوانین رزرو مجتمع اقامتی شمشاد تالش

tickرزرو نیاز به تایید میزبان دارد
clockورود: از 14:00 الی 23:00
clockخروج: از 11:00 تا 12:00
veterinaryحیوانات خانگی غیر مجاز
cakeجشن و تولد ممنوع

سایر قوانین مجتمع اقامتی شمشاد تالش
اقامت خانم تنها بالای 18 سال با ارائه مدارک شناسایی در این اقامتگاه مجاز می باشد.
اقامت افراد بومی تنها در صورتیکه خانواده باشند با ارائه مدارک شناسایی در این اقامتگاه مجاز می باشد.
اقامت افراد با صیغه نامه مهر برجسته و ارائه مدارک شناسایی زوجین در این اقامتگاه مجاز می باشد.
کودک تا 3 سال رایگان و بالاتر از آن شامل نفر اضافه می گردد.
استعمال دخانیات غیر مجاز می باشد.
در صورت درخواست پذیرش اقامتگاه مطالعه بیشتر ...

پرسش های شما


پیشنهاد های مشابه مجتمع اقامتی شمشاد تالشاقامتگاه های محبوب تالش


معرفی مجتمع اقامتی توریستی شمشاد تالش

مجتمع اقامتی توریستی شمشاد تالش یکی از اقامتگاه های معروف شهر تالش است که در فروردین 1398 در یکی از مناطق زیبا و خوش آب و هوای این شهرستان ساخته شد. به دلیل نوساز بودن این هتل، تمامی امکانات و خدمات آن مطابق با آخرین استانداردهای بین المللی هتلداری است و از این طریق همه ساله میزبان مسافران بسیاری است. این هتل در یک طبقه ساخته شده است و اقامتگاه های آن به صورت ویلایی در کنار هم قرار گرفته اند. این مجتمع دارای امکانات و تسهیلات بسیاری است که آسایش و رفاه را برای مسافران در مدت اقامتشان به ارمغان می آورد. از خدمات این هتل می توان به فضای سبز دلباز و زیبای آن اشاره کرد که فرصت مناسبی برای پیاده روی صبحگاهی فراهم می کند تا مسافران با اقامت در آنجا از هوای تازه نیز برخوردار شوند.

معرفی مجتمع اقامتی توریستی شمشاد تالش


معرفی انواع اتاق های مجتمع اقامتی توریستی شمشاد تالش

این مجتمع در یک طبقه ساخته شده و دارای 9 واحد اقامتی است که از این طریق به مسافران خود خدمت رسانی می کند. به دلیل تنوع در تعداد مسافران و همچنین تنوع سلایق آن ها، اتاق ها از نظر چیدمان، ابعاد و امکانات با یکدیگر متفاوت هستند. به عنوان مثال این هتل دارای سه نوع اتاق و سوئیت متفاوت است که مسافران می توانند براساس سلیقه و تعداد خود در آنجا اقامت داشته باشند. چشم انداز این اتاق ها به سمت جنگل های زیبای گیسوم، فضای باز هتل و خیابان است که شما می توانید در هنگام رزرو بر اساس علاقه آن را انتخاب کنید. بهتر است پیش از رزرو واحد، توضیحات مرتبط با هریک را مطالعه کرده و سپس تصمیم بگیرید.

ویلای دو خوابه برای چهار نفر

اگر همراه همسر و فرزندان خود به شهر تالش سفر می کنید یا گروه دوستانه جهار نفره ای هستید که سفر به تالش در برنامه های آینده تان قرار دارد؛ می توانید ویلای دو خوابه برای چهار نفر مجتمع اقامتی توریستی شمشاد تالش را رزرو کنید. این اقامتگاه یکی از محبوب ترین اقامتگاه هایی این مجتمع است که بسیار دلباز و راحت است. مسافران با اقامت در این هتل راحتی همانند منزل خود را تجربه می کنند. این هتل دارای خدمات و امکانات بسیاری است که مسافران را از این طریق شیفته خود می کند؛ از این امکانات و تسهیلات می توان به مواردی همچون دمپایی، مبلمان راحتی، صبحانه رایگان، آب معدنی رایگان، یخچال، حمام همراه لوازم بهداشتی، دستگاه چای ساز، رخت آویز، کمد لباس، تلویزیون همراه با شبکه فیلم داخلی، اینترنت رایگان، مینی بار با هزینه، سیستم گرمایش و سرمایش مرکزی و غیره اشاره کرد. این ویلاها داریا بالکن های رو به فضای سبز هتل هستند که شما می توانید در طول مدت اقامتتان از آنجا هم استفاده کنید.

اتاقی درمجتمع شمشاد تالش

ویلای سه خوابه برای شش نفر

یکی ار اقامتگاه های پرطرفدار مجتمع اقامتی توریستی شمشاد تالش ویلای سه خوابه است که برای اقامت شش نفر طراحی شده است. این ویلاها دارای خدمات و امکانات رفاهی بسیاری هستند و از این طریق رفاه و آسایش مسافران را در طول اقامتشان فراهم می کنند. از این خدمات و امکانات می توان به مواردی همچون حمام همراه با پک بهداشتی، یخچال، مبلمان راحتی براس استراحت و تماشای فیلم مورد علاقه جلوی تلوییزیون، رخت آویز، کمد لباس، آب معدنی رایکان، اینترنت رایگان وای فای، مینی بار با هزینه و غیره اشاره کرد. این اتاق ها دارای سه اتاق خواب هستند که به شیوه مختلفی چیدمان شده اند، همچنین این واحدها دارای بالکن رو به فضای بیرون هستند که شما می توانید برای خوردن صبحانه یا ورزشگاه صبحگاهی به آن مراجعه کنید. این واحدها امکان افزودن سرویس خواب جداگانه ای را ندارند.

ویلای چهار خوابه برای هشت نفر

اگر به سفرهای دست جمعی علاقه دارید اما نگران یافتن اقامتگاهی مناسب برای خود و همسفرانتان هستید، بهتر است با ویلای چهار خوابه مجتمع اقامتی توریستی شمشاد تالش آشنا شوید. این ویلا یکی از بزرگ ترین واحدهای این مجتمع است که دارای امکانات و خدمات رفاهی بسیاری است تا مسافران در آن احساس راحتی و آسایش داشته باشند. از امکانات و خدمات این اتاق ها می توان به مواردی همچون سیستم سرمایشی و گرمایشی، دستگاه چای ساز، یخچال، تلویزیون و شبکه فیلم داخلی، حوله، دمپایی و سایر تجهیزات بهداشتی، مبلمان راحتی، صندوق امانات برای به امانت گذاشتن وسایل مهم و گرانبهایتان تا در طول سفرتان گم یا دزدیده نشوند. این ویلا دارای بالکنی بزرگ رو به فضای سبز هتل است که مسافران می توانند از آن نیز استفاده کنند. این ویلا مختص اقامت هشت نفر ساخته شده است و امکان افزودن سرویس خواب جداگانه به این واحدها وجود ندارد.


امکانات و خدمات مجتمع اقامتی توریستی شمشاد تالش

این هتل دارای خدمات رفاهی و امکانات بسیاری است که از آن طریق می تواند رفاه مسافران خود را تامین کند. از این خدمات و امکانات می توان به نمازخانه هتل اشاره کرد. این مجتمع اقامتی دارای لابی بزرگ و مجللی است که مسافران می توانند برای برگزاری جلسات غیر کاری و دوستانه خود به آنجا مراجعه کنند. این هتل به سلامت جان مسافران خود می اندیشد از این رو از خدماتی مانند کپسول آتشنشانی، سیستم تهویه مطبوع، سیستم اعلام و اطفاء حریق نیز استفاده کرده است. کارکنان این هتل همگی افرادی مجرب و کارآزموده هستند که تمام تلاش خود را برای فراهم آوردن اقامتی ایده آل به کار می گیرند. اکثر کارکنان این مجتمع به زبان انگلیسی نیز مسلط هستند تا به مسافران خارجی و توریستان نیز بهترین خدمات را ارائه دهند. این هتل پذیرش 24 ساعته دارد، یعنی می توانید در هر ساعت از شبانه روز برای تحویل گرفتن واحد خود به مجتمع مراجعه کنید و نگران تاخیر خود نباشید.

امکانات عمومی اتاق ها و مجتمع اقامتی توریستی شمشاد تالش

این هتل برای رفاه حال مسافران خود از امکانات و خدمات عمومی استفاده کرده است که می توان به فضای سبز اطراف هتل اشاره کرد. مسافران می توانند برای انجام ورزش صبحگاهی مانند پیاده روی به آن مرجعه کنند و از استنشاق هوای تازه لذت ببرند. این مجتمع تفریحی دارای خدمات و امکانات نوینی است که مسافران را برای اقامت در این هتل تشویق می کند، برای مثال این هتل دارای اینترنت نامحدود بوده و تمامی فضاهای هتل را پوشش می دهد. این هتل متاسفانه پارکینگ ندارد و مسافران می توانند خودروهای شخصی خود را در بیرون از محوطه هتل پارک کنند.

در مورد امکانات و خدمات موجود در هریک از واحدها توضیحات بسیاری ارائه شد که در این قسمت به طور مختصر آن ها را ذکر می کنیم. واحدهای این مجتمع دارای حمام، یخچال، بالکن، صبحانه رایگان، آب معدنی رایگان، مبلمان راحتی، دمپایی، دستگاه چای ساز، رخت آویز، کمد لباس، تلویزیون همراه شبکه فیلم داخلی، اینترنت رایگان، مینی بار با هزینه، سیستم گرمایش و سرمایش، صندوق امانت در داخل اتاق، سیستم تهویه مطبوع، امکان شارژ وسایل الکترونیکی، سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی هستند.

امکانات اختصاصی و ویژه مجتمع اقامتی توریستی شمشاد تالش

این مجتمع به دلیل رفاه بیشتر مسافران خود از امکانات رفاهی ویژه و اختصاصی استفاده کرده است که در این قسمت به برخی از آن ها اشاره می کنیم.

فروشگاه

این مجتمع اقامتی دارای فروشگاهی است که می توانید وسایل سنتی و سوغاتی های مورد نظر خود را از آنجا تهیه کنید و دیگر نیازی به بیرون رفتن وجود ندارد. افرادی که معمولا سفر کوتاهی دارند و نمی توانند زمان زیادی را برای پاساژ و بازار رفتن صرف کنند می توانند وسایل دلخواهشان را از این فروشگاه خریداری نمایند.

امکانات مجتمع اقامتی توریستی شمشاد تالش

خدمات تور

این مجتمع بخشی به نام خدمات تور و آژانس مسافرتی دارد که می توانید از آن استفاده کنید. اگر تفریحات دست جمعی و گروهی را دارید و می خواهید با افراد محلی و تور لیدر به گردش بروید مجتمع اقامتی شمشاد این امکان را برای شما فراهم کرده است.

تاکسی سرویس

اگر به وسیله خودرو شخصی خود به سفر نرفته اید و برای گشت و گذار در شهر دچار مشکل شده اید می توانید از تاکسی سرویس های موجود در هتل استفاده کنید. این امکانات یکی از خدمات ویژه ای است که مجتمع شمشاد برای مسافران خود در نظر گرفته است.

ترانسفر رفت و برگشت

شما می توانید برای راحتی عبور و مرور برای رفتن به ایستگاه قطار یا ترمینال از ترانسفر رفت و برگشت هتل استفاده کنید. برای رزرو این مورد می توانید در هنگام انتخاب واحد، این مورد را نیز درخواست کنید.

لاندری

برای داشتن نظم و انضباط در هنگام سفر می توانید از خدمات لاندری مجتمع استفاده کنید. به طوری که لباس های چروک و چرک خود را به این بخش داده و لباس های تمیز و اتوشده خود را تحویل بگیرید.


موقعیت مکانی مجتمع اقامتی توریستی شمشاد

این مجتمع در شهرک شمشاد تالش ساخته شده است و دسترسی مناسبی به جنگل‌های گیسوم و دیگر مکان‌ های دیدنی و تفریحی این شهر دارد. این مجتمع اقامتی در یکی از پرترددترین خیابان های شهر واقع شده است، بنابراین امکان دسترسی به اتوبوس، تاکسی برای رفت و آمد در شهر مناسب است. فاصله این مجتمع تا جنگل گیسوم 8.9 کیلومتر تا دریاچه نئور 18.9 کیلومتر، تا موزه مردم شناسی رشت 88 کیلومتر و تا قلعه رودخانه 91 کیلومتر گزارش شده است، بنابراین به راحتی می توانید خود را به ابن مکان ها برسانید و لحظات ناب و بی نظیری در طول سفرتان به ثبت برسانید.

بیشتر بخوانید